Přenesené téma - kvalita lásky

Moderátoři: Cagliostro, Anubis

FTX

Přenesené téma - kvalita lásky

Příspěvekod FTX » 16 pro 2012, 14:59

Milda píše:Predstavovani si neceho je pouzivani tvurci predstavivosti.
Ja jsem pred 4hod vycaroval ( naprogramoval) 1. cenu v tombole.
Byla to konzole Wii s volantem a hrou.

Užij si to a raduj se z toho. Možná by z toho nějaké jiné malé dítě mělo větší radost než ty, který o sobě píšeš, že jsi dobře zaopatřen.

Osobně se nesnažím ani zkoušet takto měnit výhry a považuji za přínosnější zaměřit koncentraci na důležitější věci než spotřebák, který za rok bude patřit do koše. Třeba moje negativní sklony, pořád se drží.

A pokud už něco zmanipulovat tak třeba sázky na dostihy, fotbal, hokej nebo akcie. Tam se točí tolik peněz, že nějaká ta koruna sem nikoho neovlivní narozdíl od tomboly.


Milda píše:Je dulezita kontrola myslenek. VSECHNA PRANI SE PLNI.

Úplně všechna ne. Třeba když proti sobě stojí 2 armády tak si obě přejí vítězství.

Dále se také neplní přání, když někdo neustále chaoticky mění to co chce.

Mimochodem, tohle je velmi závažná problematika, chtělo by jí to věnovat více prostoru. Třeba když si nějaká církev začne myslet, že potřebuje hmotný majetek národa a nakonec toho i dosáhne.

Třeba takto jsou školeni i manažeři. A ti si např. přejí snížit náklady o polovinu. Jenže už nedohlédnou následky takového přání - po zaměstnancích je najednou požadováno nasazení, které dlouhodobě neunesou. Pak se sníží i kvalita výrobku.

Kdyby to bylo až tak jednoduché, tak by se určitě F. Bardon nenechal dvakrát mučit. A to jednou za fašistů a jednou za komunistů.

No a teď si vem, že si mnoho fanynek přeje se vdát za člena nějaké skupiny. Protože je mnohoženství zakázáno, tak to jaksi nejde zrealizovat. No a pak padají do té totální iluze, protože jejich přání se nemohou splnit.


Milda píše:Pro muze je Laska stejne pristupnn jako pro zeny.
Voda je zena......

Přístupná to ano. Zkus si alespoň připustit, že žena má větší potenciál s láskou pracovat.

Jinak jsi sám se sebou v logickém sporu, když kvality vodního živlu a potažmo i lásky připisuješ ženám - což je správně.


Milda píše:Utopeny muz je symbolika.
Samozřejmě a vadí použití symboliky?

V praxi to vypadá třeba tak, že dotyčný ztratí jakýkoliv cíl a smysl v životě a jen zasněně bloudí.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Přenesené téma - kvalita lásky

Příspěvekod Milda » 17 pro 2012, 21:48

Protoze nesmim psat prispevky do textu cervene tak poporade:

Konzoli jsem vycaroval jako potvrzeni me spravne cesty.
Carovat dny nebo roky lze, ale ja chtel vysledek v minutach.....
Chtel jsem se s vami podelit o ten zazitek, kdy prenastavujes kola vesmiru :-)
O tu vec samotnou mi moc neslo a uz ji ma svagruv syn jako vanocni darek.

Az dokazes ovladat sve sklony, pak teprve muzes ovladat zbytek stvoreni.
Drive je to hazard.

Myslim, ze ovlivneni kurzu akcii je rozhodne celospolecensky zavaznejsi nez ovlivnit tombolu na plese.

Vsechna prani se plni!
Obe armady chteji vyhrat.
Vsichni na plese chteli 1.cenu.
Vyhraje armada s lepsim carodejem.

Pokud nekdo meni sva prani, tak vlastne neustale rusi svou objednavku.

O Bardonovi vam tu psat nebudu, jste zde lehce precitlivi a vztahovacni.
Je to mistni guru. :-)

Egohry fanynek nekomentuji.
I zde vyhraje nejsilnejsi carodejka.

Nepripustim.
S laskou pracovat je muzska jang cesta.
Lasku prozivat je zenska jin cesta.
Muz se musi prepnout do jin rezimu a pak proziva stejne jako zena.
Nektere zeny, ba valna vetsina ziji v jang rezimu a Lasku nesdili ani nevnimaji.
Lasku vymenily za vztahy, manzelstvi, ovladaci hry a kupceni se sexem a sexualitou vubec.
Vetsina lidi se nemiluji, nybrz onanuji ve dvojici a v hlave jim bezi ego hra nebo ego film.
Laska je sdileni.
Laska je jen ted.

Uživatelský avatar
Ava-rshen
snažím se trochu psát
snažím se trochu psát
Příspěvky: 24
Registrován: 30 zář 2012, 16:04
pohlaví: Muž

Re: Přenesené téma - kvalita lásky

Příspěvekod Ava-rshen » 18 pro 2012, 19:47

Mildo, mildo...

"Puvodne jsem prisel sdilet me poznani. Misto vecnych diskuzi berou zde vsichni me odlisne poznani jako osobni utok. Uz me nebavi hazet perly vsem, tak to omezim. To ze od ted nebudu reagovat neznamena, ze s texty souhlasim. Kdo chce muze poslat PM."

Proč jsi to nedodržel?


Zpět na “Archiv, neaktivní témata..”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů