Nejlépe hodnocené témata
Hodnocení příspěvků
| Příspěvek | Obdrženo poděkování | Autor | Hodnocení |
|---|---|---|---|
| Příspěvek22 pro 2022, 08:44 Re: Náboženství Nejsem religionista, ale každé náboženství to nehlásá. Pokud vím, tak to hlásá hlavně křesťanství (hlavní denominace) a islám. Ale třeba judaismus to rozhodně nehlásá. Promiň, ale píšeš to na veřejným fóru, takže musím reagovat. Mícháš minulost a přítomnost, mluvíš o skupinách lidí, jako by jednali... |
3 | zebyja | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek09 lis 2024, 12:50 Zemřel Rawn Clark Vážení přátelé, včera odešel do Věčnosti Rawn Clark, veliký učitel a duchovní žák Františka Bardona. Jednou se spolu sejdeme, Mistře, ale ne hned. Odpočívejte v pokoji. |
3 | Howard | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek19 pro 2023, 18:34 Re: Rozdelenie cvičení Z mé zkušenosti je nejlepší cvičit přesně tak, jak to Bardon píše - tedy ráno a večer. Mně se nejlépe osvědčilo cvičit co nejdříve po probuzení a těsně před usnutím. Jak sám píšeš, ranní cvičení se od večerního kvalitou dost liší, a právě proto je to podle mě tak důležité cvičit v oba dva časy. Přij... |
3 | Firzen | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek16 srp 2025, 20:00 Re: Bytosti ne nespěchám, vlastně je to jen zvědavost, ani nevím na co bych se ptal. jsou to přehnané ambice aneb jak se piše v bráně ambice jsou nesprávné musíme zaujmout správný přístup ke cvičením Pokud si dáš ze začátku na nižším stupni nějaký plán např. že by si rád během 3 let zvládl všechny tři Frabato ... |
3 | Baleriond | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek18 lis 2016, 16:06 Re: Vlastnosti X emoce, práce s emocemi Práce s Emocemi V první řadě je podle mě třeba si uvědomit, že přes veškerou naši schopnost emoce potlačit, přesměrovat, přeměnit, zapamatovávat, vyvolávat jsou emoce až následek, nebo možná lépe řečeno reakce a spíše než snaha je ovládnout je na místě se jich ptát odkud pocházejí a kým vlastně jso... |
3 | zebyja | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek23 bře 2019, 20:12 Re: 20.000 mil pod hladinou fóra Dostane hubicku? :o)) |
3 | Kuato | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek27 dub 2013, 10:13 Vítejte ! - Pro začátek Takže zdravím všechny nově příchozí a přeji hodně štěstí při hledání svých odpovědí. Důvodem proč jsem spustil tyto stránky je diskuze. Doposud jste se mohli na českém internetu setkat jenom s občasnými poznámkami, nebo reakcemi lidí, kteří se tomuto tématu vůbec nevěnují. Chtěl bych proto vytvořit ... |
3 | marvin | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek03 čer 2017, 10:56 Re: Logo Frabato na fotkách S dovolením bych nás vrátila k tématu:-);-).Mně se opravdu nejvíce líbí motiv z F.B.kartičky pro pacienty,před FRABATO přidat http://www.a za ...cz....?Nevím ,jestli ale nemluvím o něčem,co ostatní neviděli.Slunce s mraky to moc hezky doplňuje a graficky je to asi nejlepší varianta z dosud předložen... |
3 | Jitka | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek12 lis 2018, 23:00 Nové knihy - nové sekce na fóru Možná by bylo fajn aby i nové knihy jako je magický deník Bardonova žáka, pomůcka k introspekci a zasvěcovací texty měli svou sekci zde na fóru. Co myslíte ? |
3 | profesorikebara | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek24 srp 2009, 15:49 Re: "Zkušenosti" začátečníka ahoj! tak jsem rád, že se konečně našel nějaký odvážlivec a otevřel tohle všeobecné fórum. předně vůbec se nemáš za co omlouvat, příspěvek je poměrně přehledný a pochopitelný..podle mě narosto věcný a není důvod o něm říkat "nízký" :-) Co se týče anonymity..je to zvláštní, že se o tom zmiň... |
3 | marvin | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek17 úno 2016, 12:54 Re: Byliny Ahojte, dneska sem objevil jeden zajimavy obrazek, treba se bude nekomu hodit: ![]() |
3 | majstro | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek10 bře 2016, 02:08 Re: Byliny Ahojte, dohledaval jsem si pred malou chvili nejake veci na tonizovani krve v TCM a napadlo me, ze se to treba bude nekomu hodit. Dohledal jsem si v poznamkach toto, tucne jsem zvyraznil, co me prislo dulezite: Angelika čínská..Danggui = děhel čínský.. tonifikace krve, rozhybe, ozivi krev. Rozpousti... |
3 | majstro | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek03 kvě 2016, 22:01 Re: Deprese Vcelku tady souhlasím se vším. Deprese má opradu široký záběr a její příčiny mohou být různé. Pred časem jistá univerzita se snazila zjistit "index zivotní pohody" v různých částech světa a na prvním místě se umístilo Vanuatu, coz je ne moc bohatá země v Pacifiku. Lidé na Vanuatu jsou údaj... |
3 | palmidar | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek13 led 2017, 13:37 Re: Telekineze Telekineze lze, Haldire, prostřednictvím Bardonových cvičení dosáhnout. Zkratkovitější cestu bych nehledal. Vývoj schopností je vázán na vývoj charakteru a velmi pravděpodobně, do doby než toho dosáhneš, se Ti i promění priority a přání, takže případné získané schopnosti budou spíš bonusem mimochode... |
3 | Adam | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek12 črc 2016, 21:10 Re: Sny a vize Milý Tiferet, odpovídáš si vlastně sám - potřebuješ uzemnit, vrátit se do reality. Posilujeme to, na co nasměrujeme svoji pozornost. Proto by bylo dobré na čas úplně odložit knihy duchovního zaměření, nerozvíjet vize ani fantazie o lepších realitách a vyšších úrovních, atd. - doplň sám podle toho, k... |
3 | Adam | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek10 lis 2016, 00:47 Re: Vláda 72 géniů v roce Vycházím však z toho, že kvalita Tarotu a 72 Géniů je danná, nikoli proměnlivá, jejich přiřazení k jednotlivým dnům rovněž, a měl by tedy existovat také daný a neproměnlivý způsob, jak se v příslušné dny s touto kvalitou dát do souladu, slovo uctívání není to pravé, co myslím, ale dá se to tak i po... |
3 | Kuato | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek07 kvě 2017, 17:10 Re: Sny a vize Jak víš že je to snový svět co tě tahá dolů. Nemusí to s tím souviset. Přes noc se prostě resetuješ do výchozího nastavení a ráno se spuští automatický program. Zkus v noci sugesce před spaním, "že se ráno budíš čilá svěží a odpočatá plná radosti a optimismu!" :) |
3 | marvin | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek23 lis 2016, 14:01 Re: malinko ke strachu a jeho vyvoji co se strachu týče - nevědomý člověk neví dne ani hodiny, kdy mu "spadne cihla na hlavu". akorát na to nikdo nemyslí, jinak by se z toho zbláznil. magie a vlastně jakýkoliv funkční duchovní směr by měl postupně člověku pomoci stát se do určité (v idealitě plné) míry pánem nad svým životem.... |
3 | Kuato | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek26 zář 2017, 16:41 Epic Space Ambient Tohle jsou hodně slušné věci https://www.youtube.com/watch?v=icgGyR3iusU&t=375s |
3 | marvin | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek14 pro 2017, 19:25 Re: Byliny Připravuji seznam bylin a jejich signatury. Malá ukázka. Hřebíčkovec vonný Caryophyllus aromaticus L. čeleď: myrtovité (Myrtaceae) Hřebíček je složení horkého a suchého na třetím stupni. Ztenčuje, otvírá, posiluje a rozráží. Používanéčásti: Květy Tinktura, čaj, mast, inhalace, prášek, olej, odvar, b... |
3 | Šálukim | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek07 úno 2017, 22:59 Re: Vizualizace s pomocník? Měl jsem možnost vyzkoušet EEG přístroj medicínský i takovou pásku s jednou elektrodou + reference (Myndplay headband). Pokud nemáš známého, nebo sis to nevybral jako profesi (nebo nejseš praštěnej) k tomu medicínskému se nedostaneš. A i kdyby jo, bylo by to na roky než by ses k něčemu dopracoval. N... |
3 | Michal | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek14 úno 2017, 20:54 Re: Modlitba Ahoj přátelé, moje modlitba je spíše vyjádření za to co je. Asi chápu božstvo/a trochu jinak než někteří zde, ale osobně se spíše modlim k božské prozretelnosti vsudypritomnosti které děkuji za to že je. Kopírování či opakování moudrých vět může ale nemusí pomáhat (neříkám sebtoho) a tak pokud mohu ... |
3 | Jaroslav | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek23 úno 2017, 18:30 Re: Modlitba Už delší dobu mám nutkání sem přidat jednu modlitbu, tak to dnes udělám. Mám pocit, že minimálně mé ego je s ní stále ještě dost v rozporu, ale i tak mám pocit, že by zde měla být.. Třeba se někomu bude hodit. Úplné odevzdání se do vůle Boží Miluji Tě, můj Bože a Pane, kéž bych Tě ještě miloval více... |
3 | Firzen | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek24 úno 2017, 12:56 Re: Modlitba Odevzdání se Pánu neznamená přijít o ego nebo vlastní vůli Floxi. Jde tu o něco jiného. Když člověk kráčí ruku v ruce s Pánem Bohem nebo se o to snaží, může získat věci o kterých se mu ani nesnilo a to na všech úrovních. A nemusí se cítit životem omezený, naopak, v takovém okamžiku začíná skutečný ž... |
3 | Rota | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek01 pro 2018, 20:29 Re: Vaše oblíbená muzika - mráz po zádech, husí kůže atd... |
3 | Ondra | Hodnocení: 12% |
