Nejlépe hodnocené témata
Hodnocení příspěvků
| Příspěvek | Obdrženo poděkování | Autor | Hodnocení |
|---|---|---|---|
| Příspěvek12 kvě 2017, 09:33 Re: Rovnováha mezi vnějším a vnitřním Ahoj, plno odpovědí na které se ptáš bys našel v Papusově knize Základy praktické magie. Pokud nemáš, napíšu zkráceně, můžu i ofotit a poslat... Rostlinné potraviny působí na ústředí instinktivní. Živočišné, ústředí vášnivé, vhodná strava pro lidi činů v běžném životě. Doporučuje se vyloučit v době ... |
3 | Rota | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek15 kvě 2017, 08:01 Re: Rovnováha mezi vnějším a vnitřním ja bych jen velmi mírně rozšířil Arexe na - "používání pomocných prostředků je regulováno vždy jen cílem a okolnostmi".. ty okolnosti jsou dosti podstatné. někdy nemám dost času na důkladnou přípravu. nebo se nabídne něco zajímavého za velmi specifických podmínek.. pokud chci kontaktovat b... |
3 | Kuato | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek04 úno 2019, 18:16 Re: Energetické centrá Všeho moc škodí, takhle studnu nevykopeš :-) A co si o tom myslíš ty, o čakrách a FB, jeho díle.. |
3 | mek onder | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek15 kvě 2017, 13:14 Re: Rovnováha mezi vnějším a vnitřním ...je důležité co si člověk vyberte jako pomocný prostředek, protože špatně zvolený prostředek může všechno zkomplikovat. A některé prostředky k tomu svádí, je to jejich úkol. I přistoupil pokušitel a řekl mu: "Jsi-li Syn Boží, poruč, aby se z těchto kamenů staly chleby!" 4, 3 Zde vidíme, ... |
3 | Rota | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek01 čer 2017, 12:09 Re: Zelený lev a symbol T Symboly velkého díla nerozřešíte, pokud neznáte jeho praxi, a tu Vám zase nikdo nebude moci sdělit. Upřímně si myslím, že nemá smysl, abyste se tomu v této situaci věnovali. Symbol T má stejný smysl praktický smysl, jako první Lambsprinkova figura: 01.jpg Srovnám-li ji se středověkou mapou světa, k... |
3 | Arex | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek03 bře 2019, 15:58 Re: Energetické centrá Český překlad textu Šat-čakra-nirupana na základě Arthura Avalona (= Woodroffa) a německých pramenů je obsažen v Knize o jógu Františka Kabeláka. Řada z nás jí má doma na poličce. |
3 | Arex | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek27 črc 2017, 09:13 Re: Nová vydání UVM a PKI Na dotazy lehce upřesňuji data a podrobnosti druhých vydání: Učebnici vysoké magie vydáme v druhém opraveném vydání patrně v záři/říjnu 2017, protože té máme poslední kusy v distribuci. Hlavní práci na druhém vydání mám hotovou: v knize jsem našel několik chyb sazby a na několika místech sjednotím n... |
3 | Arex | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek29 bře 2019, 19:07 Re: Krční čakra Děkuji vám všem, milí kolegové, za komentáře. Jsem rád, že jsem to tady trochu oživil :) |
3 | Yemeth | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek09 dub 2019, 15:52 Re: Energetické centrá To chce klííííd :-D |
3 | gooolem | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek18 dub 2019, 09:14 Re: Počasí radsi nic, nechat tomu volny prubeh - dejou se obrovske zmeny ve skladbe lesu v cele republice, kdy se behem jedne dvou generaci uplne promenuje porost ze smrkovych monokultur na smisene, prevazne listnate lesy (coz je neuveritelne rychla zmena), plus konecne se zacina chapat, ze nas zpusob hospodar... |
3 | Kuato | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek20 dub 2019, 18:16 Re: Vaše oblíbená muzika - mráz po zádech, husí kůže atd... Něco krásného z nebe, když se nám křesťanské i židovské svátky sešly najednou. Požehnané svátky všem mým přátelům! Volný překlad: A to je pravda (Tóra), která stála při nás i našich předcích. Ne jeden povstal proti nám, aby nás zničil, ale povstávají proti nám v každém pokolení, a Svatý budiž požehn... |
3 | Helena | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek08 led 2018, 13:07 Re: Smysl duchovního snažení Odpověď asi nedostaneš takovou, jakou by sis představovala. Je to spíš o způsobu přemýšelní. Já vidím osobně smysl ve všem co dělám ať už na duchovní nebo fyzické úrovni. Cokoliv do čeho se pustím mě naplňuje štěstím a radostí a nezáleží jestli montuju světla na strop, nebo cvičím knihy od Bardona. ... |
3 | marvin | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek16 bře 2018, 18:26 Re: Magické tetování Ahoj, Areasi :o) Pokud Tě nějaký symbol láká, pracuj s ním nejprve mentálně. Např. jej naktresli na papír nebo do magického zdracadla a zírej na něj. Po té pozoruj co se v tvé mysli a duši změnilo. S odstupem času (alespoň 28dní takové praxe) budeš mít již nejspíš určité povědomí o symbolu. Bude-li ... |
3 | zebyja | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek03 dub 2018, 10:16 Re: egregor značkového oblečení Oblečení je Tvá maska. Pokud nemáš pocit, že Tě to ovládá, nos si co chceš. Má smysl se zamyslet nad tím, kolik za to dáš peněz, proto že jsi si mohl koupit levnější věci a ušetřené peníze využít Bohuliběji. Ale nehnal bych to do extrému, proto že oblečení má větší vliv na ostatní, než si lidé obvyk... |
3 | zebyja | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek19 kvě 2019, 15:57 Re: Evokácia démonov Lidi, kteří chtějí vládnout démonům ................................ Proč vládnout? Není lepčí mít Vyšší bytůstky za kamarádi, než se je snažit ovládat? Mimochodem. Viz staroindická filosofie Sánkhja, antická mystéria a další chytré nauky. Takové vyšší bytůstky jsou podle oněch nauk často následují... |
3 | Lumpino | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek24 kvě 2018, 09:52 Re: Utrpení Co když to nepochopím nikdy v tomto životě? Bude se to opakovat donekonečna? Super. Utrpení je něco co se nám děje a my to nechceme, chceme něco jiného. Děje se to zajisté z nějakého důvodu. To proč už je na každém z nás, aby to odhalil. Tyto situace, dle mé zkušenosti (volil bych jiný výraz než ut... |
3 | Jaroslav | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek23 kvě 2019, 07:03 Re: Ochrana Cor Leonisi, myslim, ze kazdemu zde srdce plesa radosti nad tim, ze by se mela dalsi duse (konkretne tva) vymanit ze tmy a vydat se na cestu ke Svetlu. Je to obrovsky dulezity moment kazdeho cloveka. Osobne nabizim pomocnou ruku formou tohoto vlakna, nebo emailove konverzace, ci pripadne mobilniho s... |
3 | gooolem | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek23 kvě 2019, 07:43 Re: Ochrana Cor Leonisi, i já, stejně jako Gooolem, bych ti ráda nabídla pomocnou ruku, kdybys kdykoliv potřeboval s něčím pomoct či poradit. Je to obrovský počin toho, kdo založil toto fórum. Sjednocuje a posouvá jeden druhého navzájem. Tak se drž, a nikdy nic nevzdávej :-) Světlonošů je v dnešní době hodně po... |
3 | leniela | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek26 kvě 2019, 08:43 Re: Ochrana Cor Leonis: Jsi pod tlakem svých myšlenek. Ty jsi jejich pánem a ne ony Tvým. Zahoď je a mysli jako dítě. Co doopravdy chceš? |
3 | Arex | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek19 říj 2018, 09:57 Re: Těhotenství Aha, a já právě měla za to, že bude lepší necvičit. Jak jsem se k tomu názoru bohužel dostala: dlouho mi nešlo otěhotnět, tak jsem jako každý hledala důvody. Narazila jsem na autorku, kterou už si nepamatuji, která dělila na dva typy žen, ty menstruující kolem úplňku - co plodí ve hmotě ( že jsou p... |
3 | Kuato | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek05 čer 2019, 20:43 Re: Vsemozne otazky Janko: Alkohol v mírné dávce uvolňuje, ale nedělal bych z toho zvyk. Občas nastanou tzv. paradoxní podmínky, kdy je výsledek lepší, protože překonáš nějaký svůj předsudek. Takže pokud někdo nemá vztah k alkoholu, ani negativní, bude se mu cvičit lépe střízlivému. Pokud Ti ale někde v podvědomí leží ... |
3 | Arex | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek17 čer 2019, 21:50 Re: Neexistence přání/Duševní vakuum Ahoj, nékdo je nešťastný z nedostatku citu někdo je nešťástný z přebytku citu a vášní... Já bych se ptala po ženě v tvém životě :) Je mezi tebou a tvou ženou jiskra, plamen touhy, pochopení? Jiskra, kterou žena vzbudí v muži může rozžehnout hlubší touhy seberealizace (krom žadostivosti). Rozdmychat ... |
3 | Zuzana | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek18 čer 2019, 21:22 Re: Neexistence přání/Duševní vakuum Bude to znít možná blbě, ale já bych ti doporučil nějaký sračky, pořádnej průser, takovej ten, že se orosíš a zdvojnásobí se ti tep, když zjistíš, jaký to může mít následky... To je ve skutečnosti skvělej vitalizátor a perfektní motivace k tomu přestat se babrat se ve smutcích a ne/náladách... Popří... |
3 | Adam | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek25 čer 2019, 22:41 Re: Vsemozne otazky Na Tvém místě bych si vůbec nelámal hlavu s tím, zda všechny cesty vzestupu končí u kabaly a jestli je svět pod nadvládou Židů. Osud světa je v dobrých a spravedlivých rukou, každá práce začíná u sebe ... a je jí víc než dost. Vše přichází v pravý čas - pokora, pochopení, poznání, povolání, poslání... |
3 | Adam | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek17 úno 2019, 19:01 Re: Abramelinova kniha o mágii V každém případě bych se měl na pozoru jak před Abramelinem, tak pčed ostatními středověkými žaltáři. Jukněme na slavnou Bhagavadgitu, Janíčkův Originál překlad zroku 48. Kdo se obrací na bohy, přijde k bohům, kdo se obrací na démony, přijde k démonům, kdo se obrací na duchy zemřelých, stane se stra... |
3 | Lumpino | Hodnocení: 12% |