Nejlépe hodnocené témata
Hodnocení příspěvků
| Příspěvek | Obdrženo poděkování | Autor | Hodnocení |
|---|---|---|---|
| Příspěvek03 bře 2019, 08:45 Re: Energetické centrá Přidám nějaký ten odkázek. https://www.bhagavadgitausa.com/sat_chakra_Nirupana.pdf Sat chakra nirupana, překlad od anglického indologa Johna Woodroffa. A další texty, týkající se i čaker https://www.bhagavadgitausa.com/ Jiná verze Sat chakra nirupana. http://www.bahaistudies.net/asma/7chakras.pdf Zd... |
3 | Lumpino | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek18 črc 2019, 08:05 Re: Otazky A pak je jeste "milost shury", ktera tvoji dusi osvodobi z tohoto pevneho a tezkeho pouta erotiky a sexuality. Je to jisty dar za osobni snahu toto pouto svymi silami uvolnit. Pak na krasu tela opacneho pohlavi muzes hledet bez jakehokoli smysloveho ci smyslneho pripoutani. V tom spociva o... |
3 | gooolem | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek22 črc 2019, 07:13 Re: Článek - změny v mozku při různých typech meditace napíšeš nám k tomu nějaký výklad nebo výtah :-) |
3 | marvin | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek27 srp 2019, 07:28 Re: Magie v kabale - rabbi Josef Della Reina pokud by měl někdo knihu k zapůjčení tak bych si to fakt rád přečetl :-) |
3 | marvin | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek09 zář 2019, 09:46 Re: Problém s manipulátorem Azkeze od magie, snaž se vyhnout podnětům co Tě děsí nebo Ti připadají nějak nadpřirozené. Např. Horory, filmy s UFO, násilí atp. hledej ve světě krásu. Snaž se modlit, chodit do kostela (pokud máš nejblíž ke křesťanství, jinak analogicky), ale hlavně to řeš s psychologem/psychiatrem. Ideálně intezi... |
3 | zebyja | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek10 zář 2019, 06:44 Re: Darování krve Chodím darovat krev a podle mě jsou tyhle obavy jednak liché a druhak sobecké. Chceš pomáhat? Potom se neohlížej na sebe. Nechceš? Proč nad tím přemýšlíš? :-) |
3 | Tomáš | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek11 zář 2019, 17:07 Re: Problém s manipulátorem Jenže problém s těmito "látkami" je v tom, že jakmile je vezmeš, tak nevíš, co vlastně zažíváš a vnímáš. Jak odlišíš zážitek a dotek vyššího vědomí, když to je pouze halucinace. Chápeš, v tom je ten problém. Něco si vezmeš, máš z toho nějaký stav- z toho stavu se snažíš něco pochopit a vid... |
3 | marvin | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek08 říj 2019, 00:05 Re: Tinnitus Otazka, co znamena dlouho ... podle cinske mediciny je to potiz, ktera vetsinou souvisi bud s jatry nebo s nejakou energetickou prazdnotou ledvin anebo vetsinou kombinace obojiho. Kazdopadne jestli to mas treba od narozeni.. tak to je otazka, jestli se to da resit. |
3 | majstro | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek13 dub 2019, 13:13 Re: Energetické centrá Někteří usilují o "prázdnotu", jiní o lepší další existenci. Myslím že cesta podle Františka Bardona bude také o lepší další existenci než o nicotě (pardon prázdnotě). V opačném případě by nevznikla jeho Praxe magické evokace protože kdo se snaží evokovat vyšší bytůstky skončí (podle všec... |
3 | jakpro100 | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek21 říj 2019, 14:00 Re: Tinnitus Ahoj, asi bych zašla za tím ORL lékařem a ten by mohl udělat otoneurologické vyšetření-kde se buď najde nebo vyloučí možné příčiny tvého trápení . A jak píše Michal, určitě bych to zkombinovala s relaxací, uvolněním, autog. tréninkem... možná jin jógou - šitou na míru tak, aby Ti to vyhovovalo a byl... |
3 | Jitka | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek19 kvě 2019, 13:11 Re: Evokácia démonov Lidi, kteří chtějí vládnout démonům a nedokáží vládnout ani sami sobě... to není dobrý start. Spousta lidí např. chce přestat kouřit, ale nedokáží to. Spousta lidí nejdříve reaguje a potom myslí. Jak poznáš např. kterou myšlenku jsi vytvořil ty a kdy už sleduješ myšlenku, kterou vytvořil někdo jiný?... |
3 | Flox | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek17 pro 2019, 19:49 Re: Vsemozne otazky Gooolem akurát zajtra beriem písmo sväté do práce aby som si ho preštudoval aka náhoda. Idem si sadnut na stoličku zavriem oči a idem do seba :)). Ďakujem za odpovede. |
3 | Janko | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek24 pro 2019, 21:53 Re: Brána a UVM Cor Leonis: odpovědi na své otázky bys měl najít v tomto vláknu: viewtopic.php?f=20&t=1632&hilit=učebnice+vysoké+magie Ať se daří, A. |
3 | Adam | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek22 kvě 2019, 15:38 Re: Ochrana Cor Leonisi, co ti radí ostatní, je naprostá pravda a funguje to. Udělala jsem totéž. Prvním krokem je rozhodnutí, tím druhým zničení všech magických pomůcek (pentagramy, dýky a jiné amulety jsem pohřbila v řece, knihy - a že sem jich měla pořádnou bibliotéku :-D , neboť internet byl v plenkách - ty... |
3 | leniela | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek20 úno 2020, 07:13 Re: Neexistence přání/Duševní vakuum Psaní příspěvků je právě dobré v tom, že tě to nutí formulovat myšlenky, srovnat je tak abys je někomu mohl podat. V hlavě se člověku odehrává spoustu věcí a tak nějak pro něho samotného mu to stačí, ale pokud to chceš někomu smysluplně sdělit, tak to potřebuješ urovnat a dát tomu nějaký řád. Takže ... |
3 | marvin | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek14 dub 2020, 12:44 Re: Vaše oblíbená muzika - mráz po zádech, husí kůže atd... Kdo ocení mistrovství:-) |
3 | Inrise | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek29 dub 2020, 07:33 Re: Negatívne vlastnosti Ta pokora a pýcha, to je právě dost hra se slovíčkama. Pokorný neznamená "nechat si srát na hlavu" a zároveň pyšný neznamená být tím nejhorším člověkem na světě. Klidně s pokorou někomu dám pár facek (obrazně) a zároveň jak píšeš, můžeš být pyšný na své děti. Jde spíš v principu o to, že p... |
3 | marvin | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek18 čer 2019, 07:57 Re: Neexistence přání/Duševní vakuum Každá duše před zrozením si vybírá svůj vlastní "plán duše". Když je člověk vržem do hmoty, většinou na vše zapomene..člověk se přizpůsobuje životu, buduje kariéru, vztahy, hromadí majetek..a pak příjde doba, kdy už vše má a přesto cítí prázdnotu, cítí že něco stále chybí...to co chybí, je... |
3 | leniela | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek18 čer 2019, 14:50 Re: Neexistence přání/Duševní vakuum Jsou různé druhy-odstíny rezignace, je dobré mít nějaký hlavní cíl, kam chceš dojít a ten rozdělit na více malých cílů. Třeba chci být mistr světa v cyklistice-to je hlavní cíl. Ty menší pak mohou být koupím si kolo a budu jezdit, musíš ale přečíst něco o kolech, aby jsi věděl jaké si koupit.. Těsně... |
3 | Saila | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek24 kvě 2020, 08:24 Re: Duše a její postup Dlouho jsem byl presvedcen, ze cilem je samotna cesta. Je to jen castecna pravda na jiste urovni poznani. Nyni jiz drzim pro sebe jinou castecnou pravdu, a to takovou, ze cilem cloveka je sjednotit svoji vuli s vuli Bozi a co tomu predchazi, je pouze ona cesta. Je to v kostce ono nalezeni Kralovstvi... |
3 | gooolem | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek24 kvě 2020, 09:16 Re: Duše a její postup Možná zastávka na "cestě, která nekončí" :) ![]() |
3 | Eugen | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek24 kvě 2020, 21:35 Re: Duše a její postup Cor Leonis, vubec se nezlobim. Naopak jsem moc rad, ze mas o takove tema zajem. Intelekt a rozum kouskuje a nevnima celek. Celek dokaze vnimat srdce, ktere ma silu vejit do hlubsich sfer, nez rozum. Pokud je rozum osvecovan ve svetle plamene Lasky ze srdce, setkava se duse s duchem a duch vi vsechno... |
3 | gooolem | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek04 črc 2019, 11:28 Re: Vsemozne otazky - problemy s tym , ze nechces ist 10x na sono, ked vies a vidis ze dietatu v brusku to ublizuje, otaca sa a kryje sa pred tym ziarenim - problemy na matrike , ze nechces dat meno ake sa v dnesnej dobe patri - problemy s nezaockovanim a nasledne sankcie a penazne pokuty - problemy s vzatim do skolky... |
3 | Kuato | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek07 čer 2020, 14:07 Re: Bardon a profanace tajemství. Zdravím všechny na tomto fóru. Příběh o tom, jak se přes hranice pašovaly knihy pana Bardona, by byla velmi napínavá kriminálka. Paní Marie Pravicová, měla prý hodně štěstí, při hraničních kontrolách. A dalším, kdo pomohl převádět knihy Mistra, byl Herman Josef Metzger alias Frater Paragranus. Je fo... |
3 | Fafe | Hodnocení: 12% |
| Příspěvek26 čer 2020, 06:36 Re: Blesky Ahoj.. Auto jako směřování tvého života, více lidí jdoucí stejným směrem(asi dva nebo tři s tebou v autě) emočně spojení, blížící se bouřka (život, osud) křižovatka a osudem(životem) usměrněn jet vlevo(blesky) do pocitu bezpečí.. Neobešlo se to bez napětí a pocitu nebezpečí i když jsi věděl že jsi c... |
3 | mek onder | Hodnocení: 12% |
