Obecné

Pravidla fóra
1.) Prosím vyvarujte se JAKÝCHKOLIV osobních útoků ať již z JAKÉHOKOLIV důvodu. Nechci zde vidět žádné napadání, osočování, vyčítání a poté omluvy a výmluvy, ospravedlňování proč kdo co a jak udělal. K tomuto účelu zde forum není, tohle si prosím řešte v PM, nebo ideálně JINDE v jiném internetovém nebo osobním prostoru!

2.) Snažte se prosím DRŽET TÉMATU. Pokud to již není možné - založte nové téma a položte otázku novou. Příspěvky, které budou příliš zavádějící a nebudou směřovat ke stejné myšlence, budeme po uvážení přesouvat (nebo mazat). Mějte prosím na paměti, že tímto se bude zvyšovat úroveň fora - bude přehlednější, přínosnější a ucelenější. Veškterá naše administrativa stojí nemalé úsilí.

3.) (Emocionální) souhlasné nebo nesouhlasné příspěvky - typu "ano s tímto souhlasím", nebo "ne, s tímto nesouhlasím") zde prosím nezanechávejte. Poděkování můžete, ale klidně do osobních zpráv, nebo pokud si nebudete shcopni pomoci, tak prosím rozveďte alespoň Váš příspěvek o to, z jakého důvodu příspěvek hodnotíte. Snažte se za každým Vašim příspěvkem vidět PŘÍNOS pro ostatní uživatele.

4.) Dbejte prosím na správné zařazení Vašeho příspěvku do témat! Sekce 1-10. stupeň je poměrně jasně definován - vždy si uvědomte, na co se ptáte a řádně tuto otázku umístěte. Pokud Vám nějaké dotazy nebudou možny specifikovat - dejte je prosím do obecné, nebo si zažádejte o vytvoření nové kategorie.

5.) Příspěvek, který bude mít za sebou praktickou zkušenost je daleko hodnotnější než plané teoretizování. Není vždy potřeba spekulovat a zvlášť o věcech o kterých nemáme ani představu. Někdy je méně více, na to pamatujte.

6.) Předtím než položíte svou otázku, zkuste nejprve tuto otázku najít v příslušné kategorii, nebo vyhledat v nástroji hledání (vpravo nahoře). Až pokud nenaleznete, tak teprve poté ji položte. Je totiž pravděpodobné, že se na to již někdo ptal - a dokonce, že mu již bylo i odpovězeno.

7.) Netapetovat příspěvky ! Pokud budete chtít doplnit něco k tomu, co jste právě napsali, prosím použijte ikonku EDIT - a změňte svůj předchozí příspěvek. Nepište více příspěvků pod sebe. Zatěžuje se tím zbytečně databáze a nafukuje systém. Díky. Budu mazat, nebo to pak upravovat sám (a jak víte - nikdo nemá času na zbyt)

8.) Citace - pokud někoho citujete - snažte se citovat pouze odstavec, větu, nebo slovo na ktere reagujete. Není potřeba vypisovat celý text od autora. Pokud chcete reagovat na vše - dejte tam "..." - tři tečky.

9.) Odpověď na něčí text - Pokud odpovídáte na kousek něčí věty, prosím použijte tlačítko citovat. Nevypisujte holé věty do příspěvků. Snažte se držet nějakou úpravu. Příspěvek o Vás samotných velmi vypovídá. Pokud budete psát nepřehledně text v kuse, ostatním bude velmi špatně čitelný..

10.) Prosím nevkládejte odkazy na internetové obchody a jiné komerční záležitosti. Pokud chcete odkázat na určitý text, nebo téma, tak prosím citujte a odkaz dejte jako vedlejší. Jedinou výjmku tvoří dobré praktické zkušenosti s pomůckami pro výcvik, ostatní budem mazat.

11.) Pokud bude chtít otevřít již zamčené téma, tak nám napíšte (moderátorům nebo administrátorům). Pokud to má smysl, tak ho otevřeme.
  • Fórum
    Témata
    Příspěvky
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host