A. J. Ibing

Moderátor: Cagliostro

Uživatelský avatar
DAn
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 200
Registrován: 23 úno 2011, 15:33
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 36×
Obdrženo poděkování: 49×

A. J. Ibing

Příspěvekod DAn » 07 dub 2013, 00:02

Ahoj,

přikládám knihu od A. J. Ibinga s názvem - Od smrti k novému životu. Je to zajímavé dílko o tom co se děje před tím než se člověk znovu narodí. Kniha je z roku 1925 a sehnal jsem ji přes internet z jednoho antikvariátu. Jinak o autorovi nic nevím. Kdyby někdo věděl budu rád za doplnění.

Odkaz na knihu zde: http://uloz.to/xAhxF3Yt/odsmrtiknovenuzivotu-pdf

Poznámka: Narazil jsem na super program pro Android na "ofocování" - Camscanner. Funguje to tak, že prostě ofotíte dokument a program sám pak stránky ořeže, upraví a vyexportuje do PDF.

Přeji príjemné čtení...

Uživatelský avatar
Cagliostro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1224
Registrován: 11 bře 2010, 11:16
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 521×

Re: A. J. Ibing

Příspěvekod Cagliostro » 07 dub 2013, 10:07

A. J. Ibing:
Vlastním jménem Antonie J. Jelenová se narodila v roce 1870 v Praze-Karlíně. Byla vdovou po řezníku, se kterým měla dceru Vilemínu provdanou Lederovou (1888-?). Spisovatelka, spiritistka a mystička. Napsala Z duchovní říše (Smíchov, 1912), Meditace (Praha, 1913), Po stopách věčné pravdy (Praha, 1917), Daniel (Praha, 1920), Orseus: tajemství žití astrálního (Klatovy, 1920), mystické slavnosti (Klatovy, 1920) aj. Zemřela v roce 1923. Část její práce vycházela i posmrtně, jako zmíněná Od smrti k novému životu.
Její práce byla před válkou chráněna spolkem Kruh přátel Ibingových, který ale byl donucen se rozpustit.
Ego sum, qui sum!

Uživatelský avatar
Tomáš
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 540
Registrován: 06 říj 2012, 11:08
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 90×
Obdrženo poděkování: 43×

Re: A. J. Ibing

Příspěvekod Tomáš » 15 dub 2013, 09:08

Hospodin je tvůj ochránce, Hospodin je ti stínem po pravici.


Zpět na “A. J. Ibing”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host