Pavel Karpeta

Moderátor: Cagliostro

FTX

Pavel Karpeta

Příspěvekod FTX » 08 bře 2013, 21:43

Zajímavý text: http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/6632-zeme-ceska-domov-muj-1/

Cituji:
Bohužel, český politik je snad s několika čestnými výjimkami / jsem si prakticky jist, že osobně žádnou neznám / v sobě naprosto zřetelně a zákonitě nastaven na naslouchání a realizaci oné linie ego, zvíře, zlo a realizuje ji ve své běžné denní zákonodárné a jí obvykle doprovázející kriminální praxi.

.....
Je to dáno už samotným výběrem druhu „homo politicus“ od základních organizací v místech bydliště, odkud jen ti nejbezohlednější a nejdravější se dostávají do vyšších pater stranické politiky. Politik prostě musí projít výběrovým sítem, které je postaveno na Darwinových pravidlech přežití silnějšího a více bezohledného v konkurenčním boji s ostatními podobně stavěnými stejně jako ve zvířecích smečkách ve volné přírodě.

Je to tedy o bytnění ega a schopnosti být egoističtější než ostatní. Je to tedy o schopnosti plodit kvalitnější a lépe maskované zlo než ti druzí kolem mne. Úspěšný politik dovádí své ego k absolutní dokonalosti a zná a slouží už jen svému „já“ / Stalin, Hitler, Klaus, Kalousek, Berlusconi a další /.


Akorát tomu chybí malý "nepodstatný" detail, co s vzniklou situací dělat a jestli je vůbec možné tento stav nějak zvrátit.

FTX

Re: Pavel Karpeta

Příspěvekod FTX » 09 bře 2013, 12:10

Další díl:
http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/6633-zeme-ceska-domov-muj-2/
Ostatně podívejte se mýma očima třeba na smečku se značkou ODS v těchto dnech. Onen stávající alfa samec v čele smečky svou neschopností silně ohrožuje členům své vlčí smečky do budoucna jistotu prebend, na které byli za poslední dvacetiletí zvyklí. Proto se vlci ODS v Praze i jinde houfují a hledají nového kandidáta, který by jim to zajistil.

Tento svět se nezmění tím, že vlítneme s tou Zemí někam do proudu fotonů na galaktickém rovníku či že si budeme navzájem vyprávět o tom, jak jsme krásně prosvíceni Božským světlem v meditacích.

Pojďte úzkou cestou do svého nitra a začněte milovat své nižší „já“. Utvořte kolem sebe změnou postojů k sobě svým příkladem ostrůvek světlem prozářené pozitivity, staňte se po tisíciletí opět jedním. Ostrůvek k ostrůvku a postupně změníte tvář této země. Změníte kriteria žití a těm, kteří naslouchají tak rádi svému „zvířecímu“ já, vezmete půdu pod nohama a oni vás nakonec budou nuceni následovat.


Zpět na “Pavel Karpeta”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti