Mentální úroveň

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: Mentální úroveň

Příspěvekod Ondra » 28 bře 2013, 20:23

Díky to mě zajímá, jen ten odkaz nefunguje :)

Uživatelský avatar
Cagliostro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1224
Registrován: 11 bře 2010, 11:16
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 521×

Re: Mentální úroveň

Příspěvekod Cagliostro » 28 bře 2013, 22:49

Zkouším, mě funguje. Nicméně pokud je nějaký problém v odkazu, pak stačí zadat http://www.ceskatelevize.cz/v podkastu pořady, písmeno P a je to Pološero. díl Políbení tmou.
Naposledy upravil(a) Cagliostro dne 28 bře 2013, 22:53, celkem upraveno 1 x.
Ego sum, qui sum!

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: Mentální úroveň

Příspěvekod Ondra » 28 bře 2013, 22:51

oki, díky

Uživatelský avatar
Andrea
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 195
Registrován: 13 úno 2013, 17:05
pohlaví: Žena
Poděkoval(a): 27×
Obdrženo poděkování: 10×

Re: Mentální úroveň

Příspěvekod Andrea » 28 bře 2013, 22:54

Spustila se jen reklama, pořad ne. Asi z toho důvodu, že je to nový díl, který ještě budou tento týden opakovat. Až to nebude na programu v TV, pojede to na netu (můj názor).

Uživatelský avatar
Cagliostro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1224
Registrován: 11 bře 2010, 11:16
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 521×

Re: Mentální úroveň

Příspěvekod Cagliostro » 28 bře 2013, 22:55

Nevim nějak to blbne, díl se spustí po delší reklamě, je tam a reklama nelze přeskočit. Ale nějak jim na čt v posledním tejdnu blbou stránky.
Ego sum, qui sum!

Uživatelský avatar
Andrea
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 195
Registrován: 13 úno 2013, 17:05
pohlaví: Žena
Poděkoval(a): 27×
Obdrženo poděkování: 10×

Re: Mentální úroveň

Příspěvekod Andrea » 28 bře 2013, 23:09

... UŽ TO JEDE! (ale trvalo to hodně dlouho, než se to načetlo)


Jinak - k té terapii tmou - tohle s tím tak trochu souvisí
http://www.2012rok.sk/wp/2012/11511-vse ... hteli-rict

Uživatelský avatar
kedrigern
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 148
Registrován: 08 srp 2010, 19:41
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 25×
Obdrženo poděkování: 27×

Re: Mentální úroveň

Příspěvekod kedrigern » 31 bře 2013, 23:35

Strávil jsem ve tmě loni na podzim týden a žádné halucinace ani jiné jevy jsem nepozoroval. Jediné, co jsem viděl, byly občasné záblesky od výbojů statické elektřiny mého oblečení, nejvíce pyžama, takže jsem ho po několika dnech přestal používat. Z tohoto důvodu bohužel nemohu tvrdit, že celou dobu do mých očí nedorazil žádný foton světla.
May the Awareness be with you. Kedrigern z Hor Tichého Hromu

Uživatelský avatar
Cagliostro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1224
Registrován: 11 bře 2010, 11:16
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 521×

Re: Mentální úroveň

Příspěvekod Cagliostro » 01 dub 2013, 08:55

kedrigern píše:Strávil jsem ve tmě loni na podzim týden a žádné halucinace ani jiné jevy jsem nepozoroval. Jediné, co jsem viděl, byly občasné záblesky od výbojů statické elektřiny mého oblečení, nejvíce pyžama, takže jsem ho po několika dnech přestal používat. Z tohoto důvodu bohužel nemohu tvrdit, že celou dobu do mých očí nedorazil žádný foton světla.


A co tolik diskutované uvolnění, nastalo? Nebo se nezměnilo vůbec nic a zůstalo to dle tvého pohledu stejné, jako před tím.
Jo a ještě jedna věc, nemohlo to být tím, že ty světelné fantomy se oběvují u každého jinak, u někoho po delším pobytu, u jiného zase třeba vůbec...? Mám zato, že se takhle ve tmě připravoval i nějaký národ asiatů ve tmě na boj s nepřítelem, někde jsem o tom četl více, v dokumentu to bylo jen zmíněné.
Ego sum, qui sum!

Uživatelský avatar
kedrigern
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 148
Registrován: 08 srp 2010, 19:41
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 25×
Obdrženo poděkování: 27×

Re: Mentální úroveň

Příspěvekod kedrigern » 01 dub 2013, 19:34

Cagliostro píše:A co tolik diskutované uvolnění, nastalo? Nebo se nezměnilo vůbec nic a zůstalo to dle tvého pohledu stejné, jako před tím.
Jo a ještě jedna věc, nemohlo to být tím, že ty světelné fantomy se oběvují u každého jinak, u někoho po delším pobytu, u jiného zase třeba vůbec...?

Jestli myslíš uvolnění ve smyslu relaxace, pak to byl nejuvolněnější týden za posledních několik let. Samozřejmě, že je možné, že bych třeba potřeboval delší dobu, abych nějaké světelné fantomy viděl. Také je možné, že mohlo mít vliv i těch pár fotonů z výbojů statické elektřiny. Těžko říct. Dokud nevyzkouším delší pobyt, tak to nezjistím, ale v dohledné době to není na požadu dne a pokud něco nezpřehází mé priority, asi to ještě několik let nebude.
May the Awareness be with you. Kedrigern z Hor Tichého Hromu

Uživatelský avatar
Cagliostro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1224
Registrován: 11 bře 2010, 11:16
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 521×

Re: Mentální úroveň

Příspěvekod Cagliostro » 02 dub 2013, 17:15

kedrigern píše:


Well. Díky.
Ego sum, qui sum!

Uživatelský avatar
Andrea
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 195
Registrován: 13 úno 2013, 17:05
pohlaví: Žena
Poděkoval(a): 27×
Obdrženo poděkování: 10×

Re: Mentální úroveň

Příspěvekod Andrea » 03 dub 2013, 11:41

Můžu mít taky dotaz?
O "pobytech ve tmě" jsem četla asi ve dvou knihách, akorát mi přišlo, že tam je taky ta podmínka, že tam člověk je po celou dobu ve tmě a SÁM. Co jsem pochopila z toho dokumentu, tak tam za člověkem chodí každý den terapeut a vyptává se na zážitky. Není třeba "problém" v tomhle?

Chci tím říct, že ty knihy spolu vůbec nijak nesouvisely (obdobím, místem ani ničím jiným), ale ty zážitky, co tam byly popsané, byly v podstatě stejné. (nejdřív je jímala hrůza, přišly nízké bytosti, když je člověk zaplaší, tak přijdou vyšší bytosti, ty se tě snaží odradit od poznání, ale když se nedáš, tak tě nakonec "zasvětí" a pak už tě (asi) provází po celý tvůj další život....v kostce řečeno ;) )

Uživatelský avatar
Cagliostro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1224
Registrován: 11 bře 2010, 11:16
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 521×

Re: Mentální úroveň

Příspěvekod Cagliostro » 07 dub 2013, 18:55

Andrea píše:Co jsem pochopila z toho dokumentu, tak tam za člověkem chodí každý den terapeut a vyptává se na zážitky.


Pokud jsem to pochopil správně, chodí tam nejen lékař, ale ještě druhý člověk, co doplňuje potraviny. Takže dva lidé tam chodí.

Ve své podstatě se to má tak: překonání toho strachu ve tmě je jistě rušeno, ale pro někoho to má asi smysl. Délka tam asi by taky měla větší účinky než jen relaxace (nebo pro někoho fobie). Alespoň na určité jedince. Slova že by přišli po čase "vyšší bytosti" bych tak plně neřekl, k tomu je potřeba souběžně posilovat a cvičit "tělo i ducha".
Ego sum, qui sum!

Uživatelský avatar
kedrigern
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 148
Registrován: 08 srp 2010, 19:41
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 25×
Obdrženo poděkování: 27×

Re: Mentální úroveň

Příspěvekod kedrigern » 07 dub 2013, 19:04

Já jsem teda nebyl u Urbiše, protože ten je jednak dost drahej a jednak na dlouho dopředu obsazenej. Na druhou stranu, pokud bych byl ve tmě delší dobu, hodilo by se to šlapadlo, co tam Urbiš má. Mě tam chodil jeden člověk jednou denně, který přinesl jídlo a pokud jsem chtěl, tak pak se mnou probíral mé myšlenky, čehož jsem využil asi v polovině případů.
May the Awareness be with you. Kedrigern z Hor Tichého Hromu

Uživatelský avatar
gooolem
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 400
Registrován: 04 říj 2010, 11:05
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 280×
Obdrženo poděkování: 443×
Kontaktovat uživatele:

Re: Mentální úroveň

Příspěvekod gooolem » 03 srp 2014, 21:47

Snad jen trochu na odlehceni...prenasenim vedomi do lidskych organu se da take nalez, kde muze byt organ energeticky oslaben, nebo fyzicky narusen. Vzpominam si na jeden vstup do zazivaciho traktu, kdy jsem se dostal az do tlusteho streva...to jsem jeste netusil, ze v tomto bode si se mnou "tam nahore" zalaskuji a zakusil jsem poprve v takovemto stavu i vůni....:-D, nejsem zadna citlivka, ale to byl asi nejrychlejsi navrat vedomi zpatky, jaky jsem zazil :-D :-D.
Hlavu nesu v oblacích, však nohy z tuhé hlíny uplácané mám.

Uživatelský avatar
gooolem
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 400
Registrován: 04 říj 2010, 11:05
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 280×
Obdrženo poděkování: 443×
Kontaktovat uživatele:

Re: Mentální úroveň

Příspěvekod gooolem » 12 srp 2014, 16:38

Pri cviceni prenaseni vedomi do veci jsem zazival zvlastni stavy, ktete bych popsal jako uvedomeni si, ze normalne vnimam svet, ve kterem jsou veci, ale po inzenzivnim cviceni se tento postoj meni na to, ze zacinam vnimat veci a jejich svet. Cili svet za vecmi. Mate to nekdo taky tak?
Hlavu nesu v oblacích, však nohy z tuhé hlíny uplácané mám.


Zpět na “4.stupeň”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti