Mentální úroveň

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: Mentální úroveň

Příspěvekod Ondra » 13 srp 2014, 20:40

Ano, tak to máme všichni.
Ono to má i dalši efekty, když se dostaneš do podstaty konkrétní "věci", jako třeba, že zjistíš komplet její historii, proč byla věc stvořena a za jakým účelem atd... Dle mne tímto postupem mistr předváděl své umení na jevišti, když požádal někoho z publika o osobní předmět, ke kterému prozradil to, co věděl jen jeho majitel.

Uživatelský avatar
gooolem
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 400
Registrován: 04 říj 2010, 11:05
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 280×
Obdrženo poděkování: 443×
Kontaktovat uživatele:

Re: Mentální úroveň

Příspěvekod gooolem » 17 srp 2014, 19:33

Ano, take si to myslim. Bude to kolikrat dobrodruzna cesta, poznavat svet veci.

Mám dotaz: při přenášení vědomí do kytek, respektive se mi to stává u jedné domácí květiny, mi není dovoleno s ní jakkoli pracovat. Pořád mne to navádí přes kořenový systém někam dál, nebo jinam...nevím co si o tom mám myslet. Když přenesu vědomí do listů, vcucne mne to jakoby pozornost do kořenů a pak cítím, že je ještě něco za tím...ale nevím co, dál nejsem schopen jít... nevíte někdo, co by to mohlo znamenat? co je dál? je tam nějaký centrální systém květin?...
Hlavu nesu v oblacích, však nohy z tuhé hlíny uplácané mám.

linhart
mé první příspěvky:)
mé první příspěvky:)
Příspěvky: 5
Registrován: 18 čer 2023, 14:25
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 12×

Re: Mentální úroveň

Příspěvekod linhart » 20 čer 2023, 18:48

Setkání se s přemístěním vědomím do osoby (před 10ti lety) ještě bez jakékoliv znalosti FB. Má bývalá přítelkyně se uměla naladit na kohokoliv. Zjistit jeho náladu, myšlenky, pocity, dokonce i to co měl ráno k snídani. Popsala mi jak to dělá. Stačí dle paměti (pokud ho znala) nebo dle fotky si dotyčného představit. Mentálně přijít za jeho duší a požádat o vstup. Ten byl ve větší míře vždy povolen. Vyjímečně se stalo, že byla odmítnuta. Stačilo požádat podruhé o vstup a pak už duše nekladla odpor. Vstoupila do nějak stejným pochybem jak kdyby vstupovala do nějakého obleku. V ten moment si ho dokázala načíst a zjistit vše co potřebovala. Svěřila se mi, že když jsme se seznamovali - chtěla nahlédnout od mě. Nešlo jí to. Požádala svojí stejně nadanou kamarádku. První odpověď na žádost o vstup byla zamítavá. Zkusila to po druhé a reakce byla prý nesmírně tvrdá a odmítající (nikdy se s něčím podobným nesetkala). Vědomě jsem o snaze o nahlédnutí do mě vůbec nevěděl (tzn žádným způsobem jsem se ani vědomě nebránil).

V současné době mám přítelkyni (praktikující FB), která zná každou mojí myšlenku a čte si z mého biopole cokoliv co chce. Ví pokud jsem se s někým setkal, jaké pocity k němu/ní choval. Dokonce i když stovky km v mysli přemýšlím nad dvěmi variantami, tak je mi schopná mi poslal sms zprávu s jednou z odpovědí.

Náhodou se jmenují obě ženy stejným křestním jménem a slaví narozeniny den po sobě.

Uživatelský avatar
Inrise
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 458
Registrován: 08 dub 2015, 07:34
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 580×
Obdrženo poděkování: 167×

Re: Mentální úroveň

Příspěvekod Inrise » 20 čer 2023, 23:52

Jen pozor ať to nedopadne jako v téhle písni: Sto zvířat/ Velká láska ;) (:) )
Je úsměvné domnívat se, že něco ovládáme, pokud neovládáme sami sebe...


Zpět na “4.stupeň”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host