Nikolaj Levašov

Moderátor: Cagliostro

Uživatelský avatar
AlA777
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 74
Registrován: 27 kvě 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Kontaktovat uživatele:

Nikolaj Levašov

Příspěvekod AlA777 » 05 kvě 2012, 00:22

Zdravím, dneska jsem narazil na tuto stranku a velice me zaujal rozhovor s timto chlapikem. Natahal jsem si z te stranky knizky a az bude cas dam se do cteni. Zajimalo by me, jestli jste nekdo o dotycnem slysel, pripadne cetl a jestli mate nejaky nazor s kterym by jste se chteli podelit.
"Seekers there are in plenty: but they are almost all seekers of personal advantage. I can find so very few Seekers after Truth.
Sa’adi

Uživatelský avatar
Anubis
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 680
Registrován: 19 zář 2009, 18:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 59×

Re: Nikolaj Levašov

Příspěvekod Anubis » 05 kvě 2012, 10:05

No jo, další „padlý“ vědec z Ruska. Docela mě překvapilo, jak rychle byl hotový s Roerichem a Blavatskou. Chtělo by to lepší obhajobu svých tvrzení, ale možná, že v těch jeho knihách je. Pokud sečtu všechna pro a proti, tak mi není lhostejný. Takže si možná v budoucnu přečtu knihu „Poslední apel lidstvu“, kde mě totálně odzbrojily ty násobné integrály a množství grafů a obrázků. Připomíná mi to mě, když jsem se snažil podložit okultní anatomii těla pomocí plošných integrálů. Kdyby to viděla moje oblíbená paní docentka, tak mi asi roztrhá index.

Uživatelský avatar
Anubis
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 680
Registrován: 19 zář 2009, 18:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 59×

Re: Nikolaj Levašov

Příspěvekod Anubis » 26 čer 2012, 01:12

Tak už to má chlapec za sebou... zabili ho podobně jako jeho ženu. V poslední době jsem o něm z různých míst slyšel dost rozdílné názory. Těžko říct, jestli jeho knihy v Rusku zakázali kvůli jejich antisemitistickému podtextu a nebo v nich byly pravdivé informace. Chtělo by to prošetřit.

Dostaly se mi do rukou i nějaké knihy v originále, které ještě nejsou přeložené, ale zatím jsem na to neměl čas.

Uživatelský avatar
AlA777
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 74
Registrován: 27 kvě 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Nikolaj Levašov

Příspěvekod AlA777 » 29 čer 2012, 03:06

Hmm.. tak dopatrat se, jak zemrel asi nebude lehke. Na osudu blaboli neco o elektromagnetickych a genetickych zbranich, ale tem neverim ani dobry den. Celkem by me to zajimalo, jestli ho odklidili, nebo normalne umrel.
Jinak jeho knizky jsou velice snadno dohledatelne ne netu a to jak v cz, tak i v ruskem jazyce.
"Seekers there are in plenty: but they are almost all seekers of personal advantage. I can find so very few Seekers after Truth.
Sa’adi

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Nikolaj Levašov

Příspěvekod Milda » 16 pro 2012, 12:07

Kousky jsem si precetl a hodnotim to jako nesmysly a vymysly.


Zpět na “Nikolaj Levašov”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host