Barbara Marciniak- Poslove usvitu

Moderátor: Cagliostro

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Barbara Marciniak- Poslove usvitu

Příspěvekod Milda » 04 dub 2012, 13:49

Knihu z niz uvadim uryvek doporucuji vasi pozornosti
cz_kniha_poslove_usvitu:
http://www.vesmirni-lide.cz/svetelna_knihovna/htm/cz/cz_kniha_poslove_usvitu.htm#20
Doporucuji odmyslet balast jako Plejadany, Astara a jeho flotilu a ze jsou poslove z budoucnosti!!! ;-)
Zamerte se hlavne na zasadni obsah knihy a ne na zvolenou sci-fi formu.
Zasadni kapitoly jsou pro mne 19-22. Ten zbytek jsem zatim jen proletl. :-)


1. Uryvek
Pokud jste se zarazili na představě lásky a nedokážete pochopit, co se s ní děje, váš problém spočívá v tom, že hledáte lásku mimo sebe. Čekáte, až někdo jiný dodá vašemu životu smysl a vám ceny. Když takového člověka nemáte, buď se zlobíte, nebo si připadáte bezcenní. To je vzorec, v němž jste vyrostli, který vám vštěpovali vaši rodiče a společnost. Říkáme vám zas a znovu, že nejdůležitější, co můžete udělat, je mít rádi sami sebe a ctít Zemi. Ale vy to neustále zapomínáte a hledáte další vztah, který by vám dodal úplnosti. Připadá vám, že bez vztahu jste něco míň než přijatelný občan. Pak se cítíte osamělí. Musíte se naučit být sami. Samota je prostě stav mysli. Nikdy, nikdy nejste sami. Obklopují vás nespočetné zástupy jiných entit. Kdybyste se přestali litovat, zjistili byste, že jste neustále bombardováni tolika údaji, že byste možná byli docela rádi sami, abyste si mohli užít kontakt.
Když máte rádi sami sebe a přestanete se kroutit potřebou někoho jiného, kdo by vás měl rád, budete schopni přijmout to, co vám někdo jiný nabízí. Je nezbytně nutné, abyste si vážili sami sebe natolik, že se nerozhodnete pro maskovanou lásku. Když se rozhodnete, že se  vám nějaký partner bude líbit nebo že budete s někým vibrovat, a nedostanete to, co chcete, nekňourejte, nerýpejte do dotyčného ani se na něj neškareďte ve snaze změnit ho podle svých potřeb. Když si stanovíte nějakou hodnotu a nestvoříte ji, pak jednoduše změňte svou realitu a pokračujte dál sami, dokud nepotkáte někoho, kdo vaši hodnotu odráží. A hlavně neustále vibrujte v lásce ke svému já, ctěte své já a chápejte, že smyslem cesty sem je sebeobjevování ve vztahu k ostatním. Nejde jen o vaše manžely či manželky. Smyslem té cesty je vážit si svého fyzického těla jedinečnosti svého já v okamžiku, kdy se dotýkáte životů mnoha lidí. Vždy dovolte sami sobě pracovat se svým já a nechte ho, ať se vyvíjí.
Bojíte se intimního vztahu k sobě samým - bojíte se být o samotě se svým já. Jakmile vytvoříte důvěrný vztah, ticho, sebelásku a ovládání své energie, pak budete chtít tento aspekt důvěrnosti stanovit jako standard intimnosti s někým jiným.

2. Uryvek
Původní smysl orgasmu byl zdeformován. Vaše tělo už zapomnělo na kosmický orgasmus, jehož je schopno, protože společnost vás po tisíce let učila, že sexualita je špatná. Museli jste se to učit, aby vás mohli lépe ovládat a byste nehledali svobodu dosažitelnou prostřednictvím sexuality. Sexualita vás spojuje s frekvencí extáze, která vás zase spojuje s vaším božským původem a s informacemi.
Sexualita byla na této planetě hodnocena velmi negativně a toto negativní hodnocení je uloženo ve vaší buněčné paměti. Docházelo k tomu nejen v průběhu tohoto života. Střádání negativního postoje probíhalo po tisíce let nepatřičného a nevhodného užívání. Je nezbytně nutné, abyste v nynějším životě odstranili negativitu obklopující sexualitu a abyste si vyzkoušeli, jak využíváte sexuální energii a sexuální vyjádření ve své multidimenzionální osobnosti.
Sexuální části těla jsou cestami k rozkoši, která vytváří frekvence, jež uzdravují a stimulují tělo a potenciálně je vedou k jeho vyššímu spirituálnímu já. Sexualita je na této planetě natolik nesprávně chápána, že když ji nějaké dvě osoby sdílejí, jen zřídka je tu záměr spojit s ní i spiritualitu. Sexualita invokuje spiritualitu, která je svobodná a která na sebe pohlíží jako na stvořitelku. Velmi zřídka je však sexualita užívána jako most, který vás může dovést k vyšším rovinám vědomí.
Hovořili jsem s množstvím jedinců, kteří využívají světlo. Od chvíle, kdy nalezli vhodného partnera pro monogamní vztah, byli schopni dosáhnout velmi vysokých stavů bytí. Monogamie velmi dobře funguje u většiny z vás, a to vzhledem k tomu, kde se vibračně nalézáte. Když máte příliš mnoho partnerů, máte sklon nebýt zrovna upřímní a skrývat, kdo jste: Tu a tam se podělíte, trochu tady, trochu tam rozséváte své símě. Nejlepší je být s jednou osobou, ale neznamená to, že to má být táž osoba navždy. Buďte loajální, otevření a sdílejte vše s osobou, s níž spolupracujete, a jděte s ní, jak nejdále můžete. Pokud je to náhodou celý váš život, je to skvělé. Pokud ne, pak když nastane okamžik, kdy už nekomunikujete a nesloužíte jeden druhému a kdy cítíte, že váš vztah už nemá na další vývojový skok, ukončete jej a najděte jinou sobu, která pracuje s vaší vibrací.

FTX

Re: Barbara Marciniak- Poslove usvitu

Příspěvekod FTX » 16 pro 2012, 00:06

Ano, o těchto textech vím už několik let.

Zajímavé to nepochybně je, to bez diskuse.

Bohužel se jedná o tzv. chanelingové texty, které byly přijaty od astrálních entit. Může tam být podvržena třeba i nějaká zavádějící informace, která čtenáře přivede na scestí. I ty největší dezinformace jsou šířeny jak jinak než s láskou.

Bez plných a funkčních astrálních smyslů je potřeba přihlížet na ono biblické: "Podle plodů jejich poznáte je." A pozorovat výsledky kam až dovedlo praktikanty toto učení.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Barbara Marciniak- Poslove usvitu

Příspěvekod Milda » 16 pro 2012, 04:33

Oba vyse uvedene uryvky podepisuji.
Jsou spravne.
Zbytek knihy neni tak dulezity.
:-)


Zpět na “Barbara Marciniak”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host