Stanislav Motl (jihlavské podzemí a jiné)

Nezařazení čeští autoři

Moderátor: Cagliostro

Uživatelský avatar
Andrea
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 195
Registrován: 13 úno 2013, 17:05
pohlaví: Žena
Poděkoval(a): 27×
Obdrženo poděkování: 10×

Stanislav Motl (jihlavské podzemí a jiné)

Příspěvekod Andrea » 16 led 2014, 12:17

Chtěla jsem dát příspěvek do diskuze Nesmrtelnost, ale jelikož jde už o uzavřené téma, tak zakládám nové.
Je to rozhovor se Stanislavem Motlem, má to hodinu a půl. S.Motl tam mluví nejen o Jihlavském podzemí, kde se setkal se "Strážcem brány", ale vypráví tam i své zážitky z cest, mimo jiné i ze Sýrie (36:30 minuta) kde údajně žijí dlouhověcí lidé.

http://www.cestyksobe.cz/strazce-brany-ad217/

Koho by zajímalo to jihlavské podzemí - video http://www.astrolife.cz/?p=24402
rozhovor: http://www.cunicunulus.cz/hlavni-strana ... s-tibetany kde říká např. toto:

Chystáte se v Jihlavě ještě na nějaké další průzkumy?
Jihlava mě pořád láká. Měli jsme ještě jeden úkol, který jsme nesplnili, protože je to hodné drahé. Zkusit ty chodby zaměřit radarem seshora z vrtulníku. A rád bych provedl archeologický průzkum v zámečku na Heulose.

Proč zrovna tam?
Je známo, že ho postavili nacisté jako školu Hitlerovy mládeže, Hitlerjugend. Slavnostního otevření se prý zúčastnil sám Adolf Hitler. Setkal jsem se s člověkem z Würzburgu, který byl příslušníkem Hitlerjugend a působil právě na Heulose. Vyprávěl mi, že to nebyla normální škola Hitlerovy mládeže, ale takzvaná Napola. která vychovávala elitní lidi, kteří pak měli zaujmout vysoké funkce v NSDAP nebo generálním štábu. Prý se tam učili runovou magii, runové písmo. Tito vybraní jedinci pak působili například ve skupině Ahnenerbe, což byli vědci, jejichž úkolem bylo prostřednictvím védy i okultismu dokázat nadřazenost árijské rasy.
Naposledy upravil(a) Andrea dne 16 led 2014, 18:11, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Saila
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 967
Registrován: 23 kvě 2013, 23:10
pohlaví: Žena
Poděkoval(a): 112×
Obdrženo poděkování: 68×

Re: Stanislav Motl (jihlavské podzemí a jiné)

Příspěvekod Saila » 16 led 2014, 15:19

ten poslední odkaz nefunguje
All izz well :-)

Uživatelský avatar
Michal
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 358
Registrován: 11 pro 2012, 18:44
pohlaví:
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 36×

Re: Stanislav Motl (jihlavské podzemí a jiné)

Příspěvekod Michal » 16 led 2014, 15:45

Andrea píše:Tito vybraní jedinci pak působili například ve skupině Ahnenerbe, což byli vědci, jejichž úkolem bylo prostřednictvím védy i okultismu dokázat nadřazenost árijské rasy.


A jaký měli úspěch? :)

Uživatelský avatar
Andrea
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 195
Registrován: 13 úno 2013, 17:05
pohlaví: Žena
Poděkoval(a): 27×
Obdrženo poděkování: 10×

Re: Stanislav Motl (jihlavské podzemí a jiné)

Příspěvekod Andrea » 16 led 2014, 19:37

Saila: opraveno

Michal: "...Výsledky jejich výzkumu byly přísně tajné a po válce někam zmizely, takže se dnes můžeme jen dohadovat, co vše objevili. ..." http://www.mackerle.cz/news/brana-do-rise-agharti/

V tom jihlavském podzemí ale je pár záhad, tak třeba ten jejich výzkum vedl tím směrem. ;)

Uživatelský avatar
Cagliostro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1224
Registrován: 11 bře 2010, 11:16
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 521×

Re: Stanislav Motl (jihlavské podzemí a jiné)

Příspěvekod Cagliostro » 12 čer 2014, 12:04

Dámy, jsem překvapen tématem o Jihlavském podzemí. Nebylo v minulosti tak neznámé, již v roce 1961 o Jihlavě a podzemí publikoval malou příručku Karel Polák. Nevím byla-li v té době známá ta slavná svítící chodba, ale mezi místními se tehdy hovořilo o duchách v podzemí. Samozřejmě tipu jedna paní povídala, nic se o tom psát nesmělo, to by byl od komunistů rajd. Záhadné kroky se prý ozývající a podivné postavy od neexistujících lidí ale nejsou nic neobvyklého. Totéž jsem v minulosti slyšel o řadě chodbách (např. kraj hermetika Maria Boušky v Chýnově a Táboře, Koněpruských jeskyních aj.), leč nemám takovou zkušenost. Průvodci všude vesměs tvrdili to samé. V Jihlavě jsem sice byl, žel časově mi chodba tenkrát nevyšla. Je to možná trochu moc velkého hunbuku pro nic, ta chodba tak zářivě svítící, opravdu ví Bůh, jak to bylo. A ten údajný duch, tak i Motl ho ukazoval v egyptských knihách pokud mě paměť nešálí. Čili nebyl to duch, ale samostatná bytost. A rozhodně v těch chodbách není nic pozitivního již pro to, že tam působila negativní strana Tibetských čarodějů.
Ego sum, qui sum!


Zpět na “Ostatní čeští autoři a zdroje ...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host