Astrální úroveň

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Astrální úroveň

Příspěvekod marvin » 16 čer 2009, 16:49

Zde prosím úvádějte své poznámky, komentáře a dotazy k astrálním cvičením pro desátý stupeň.
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Jana
jdu do sebe
jdu do sebe
Příspěvky: 46
Registrován: 17 úno 2012, 14:41
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod Jana » 01 bře 2013, 20:49

Dosáhla jsem spojení s Bohem,projevil se ve mne Duch Boží ve kterém je Pravda.
Vím,že tento stav může pochopit jen ten,kdo ho sám prožil.
Píšu Vám to z toho důvodu abyste věřili tomu,co je psáno v Bráně a a řídili se tím prakticky.
Nevěřte těm co Vás budou odrazovat od tohoto učení a věřte své intuici.
Až dojdete do 10.stupně,budete znát svého osobního vůdce,který bude s Vámi ve stálém spojení.
Pak už se nemusíte ničeho bát ani putování ve sférách,ani jiných bytostí.
Tímto se s Vámi loučím a přeji mnoho trpělivosti,víry ve své učení , lásky a touhy po Pravdě.

Uživatelský avatar
beo
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 615
Registrován: 09 led 2013, 12:55
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 20×
Obdrženo poděkování: 54×

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod beo » 01 bře 2013, 21:10

Jana píše:Dosáhla jsem spojení s Bohem,projevil se ve mne Duch Boží ve kterém je Pravda.
Vím,že tento stav může pochopit jen ten,kdo ho sám prožil.
Píšu Vám to z toho důvodu abyste věřili tomu,co je psáno v Bráně a a řídili se tím prakticky.
Nevěřte těm co Vás budou odrazovat od tohoto učení a věřte své intuici.
Až dojdete do 10.stupně,budete znát svého osobního vůdce,který bude s Vámi ve stálém spojení.
Pak už se nemusíte ničeho bát ani putování ve sférách,ani jiných bytostí.
Tímto se s Vámi loučím a přeji mnoho trpělivosti,víry ve své učení , lásky a touhy po Pravdě.


Děkujeme za Tvá slova, Bůh s Tebou, Teď a navždy.
"Duchu Boží, dej nám sílu růst, tak jako strom, Tvojí mocí v dobrém růst, své dary daruj nám...."

FTX

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod FTX » 01 bře 2013, 23:07

beo píše:
Jana píše:Dosáhla jsem spojení s Bohem,projevil se ve mne Duch Boží ve kterém je Pravda. .....
Také gratuluji.

Záblesky tohoto stavu spojení s Bohem nevyžadují plné odcvičení Brány (dokonce ani nepotřebují aby dotyčný o Bráně věděl), lze se k nim přiblížit již dříve, pouze nebudou tak stabilní a intenzivní jako jsi dosáhla ty.
http://www.williammistele.com/god.html

Jediná past, která číhá na nezralého, který by po těchto mystériích vztáhl ruce je, že všechno se při spojení s Bohem stává mnohonásobně pronikavější a zničil by sám sebe právě svoji nezralostí. To naštěstí doufám není tvůj případ :) :).

Každopádně v tomto stavu můžeš bezpečně diskutovat s transempirickými entitami tj. přednosty. A od nich se teprva můžeš naučit pravému poznání. Pokud by někdo ve stavu spojení s Bohem nebyl a chtěl se s některými přednosty bavit, tak mu to dají náležitě vyžrat.

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod Ondra » 02 bře 2013, 16:12

Jana: Ono se to může stát i bez cvičení všech možných duchovních cvičení. Takovému člověku bylo dáno.

Jana
jdu do sebe
jdu do sebe
Příspěvky: 46
Registrován: 17 úno 2012, 14:41
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod Jana » 09 bře 2013, 13:10

Píši Vám z toho důvodu,že někteří z Vás se domnívají,že jim poskytnu pomoc ,radu atd.
Není to má povinnost uspokojovat Vaše přání.
Každý musí jít svou cestu sám,nikdo za Vás nemůže vykonat práci,která náleží jen Vám.
Spojení s Bohem jsem Vám sdělila z toho důvodu,abych dokázala že je možné toho dosáhnout.
Netoužím ani po úctě,ani abyste mě považovali za něco víc.
Má cesta poznáním Boha teprve začíná a je náročná víc než doposud.Vy,kteří hledáte pomoc či radu,Vám radím,že vše už je napsáno v mnoha knihách.
Nezapomínejte,že nic není zadarmo,zvláště v duchovním světě je vše tvrdě vydřeno.
Uskutečněte na sobě vše co už víte.
Běda těm,kteří věděli a nečinili tak.Vám,kterým je určeno mé psaní(ne všem)vy už víte víc než dost.
Srdečně děkuji za pochopení a loučím se s Láskou k Vám.

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod Ondra » 15 bře 2013, 19:31

Kdo jsou ti někteří ?
To co píšeš tu myslím každý ví.

"Netoužím ani po úctě,ani abyste mě považovali za něco víc." tady něco nesedí, to tu nikdo neprojevil.

Jinak ti přeji ne jen dočasné spojení, ale to trvalé.

Ať se ti daří.

Jana
jdu do sebe
jdu do sebe
Příspěvky: 46
Registrován: 17 úno 2012, 14:41
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod Jana » 16 bře 2013, 11:30

Vidím,že chcete komunikovat.
Tak tedy mnoho hledajících by rádo poznalo zasvěcence nebo světce,poznali by ho však, uvěřili by mu?
Jak přijali Ježíše,tak vysokého zasvěcence?
Posmívali se mu,bili ho, uráželi a nakonec zabili.
Myslíte,že dnes by jste se zachovali jinak?
Když se ho zeptali kdo je?
Odpověděl jim: ,,I když vám to řeknu,neuvěříte"
Sami jste se usvědčili podle svých slov.
Sami jste se rozdělili podle svého smýšlení.

Uživatelský avatar
Cagliostro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1224
Registrován: 11 bře 2010, 11:16
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 521×

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod Cagliostro » 16 bře 2013, 12:10

Pokud jde o slova pravdy, což se mi nezdá, pozor na své ego, které může každého zničit. Opravdový zasvěcenec se nebude projevovat. Astrál je těchto mistrů přesycen, a to velkou příchutí hořkosti a trpkosti.


Ježíš se v podstatě zabil sám.
Ego sum, qui sum!

Uživatelský avatar
Arex
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1358
Registrován: 18 zář 2010, 13:33
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 177×
Obdrženo poděkování: 1110×

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod Arex » 16 bře 2013, 12:42

Milá Jano. Přečetl jsem Tvé příspěvky v této diskusi. Vidím, že bys ráda šířila lásku a porozumění, ale ve skutečnosti žiješ ve světě fixních představ a sebeklamu. Píšeš nám tu:

Jana píše:Netoužím ani po úctě,ani abyste mě považovali za něco víc.


Nemusíš mít strach, nebudeme Tě považovat za něco víc, ani za něco míň, než jsme sami. To, po čem bys ale měla toužit, je hlubší sebereflexe. Pokud Tě i přes stav, ve kterém ses nyní nešťastně ocitla, ještě oslovuje Brána, nebo jiná podobná kniha, postav zatím stranou své eventuální božství a prověř ještě jednou své lidství. Pokud to budeš dělat dobře, uvidíš, na co přijdeš.

Jana píše:Spojení s Bohem jsem Vám sdělila z toho důvodu,abych dokázala že je možné toho dosáhnout.


;) Spojení s Bohem se neprojevuje nahlas, je to niterný a nanejvýš diskrétní stav. Jak říkají egyptské texty: "Bůh nenávidí hluk. Lidé, modlete se potají..." Z toho, co píšeš, se dá dovodit, že jsi zřejmě zažila výrazný blažený stav a považuješ ho mylně za důkaz realizace božství. Kdybys ale skutečně žila v božském stavu, prožívala bys klidnou radost, kterou bys mohla pozorovat a od které bys mohla, pokud bys potřebovala, také poodstoupit. A teprve ve chvíli, kdy bys tuto radost dokázala pozorovat, aniž by na ní ulpíval Tvůj cit, by ses skutečně - ve vnitřním smyslu - stala bohem. - Neměla bys pak chuť si tento stav, který se zpočátku projevuje velmi křehce, komplikovat veřejným vyhlašováním typu "projevil se ve mě Bůh".

Vnitřní hlas, který v sobě cítíš, a který Tě nutí psát příspěvky typu "neklaňte se mi", není hlas Boží, ale hlas Tvé nezpracované osobnosti, která by ráda zaujala okolí. Není nijak složité, aby ho člověk poznal, protože s ním má zpravidla sám také co dělat. Stačí si to připustit, Tvé zkoušky a bludy pominou a můžeš se znovu věnovat práci.

Celý vtip je v tom, že každý z nás může dosáhnout klidu jen tehdy, když vědomě uzná své místo v kosmu - a to nejprve místo člověka. Všechno povyšování na bohy nemá před povýšením na člověka žádnou cenu. To je cesta, o které mluví např. pan Bardon, a kterou můžeš najít svůj skutečný vnitřní ráj. I skromný ráj je lepší než velké falešné nebe, ve kterém se nyní pohybuješ, a které Ti touto zprávou vlastně beru. Jen se zamysli nad tím, jaké stavy cítíš, když čteš tyto řádky. Je to neustálá vnitřní radost (projev božství) nebo je to rozčarování a třeba i zlost? Sleduj, jak se projevuje tvé nitro, abys věděla, kdo jsi.

Jana píše:Tak tedy mnoho hledajících by rádo poznalo zasvěcence nebo světce,poznali by ho však, uvěřili by mu?
Jak přijali Ježíše,tak vysokého zasvěcence?
Posmívali se mu,bili ho, uráželi a nakonec zabili.
Myslíte,že dnes by jste se zachovali jinak?


Nezachováme se jinak. Nebudeme věřit, nebo alespoň sám za sebe nebudu věřit, že se v Tobě projevila Pravda, protože Pravda nenavštěvuje impulzivní osobnost. Jsi-li magicky založená, vezmi si do ruky nějakou dobrou knihu a zkus v ní najít, jaké je Tvé skutečné místo v životě. Snaž se najít dobré přátele, snaž se dobře zvládat svou domácnost a potěšit své blízké. Tvůj život jsi Ty sama.

A pokud jsi zaměřená křesťansky, připomínám Ti závěrem jednu hezkou modlitbu, která pálí v ústech domýšlivých lidí, ale kupodivu nevadí těm, kteří chtějí změnit sebe sama:

Soudce, všeho světa Bože / před trůnem Tvým nepomůže / žádnému nádhernost jeho / byť měl slávu světa všeho.
...
Pro Kristovo ponížení / za nám dostiučinění / prosíme o dar z výsosti / Bože, pokoru s tichostí.
„Srdce, buď statečné a spěj vpřed!“, tak volají všichni, kdož jsou sklíčeni smrtelností. Tak zní heslo zasvěcenců zanícených touhou po Absolutnu a stoupajících po žebříku Poznání. Ale až v soutěsce mezi obočím rozzáří se Světlo jako plamen blesku!

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod Ondra » 16 bře 2013, 12:46

Jana píše:Vidím,že chcete komunikovat.
Tak tedy mnoho hledajících by rádo poznalo zasvěcence nebo světce,poznali by ho však, uvěřili by mu?
Jak přijali Ježíše,tak vysokého zasvěcence?
Posmívali se mu,bili ho, uráželi a nakonec zabili.
Myslíte,že dnes by jste se zachovali jinak?
Když se ho zeptali kdo je?
Odpověděl jim: ,,I když vám to řeknu,neuvěříte"
Sami jste se usvědčili podle svých slov.
Sami jste se rozdělili podle svého smýšlení.



Však to je vše v pořádku. Nikdo ti nechce nic ubírat.
Když by jsi se zbavila, nebo na chvilku zapoměla na veškeré náboženské "konstrukty" , tak stále by jsi mohla tvrdit to samé ? Co by ti bez toho zbylo... Jak by ten Bůh pak vypadal ?

Uživatelský avatar
Firzen
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 541
Registrován: 06 dub 2012, 17:30
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 99×
Obdrženo poděkování: 62×
Kontaktovat uživatele:

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod Firzen » 16 bře 2013, 13:19

Jana píše:Vidím,že chcete komunikovat.
Tak tedy mnoho hledajících by rádo poznalo zasvěcence nebo světce,poznali by ho však, uvěřili by mu?
Jak přijali Ježíše,tak vysokého zasvěcence?
Posmívali se mu,bili ho, uráželi a nakonec zabili.
Myslíte,že dnes by jste se zachovali jinak?
Když se ho zeptali kdo je?
Odpověděl jim: ,,I když vám to řeknu,neuvěříte"
Sami jste se usvědčili podle svých slov.
Sami jste se rozdělili podle svého smýšlení.

Jano, pokud ti můžu radit, radši odsud odejdi. Dosáhla-li jsi spojení s Bohem, tak tady prot tobě stojí přesila daleko nižších zasvěcenců, kteří se tě automaticky budou snažit dostat na kolena.
Nemá to myslím cenu. Uchraň si své prozření.

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod Ondra » 16 bře 2013, 13:31

Firzen: to doufám, že nemyslíš vážně :)

Pokud už si zde na fóru Janu četl, tak myslim můžeš znát její osobnost. To nemyslim samozřejmě ve zlym. Mám ji rád.

Jana
jdu do sebe
jdu do sebe
Příspěvky: 46
Registrován: 17 úno 2012, 14:41
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod Jana » 16 bře 2013, 13:47

Milý Firzene,
mého Boha,ani mou lásku k němu mi vzít nemůžeš i kdybys mě třeba i chtěl zabít a už vůbec ne tvým psaním.

Uživatelský avatar
Firzen
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 541
Registrován: 06 dub 2012, 17:30
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 99×
Obdrženo poděkování: 62×
Kontaktovat uživatele:

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod Firzen » 16 bře 2013, 13:49

Ondra píše:Firzen: to doufám, že nemyslíš vážně :)

Pokud už si zde na fóru Janu četl, tak myslim můžeš znát její osobnost. To nemyslim samozřejmě ve zlym. Mám ji rád.

Ondro, myslím to vážně. Ať už to je jak chce, tak Jana nalezla na své cestě veliké štěstí, a také asi veliké poznání. Možná tak velké, že to ani nedokáže popsat, a že my tomu ani nedokážeme porozumět.
A zdá se mi, že místo uznání se jí zde dostalo jen spekulací o tom, "jak na tom je", a o tom "jak moc nebo málo prozřela".
Dle mého názoru se zde dostala do špatných rukou. Tady brzy zapomene vše, co poznala. Nic ve zlém.

Tohle je dost těžká věc na vysvětlení... Pěkně znázorněné to je ve Čtyřech dohodách na začátku knihy. Píše se tam o muži, který jednu noc prozřel a pochopil vše. A pak se snažil lidem toto poznání předat, ale ti mu nerozuměli (vidíš tu podobnost s tímto fórem?). Snažil se jim všechno vysvětlit, ale lidé mu stejně nerozumněli.
A nakonec si ten muž uvědomil, že brzy zapomene vše, co poznal.

A zapomene to proč? .. No protože byl v prostředí, ve kterém byly zcela jiné vibrace. Je to jako když se hodí pytlík čaje do vody. Taková difuze.

A proto si myslím, že nevědomost zdejších diskutérů by brzy mohla difuzí narušit všechno, co Jana poznala. A to by byla škoda. Mně se to stalo už mnohokrát, takže vím o čem mluvím.


Zpět na “10.stupeň”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host