Astrální úroveň

Uživatelský avatar
Firzen
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 541
Registrován: 06 dub 2012, 17:30
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 99×
Obdrženo poděkování: 62×
Kontaktovat uživatele:

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod Firzen » 16 bře 2013, 13:50

Jana píše:Milý Firzene,
mého Boha,ani mou lásku k němu mi vzít nemůžeš i kdybys mě třeba i chtěl zabít a už vůbec ne tvým psaním.

:) To je pastva pro moje oči. Přeju ti nekonečné štěstí, Jano.
Opatruj se.

Uživatelský avatar
Cagliostro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1224
Registrován: 11 bře 2010, 11:16
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 521×

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod Cagliostro » 16 bře 2013, 13:53

Bože, to snad není pravda.

Firzene, překvapuješ mě. :| Takhle nepůsobí člověk dosáhnuvší božství, ale spíše člověkem pohlceným svým egem, svou larvou, ze které si udělal svého Bůžka. Viz výše, co nahoře napsal Arex.
Ego sum, qui sum!

Uživatelský avatar
Firzen
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 541
Registrován: 06 dub 2012, 17:30
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 99×
Obdrženo poděkování: 62×
Kontaktovat uživatele:

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod Firzen » 16 bře 2013, 14:00

Mně nejde vůbec o to, čeho kdo dosáhl. :) Já jsem jen říkal, že to prostě Janě kazíte tím příliš kritickým přístupem. V tomhle přístupu přece není žádná radost. Je to jen těžká plechová logika, která svým chladem jen všechno zablokuje.

Jana
jdu do sebe
jdu do sebe
Příspěvky: 46
Registrován: 17 úno 2012, 14:41
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod Jana » 16 bře 2013, 14:14

Tak jo půjdu si svou cestou,
Tobě Firzene se omlouvám,příspěvek před tímto patřil Arexovi.
Já jsem své poznání zjevit musela a vaše reakce jsou takové jaké jsou.

Uživatelský avatar
Arex
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1358
Registrován: 18 zář 2010, 13:33
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 177×
Obdrženo poděkování: 1110×

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod Arex » 16 bře 2013, 14:30

Jana píše:Milý Firzene*,
mého Boha,ani mou lásku k němu mi vzít nemůžeš i kdybys mě třeba i chtěl zabít a už vůbec ne tvým psaním.

*Tobě Firzene se omlouvám,příspěvek před tímto patřil Arexovi.
Já jsem své poznání zjevit musela a vaše reakce jsou takové jaké jsou.


Milá Jano, nenech si vzít svého Boha, stačí, když opustíš svůj omyl. Nemusíš to udělat nahlas a tady, stačí, když to uděláš v sobě a ve skrytu, aby to pro Tebe nebylo zbytečně ponižující. To, co se nyní stalo Tobě, se stalo v minulosti řadě z nás, takže pro to máme pochopení. ;) Ne už ale souhlas. Ve zdejší diskusi Ti pouze říkám, že nemáš odstup od svých činů - "musíš sdělit". Nejsi svobodná.

:D Budu Ti držet palce, aby završením Tvé další práce nebyl bůh Tvých výkřiků, ale prostě Bůh. ;) Arexovu packu na to.
„Srdce, buď statečné a spěj vpřed!“, tak volají všichni, kdož jsou sklíčeni smrtelností. Tak zní heslo zasvěcenců zanícených touhou po Absolutnu a stoupajících po žebříku Poznání. Ale až v soutěsce mezi obočím rozzáří se Světlo jako plamen blesku!

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod Ondra » 16 bře 2013, 14:33

Firzen: myslím že sebereflexe a především nazory ostatních, tedy vlastně by se dalo říct odrazy v zrcadle, jsou mnohdy obrovským přínosem... Ještě jednou říkám, že nikomu nic neubírám.

Uživatelský avatar
Cagliostro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1224
Registrován: 11 bře 2010, 11:16
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 521×

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod Cagliostro » 16 bře 2013, 14:35

Stále mám za to, že se v konkrétním případě jedná o splynutí Boha, ega a larvy. Nic víc, nic míň.
Ego sum, qui sum!

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod Ondra » 16 bře 2013, 14:46

Mimo jiné, žena je už ze své přirozenosti bohyní ( cit, láska, tělo ). Jde o to jestli si to žena uvědomuje.
U muže je to trochu složitější.

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod marvin » 16 bře 2013, 21:35

ty ti teda dávají zabrat Jano : ) ale tady je to jako smečka vlků, hold, kdo měl odvahu sem přijít, musí počítat s křestem ohně:)

přiliju trochu oleje :

Jana píše:Myslíte,že dnes by jste se zachovali jinak?


nesedí mi to VY - tímto se odděluješ od ostatních. jsem sice přecitlivělý, ale tohle mě škrtlo do ucha. říkáš : "vy by jste se zachovali" - ne já. ty jsi někdo jiný.. tzn. Ty a ostatní - vymezuješ se, stavíš se mimo (nad?) ..

mě v tom chybí pokora..

ale vše v dobrém!
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
Michal
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 358
Registrován: 11 pro 2012, 18:44
pohlaví:
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 36×

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod Michal » 16 bře 2013, 23:58

marvin píše:mě v tom chybí pokora..


Přesně jsi vystihl to, co z toho cítím já.

Na TDS bylo hned ve třetí lekci, že zasvěcenec, který touží po dosáhnutí božství, by měl být více než cokoliv jiného služebníkem lidstva. Zejména co se týče ostatních studentů. Pomoc ostatním studentům by měla být zasvěcenci svatá.

Taky se dá předpokládat, že ten, kdo dosáhl božství bude nedotknutelný živly. Tudíž cokoliv napíšu na takového člověka nemůže nijak negativně zapůsobit. Jinak se vrátil na úroveň, která mu náleží.

Uživatelský avatar
Tomáš
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 540
Registrován: 06 říj 2012, 11:08
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 90×
Obdrženo poděkování: 43×

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod Tomáš » 17 bře 2013, 01:10

Musím říci, že stav který Jano popisuješ jsem zažil párkrát na vlastní kůži a je to opravdu nádherné, ale Bohužel dočasné. :-) Tedy pokud jsou mé (naše) domněnky správné. Je důležité až tě to přejde nehledat to a nepátrat po tom. Budeš akorát negativně naladěna a tossi určitě nepřeješ. :-)
Hospodin je tvůj ochránce, Hospodin je ti stínem po pravici.

Atia
mé první příspěvky:)
mé první příspěvky:)
Příspěvky: 6
Registrován: 03 srp 2012, 22:13
pohlaví:

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod Atia » 17 bře 2013, 17:25

Myslim, ze je celkom jedno kde sa Jana nachadza, zaujimave je sledovat ako to pichlo do osieho hniezda narcizmu :-) najtazsie je pracovat na tomto bode to je pravda a neustale sa to potvrdzuje.. Jana si nepytala ziadnu radu ale dostala ich hojne :-) hlavne "dobre mienenych" k pokore... zaujimavy symbol a myslim ze sa tym stala nasim praktickym ucitelom.
Napriklad na to nemusela byt ziadna reakcia.. nestarat sa o to co Jana podla mna caka..nevychadzat zo seba do ineho a neocakavat ze ten druhy je to co ja. Ved to robia ludia ktori nic netrenuju. Ustat svoje rozburene vody a s uctou vziat prilezitost na spracovavanie ego impulzu. nepracovat v teorii cize "hovorit o" ale v praxi ponukanou moznostou...Nemusiet sa nechat astralne zvalcovat, nenechat sa ovladnut a vybrechat ju von, namiesto toho ju pozorovat ako prisla a pracovat so svojim astralnym telom vzhladom k astralnemu svetu a s konkretnym impulzom..prve je ze ho viem uz vnimat, druhe ze ho mozem oslovit a tretie nieco sa mozem o sebe od neho dozvediet a na zaklade toho stvrte - mozem nieco s tym urobit. vyuzit napriklad energiu toho impulzu a naucit sa ho pouzit tvorivo...vtedy sa ta vzdorovita energia rozplynie a ked nastupi pochopenie ze do Jany nevidim, ze je to bytost so svojou cestou a cize ucta je vyhrane, nepotrebujem utocit ale najdem si priestor na komunikaciu tam kde ma zaujima nieco sa ucit, vytvorit komunikaciu podla ucenia v Brane atd... sak uz sa len daco ucime..ci?

Uživatelský avatar
beo
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 615
Registrován: 09 led 2013, 12:55
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 20×
Obdrženo poděkování: 54×

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod beo » 18 bře 2013, 12:43

Prosím všechny, vraťte se na své stupně či do neutrálních částí fora. Na foru je to odstupňované z nějakého důvodu. Podobné věci zde nemá smysl řešit. V prvé řadě se věnujte vlastnímu duchovnímu růstu, to je to nejlepší co můžete v momentální chvíli udělat. Děkuji
"Duchu Boží, dej nám sílu růst, tak jako strom, Tvojí mocí v dobrém růst, své dary daruj nám...."

Uživatelský avatar
Tomáš
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 540
Registrován: 06 říj 2012, 11:08
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 90×
Obdrženo poděkování: 43×

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod Tomáš » 18 bře 2013, 20:41

Máš pravdu Beo. Omlouvám se Ti Jano. :) Kdo může nejlépe vědět jak na tom kdo je, než sám ten dotyčný. :) Za tento příspěvek se omlouvám i tobě Beo, ale omluva byla nutná. :)

Stačí ti snad je popřát hodně úspěchů v dalším studiu. :)
Hospodin je tvůj ochránce, Hospodin je ti stínem po pravici.

Jana
jdu do sebe
jdu do sebe
Příspěvky: 46
Registrován: 17 úno 2012, 14:41
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod Jana » 23 bře 2013, 21:12

Nikdo z vás mi neublížil,není třeba se omlouvat.
Cožpak jde ublížit někomu,kdo má zanícené srdce láskou?
Marvine,ty jsi neodpověděl na mou otázku,tak ani já tobě neodpovím na tvou otázku.
Tripař,nebo každý kdo tvrdí,že zná pocity a stav,který jsem prožila atd.,tak se ptám?
Zřekl jsi se sám sebe?
Opustil jsi sám sebe?
Dal jsi všechno za všechno a nic nežádal zpět?
Zbavil ses všeho co máš?
Máš srdce v jednom ohni?
Žádná slova bys nepotřeboval k pochopení.
Ty co mi doporučuješ věnovat se kamarádkám,rodině...
Moje rodina jsou ti,kdo jsou v souladu s Božskou Prozřetelností,ti kdo plní Vůli Boha.
Cožpak jste nepocítili hořet plamen ve svých duchovních srdcích? Nepocítili jste,že Bůh je ve vás? Bůh je Láska.
Udržuj ten plamen v srdci bez přestání a vznikne velký oheň.Zářící oheň lásky,který se spojí s ohněm Božské lásky prostřednictvím mocných bytostí.
V duchovní lásce je život, moc i vědění,spravedlnost.....
Bez ní není nic.


Zpět na “10.stupeň”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host