Minichat?

Sem mi prosim pište návrhy, připomínky, náměty a vůbec poznámky k tomuto fóru.

Chcete zde mít Chat/miniChat?

Anketa končí za 10 říj 2013, 18:51

Ano
18
mirmin , Pete , Perino , Helena , AlA777 , Charon , Anubis , Saila , jalabp , dar , Nexus , beo , Arborius , Flox , Adam , Firzen , Toxic , Michal
56%
Ne
14
marvin , Cagliostro , majstro , mek onder , Havran , Arex , DAn , Tomáš , zebyja , Ondra , Roman274 , Ankhur , Andrea
44%
 
Celkem hlasů: 32

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Minichat?

Příspěvekod marvin » 24 zář 2013, 10:24

tak zaklikni ne : ) Já přemýšlím spíš ve smyslu - co by bylo dobré pro forum (a pro ostatní lidi: ) hehe


jinak hlas zrušit nejde
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
Michal
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 358
Registrován: 11 pro 2012, 18:44
pohlaví:
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 36×

Re: Minichat?

Příspěvekod Michal » 24 zář 2013, 17:43

Tohle používají na TDS: https://www.envolve.com/, přímo na té stránce se to dá vyzkoušet. Je tam i plugin pro phpBB.

Možná to bude jednodušší zkusit, než přečíst všechny příspěvky k tomuto tématu. A pak se můžeme vyjadřovat k něčemu na základě osobní zkušenosti.

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Minichat?

Příspěvekod marvin » 24 zář 2013, 17:51

parada, tak to asi udelame: )
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

FTX

Re: Minichat?

Příspěvekod FTX » 29 lis 2013, 00:32

Mě osobně už chatování na Skype několikrát pokazilo večer a stejně se nic nevyřešilo. Strhává to neustále pozornost na chat a pak už nezvládnete dělat nic jiného pořádně. Proto jsem všechny chatovací pomůcky zastavil a ze zásady nezapínám. Samozřejmě s výjimkou když se něco dohaduje. Je to nemoc současnosti, že lidé chtějí po těch druhých aby byli všichni trvale online a už se třásli na naprosto nedůležité zprávy o ničem.
Lidé se nechali naprogramovat poskytovateli mobilů a stále mají obavu aby jim nějaký důležitý hovor neutekl. Pomalu tak mít mobil pod polštářem abych byl i v noci trvale na příjmu.

Dokonce i šéf v práci jako velký přítel chatování si Skype musí vypínat a ve výsledku je prakticky nedostupný. Zákazníci předpokládají, že byl trvale připraven přijímat jakékoliv požadavky.

Koukám, že jsem svým 30. hlasem "ne" vlastně chat přidal. Pokud už tuhle věc prosadíte, tak bych prosil abych chat mohl nakonfigurovat tak abych ho vůbec neviděl.

W.Mistelle psal o tzv. předstírané magii. Ta je o tom, že jste členem skupiny a cítíte se být takovým členem. Přispíváte do skupiny a rádi se účastníte schůzek a diskusí. To je přesně pravý opak toho, co máte dělat. A to se odtrhnout od vnějšího světa a obrátit pozornost do svého nitra.

S pomocí chatu si házíte na své cestě zbytečný klacek pod nohy.

tripar píše:potřebujeme radu a každý z nás by ji chtěl co nejrychleji, tak chat je na to vynikající. :)

V tom případě ti garantuji, že nedostaneš žádnou. Či něco zavádějícího. Na hodnotnou radu musíš čekat klidně i několik let a zasloužit se o ní. Ty nejsi středem vesmíru, ale je to Pravda, která si klade podmínky.
Naposledy upravil(a) FTX dne 29 lis 2013, 11:40, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Tomáš
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 540
Registrován: 06 říj 2012, 11:08
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 90×
Obdrženo poděkování: 43×

Re: Minichat?

Příspěvekod Tomáš » 29 lis 2013, 10:12

Cítím to stejně. :)
Hospodin je tvůj ochránce, Hospodin je ti stínem po pravici.

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: Minichat?

Příspěvekod Ondra » 29 lis 2013, 13:52

Fxt: souhlasim, az na to setkavani. Prijd na sraz do Prahy, nebo Brna a uvidis o cem to je, tedy mluvim za Prahu, Brno mam daleko.
Rad te uvidim a poznam, v tomto smeru si myslim, ze nemluvim, jen za sebe.

Uživatelský avatar
Charon
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 172
Registrován: 04 dub 2012, 20:16
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování:
Kontaktovat uživatele:

Re: Minichat?

Příspěvekod Charon » 29 lis 2013, 15:56

Hmm... jestli vas ovlada chat, nedivim se ze se ho tak bojite. Mozna je cas uteci do hor, zahodit telefon, zmenit si jmeno....

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Minichat?

Příspěvekod marvin » 29 lis 2013, 17:50

Jo:)
Du si zbalit krosnu, čelovku a zasoby jidla..
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
mirmin
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 75
Registrován: 28 říj 2010, 19:28
pohlaví:

Re: Minichat?

Příspěvekod mirmin » 29 lis 2013, 18:44

Marvin.A ja som prave pred hodkou dvoma kupil krosnu s batohom,celovku by som nasiel,sekerku a noz mam tiez....Uz len miesto a zraz upresnit....Hahahiihii.Samozrejme offtop mozes ho zmaznut.

FTX

Re: Minichat?

Příspěvekod FTX » 29 lis 2013, 21:29

Mirmin+Marvin: S humorem jde vše lépe.

Jak někdo dokázal vydedukovat z této informace:
Koukám, že jsem svým 30. hlasem "ne" vlastně chat přidal.

Toto:
jestli vas ovlada chat, nedivim se ze se ho tak bojite. Mozna je cas uteci do hor, zahodit telefon, zmenit si jmeno....
Je hádankou. O žádném ovládání ani strachu tady nikdo nepsal.
A když půjdeš na tůru tak si dáš do báglu kameny, protože se jich nebojíš? To má asi tak stejnou logiku jako ta tvoje dedukce.

Charone, tvá mysl je jedno velké bludiště,
ze kterého se jen těžko hledá cesta ven.
Plápolající světélko pohasíná v temné chodbě
a jsou vidět jen matné obrysy stěn.
Čím slabší je plamen tvého rozumu,
tím více slov potřebuješ k zachycení reality
a jejímu pochopení.
Ten kdo ví už žádná slova nepotřebuje.
Poznání je mlčení.

Uživatelský avatar
Charon
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 172
Registrován: 04 dub 2012, 20:16
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování:
Kontaktovat uživatele:

Re: Minichat?

Příspěvekod Charon » 30 lis 2013, 07:44

Pro FTX: Je super jak si se toho chytnul a tvoje bourliva reakci jen dokazuje ze v tobe neco zarezonovalo. Zkusim ti vysvetlit na co jsem narazel a jak vypadaly moje logicke pochody, jen nevim jestli to pochopis, nebot moje mysl je jedno velke bludiste :-D

FTX píše:Mě osobně už chatování na Skype několikrát pokazilo večer a stejně se nic nevyřešilo. Strhává to neustále pozornost na chat a pak už nezvládnete dělat nic jiného pořádně. Proto jsem všechny chatovací pomůcky zastavil a ze zásady nezapínám.


Jak ti muze chatovani na skype pokazit vecer, bylo to chatovani nebo ti lide na skype? A stejne si nic nevyresil? - nejspis to bude opet temi lidmi a s temi nas take srovnavas.

Ted pozor, jobovka: Strhava to neustale pozornost a pak už nezvládnete dělat nic jiného pořádně. - Tak tohle je presne priznani ze te chat ovlada a strhava ti pozornost a dale to pokracuje tim, ze se toho bojis, ikdyz to schovavas za tvou zasadu.

Je fajn, ze si schopen videt moji mysl ve ktere je jedno velke bludiste, ale to co se snazis popsat je osobnost, neboli podvedomi. Tvym utokem na mou osobnost bych spis videl odvedeni pozornosti od tvych chyb, ale to nemusis, kazdy ma nejake a i ja mam spoustu chyb na kterych pracuji :-)

Tohle je jen odpoved a rozbor casti tveho textu, pokud budes chtit i zbytek, klidne napis.

Charon

(nekdo dalsi potrebuje rozbor sveho textu?)

FTX

Re: Minichat?

Příspěvekod FTX » 07 pro 2013, 19:49

Charone měl bys slavit.

Napsal jsem jen svůj názor a ten není o nic hodnotnější ani méně hodnotný než ten tvůj. Sám spíše hodnotím svůj prochatovaný čas jako promarněný, ale zatím je více hlasů pro a pokud Marvin dodrží to co nazačátku napsal - to znamená min 30 hlasů, rozhoduje nadpoloviční většina, tak si chat užijete.

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Minichat?

Příspěvekod marvin » 07 pro 2013, 19:52

Jojo, už na tom pracujeme. Přípravy na chat finishují. Ale stále není pozdě změnit názor a rozhodnout se opačně : )
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
Charon
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 172
Registrován: 04 dub 2012, 20:16
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování:
Kontaktovat uživatele:

Re: Minichat?

Příspěvekod Charon » 07 pro 2013, 22:23

FTX píše:Charone měl bys slavit.

Napsal jsem jen svůj názor a ten není o nic hodnotnější ani méně hodnotný než ten tvůj. Sám spíše hodnotím svůj prochatovaný čas jako promarněný, ale zatím je více hlasů pro a pokud Marvin dodrží to co nazačátku napsal - to znamená min 30 hlasů, rozhoduje nadpoloviční většina, tak si chat užijete.



Ja napsal taky jen svuj nazor a o srovnavani hodnoty nasich nazoru jsem nic nepsal. Jestli mas pocit, ze na tebe utocim, tak ten pocit je spatny.

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Minichat?

Příspěvekod marvin » 08 pro 2013, 13:37

Tak děcka, máte to hotové. Užívejte prosím s rozmyslem.

Funguje to pro přihlášené uživatele pouze.

Také pokud to někdo nechce využít, má možnost to vpravo nahoře (ikonka ozubeného kola v chatu) vypnout.

Můžete zakládat vlastní chaty, můžete pozvat i více lidí.

Současné omezení 25uživatelů max a také chvilková reklama v novém chatovacím okně.
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.


Zpět na “Náměty”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů