Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Moderátoři: Cagliostro, Anubis

FTX

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod FTX » 17 bře 2012, 09:30

Rabín Ben Jochaj říkal, že člověk se nachází za dvěma závoji a proto nemůže pochopit a trvale vnímat dokonalost jednoty.

Já to vnímám zjednodušeně jako:
JEDNOTA ----> DUALITA ----> ILUZE JEDNOTY ----> Náš svět
symbolicky "JHVH".

Originální téma se snaží alespoň nastínit principy, jak lze vylepšit naši vládu. Jinak nám celý stát zadluží a rozkradou. A pak alespoň můžeme meditovat při svíčkách a nenechat se vyrušovat hloupostma jako internet, že ;)

Uživatelský avatar
Anubis
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 680
Registrován: 19 zář 2009, 18:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 59×

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod Anubis » 17 bře 2012, 11:14

FTX píše:... Originální téma se snaží alespoň nastínit principy, jak lze vylepšit naši vládu. Jinak nám celý stát zadluží a rozkradou. A pak alespoň můžeme meditovat při svíčkách a nenechat se vyrušovat hloupostma jako internet, že ;)

Vzhledem k tvému věku chápu, že jsi rozčarován politickou scénou. Politici ale nejsou učiteli o nic víc než člověk, kterého potkáš v baráku na schodech. Jsou rekrutováni z našich řad, ergo jsou obrazem naší společnosti. Pro mága bývají mnohem zajímavější politici, kteří pravidelně vcházejí do mentálních rovin a „diskutují“ (není jich málo). V této chvíli jim lze radit v rozličných otázkách (podle založení mága). Samozřejmě to nemusí politikovi zaručovat úspěšnost, ale zvyšuje se určitá šance reálného vlivu na svět přes tyto osoby.

Pak jsou ještě méně přímé metody (v obecnějších sférách), kde se náš globální postoj může promítnout takřka nahodile do nějakého státu/člověka. Vtipné je, že ta vůle se dostane tam, kde je jí nejvíce potřeba. Tyto praktiky (z mágova pohledu) se často dějí samovolně, stačí dosáhnout jistých úrovní nadvědomí a práce se koná automaticky. Do těch hurá akcí typu: „Pojďme zachránit Řecko/Tibet!“ apod. se totiž vkrádá naše ego - zaujetí světem, a tak nemůžeme čekat žádný velký úspěch. My už na tom světě přece existujeme a našli jsme cestu, i když třeba dílčí, nahoru. V tomto okamžiku je čas dát Boha na své místo, on podle potřeby „sestoupí“.

FTX

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod FTX » 17 bře 2012, 11:43

Anubis píše:
FTX píše:... Originální téma se snaží alespoň nastínit principy, jak lze vylepšit naši vládu. Jinak nám celý stát zadluží a rozkradou. A pak alespoň můžeme meditovat při svíčkách a nenechat se vyrušovat hloupostma jako internet, že ;)

Vzhledem k tvému věku chápu, že jsi rozčarován politickou scénou.


Chtěl jsem nastínit, že je to velmi těžké něco ovlivnit a jistě si všimneš, že k žádné hurá akci nevyzývám a ani jsem nikdy doufám nevyzýval. Jen jsem chtěl popsat jisté principy a postupy. První princip pojednává o tom, že každý nemůže jen přehlížet to, co dělají ostatní.

Mnohem těžší je něco ovlivnit způsobem, který mi nepoškodí karmu a povede ke zvýšení duchovní úrovně všech zůčastněných.

William Mistelle psal o Tibetu a ten problém si způsobili z větší části sami svými postoji. Nechtěli se dále vyvíjet a jen se radovali z mystických stavů, které si nechávali pro sebe. Mohu to dohledat. WM volal entity Saturnu a problém Tibetu s nimi probíral. Pomoci jim zvenčí prakticky nelze. Svět jim ukázal, že tento přístup není dlouhodobě udržitelný. Hurá akce na podporu Tibetu by mě spojila s touto jejich karmou.

BTW: dříve se zhusta nadávalo na komunisty.

Uživatelský avatar
Anubis
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 680
Registrován: 19 zář 2009, 18:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 59×

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod Anubis » 17 bře 2012, 12:20

FTX píše:... William Mistelle psal o Tibetu a ten problém si způsobili z větší části sami svými postoji. Nechtěli se dále vyvíjet a jen se radovali z mystických stavů, které si nechávali pro sebe. Mohu to dohledat...

Jestli tohle opravdu napsal, tak to jen prohlubuje můj nezájem o něj. Nemusíš se obtěžovat.

FTX

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod FTX » 17 bře 2012, 12:34

Anubis píše:Nemusíš se obtěžovat.


Ze zkrácených citací vzniká velké nepochopení. Nebudu se obtěžovat to překládat, tohle je jen část:

    Open Letter to the Dalai Lama

    With all due respect,
    You want Tibet back?
    As a temporary agent of the 49 Judges of Saturn
    I’ll tell you the bottom line,
    You do not deserve Tibet back at this time.
    If you really want it, you can have it
    But here is the karmic bind:
    What you seek for yourselves
    You will not find
    Until justice and peace are applied first
    To all human beings across the earth
    Short and sweet—between the nations make peace
    I personally will hand you Tibet in three years guaranteed
    If my words you have the courage to heed:
    Take thirty of your best disciples on earth
    And for an hour a day
    Do the Kalachakra, wrathful compassion,
    Inside of dictators who cause pain and suffering
    The Chief Judge of Saturn herself--right from her lips--
    Offers you this tip:
    A religion of kindness will never succeed
    Until you and your disciples go one on one
    With the malicious
    Not until your hearts are more powerful than theirs
    As in getting them to stop arming and harming.
    It counts for nothing your large, solemn gatherings
    Puga mantra-ing, robes, and Bodhisattva vows
    When you are asked by akasha to fulfill this task:
    Tear down the concrete and barbwire walls
    Of North Korea, stop Iran from arming Hezbollah,
    And other comparables
    Specific time frames for real world tasks is what I ask
    Fail in this endeavor
    And Tibet you will have never,
    What you seek for yourselves
    You must first give to others
    No one said life was fair
    But like stone soup
    You have to put in your fair share.

It would be beyond comprehension of the human to become extinct, but it is as easy to do as it was for the Dalai Lama to lose Tibet to the communists. Nothing in his training or in nine hundred years of seeking enlightenment prepared them for a confrontation with the modern world.

Lose this planet and you lose one of the most beautiful and spiritual enchanting planets in the galaxy. This will not happen on my watch if I can help it.

......................................................................................................

How does the akashic plane differ from the mental plane with the letter U? I site the example often as mentioned in Wikipedia: At the age of fifteen in 1950, the Dalai Lama was enthroned as the head of Tibet. This was one month after China invaded Tibet. In 1954, the Dalai Lama met with Mao Zedong in Beijing. In 1959, the Dalai Lama fled Tibet.

However, in 1954 at the meeting with Mao Zedong, Mao told the Dalai Lama that religion is the opiate of the people quoting Marx. China had been treated terribly by England. The East India Company during the 1830’s, acting for and within the national interest of England, shipped tons of opium to Canton, China. It traded the opium for manufactured good and for tea. The trade wrecked havoc on China producing vast numbers of opium addicts.

So when Mao said that religion is the opium of the people he was saying that religion is a means to enslave and repress a population. Religion is an economic disaster that destroys industrial development due to its close alliance with imperialism.

Tibetan Buddhism has a truly magnificent understanding of akasha on the akashic plane. But when it comes to how akasha asserts its harmony by balancing the four elements on the mental plane, well, Tibetan Buddhism is a disaster waiting to happen.

If the Dalai Lama had wise counselors, they would have kept their minds attuned to mental plane questions like what is the situation and what are our options and choices. And what resources are available to us to solve these problems?

But the young Dalai Lama did not have access to such wisdom. Entranced by akasha and entangled in the routines of a feudal society, Tibet failed utterly to establish embassies and alliances with other nations to guarantee its survival as a nation. It had no cultural exchange. Entranced by akasha, it failed utterly to acquire even the most rudimentary understanding of how it was a nation among other nations.

If the Dalai Lama had wise counselors, he could have handed Mao a copy of John Nash’s 1949 thesis which explained that there is no class warfare. There is instead a nonviolent point of harmony between any two opposing parties. Furthermore, for any economic system to succeed you must factor in individual motivation in order to reach the highest level of productivity.

In other words, Chinese Communism will somehow have to allow for the people to be represented in the government if it is to succeed. The Dalai Lama could have said simply, “The karma is that if China represses religion and individual freedom it will inevitably change into its opposite—before you know what has happened your communism will become capitalism regardless of what you call it.”

The Dalai Lama could have applied akasha to the mental plane by saying “Obviously you are about to invade Tibet. Nonetheless, here is the situation and here are your options and choices. If you continue to blindly follow an aging ideology, you will end up killing thirty million of your own people through your economic mistakes and seriously delay your inevitable rise to power among the nations.”

[On the other hand, if the Dalai Lama’s counselors were intelligent enough to have read and understood obscure papers on economic theory and conflict resolution, Mao probably would have seen them as a resource to be put to work rather than as an obstacle to be overcome. He would have placed them in charge of running his economy.

Trust me on this—any dictator or other on a quest for absolute power for good or for evil design will, without doubt, always and forever be on the lookout for wise and trustworthy counselors he can rely upon. They ease his burden and make life more satisfying.]

The conflicts, the components of conflicts, and the entire set of variable and options we confront as we think about the future are derived from the akashic plane. Akasha is their source. You can bet that there will always be a path of harmony somewhere to be found on the mental plane. You just have to attuned your mind to akasha to understand the specific shape that path takes.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod Milda » 17 bře 2012, 16:17

FTX píše:Milá Mildo,Pracuji sice na zvyseni me zenske slozky Jang, pohlavim jsem vsak muz. Jsem rad, ze ti ma odpoved pripada zenska i kdyz jsem se o to nesnazil. :-)

když všechno víš daleko lépe než já a o to co píši vnímáš jako blábol bez udání důvodu, tak teď nevím, co bych ti měl odpovídat a jestli má nějaká odpověď vůbec smysl.Ano vim. Nehodnotim zda vic nez ty. Kde to slo, tam jsem reagoval, kde bych odstavec skrtnul, tam jsem dal blabol. Neberes to doufam osobne. Ja take ne :-)

Chceš něco z toho co jsem napsal vysvětlit, nebo chceš mě či sobě či komukoliv jinému dokázat svoji inteligenci? Viz. vyse.

--------
Vysvětlím jednu věc:
Co to je vnitřní zásoba lásky
Každý člověk je spojen s jednotou vesmíru, která je dokonalá. Můžeš tomu říkat Bůh, Vesmírný princip či úplně jinak. Člověk, který se od této jednoty odpojí, tak je schopen samostatného jednání. O tom pojednává několik alegorií třeba i v křesťanské Bibli.Spravne.
Píše se tam o otci, který měl dva syny. Jeden syn odešel a ve světě přišel o všechno a ještě se zadlužil. Vrátil se k otci polonahý. Otec uspořádal hostinu k jeho uvítání.
Abych to shrnul, tak při oddělení od jednoty ti zůstane ještě jakási schopnost něco konat.
Odpojenim od Boha do individualni bozske jiskry si vstupem do Stvoreni uzivas hru zvanou Zivot a sbiras individualni zkusenost.
Láska, rozuměj ta podmíněná láska nižší úrovně ti skutečně může dojít pokud nejsi trvale
spojena s vnitřním zdrojem a někdo tě třeba v práci či v domácnosti stále zneužívá. A když to přeženu tak jedním z projevů kosmické lásky je milování mezi mužem a ženou. Pokud budeš vyjadřovat svou lásku jen tímto způsobem, tak se můžeš po nějaké době unavit a znechutit.Zelene Ano, zbytek Ne.

--------
Přečti si třeba text "The manual of Saturn" od Williama Mistelleho - když se ptáš, kam na ty - z tvého zorného úhlu - blbosti chodím. Má to asi 68 stránek a bylo to inspirováno entitami Saturnu.Hele nevim jak to chodi na Saturnu, ale tady u me na Zemi....
http://williammistele.com/editing.htm Texty tohoto typu mohou u lidí vyvolat všemožné reakce.

Přečti si třeba také knihu 5 jazyků lásky, abys pochopila, jak se vyjadřuje pozemskými prostředky pozemská láska.Ja jsem Laska a Zivot.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod Milda » 17 bře 2012, 16:30

Anubis píše:
Ne že bych s prvním příspěvkem souhlasil, ale ta kritika je opravdu dost povrchní.Co ti mam rozvest do podrobnosti? Podobné spory nacházím i mimo toto fórum. Jake spory?? Neberte to prosim nikdo osobne. Samozvaní monisté zhusta útočí na (často pracovité) dualisty, přitom by měli být moudřejší. Oni totiž stojí u Dveří a klepou, zatímco dualisté leští mnohoúrovňové kliky a shánějí Klíč, což není nic podřadného.

BTW: Milda je kluk, pokud jsem si dobře všiml.

Ja jsem monoista ci dualista?
Moc ti v tomto nerozumim?
Me poznani je odlisne od vaseho, tak vam to s usmevem sdeluji.
Nic vic.
Driv jsem take hledal a cetl a ztotoznoval se s ruznymi nazory jinych.
Ted vim.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod Milda » 17 bře 2012, 16:44

FTX píše:
Anubis píše:
Ne že bych s prvním příspěvkem souhlasil, ale ta kritika je opravdu dost povrchní. Podobné spory nacházím i mimo toto fórum. Samozvaní monisté zhusta útočí na (často pracovité) dualisty, přitom by měli být moudřejší. Oni totiž stojí u Dveří a klepou, zatímco dualisté leští mnohoúrovňové kliky a shánějí Klíč, což není nic podřadného.

BTW: Milda je kluk, pokud jsem si dobře všiml.

Dík za podporu.

Princip jednoty je mi samozřejmě znám. Jak může monista napadat kohokoliv, když on a kdokoliv jiný jsou JEDNO? Jak to, že nechápe jiný projev jeho nekonečného JÁ.Nevim jestli je to o me, ale neberte to osobne prosim. Nenapadam. To jen tve ego se citi byt napadane nejakymi pismemky.

Bohužel v tomto světě vládne dualita Bohudiky. To je zaklad. a když mě někdo na ulici přepadne, tak to nevyřeším tím, že jsem čistá láska. Ať Milda zkusí třeba programovat počítač s tím, že je vševědoucí a uvidí, jak mu to půjde.

Ja preprogramoval sam sebe.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod Milda » 17 bře 2012, 16:54

FTX píše:Rabín Ben Jochaj říkal, že člověk se nachází za dvěma závoji a proto nemůže pochopit a trvale vnímat dokonalost jednoty.Jake zavoje mas na mysli? Kde a z ceho jsou??

Já to vnímám zjednodušeně jako:
JEDNOTA ----> DUALITA ----> ILUZE JEDNOTY ----> Náš svět
symbolicky "JHVH".Ne.

Originální téma se snaží alespoň nastínit principy, jak lze vylepšit naši vládu. Jinak nám celý stát zadluží a rozkradou. A pak alespoň můžeme meditovat při svíčkách a nenechat se vyrušovat hloupostma jako internet, že ;)

Podobne pritahuje podobne.
Politici jsou vzorek volicu, stejne hloupe ovce, jen chytrejsi ve sve hlouposti.
Ty jsi take podobny.
Tve hodnoceni je posuzovani Egem, ktere ti politici, skola a rodice chybne naprogramovali.
Duchovni cesta je poznat to a preprogramovat se.
Kdyz preprogramujes sebe, je to 1/7000000000 lidstva, a zaroven 1/10000000 Cechu, a to uz jsou pekna cisla :-)

FTX

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod FTX » 17 bře 2012, 17:00

Milda píše:Ted vim.

Co dodat - tak gratuluji.

Milda píše:.Jake zavoje mas na mysli? Kde a z ceho jsou??

Proč se ptáš, když víš? http://www.kabbalah.info/cz/vzd%C4%9Bl%C3%A1vac%C3%AD-centrum/%C3%BAvodn%C3%AD-s%C3%A9rie-lekc%C3%AD
A když jsi tak chytrý, tak by ses také mohl s ostatními o poznání podělit. A nebo je to jen tvoje soukromé?


Tvoje vědění otestuje celý vesmír a pokud bude životaschopné, tak už máš hotovo :)))). Pak už se ani nemusíš na nic ptát. Mno, skeptik by poznamenal aby to nebyla zase další iluze vědění.


Byl jsem v jedné vegetariánské restauraci a tam přišel takový potrhlý kluk. Pohyboval se tak nějak trhavě. Říkal o sobě, že už všechno ví, že je dokonalý, že už knihy číst nepotřebuje atd atd. Pozoroval jsem to a bavilo mě to. Nezaujatě jsem u sousedního stolu potichu utrousil "mudr. Chocholoušek" a všichni jsme se váleli smíchy. Jen abys nebyl podobný případ.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod Milda » 17 bře 2012, 17:03

Anubis píše:
FTX píše:... Originální téma se snaží alespoň nastínit principy, jak lze vylepšit naši vládu. Jinak nám celý stát zadluží a rozkradou. A pak alespoň můžeme meditovat při svíčkách a nenechat se vyrušovat hloupostma jako internet, že ;)

Vzhledem k tvému věku chápu, že jsi rozčarován politickou scénou. Politici ale nejsou učiteli o nic víc než člověk, kterého potkáš v baráku na schodech. Jsou rekrutováni z našich řad, ergo jsou obrazem naší společnosti. Pro mága bývají mnohem zajímavější politici, kteří pravidelně vcházejí do mentálních rovin a „diskutují“ (není jich málo). V této chvíli jim lze radit v rozličných otázkách (podle založení mága). Samozřejmě to nemusí politikovi zaručovat úspěšnost, ale zvyšuje se určitá šance reálného vlivu na svět přes tyto osoby.Bohuzel magove vetsinou nejsou osvicenci a pres jejich silne Ego magicky pomahaji velmi nekvalitnim politickym egum, k dosahovani cilu. Doufam s dobrym umyslem, ale jako deti v Africe s kulometem. Bohuzel. Je to take zajimava zkusenost, ale nejprv se mag musi osvitit a pak by mel pomahat, ale kdyz se osviti tak uz takto pomahat nebude. Snad to neni slozite :-) Proste vase hodnoceni jsou ego hry, stejne jako boj za pravdu a tak...., ale nevite o tom a ani ze to je spatne. Pomozte sami sobe.

Pak jsou ještě méně přímé metody (v obecnějších sférách), kde se náš globální postoj může promítnout takřka nahodile do nějakého státu/člověka. Vtipné je, že ta vůle se dostane tam, kde je jí nejvíce potřeba. Tyto praktiky (z mágova pohledu) se často dějí samovolně, stačí dosáhnout jistých úrovní nadvědomí a práce se koná automaticky. Do těch hurá akcí typu: „Pojďme zachránit Řecko/Tibet!“ apod. se totiž vkrádá naše ego - zaujetí světem, a tak nemůžeme čekat žádný velký úspěch. My už na tom světě přece existujeme a našli jsme cestu, i když třeba dílčí, nahoru. V tomto okamžiku je čas dát Boha na své místo, on podle potřeby „sestoupí“.

Uživatelský avatar
Anubis
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 680
Registrován: 19 zář 2009, 18:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 59×

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod Anubis » 17 bře 2012, 17:03

Milda píše:...

Mně nic nerozváděj - kritizoval jsi text někoho jiného. Já se jen zastával FTX, protože na té kritice nevidím nic konstruktivního. Pokud si myslíš, že je tvé poznání hodnotnější, tak byses měl snažit ho např. pomocí filosofické debaty vyvést, což se nestalo. Tím odsekáváním dokazuješ, že nemáš zájem na usmíření a názorově se odděluješ, jak jsi sám řekl: „Tvůj svět je odlišný od mého.“ Toto má k absolutnímu poznání daleko. Mimochodem záměrně jsem nereagoval na tebe, protože vidím, že si myslíš, že víš, takže to nemá smysl. Pěkný zbytek dne.
Naposledy upravil(a) Anubis dne 17 bře 2012, 21:49, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod Milda » 17 bře 2012, 17:14

FTX píše:
Anubis píše:
FTX píše:... Originální téma se snaží alespoň nastínit principy, jak lze vylepšit naši vládu. Jinak nám celý stát zadluží a rozkradou. A pak alespoň můžeme meditovat při svíčkách a nenechat se vyrušovat hloupostma jako internet, že ;)

Vzhledem k tvému věku chápu, že jsi rozčarován politickou scénou.


Chtěl jsem nastínit, že je to velmi těžké něco ovlivnit a jistě si všimneš, že k žádné hurá akci nevyzývám a ani jsem nikdy doufám nevyzýval. Jen jsem chtěl popsat jisté principy a postupy. První princip pojednává o tom, že každý nemůže jen přehlížet to, co dělají ostatní.
Mnohem těžší je něco ovlivnit způsobem, který mi nepoškodí karmu a povede ke zvýšení duchovní úrovně všech zůčastněných.Venuj se svemu zivotu a pomoz sobe.

William Mistelle psal o Tibetu a ten problém si způsobili z větší části sami svými postoji. Nechtěli se dále vyvíjet a jen se radovali z mystických stavů, které si nechávali pro sebe. Mohu to dohledat. WM volal entity Saturnu a problém Tibetu s nimi probíral. Pomoci jim zvenčí prakticky nelze. Svět jim ukázal, že tento přístup není dlouhodobě udržitelný. Hurá akce na podporu Tibetu by mě spojila s touto jejich karmou.At zkusi jeste kontaktovat entity z Jupitera nebo moje oblibence ze Siria :-) ty by mohli vedet jak pomoci :-)

BTW: dříve se zhusta nadávalo na komunisty.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod Milda » 17 bře 2012, 17:16

Anubis píše:
FTX píše:... William Mistelle psal o Tibetu a ten problém si způsobili z větší části sami svými postoji. Nechtěli se dále vyvíjet a jen se radovali z mystických stavů, které si nechávali pro sebe. Mohu to dohledat...

Jestli tohle opravdu napsal, tak to jen prohlubuje můj nezájem o něj. Nemusíš se obtěžovat.

Plne souhlasim.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod Milda » 17 bře 2012, 17:42

FTX píše:
Milda píše:Ted vim.

Co dodat - tak gratuluji.

Milda píše:.Jake zavoje mas na mysli? Kde a z ceho jsou??

Proč se ptáš, když víš? http://www.kabbalah.info/cz/vzd%C4%9Bl%C3%A1vac%C3%AD-centrum/%C3%BAvodn%C3%AD-s%C3%A9rie-lekc%C3%AD
Misto odpovedi jsi mi dal odkaz na zidovske nabozenske stranky? chtel jsem znat jen o jakych zavojich rabin mluvil, abych mohl reagovat na tu slovni frazi :-)
A když jsi tak chytrý, tak by ses také mohl s ostatními o poznání podělit. A nebo je to jen tvoje soukromé? Vzdyt se delim, ale vy chcete slyset, jen co chce vase Ego a kdyz je to odlisne, tak se hnevate a berete to osobne. Vzdyt jste tolik studovali a jste dal nez profanni lid :-)


Tvoje vědění otestuje celý vesmír a pokud bude životaschopné, tak už máš hotovo :)))). Pak už se ani nemusíš na nic ptát. Mno, skeptik by poznamenal aby to nebyla zase další iluze vědění.Ptam se, abych vedel o cem mluvis a jak to myslis. Tady na foru se vyborne bavim, chci vam neco predat a zaroven si tribim myslenky. Chci napsat knihu, ale jak to predat profannim, kdyz ani magove nejsou ochotni a schopni naslouchat? Napisu blabol a urazite se. Ale jak mam napsat, ze ten cely odstavec je blabol, ktery nelze komentovat. Stejne prijeti jsem mel na jinem magickem foru a ted uz se me nekteri ptaji a berou alespon nekteri neco. Dokonce to tam budu neco jako ucit. :-) Chapu, ze se vam to zatim prici, ale kvuli tomu vam nebudu lhat nebo mazat med kolem ust.


Byl jsem v jedné vegetariánské restauraci a tam přišel takový potrhlý kluk. Pohyboval se tak nějak trhavě. Říkal o sobě, že už všechno ví, že je dokonalý, že už knihy číst nepotřebuje atd atd. Pozoroval jsem to a bavilo mě to. Nezaujatě jsem u sousedního stolu potichu utrousil "mudr. Chocholoušek" a všichni jsme se váleli smíchy. Jen abys nebyl podobný případ.
Pohybuji se plynule. Co ty? :-)


Zpět na “Archiv, neaktivní témata..”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů