Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Moderátoři: Cagliostro, Anubis

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod Milda » 21 bře 2012, 00:37

Tak ok. Nikam to, je videt, nevede. Spletl jsem se.
Vidim jen vysmech a stekani, tady o me nestojite a ja vam z meho casu venoval az prilis.
Kdyz sem nekdy prijde nekdo kdo neco bude chtit konzultovat, tak mi poslete email na milda@volny.cz
Naleznete mne take na www.bilimagove.cz a na forum.bilimagove.cz (na strankach se nyni odladuji posledni chyby z duvodu stehovani fora na vlastni adresu)
Preji vam Zdravi, Stesti a Lasku.
Ahoj Milda.

locki
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 61
Registrován: 02 pro 2011, 23:54
pohlaví: Muž
Obdrženo poděkování:
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod locki » 21 bře 2012, 21:16

Mej se dobre, Mildo. A klidne se vrat, az budes schopen mit s ostatnimi vztahy jako rovny s rovnym. On kamos Milda co poradi by tady urcite svy misto mel a nikomu nevadil, narozdil od "mistra" Mildy. ;)
Stay well on your way and follow the Sign.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod Milda » 27 bře 2012, 11:31

Milda píše:Diky za typ :-)
Oslik nejsem, ale jeho text je dal nez co tu pise tve urazene ego.
Budu se jeho strankam chvili venovat.
Pak ti dam vedet.


Oslikuv text obsahuje kousky pravdy a poznani, ale nelibil se mi jeho depresivni ton a chtel jsem si to ujasnit. Proto jsem se jej rozhodl kontaktovat.
Z jeho emailů a textu jeho webu jsem konecne pochopil, ze Osel dosahl urciteho poznani, ale nema zadne rozumove pochopeni. On byl nespokojeny se svym zivotem a nechapal ho a pak cast poznal a byl otresen (to se stane kazdemu z vas az dosahnete skokove poznani- budete otreseni mozna si pobrecite), ale pak misto toho, aby zacal ridit svuj zivot a uzival si ho, tak ho jeho nespokojene ego hodilo do jeste tezsiho programu nespokojenost a deprese. On je zarny priklad toho, ze ziskat poznani nebo jeho kousek je pro nepripraveneho nekdy nebezpecne.

FTX

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod FTX » 27 bře 2012, 22:04

Mám k tobě a všem čtenářům a spolutvůrcům fóra velkou prosbu. Zkuste prosím pro každé nové téma založit vlastní vlákno. Ono to zase tolik bolet nebude.

Schopnost držet se tématu svědčí o jisté mentální kázni. A bez mentální kázně není jakákoliv mentální práce včetně magie myslitelná.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod Milda » 28 bře 2012, 14:37

Prominte ja jen doplnil muj predchozi clanek o Oslovi pote, co jsem ho nalezl, vymenil si s nim emaily a napsal mou zmenu nazoru na nej.

K tematu uvadim.

Politici jsou stejne zkorumpovani jako jini, protoze mohou byt, spolecnost jim to umoznuje a jsou tak vychvana jejich ega, stejne jako ega jejich volicu, kteri na ne nadavaji a dal jim stejne davaji mandat krast.

Kazdy krade jak muze.
Politik krade miliony a zamestnanec treba jen stovky nebo tisice korun tim, ze ve sve praci se nevenuje praci na 100%, napise si cestak navic, nebo si zatelefonuje domu sluzebnim telefonem.
Zlodej krici chytte zlodeje.

Spravedlnost, tak jak ji chape vase mysl (vase ego) neexistuje.
To je jen pohadka pro ovladani lidskych mysli a pouzivaji ji jak politici tak knezi ruznych nabozenstvi.
Spravedlnost je vymysl a ovladaci program Ega.
Veri ryby nebo opice ve spravedlnost. Oni ziji Zivot!

FTX

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod FTX » 29 bře 2012, 08:59

Milda píše:Spravedlnost, tak jak ji chape vase mysl (vase ego) neexistuje.
To je jen pohadka pro ovladani lidskych mysli a pouzivaji ji jak politici tak knezi ruznych nabozenstvi.
Spravedlnost je vymysl a ovladaci program Ega.
Veri ryby nebo opice ve spravedlnost. Oni ziji Zivot!


OK tedy. Takže podle tebe zbývá jediné, pasivně přihlížet co se kolem mě děje? A ještě se chlácholit tím, že to je hra ega? A kdyby náhodou naši zemi někdo vytunil jako třeba Lybii, tak potom bys byl spokojen?

A nebo kdyby nějaký šílenec začal pálit atomovky? To by ovlivnilo život skoro všech lidí na Zemi. Já vím, Osel by se z toho radoval.

A lidi jsou na tom podle tebe stejně jako zvířata? Někteří se zvířatům blíží, ale lidé jaksi mají cosi navíc. Žádné ze zvířat nehledá nic duchovního ani technického. Zvířata mají instinkt a to je z větší části řídí. Zvíře nedokáže zničit celý život na Zemi narozdíl od člověka.

Je možné některým jevům ve společnosti předejít, nebo jsme všichni jen bezmocná zrnka písku na břehu moře?

Nepřipadá ti to trochu ubohé?

-------------------------------------------------------------------

Vynášíš dost kategorické soudy, které nemusí být úplně platné. Vše svedeš na ego a pak už máš vymalováno. A nebo si jen tak zkoušíš skládat písmenka k sobě a pak tvoje texty mají naprosto nulovou hodnotu?

Mistr Arion ve své Bráně termín ego vůbec nezmiňuje. Proč? Asi není tak důležitý jak si myslíš.

Chtěl jsem naznačit, že "kosmická spravedlnost" je úplně jiná než lidská. Ta lidská spravedlnost samozřejmě neexistuje, ale musí být vytvořena uměle, když vědomí dosáhne určité úrovně.

Zkus si popovídat s vědomím planety Země zvané Gaia na téma spravedlnost. Tohle rozumem nevyřešíme.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod Milda » 30 bře 2012, 14:27

Jako mag bys mohl vedet, ze na co nadavas, to jen posilujes.
Navrhni tve reseni. :-)

S vedomim planety jsem to zkousel probrat, ale nema pry ted cas na ty vase lidske blbosti.
Ona ted zije!
Kdyz ji budem otravovat, tak se zatrese a zacnem znovu :-)
(to byl zert)

FTX

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod FTX » 30 bře 2012, 15:07

Milda píše:S vedomim planety jsem to zkousel probrat, ale nema pry ted cas na ty vase lidske blbosti.
Ona ted zije! Kdyz ji budem otravovat, tak se zatrese a zacnem znovu :-)
(to byl zert)

Pokud ti takto něco odsekne, tak to také svědčí o integritě tvého vědomí. Pravda je, že vědomí Země lidskou radu téměř odepsalo. A i když píšeš, že žertuješ, tak tohle je jedno reálně možné vyústění. Něco podobného už se jednou stalo v případě Atlantidy.

Země sní sen o rase, která žije v harmonii s přírodou a neničí své životní prostředí. O tom, aby morálka měla stejnou váhu jako věda, o tom aby mezi členy této rasy byla nastolena spravedlnost .....

S tebou se zdá se o svém snu bavit nebude.

Milda píše:Jako mag bys mohl vedet, ze na co nadavas, to jen posilujes.
Navrhni tve reseni. :-)

Částečné řešení znám, proto jsem tento text psal. Ono už 1. text tohoto vlákna je takový náznak jak k problematice přistupovat. Napsal jsem ještě 2. díl.

Zbytek po prvním příspěvku ve vlákně už je jen diskuse.

Samozřejmě karmu jednotlivých lidí nemá vůbec smysl ovlivňovat, to je práce tak pro Sysifa. A navíc chybným směrem. Každému musí být dána šance prožít si následky svého jednání ať jsou jakékoliv.

To nejdůležitější je, aby se lidé úplně nezničili třeba válkami. A to se trochu ovlivnit dá. Třeba o tom pojednává text the "Saturn and idea of referee". Na to je potřeba skupina lidí, která by ztělesnila schopnosti přednostů sféry Saturn. 5 lidí by bylo schopno zastavit jakoukoliv válku!

Uvidím, jestli tohle zveřejnit nebo ne a jestli je někdo vůbec ochoten a schopen se do toho namočit.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod Milda » 31 bře 2012, 12:54

FTX píše:Pokud ti takto něco odsekne, tak to také svědčí o integritě tvého vědomí.
Ja myslel, ze zertujes.
Pravda je, že vědomí Země lidskou radu téměř odepsalo.Prosim te ty komunikujes osobne s vedomim Zeme?? Jak to delas? Nebo jak muzes tvrdit, "Pravda je...."?!
Nebo sis to nekde precetl v knize nebo na netu a ztotoznil ses s touto smyslenkou natolik, ze pro tebe to je nyni Pravda?? To same se ptam i s informacemi o Atlantide.
A i když píšeš, že žertuješ, tak tohle je jedno reálně možné vyústění. Něco podobného už se jednou stalo v případě Atlantidy.

Země sní sen o rase, která žije v harmonii s přírodou a neničí své životní prostředí. O tom, aby morálka měla stejnou váhu jako věda, o tom aby mezi členy této rasy byla nastolena spravedlnost .....
S tebou se zdá se o svém snu bavit nebude.
A s tebou se o svem snu opravdu bavi?? Jinak moralka i veda jsou jen ruzne kategorie programu leve hemisfery a v case se meni jak vladnouci cirkve a politici potrebuji.
Vem si treba ucebnici dejepisu z roku 1950, pak z r. 1980 a z roku 2012. Asi budes prekvapen. A to je jen pul stoleti. :-)



To nejdůležitější je, aby se lidé úplně nezničili třeba válkami. A to se trochu ovlivnit dá. Třeba o tom pojednává text the "Saturn and idea of referee". Na to je potřeba skupina lidí, která by ztělesnila schopnosti přednostů sféry Saturn. 5 lidí by bylo schopno zastavit jakoukoliv válku!
Tyhle blbosti ze Saturnu jsou i v cestine? Mrknul bych. Zjisti si kdo a proc to pise. Znas nejake Saturnany? Prijde ti to logicke, to co pises?

Valku nemuzes zastavit. To je jen dalsi valka.
Muzes delat lasku nebo mir, ale ne zastavovat valku. To je hrube nepochopeni zakladnich magickych principu. Vsech principu! Delej co chces a ne co nechces.
Uz ti to pisi opakovane. Vem to jako zaklad.


Uvidím, jestli tohle zveřejnit nebo ne a jestli je někdo vůbec ochoten a schopen se do toho namočit.

Klidne to zverejni. Uvidime :-)

FTX

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod FTX » 02 dub 2012, 09:27

Milý Mildo,

Chválím, že ses naučil držet se tématu.

Milda píše:Tyhle blbosti ze Saturnu jsou i v cestine?

Svými názory, postoji a stylem jasně inzeruješ, že toto téma pro tebe konkrétně určeno není.

Použitý český jazyk má jistou variabilitu a na určité úrovni abstrakce si mohu dovolit vytvořit gramaticky správnou větu se záporem. Instalatér jde "Odstranit závadu" a přitom ve skutečnosti "Vymění poškozený kus potrubí".

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod Milda » 02 dub 2012, 17:05

Tak to prosim zverejni cesky at si mohu udelat obrazek.
Me to bavi cist co lide dokazi vymyslet je aby z nejakeho duvodu ovladali jine.
Jsou to vetsinou prace ruznych novych nabozenstvich a tajnych sluzeb politiku.

To nejhorsi je, ze pouziji kousky pravdy, aby ovecky zmatli.

Mrknete se treba na vesmirnilide.cz nebo tak nejak.
Tam najdete zarucene informace o tom, ze velitel Astar Saran ma svoji flotilu zaparkovanou nekde za Jupiterem, stovky lodi a ty zacinaji s evakuaci lidi.
Take pouzili stripky pravdy jako vsichni pokazde.

To same udelal Cisar Konstantin v roce 325, kdyz k ovladani hlupaku pouzil a uzakonil krestanstvi.
Zakazal stare bohy a vyznamne svatky prejmenoval a pouzil pro sve zajmy.

Ted jsem na Filipinach a zde papez zakazal antikoncepci. Vlada by ji chtela zavest, ale papez je proti. Bezna rodina ma 6-13 deti a celi zde populacni krizi.

Uživatelský avatar
AlA777
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 74
Registrován: 27 kvě 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod AlA777 » 03 dub 2012, 09:28

2 Milda: Ty se rouhas, za to Te Astar nevezme s sebou..:)

O Vesmirne lidi jsem kdysi zavadil a zjistil jsem akorat, ze pro komunikaci s inteligenci/bytosti Astarem jim slouzi channeling. Na jejich sajte jsem ale nasel zajimave publikace,treba jiz zde zminene Ctyri Dohody, ale smeska textu je to pestra. Prislo mi, ze v jejich indoktrinacni nauce jako by cerpaly treba z Davida Ickea, konkretne jeho lizzards.
(btw: Zajimalo by me, zda tento fenomen nejak koresponduje i s Archonty, nejak dukladneji jsem to nezkoumal.)

Cely ten system Vesmiranu (Plejadanu) zni hodne neuveritelne, ale mozna se inspirovali od G.Adamskeho, slavneho UFO kontaktera. Ackoliv po tom co jsem shledl nektere jeho filmy, jak natacel UFO) musel jsem se smat. :o
Nepatrim mezi omezence, kteri hned smahem odsouzuji vsechno nezvykle. (proto se uz dlouhou dobu nebavim o nekterych tematech s kazdym "frantou", maji pak tendenci klepat si na celo)
Ja jsem v pristupu k tomuto kompilatu s Vesmiranama spise skepticky, ale nechavam tomu prostor. Jsou to dalsi dilky velke mozaiky, ktere treba jednou doplni obraz.. ;)

Rozhodne ale precist celou jejich doporucovanou knihovnu musi cloveka obohatit. :o
Naposledy upravil(a) AlA777 dne 03 dub 2012, 10:29, celkem upraveno 4 x.
"Seekers there are in plenty: but they are almost all seekers of personal advantage. I can find so very few Seekers after Truth.
Sa’adi

Uživatelský avatar
Cagliostro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1224
Registrován: 11 bře 2010, 11:16
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 521×

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod Cagliostro » 03 dub 2012, 09:38

Ježíši, Jehovo, zase Aštar?

Nicméně svého času byla díla Aštara zkoumána někým z FF, a bylo to dost zábavné. Jen matně si vzpomínám, dopuročovalo se zničení všech knih, ale odporujíce si koncept-byla doporučována četba knihy Babička od Němcové.
Dále si podle jednoho jejich zákona každý dělal co chtěl, inu ovečky sci-fi. A použiji slova pana Oldčicha Nového. Aštar jim asi řekl: Zavřete oči, odcházím...
Ego sum, qui sum!

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod Milda » 03 dub 2012, 16:32

Ano, jedine co me u nich zaujalo jsou e-knihy.
Maji jich dost a da se vybrat.
Autorska prava Astar neresi ;-)

Jinak nekde na netu jsem videl zabery z vesmiru na obezne draze Zeme.
Je tam dost zivo. Vse je zive.
Podobne obrazy jsem videl ve vizi jiz pred shlednutim tohoto videa.
Byl jsem u vytrzeni.
TOHLE JSEM PRECI VIDEL! :-)

Cely vesmir je zive Stvoreni a zije.
My jsme jeho zivou tvorivou soucasti.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod Milda » 03 dub 2012, 17:41

http://www.vesmirni-lide.cz/svetelna_kn ... itu.htm#20

Vasi pozornosti doporucuji knihu Barbary Marciniak Poslove usvitu.
Zejmena kapitoly 20 a 19.
Je velmi velmi blizko.

Knihovna je zde pestra:-)


Zpět na “Archiv, neaktivní témata..”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti