Milduv ego-koutek

Moderátoři: Cagliostro, Anubis

locki
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 61
Registrován: 02 pro 2011, 23:54
pohlaví: Muž
Obdrženo poděkování:
Kontaktovat uživatele:

Milduv ego-koutek

Příspěvekod locki » 29 bře 2012, 12:52

Oteviram nove tema, nebot pravdou jest, ze Milda pise do mnoha temat monotematicky off-topic prispevky o egu. Vetsinou o egu nas ostatnich. :D

Zacnu tim, co Mildovi opakovane rikam od jeho prichodu...

Milda píše:Oslik byl nespokojeny se svym zivotem a nechapal ho a pak cast poznal a byl otresen (to se stane kazdemu z vas az dosahnete skokove poznani- budete otreseni mozna si pobrecite), ale pak misto toho, aby zacal ridit svuj zivot a uzival si ho, tak ho jeho nespokojene ego hodilo do jeste tezsiho programu nespokojenost a deprese. On je zarny priklad toho, ze ziskat poznani nebo jeho kousek je pro nepripraveneho nekdy nebezpecne.


Mildo, mas naprostou pravdu. Ten jen zbyva si uvedomit, ze jsi sam obeti stejneho mechanismu. Jen s jinymi projevy, vlastnimi Tobe.
Stay well on your way and follow the Sign.

FTX

Re: Milduv ego-koutek

Příspěvekod FTX » 29 bře 2012, 22:36

Milda píše:Pokud se ti muj text nezamlouva, ptej se sveho ega i srdce proc.
Nebo me ignoruj. Hlavne to neber osobne, to uz bys mel jako mag umet. :-)
Ja jsem tu pro opravdu hledajici!
Treba tu nekdo takovy je nebo nekdy v budoucnu sem prijde.

Přemýšlím, co člověka vede k tomu, aby si pod každou svoji zprávu dal tento text.

Může ze tím být například nedostatek sebedůvěry a snaha po zvýraznění své osoby nebo 1000 a jeden další důvod.

Duchovní mistrovství bych za tím ovšem nehledal. Ten kdo je skutečný mistr, ten to takhle vytrubovat do světa nepotřebuje. Ba co více, ten to ani veřejně nikdy rozhlašovat nebude.

Milda píše:Re: Odkud se vzalo zlo?
Myslim, ze lide tady usli kus cesty, ale netusi odkud ani kam. Na zacatku se neotocili spravnym smerem a pozdeji se jiz jejich zbytnelemu egu nechce sve naucene programy menit.

Milda se nás snaží všechny polepšit a přivést na jedinou a správnou cestu - tu jeho (jak jinak :)). Myslím, že by si měl pořádně přečíst o čem Brána mistra Ariona vlastně je. Nejlépe několikrát pro jistotu. To není žádné tajemné čarování, ale neustálý boj s vlastními slabostmi a nežádoucími vlastnostmi.

A co by tedy měli lidé podle "mistra" Mildy cvičit? To nám jaksi zapoměl napsat.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Milduv ego-koutek

Příspěvekod Milda » 04 dub 2012, 13:42

1. Duchovniho mistra poznas jak ze sve urovne poznani? Jak ma vypadat a jak se ma chovat? Tak aby to vyhovovalo tve predstave mistra?

2. Mistr nebude vytrubovat, ze je mistr, protoze zarliva zavisla utapla a casto hloupa lidska mysl pak obrati svou negativni pozornost na tohoto mistra a muze ho i zavrazdit, jak zname z historie.

3. Co mate cvicit?
Zacnete sebelaskou, ktera preroste v Lasku. Mejte se radi na 1.miste. Chvalte se a hladte se. Pak pozdeji budete moci svou Lasku sdilet s ostatnimi.
Zijte vedome a pozorne v pritomnosti, kde nezije Ego. Vase Ego zije jen v minulosti a v budoucnosti.
Pozorujte se jak automaticky pokazde stejne reagujete a jiz toto uvedomeni vam pomuze vase naucene reakce (ego programy, dohody se sebou) vedome zmenit.
Zijte alespon podle knihy 4Dohody, je to vyborny a pri tom trivialni navod na zasadni zmenu zivota kazdeho cloveka.

4. Opravdu se vam snazim pomoci na vasi ceste. Komu jinemu nez nekomu, kdo hleda. Tezko to prijimate vy hledajici. Co teprve ti co ani nevedi ze je co k hledani. V mem podpisu pisi ten text jen pro to, aby se vase ega stale na me nezlobila a radeji me ignorovala. Nekomu ma slova mohou pomoci. Staci jeden z tisicu :-)

5. Jen pro FTX: Frantisek Bardon durazne nedoporucoval Branu pouze cist, ale postupne studovat a zit. Nechapu tedy proc mi ji ty doporucujes ke cteni a jeste k tomu opakovane. Neni to v rozporu s tvym mistrem? :-) Muj mistr to neni a ja ho poslechl. Proc ty jej verejne v tomto dulezitem bodu nerespektujes?

Uživatelský avatar
Charon
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 172
Registrován: 04 dub 2012, 20:16
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování:
Kontaktovat uživatele:

Re: Milduv ego-koutek

Příspěvekod Charon » 04 dub 2012, 22:30

Zdravim vsechny diskutujici,
jsem moc rad, ze jsem narazil na tohle forum a na "Mildu". To co on pise ve svych prizpevcich, dle meho nazoru naprosto koresponduje s ucenim F.B. Pomerne casto pouziva termin, ktery se v "Brane.." nepouziva a tim nejspis ostatni diskutujici "trosku" mate. Ego, jak casto zminuje Milda, neni nic jineho nez zformovana osobnost v podvedomi. Osobnost se sklada s nepodminenych a podminenych reflexu, ktere clovek spousti pokud se dostavi onen spinac tohoto reflexu. Ten spinac si clovek muze, ale nemusi pri aktivovani uvedomit a tohle je prace maga, snazit se pri svem vyvinu dokonale zmapovat sam sebe (cerne a bile zrcadlo) a samozrejme ovladnout. Take termin preprogramovani, chapu tak ze spravny termin je tříbení povahy - zuslechtovani duse pomoci transmutaci. (urcite si konektor od klavesnice nestrci do ucha) Pro ty kterym se zda ze Milda nerika smer, kterym se mate dat, ale jen kritizuje ostatni, dle meho chapani, nam sdeluje tenhle smer naprosto presne a jeste pokud dame dohromady zakonitosti popsane F.B., tak ve zdanlive jednoduche vete, se skryva mnoho pravdy.
Nehodlam rozebirat kazdou "kritiku" Mildi a neco vysvetlovat, jen me pripada, ze nad informaci kterou si od nej prectete nestihnete ani zapremyslet a porovnat s tim co uz vite, at uz z teoreticke roviny a nebo z praxe.

FTX píše:
Milda píše:Pokud se ti muj text nezamlouva, ptej se sveho ega i srdce proc.
Nebo me ignoruj. Hlavne to neber osobne, to uz bys mel jako mag umet. :-)
Ja jsem tu pro opravdu hledajici!
Treba tu nekdo takovy je nebo nekdy v budoucnu sem prijde.

Přemýšlím, co člověka vede k tomu, aby si pod každou svoji zprávu dal tento text.
### aby ji pak nemusel psat v dalsim prispevku

Může ze tím být například nedostatek sebedůvěry a snaha po zvýraznění své osoby nebo 1000 a jeden další důvod.
### z hlediska astralni urovne (ega) by spis mel mit moc velkou sebeduveru, kdyz si tohle dovoli psat pod kazdy prizpevek, ne? Zamedituj nad tim v tom smyslu, ze tyhle vety jsou opravdu mysleny laskyplne a zjistis naprosto jiny vyznam.

Duchovní mistrovství bych za tím ovšem nehledal. Ten kdo je skutečný mistr, ten to takhle vytrubovat do světa nepotřebuje. Ba co více, ten to ani veřejně nikdy rozhlašovat nebude.
### Tohle neni vytrubovani, to by asi psal trosku jinak ne?

Milda píše:Re: Odkud se vzalo zlo?
Myslim, ze lide tady usli kus cesty, ale netusi odkud ani kam. Na zacatku se neotocili spravnym smerem a pozdeji se jiz jejich zbytnelemu egu nechce sve naucene programy menit.

Milda se nás snaží všechny polepšit a přivést na jedinou a správnou cestu - tu jeho (jak jinak :)). Myslím, že by si měl pořádně přečíst o čem Brána mistra Ariona vlastně je. Nejlépe několikrát pro jistotu. To není žádné tajemné čarování, ale neustálý boj s vlastními slabostmi a nežádoucími vlastnostmi.
#### Ne, jen se snazi o to, aby se kazdy v prubehu sve cesty rozhledl, nikomu jeho cestu nevnucuje, to jen zase tato slova dopadla na tve Ego (a narazila na tvoji predstavu o sve sebedokonalosti a povysenosti). Nemuzeme mit vsichni stejnou cestu, kdyz jsme vsichni nekde jinde ne? (ne fyzicky). Pokud by ta cesta byla pro vsechny naprosto stejna, to by prinejmensim znamenalo, ze mame i naprosto stejne bile, cerne zrcadlo a zkusenosti.

A co by tedy měli lidé podle "mistra" Mildy cvičit? To nám jaksi zapoměl napsat.

### on to ve svych prizpevcich v podstate pise, ale nenarizuje a ne podle "mistra" Mildy, jak si to pochopil ty a opet to dopadlo na nevyresene veci v tobe.

Neber to jako ze na tebe utocim, muj postoj nejspis nepochopis, ale klidne bych si pod sve prizpevky dal to co Milda a to ho neznam a nemam s nim nic spolecneho, ale s tim textem souhlasim.

##########################################################################
To proc tohle forum vzniklo, bylo nejspis proto, aby zde lide mohli diskutovat o svych pokrocich, zkusenostech a treba i problemech na kterych zakysli. Pokud ovsem nekdo nesnese konstruktivni kritiku a okamzite se stavi do obrane-utocne pozice, tak to opravdu nema vyznam, protoze ty zrnka poznani, ktere se tu obcas od kohokoliv vyskytnou, zaniknou v balastu ublizenych a nafouknutych osobnosti lidi.

Charon

Jana
jdu do sebe
jdu do sebe
Příspěvky: 46
Registrován: 17 úno 2012, 14:41
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Milduv ego-koutek

Příspěvekod Jana » 05 dub 2012, 09:58

Charon to velmi dobře vysvětlil,to se mi líbí.

locki
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 61
Registrován: 02 pro 2011, 23:54
pohlaví: Muž
Obdrženo poděkování:
Kontaktovat uživatele:

Re: Milduv ego-koutek

Příspěvekod locki » 05 dub 2012, 16:18

Jana píše:Charon to velmi dobře vysvětlil,to se mi líbí.


Spis to vypada tak, ze nas Milda poctil vyrobou sve vlastni duplicity. Je Charon Mildovo Ego, nebo je Milda Charonovo Ego, nebo je Ega Milda i Charonuv Milda, pripadne Ega Charon je i Milduv Charon? :D :D :D

No, ja se bavim a to je podstatne. :D
Stay well on your way and follow the Sign.

Uživatelský avatar
Anubis
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 680
Registrován: 19 zář 2009, 18:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 59×

Re: Milduv ego-koutek

Příspěvekod Anubis » 05 dub 2012, 17:00

locki píše:Spis to vypada tak, ze nas Milda poctil vyrobou sve vlastni duplicity...

Je to buď tak, a nebo je to Mildův kamarád z fóra bílých mágů, který se mimochodem pod stejným nickem (také) včera večer registroval na tamní fórum. Chtělo by to více fantazie a nebo méně náhod. :)

Uživatelský avatar
Cagliostro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1224
Registrován: 11 bře 2010, 11:16
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 521×

Re: Milduv ego-koutek

Příspěvekod Cagliostro » 05 dub 2012, 17:09

Už ztrácím přehled, kdo je kdo. Pořád sem píše láska. Už Masaryk říkal že láska a pravda zvítězí nad lží, no jenže už to je skoro sto let, a žádná láska se neděje. V Řecku, Libyi, Egyptě apod. situace hovoří za vše.
Ego sum, qui sum!

Uživatelský avatar
Charon
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 172
Registrován: 04 dub 2012, 20:16
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování:
Kontaktovat uživatele:

Re: Milduv ego-koutek

Příspěvekod Charon » 05 dub 2012, 19:33

Anubis píše:
locki píše:Spis to vypada tak, ze nas Milda poctil vyrobou sve vlastni duplicity...

Je to buď tak, a nebo je to Mildův kamarád z fóra bílých mágů, který se mimochodem pod stejným nickem (také) včera večer registroval na tamní fórum. Chtělo by to více fantazie a nebo méně náhod. :)


:-) Ani vice fantazie ani mene nahod, jen trochu vice premyslet. Nicmene je videt, ze nic konstruktivniho nechcete resit a jen se placate v povrchnostech.

Ano, registroval sem se vcera vecer sem (nebot jsem chtel odpovedet sem do fora) i tam (zajimalo mne co maji na svem webu a foru) a dal sem si stejnou prezdivku, kterou pouzivam jiz leta. Nicmene s Mildou nic spolecneho nemam (az na to, ze jsme se potkali zde na foru) a tim vas nejspise "trosku" zklamu.

Jinak diky Jane za pochvalu prizpevku :-)

Charon

Uživatelský avatar
Anubis
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 680
Registrován: 19 zář 2009, 18:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 59×

Re: Milduv ego-koutek

Příspěvekod Anubis » 05 dub 2012, 19:38

Charon píše:...

A jak jste tu spolu komunikovali, když ses zaregistroval až 5 hodin potom, co se Milda přihlásil naposled?

Uživatelský avatar
Charon
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 172
Registrován: 04 dub 2012, 20:16
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování:
Kontaktovat uživatele:

Re: Milduv ego-koutek

Příspěvekod Charon » 05 dub 2012, 19:46

Tim potkali zde na foru jsem myslel navstivili stejne forum, zatim jsme spolu nekomunikovali na primo.

Nicmene kdyz je to pro vas tak dulezite, klidne napiste adminovi fora at porovna IP adresy, MAC adresy pocitacu, cookies a klidne at mrkne do MySQL DB na nasi neexistujici komunikaci mezi sebou na foru :-D

Charon

Uživatelský avatar
Anubis
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 680
Registrován: 19 zář 2009, 18:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 59×

Re: Milduv ego-koutek

Příspěvekod Anubis » 05 dub 2012, 19:52

Charon píše:...

Ok, máš prostě smůlu, že tu dneska není. Bude určitě rád za nového učně.

BTW: Tady se nic neřeší, tohle téma bylo vytvořeno jako recese. Můžeš se porozhlédnout jinde na fóru. Ahoj.

Uživatelský avatar
Charon
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 172
Registrován: 04 dub 2012, 20:16
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování:
Kontaktovat uživatele:

Re: Milduv ego-koutek

Příspěvekod Charon » 05 dub 2012, 20:02

No hura, koukam ze nove prichazejici na tomto foru to maji tezke. Nicmene moc jako recese mi toto vlakno nepripada.

locki
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 61
Registrován: 02 pro 2011, 23:54
pohlaví: Muž
Obdrženo poděkování:
Kontaktovat uživatele:

Re: Milduv ego-koutek

Příspěvekod locki » 06 dub 2012, 09:27

Charon - hele prevozniku, nesmis se divit. Pises jako Milda cervene do ocitovanyho prispevku, coz tady dela jen jeden clovek. Jebes nas tu stejnym zpusobem(placame se v povrchnostech...apod.) jako Milda.

Takze - bud jsi Milda(a ver mi, ze se sem pripojim klidne z 50ti ruznych IP) a v tom pripade jsi jeste vetsi traged, nez si kdo dokazal pripustit.

Nebo nejsi Milda a pak se stal zazrak, protoze Milda zrejme bude mit zaka tak podobneho sam sobe, ze si to ani sam nepredstavoval(pokud jste se predem nedomluvili na divadylku, coz by z Vas obou opet delalo maximalni pitomce). :D Takovy zak-klon by byl uzasny exemplarni trest prozretelnosti samozvanemu mistrovi, ale bohuzel se obavam, ze tyto vysoke sily za nickem Charon nebudou.

Az se Milda vrati do Cech, muzeme dat spolecne hospodu. ;) Rad Vas uvidim oba spolu. :)
Stay well on your way and follow the Sign.

Uživatelský avatar
Charon
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 172
Registrován: 04 dub 2012, 20:16
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování:
Kontaktovat uživatele:

Re: Milduv ego-koutek

Příspěvekod Charon » 06 dub 2012, 10:16

Lool, tak to sem zvedav co na to Milda :-D


Zpět na “Archiv, neaktivní témata..”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti