NEMÁM RÁD PAKTY Kdo se může stát velkým šťastným Húdúistou?

Moderátoři: Cagliostro, Anubis

FTX

NEMÁM RÁD PAKTY Kdo se může stát velkým šťastným Húdúistou?

Příspěvekod FTX » 06 lis 2011, 22:41

http://darkprincess.blog.cz/1001/lekce-jedna-kdo-se-muze-stat-velkym-stastnym-huduistou
..... Pak zapal modrou svíčku a řekni: O světlo, jsem dítětem světla velikého Mistra pod mořem. Potom se dotkni pravou rukou sklenice vody a řekni: Médium svatých duchů, vody dole a pod všemi světy, svatí duchové mrtvých a moří, jsem zde, abych vám sloužil. Pak začni tichým hlasem odříkávat následující modlitbu zasvěcení se du­chům, abys jim ukázal, že zamýšlíš opravdový obchod: Zasvěcuji se službě duchům, podivuhodným duchům oněch mrtvých, kteří se mi snaží pomáhat, a oněm podivuhodným duchům moudrých mágů pod mořem, kteří přicházejí ve zvláštních formách. Žádám o pomoc a přítomnost duchů húdú a vyzývám všechny bytosti húdú k přispění a pomoci. Nabízím se ke službě velikému králi mrtvých, jenž vládne nad duchy zemřelých. Nabízím se ke službě velikému Mistru duchů mágů, jež pracují pod neviditelnými moři. Vzdávám úctu všem duchům a obzvláště duchům vědy húdú. Vpravdě je hledám, abych s nimi pracoval od této chvíle navždy.

Jen tak při brouzdání jsem narazil na tento text. Podobné techniky jsou velmi nebezpečné, protože se za ně platí velmi draho. Bohužel se s podobnými technikami roztrhává pytel.

Myslím si, že to na tomto fóru je každému jasné. Komu by náhodou nebylo, tak v PME je popsáno riziko paktu i s pozitivní inteligencí. A každý adept je Mistrem varován, aby s jednou entitou nepraccoval stále.

V Hoodoo, například když duchové chtějí určitou osobu k léčení, tak jí povýší na "stupeň" léčitele a následně mu dají "bod" nebo sílu pro vykonání léčení, což je tím co chtějí vykonat.Při mnoha příležitostech jsem byl duchy informován že za mnou přichází určitý student aby mě navštívil určitý student kvůli rozvoji svých sil.
:?: :roll: :roll: :roll:


A pokud v tom někdo stále nevidí zásek, tak upozorňuji, že člověk se skládá z ducha duše a těla a když se jedno zanedbá, tak vzniklá nerovnováha znehodnotí zbytek.


Už vím, odkud vítr vane:
2 Pavel J. Pavel J. | 7. října 2010 v 12:39
[1]Jinak samozřejmě existuje Ordo Templi Orientis Antiqua, La Couleuvre Noire http://otoa-lcn.org/ uvnitř čehož existuje Monastery of the Seven Rays, což jsou řády co vymysleli a pracují s tímhle Húdú a dalšími postupy z VGW apod.

Takže něco jako Frabato F.O.G.C. .....
Naposledy upravil(a) FTX dne 07 lis 2011, 01:09, celkem upraveno 8 x.

Uživatelský avatar
Cagliostro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1224
Registrován: 11 bře 2010, 11:16
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 521×

Re: NEMÁM RÁD PAKTY Kdo se může stát velkým šťastným Húdúist

Příspěvekod Cagliostro » 06 lis 2011, 22:55

Nikdy jsem si nemyslel, že to napíšu, ale skutečně- Zlatí mystici..
Ego sum, qui sum!

FTX

Re: NEMÁM RÁD PAKTY Kdo se může stát velkým šťastným Húdúist

Příspěvekod FTX » 12 lis 2011, 14:55

Cagliostro píše:Nikdy jsem si nemyslel, že to napíšu, ale skutečně- Zlatí mystici..

musím s tebou souhlasit.

Přečetl jsem si celou knihu a je to šílené. Trochu jsem si ji dovolil zdrbat v samostatném vlákně:
http://www.frabato.cz/viewtopic.php?f=30&t=404

Připomíná mi to mi to poslední dny před pádem Atlantidy. Tam se podobné pakty uzavíraly rovnou jako součást rutinní výuky na ekvivalentu našeho 2. stupně základních škol. Kdo neuzavřel pakt byl chudák.

A jak tato civilizace skončila je každému jasné, už po ni neštěkne ani pes.


PS: Doporučuji shlédnout film Padlí andělé. Sice je film fikce, ale tyhle entity se také nemusí štítit ničeho.
Přílohy
vlcsnap-2011-11-24-14h38m26s108.jpg
vlcsnap-2011-11-24-14h38m26s108.jpg (18.65 KiB) Zobrazeno 5307 x
Naposledy upravil(a) FTX dne 24 lis 2011, 15:43, celkem upraveno 1 x.

FTX

Kdo se může stát velkým šťastným Húdúistou?

Příspěvekod FTX » 24 lis 2011, 15:36

Co se podařilo naservírovat dětem:
http://www.hoodoo.cz/reference/andelpane.html

Jméno společnosti se ve mě vyvolává jisté asociace možná neoprávněně.

Uživatelský avatar
Cagliostro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1224
Registrován: 11 bře 2010, 11:16
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 521×

Re: NEMÁM RÁD PAKTY Kdo se může stát velkým šťastným Húdúist

Příspěvekod Cagliostro » 14 bře 2012, 21:58

Hoodoo stále "září". Dostalo se mi do rukou několik jejich přednášek, modliteb a poselství, a nestačil jsem se divit. V podstatě to, co jsem přečetl, lze shrnout do několika bodu:
1)Láska-jejich výklad je velice optimistický, leckdy je však láska tvrzená, že musí odpouštět svému nepříteli (dále zloději, sokovi v lásce atp.)-hrozně dětisnké, skoro bych soudil, že to psalo nějaké dítě. Láska je vyvráce v dalším bodě,kdy
2)Nic nedaruj svému nepříteli-humanita se mění v černomagické (rádoby) kouzlení a rejdění, a nemohl jsem se zbavit dojmu, že autor musí být milovník popleténého starého grimoárů, a snad ovlivněn Afrikou, kdy do rituálu "magických útoků" plete vyložené kouzlení Woo-Doo, Džu Džu aj. Trochu jsem si u toho vzpomněl na reportáže našeho cestovatele, Ing. Jaroslava Mareše, který krásně popisuje v daných lokalitách praktiky místních čarodějů a kouzelniků. Zkrátka paseka, kde je navíc astrál vydáván za duši (v různých verzích se text lišil).
3)Hlavním bodem bylo "Já a materiálno". "Já se stanu během v tomto životě šťastným, neomezeným pánem, určujícím osud sobě a svému okolí, vše mě bude poslouchat..." To už ukazuje co si myslet. A jak se ukazuje, je jich vlastně více, kde každý z tohoto spolku publikuje sobě odporující texty.

Pokud tohle má hlavu, mě stačilo vidět z tohoto patu. Hlava by se zatočila jistě při čtení celého svazku těchto přednášek. Hrůza.
Ego sum, qui sum!

FTX

Re: NEMÁM RÁD PAKTY Kdo se může stát velkým šťastným Húdúist

Příspěvekod FTX » 18 bře 2012, 09:37

Cagliostro píše:Hoodoo stále "září".

..........................................

Pokud tohle má hlavu, mě stačilo vidět z tohoto patu. Hlava by se zatočila jistě při čtení celého svazku těchto přednášek. Hrůza.

Jsem rád, že to někdo vidí podobně. Lidi lze jen varovat, kdo do toho spadne, tomu není pomoci a musí si to prožít i s následky.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: NEMÁM RÁD PAKTY Kdo se může stát velkým šťastným Húdúist

Příspěvekod Milda » 04 dub 2012, 14:55

Co vasnive diskutujes to posilujes.
Ve vsi ucte. :-)

FTX

Re: NEMÁM RÁD PAKTY Kdo se může stát velkým šťastným Húdúist

Příspěvekod FTX » 04 dub 2012, 19:17

Milda píše:Co vasnive diskutujes to posilujes. Ve vsi ucte. :-)

Ty sis napostuloval několik pouček a pak ti ty poučky straší v hlavě - ale platí jen pro ty druhé.

Kdyby ses choval podle svých pouček, tak bys nevytahoval Ivo Aštara alias pana Bendu.

Ono tak vyzdvihované pozitivní myšlení má také svoje meze a některé věci jako třeba proti tobě jedoucí auto nejde jen nevidět. Ovšem kde je ta mez na něco upozornit a "vášnivě to diskutovat" je na každém z nás.

Mimochodem i mistr Arion upozorňoval na jisté negativní jevy proto aby se jim lidé vyhnuli.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: NEMÁM RÁD PAKTY Kdo se může stát velkým šťastným Húdúist

Příspěvekod Milda » 06 dub 2012, 07:49

Zase jsi vyhral :-)

Uživatelský avatar
Firzen
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 541
Registrován: 06 dub 2012, 17:30
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 101×
Obdrženo poděkování: 62×
Kontaktovat uživatele:

Re: NEMÁM RÁD PAKTY Kdo se může stát velkým šťastným Húdúist

Příspěvekod Firzen » 25 čer 2012, 16:57

FTX píše:
Milda píše:Co vasnive diskutujes to posilujes. Ve vsi ucte. :-)

Ty sis napostuloval několik pouček a pak ti ty poučky straší v hlavě - ale platí jen pro ty druhé.

Kdyby ses choval podle svých pouček, tak bys nevytahoval Ivo Aštara alias pana Bendu.

Ono tak vyzdvihované pozitivní myšlení má také svoje meze a některé věci jako třeba proti tobě jedoucí auto nejde jen nevidět. Ovšem kde je ta mez na něco upozornit a "vášnivě to diskutovat" je na každém z nás.

Mimochodem i mistr Arion upozorňoval na jisté negativní jevy proto aby se jim lidé vyhnuli.

Hmm.. upřímně řečeno, nemyslím si, že by jsi měl pro toto obecnou pravdu, FTX. Já třeba o žádném hoo doo ještě před pár týdny vůbec nevěděl, a bylo to dobře. Teď když jsem o tom četl mi to přineslo jen další problémy pro moje nepříliš ovladatelnou mysl.

FTX

Re: NEMÁM RÁD PAKTY Kdo se může stát velkým šťastným Húdúist

Příspěvekod FTX » 25 čer 2012, 21:06

Firzen píše: ..... Teď když jsem o tom četl mi to přineslo jen další problémy pro moje nepříliš ovladatelnou mysl.

Souhlas. Důvod, proč jsem to sem postnul je úplně jiný, než si všichni myslíte. Odpovím ti na soukromou zprávu, ale to už přesahuje rámec toho, co jsem ochoten veřejně postnout. Jen abys potom nelitoval, že ses dozvěděl něco, co jsi nikdy slyšet nechtěl.

Na jednu stranu tě chápu, na druhou holt občas musíš něco nepříjemného překousnout a na tomhle fóru by měli mít diskutující jistou rezistenci na informace podobného ražení.

Jinak doporučuji číst jiné diskuse třeba o vývoji kernelu v Linuxu.

PS: A pokud se bojíš, tak neotevírej Pandořiny skříňky tohoto typu: http://frabato.cz/viewtopic.php?f=4&t=503

Uživatelský avatar
Anubis
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 680
Registrován: 19 zář 2009, 18:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 59×

Re: NEMÁM RÁD PAKTY Kdo se může stát velkým šťastným Húdúist

Příspěvekod Anubis » 26 čer 2012, 00:09

FTX píše:PS: A pokud se bojíš, tak neotevírej Pandořiny skříňky tohoto typu: http://frabato.cz/viewtopic.php?f=4&t=503

Příště ta upozornění házej přímo do tématu. Já už si to přečet, co se mnou teď bude? :)

FTX

Re: NEMÁM RÁD PAKTY Kdo se může stát velkým šťastným Húdúist

Příspěvekod FTX » 26 čer 2012, 08:59

Anubis píše:
FTX píše:PS: A pokud se bojíš, tak neotevírej Pandořiny skříňky tohoto typu: http://frabato.cz/viewtopic.php?f=4&t=503

Příště ta upozornění házej přímo do tématu. Já už si to přečet, co se mnou teď bude? :)


Promiň nepochopení. Omlouvám se. Bohužel elektronická diskuse generuje občas nedorozumění a nebo jsem se nešikovně vyjádřil. Dám si větší pozor na stylistiku.

Tento odkaz jsem vůbec na mysli neměl :))), že by byl škodlivý, to bylo jen takové upozornění. Podle mě je konkrétně toto bezpečné, ale hrabáním po podobných tématech občas nějaký kostlivec "vypadne".

To co se mi nechce postovat veřejně byl jedině důvod vzniku tohoto vlákna. A ty konkrétně jsi úplně v pohodě 8-) při čtení podobných informací.


Zpět na “Archiv, neaktivní témata..”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů