Milduv ego-koutek

Moderátoři: Cagliostro, Anubis

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: Milduv ego-koutek

Příspěvekod Ondra » 06 dub 2012, 16:19

locki píše:...


A neni to jedno ?

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Milduv ego-koutek

Příspěvekod Milda » 07 dub 2012, 07:32

Ok. Ja souhlasim s osobni schuzkou.
Kde by to mohlo byt?
Odkud kdo jste?
Mohlo by se nas klidne sejit vic, abychom se osobne poznali a do budoucna odpadly tyto smesne tahanice o mou identitu.
:-)

Uživatelský avatar
Charon
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 172
Registrován: 04 dub 2012, 20:16
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování:
Kontaktovat uživatele:

Re: Milduv ego-koutek

Příspěvekod Charon » 07 dub 2012, 08:58

Toz, ja su kooosek od Brna :-)

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2866
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 554×
Obdrženo poděkování: 715×
Kontaktovat uživatele:

Re: Milduv ego-koutek

Příspěvekod marvin » 07 dub 2012, 09:03

kdyz nas bude dost a nebude tam jenom milda s charonem, tak bych se taky klidne dostavil. pocitam ze budem vsichni ze vsech casti republiky, takze bysme meli zvolit nejake neutralni prostredi uprostred :)
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Milduv ego-koutek

Příspěvekod Milda » 07 dub 2012, 09:09

Ja mohu prijet kamkoliv.
Ziju v Usti nad Labem.

Marvine a jen se mnou a s Charonen by ses nesesel proc?
:-)

Uživatelský avatar
mek onder
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 412
Registrován: 17 říj 2010, 22:52
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 255×
Obdrženo poděkování: 350×

Re: Milduv ego-koutek

Příspěvekod mek onder » 07 dub 2012, 22:08

Když to bude možný,tak bych se taky na skok stavil ;) a uvítal bych,kdyby jsi tam byl taky Marvine,potřebuji dořešit to vložení textu.Já jsem od Ostravy,tak dejte vedět,rád uvidím Mildu a všechny co kráčí po cestě..

Ať se daří.

Mc Onder :-)
..všechny věci tady jsou skutečně jenom dočasné - pouze Duch je dokonalou podstatou. Nikde mimo tebe samotného není pro tebe cíle. Jediný smysl a cíl vlastního života je v rozpoznání vlastního životního úkolu, tj. ve vědomí vlastního živého poměru k Bohu.

Uživatelský avatar
Adam
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 705
Registrován: 07 čer 2010, 02:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 481×
Obdrženo poděkování: 358×

Re: Milduv ego-koutek

Příspěvekod Adam » 08 dub 2012, 22:50

Jestli bude sraz, rad se zúčastním. Já jsem z Brna, takže Morava mi vyhovuje :)
Zrovna, pár dnů zpátky, jsem uvažoval o založení nového vlákna na zorganizování nějakého setkání, tak mám radost, že to tu spontánně vykvetlo :-) Těším se v dohledné době navi.
Nejsem ani duše, ani tělo, nesmrtelný duch-JÁ jsem,
jsem pouhý svědek tohoto bytí... :akasha

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2866
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 554×
Obdrženo poděkování: 715×
Kontaktovat uživatele:

Re: Milduv ego-koutek

Příspěvekod marvin » 11 dub 2012, 10:27

OK zkus vytvořit vlákno v rubrice zajímavosti.
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
Adam
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 705
Registrován: 07 čer 2010, 02:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 481×
Obdrženo poděkování: 358×

Re: Milduv ego-koutek

Příspěvekod Adam » 14 dub 2012, 14:01

OK, dnes večer nebo zítra založím vlákno.
Nejsem ani duše, ani tělo, nesmrtelný duch-JÁ jsem,
jsem pouhý svědek tohoto bytí... :akasha

FTX

Re: Milduv ego-koutek

Příspěvekod FTX » 16 lis 2012, 01:36

Milda píše:» 21 říj 2012, 15:51
FTX TY BUDES ASI PEKNEJ IDIOT.
TEDA VLASTNE NE ASI.

TY JSES ZCELA JISTE UPLNEJ IDIOT.

RADSI UZ DRZ HUBU A MYCH PRISPEVKU SI NEVSIMEJ.
TOLIK SRACEK V TAK KRATKEM TEXTU SE JEN TAK NEVIDI.
----
ME PRISPEVKY V TOMTO TEMATU JSEM SMAZAL A POZADAL JSEM MARVINA O SMAZANI CELEHO TEMATU.
NEUVAZENE JSEM VAM SDELIL SOUKROME INFORMACE TYKAJICI SE ME RODINY A MYSLEL JSEM SI ZE VAM BUDOU K UZITKU.
REAKCE NEKTERYCH ZAKOMPLEXOVANYCH IDIOTU, TEDY KONKRETNE FTX MI UKAZALA JAK VELIKA TO BYLA CHYBA.
OMLOUVAM SE VSEM NORMALNIM LIDEM ZDE, ZE UZIVAM TATO SLOVA, KTERA BEZNE NEPOUZIVAM, ALE JEN TAKTO MOHU UKAZAT JAK JE ME EGO NASRANE.
SORRY
.


Milý Mildo, platí takový základní duchovní zákon, že to co tě štve na druhém člověku je tvá vlastní nedokonalost. Každý jsme tomu druhému zrcadlem. A ještě platí jeden zákon, že ten kdo si není jistý sám sebou si musí jistotu dodávat zvýrazňováním textu nebo zvyšováním hlasu.

Obě tyto vlastnosti svědčí o všem možném jen ne o dokonalém zvládnutí svého nitra, které je jistým znakem duchovního mistrovství.

Hádej, za co by tě považoval běžný člověk neznalý psychologie, kdyby tvůj literální "skvost" četl.

--------------------------------------------------------------------------------------

Ale teď k věci. Zkoumal jsem tvůj postoj a vychází mi, že ze svého zorného úhlu máš skutečně pravdu. Skutečně A, pro tebe život končí smrtí těla B, Karma skutečně neexistuje.

Zapoměl jsi nám tady napsat jeden malý, pro tebe nepodstatný detail, že jsi na duchovní cestě ztratil svého ducha a to co se tady prezentuje je jen jeden tvůj princip, který nazýváš ego.

Ono po pravdě řečeno ducha ztratit nelze, ale ego může kompletně převzít kontrolu nad celou tvojí bytostí jak myslí tak i tělem. Proto jakákoliv poznámka od tebe, že by tvé ego mělo mít rádo samo sebe je ze samé podstaty falešná. Největším egobijcem je paradoxně ego samo.

Popírání existence karmy je asi tak srovnatelné jako když drogovému dealerovi řeknu slovo "policie" a on vyprskne: "Policie, to slovo neznám!"

Pokud někdo sejde z cesty a narazí na konec slepé uličky, tak mu ten konec může připadat jako vrchol duchovní cesty. Ale tak tomu bohužel není.

Pokud budeš dále pokračovat ve tvém duchovním "mistrovství", tak tvůj syn, aby vůbec přežil, se bude muset dříve či později plně obrátit do hmoty. Bude se muset stát ničemou, povalečem, alkoholikem, narkomanem či bezdomovcem. A ty za to poneseš plnou karmickou zodpovědnost.

Ono se snadno kritizuje, ale je třeba poradit, jak se z tohoto politováníhodného stavu lze dostat:
1, Zapomeň na jakoukoliv duchovní činnost
2, Uvažuj o sobě, že jsi stejný jako druzí lidé
3, Věnuj se spíše hrubohmotným činnostem.
4, Nepovyšuj se nad ostatní
5, Hledej svého ducha a až ho najdeš tak ho pros o milost a o zmírnění karmického odrazu, který na tebe za ty hlouposti, co předvádíš s železnou jistotou jednou přijde.
6, Vzdej se všeho, co jakýmkoliv způsobem souvisí s magií


Kéž bych mohl být tvým přítelem, ale tvá těžká nemoc, kterou sám nazýváš tvou dokonalostí či mistrovstvím něčemu takovému bohužel brání.

----------------------------
Každý z nás má svobodnou vůli a i ty můžeš plně odmítnout to co píši. V takovém případě je tvoje duchovní zkušennost, kterou získáš velmi cenná. Máš garantováno Božskou Prozřetelností právo se vydávat za duchovního mistra až do trpkého a hořkého konce tvé iluzorní dokonalosti. Pak ovšem sklidíš veškeré ovoce, která jsi zasil. Pak se ti může vše na čem tak lpíš zhroutit jako domeček z karet. Tento účel často splní těžká nevyléčitelná choroba a teprve v konfrontaci s vlastní smrtelností chybující přehodnotí své postoje a obrátí se k Prozřetelnosti.
Nemusí to tak daleko dojít a člověk se může dostat i do pekla. Peklo je na mikrokosmické úrovni postoj mysli, který znemožňuje jakéholiv prožití radosti, štěstí a dalších životodárných pozitivních emocí bez ohledu na majetek, který člověku zůstává a počet přátel, kteří tě mají v lásce. Samozřejmě jakýkoliv stav mysli indukuje i vnější makrokosmický svět stejných chrakteristik.

Ve tvém rozletu tě rozhodně omezovat nebudu.

Z jistého univerzálního pohledu se ti tvé přání doopravdy splnilo a skutečně ses nevědomě stal mistrem, jenže v negativní polaritě. Tvým současným posláním je ověřovat a zkoušet duchovní odolnost/vyspělost lidí a ty kteří v tvé lekci propadnou, svést z duchovní cesty na scestí.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

FTXuv koutek idiota

Příspěvekod Milda » 17 lis 2012, 12:59

V nize uvedenem textu je ukazka me reakce na idiotske chovani jednoho moderatora, ktery manipuluje s texty a presouva je a komentuje je podle sveho inteligencniho stupne.

Ma slovni reakce (cervene) byla prehnany verbalni obranny utok na magicky utok od FTX na me a mou rodinu.
Dal to rozebirat nachci a ZADAM O SMAZANI TOHOTO TEXTU, KTERY JIZ MEL BYT PRED MESICI SMAZAN!!!


Předmět: Milduv ego-koutek

FTX píše:
Milda píše:» 21 říj 2012, 15:51
FTX TY BUDES ASI PEKNEJ IDIOT.
TEDA VLASTNE NE ASI.

TY JSES ZCELA JISTE UPLNEJ IDIOT.

RADSI UZ DRZ HUBU A MYCH PRISPEVKU SI NEVSIMEJ.
TOLIK SRACEK V TAK KRATKEM TEXTU SE JEN TAK NEVIDI.
----
ME PRISPEVKY V TOMTO TEMATU JSEM SMAZAL A POZADAL JSEM MARVINA O SMAZANI CELEHO TEMATU.
NEUVAZENE JSEM VAM SDELIL SOUKROME INFORMACE TYKAJICI SE ME RODINY A MYSLEL JSEM SI ZE VAM BUDOU K UZITKU.
REAKCE NEKTERYCH ZAKOMPLEXOVANYCH IDIOTU, TEDY KONKRETNE FTX MI UKAZALA JAK VELIKA TO BYLA CHYBA.
OMLOUVAM SE VSEM NORMALNIM LIDEM ZDE, ZE UZIVAM TATO SLOVA, KTERA BEZNE NEPOUZIVAM, ALE JEN TAKTO MOHU UKAZAT JAK JE ME EGO NASRANE.
SORRY
.


Milý Mildo, platí takový základní duchovní zákon, že to co tě štve na druhém člověku je tvá vlastní nedokonalost. Každý jsme tomu druhému zrcadlem. A ještě platí jeden zákon, že ten kdo si není jistý sám sebou si musí jistotu dodávat zvýrazňováním textu nebo zvyšováním hlasu.

Obě tyto vlastnosti svědčí o všem možném jen ne o dokonalém zvládnutí svého nitra, které je jistým znakem duchovního mistrovství.

Hádej, za co by tě považoval běžný člověk neznalý psychologie, kdyby tvůj literální "skvost" četl.
KAZDY KDO SI K MEMU HODNOCENI PRECTE KOUSEK TVEHO TEXTU MI DA ZAPRAVDU A ZATLESKA MI.
--------------------------------------------------------------------------------------

Ale teď k věci. Zkoumal jsem tvůj postoj a vychází mi, že ze svého zorného úhlu máš skutečně pravdu. Skutečně A, pro tebe život končí smrtí těla B, Karma skutečně neexistuje.

Zapoměl jsi nám tady napsat jeden malý, pro tebe nepodstatný detail, že jsi na duchovní cestě ztratil svého ducha a to co se tady prezentuje je jen jeden tvůj princip, který nazýváš ego.

Ono po pravdě řečeno ducha ztratit nelze, ale ego může kompletně převzít kontrolu nad celou tvojí bytostí jak myslí tak i tělem. Proto jakákoliv poznámka od tebe, že by tvé ego mělo mít rádo samo sebe je ze samé podstaty falešná. Největším egobijcem je paradoxně ego samo.

Popírání existence karmy je asi tak srovnatelné jako když drogovému dealerovi řeknu slovo "policie" a on vyprskne: "Policie, to slovo neznám!"

Pokud někdo sejde z cesty a narazí na konec slepé uličky, tak mu ten konec může připadat jako vrchol duchovní cesty. Ale tak tomu bohužel není.

Pokud budeš dále pokračovat ve tvém duchovním "mistrovství", tak tvůj syn, aby vůbec přežil, se bude muset dříve či později plně obrátit do hmoty. Bude se muset stát ničemou, povalečem, alkoholikem, narkomanem či bezdomovcem. A ty za to poneseš plnou karmickou zodpovědnost.

Ono se snadno kritizuje, ale je třeba poradit, jak se z tohoto politováníhodného stavu lze dostat:
1, Zapomeň na jakoukoliv duchovní činnost
2, Uvažuj o sobě, že jsi stejný jako druzí lidé
3, Věnuj se spíše hrubohmotným činnostem.
4, Nepovyšuj se nad ostatní
5, Hledej svého ducha a až ho najdeš tak ho pros o milost a o zmírnění karmického odrazu, který na tebe za ty hlouposti, co předvádíš s železnou jistotou jednou přijde.
6, Vzdej se všeho, co jakýmkoliv způsobem souvisí s magií


Kéž bych mohl být tvým přítelem, ale tvá těžká nemoc, kterou sám nazýváš tvou dokonalostí či mistrovstvím něčemu takovému bohužel brání.

----------------------------
Každý z nás má svobodnou vůli a i ty můžeš plně odmítnout to co píši.
PLNE ODMITAM CO TY PISES A STOJIM SI ZA SVYM TEXTEM.
Vzhledem k tomu ze jsi tuto svou debilni reakci jako redaktor zamknul, nemohl jsem reagovat jinde.

V takovém případě je tvoje duchovní zkušennost, kterou získáš velmi cenná. Máš garantováno Božskou Prozřetelností právo se vydávat za duchovního mistra až do trpkého a hořkého konce tvé iluzorní dokonalosti. Pak ovšem sklidíš veškeré ovoce, která jsi zasil. Pak se ti může vše na čem tak lpíš zhroutit jako domeček z karet. Tento účel často splní těžká nevyléčitelná choroba a teprve v konfrontaci s vlastní smrtelností chybující přehodnotí své postoje a obrátí se k Prozřetelnosti.
Nemusí to tak daleko dojít a člověk se může dostat i do pekla. Peklo je na mikrokosmické úrovni postoj mysli, který znemožňuje jakéholiv prožití radosti, štěstí a dalších životodárných pozitivních emocí bez ohledu na majetek, který člověku zůstává a počet přátel, kteří tě mají v lásce. Samozřejmě jakýkoliv stav mysli indukuje i vnější makrokosmický svět stejných chrakteristik.

Ve tvém rozletu tě rozhodně omezovat nebudu.ZAPOMNEL JSI DODAT A ZAMYKAM!!

Z jistého univerzálního pohledu se ti tvé přání doopravdy splnilo a skutečně ses nevědomě stal mistrem, jenže v negativní polaritě. Tvým současným posláním je ověřovat a zkoušet duchovní odolnost/vyspělost lidí a ty kteří v tvé lekci propadnou, svést z duchovní cesty na scestí.


Tak ty tedy nebudes jen idiot.
Ty jses jeste krivak, ktery vytrhne slova z jineho vlakna bez souvislosti, zrejme z kose nebo zumpy, kam to mel Marvin vyhodit.
Tento ukradeny text je ti blizky, to chapu, dobre te vystihuje.
Asi proto jsi ho sem dal a opatril jej tvym obvyklym hovnovitym komentarem a text jsi cely zamknul, abych se nemohl vyjadrit.
To ani po tak smrdutem rozboru nemam v umyslu.
Jen tento muj text v klidu smaz a uz si me nevsimej.
Ja si te take nebudu vsimat.
Marvin mi misto smazani napsal, ze jsem nemel nasrat moderatora.
Me je jedno kdo je tu moderator a cim se nasere.
Vzhledem k tomu ze zde na foru neexistuje nestranny soudce a moderator si muze delat co chce prenesu kopii tohoto textu jinam.


Zpět na “Archiv, neaktivní témata..”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů