Inkarnace Mistra Ariona, nebo podvodník?

Moderátoři: Cagliostro, Anubis

Uživatelský avatar
Cagliostro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1224
Registrován: 11 bře 2010, 11:16
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 521×

Re: Inkarnace Mistra Ariona, nebo podvodník?

Příspěvekod Cagliostro » 31 črc 2012, 19:02

FTX píše:Zabývat jsem se tím již dávno nechtěl. Kdyby se na toto vlákno neodpovídalo, tak bych na to dávno zapoměl.


Myslel jsem reakci Ariona na Emila, na kterou první zareagoval.
Ego sum, qui sum!

FTX

!!!!!!!

Příspěvekod FTX » 01 srp 2012, 09:10

Je mi líto za nedorozumění.

Dosud jsem se setkal jen s jevem, kdy se osoba naštvala do nepříčetnosti a při psaní textu pak nestačil jediný vykřičník pro vyjádření emočního stavu textem. Počet vykřičníků pak odpovídá stupni naštvanosti :x .
Že by někdo kódoval pomocí vykřičníků informace vidím poprvé. Bohužel první projev je o tolik běžnější, že to druhé mě ani nenapadne a nevím, jestli to napadne jiné.

Arion777
snažím se trochu psát
snažím se trochu psát
Příspěvky: 10
Registrován: 24 črc 2012, 15:15
pohlaví:

Re: Inkarnace Mistra Ariona, nebo podvodník?

Příspěvekod Arion777 » 01 srp 2012, 12:15

Kdo mne zná, ví že jsem dost směrovaný na humor a legrácky... Tak že pokud někdy musím něco zdůraznit, použiji vykřičníky, otazníky a nebo jejich kombinaci , co by označení jednoznačnosti a nebo i ironie podle zabarvení. Někdy se dá přiřadit i příkaz viz formule "DD", ale to už opravdu říkám víc než bych asi měl.... Jinak zásadně se nevztekám, i když se to někdy v osobním styku i tak může zdát.... zde zase platí: "Štěkající pes nekouše"... horší je když se musím ztišit, ale asi to máme každý někde jinde, mne to naučila armáda... jasně dávat najevo co chci a co už ne!!!
Mějte se
LKA

FTX

Re: Inkarnace Mistra Ariona, nebo podvodník?

Příspěvekod FTX » 02 srp 2012, 19:31

Arion777 píše:Někdy se dá přiřadit i příkaz viz formule "DD", ale to už opravdu říkám víc než bych asi měl.... LKA

No jo, on se dá asi ke kažnému textu přilípnout elementál/elementár či jiná libovolná formule. Zajímavé je, že i Bible má několik míst, při jejichž čtení je automaticky distribuována energie. Řekl bych tomu astrální attachment. Zejména je klasické ke sdělení přilepit, že každý kdo se to dozví tak musí zemřít a když na takové sdělení narazíte v roli čtenáře, na kterého se tohle sesype tak zažijete hodně horkých chvilek :(. Zejména to poslední považuji za maximálně neetické a zavrženíhodné.

Jenže pak se nesmíte zlobit, když se někomu udělá z Vašich textů špatně a označí je nepěknými slovy. Holt ty energie zrovna zafungovaly trochu jinak ;).
Bohužel lidská psychika je tak nastavena, že když narazí na symbol, kterému nerozumí, tak to poškodí porozumění celému textu. Daleko lepší je psát text bez tajných symbolů. A když už něco pozměnit, tak astrální pozadí celého textu.

Jako příklad Vám dám 2 osoby F.Bardon a W.Mistelle. Oba píší/komunikují maximálně srozumitelně bez vedlejších postranních efektů zakódovaných v textu.

Ale mám takovou obavu, že i jejich text má "něco" za sebou, co způsobuje naprostý odpor hraničící se šílenstvím u běžných lidí. Proto se také nelze zlobit, pokud si někdo myslí, že Bardonův text je sračka všech sraček. Ta "ochrana" ho k textu nepustila.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Inkarnace Mistra Ariona, nebo podvodník?

Příspěvekod Milda » 02 srp 2012, 20:33

FTX píše:Jako příklad Vám dám 2 osoby F.Bardon a W.Mistelle. Oba píší/komunikují maximálně srozumitelně bez vedlejších postranních efektů zakódovaných v textu.


Rozhodne nesouhlasim.
Proto jsem vam psal abyste nebrali vse doslova a naopak filtrovali a cetli mezi radky.
Ale kdyz jeste nevis tak to nevidis.:-)

Uživatelský avatar
Cagliostro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1224
Registrován: 11 bře 2010, 11:16
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 521×

Re: Inkarnace Mistra Ariona, nebo podvodník?

Příspěvekod Cagliostro » 02 srp 2012, 22:34

FTX píše: Proto se také nelze zlobit, pokud si někdo myslí, že Bardonův text je sračka všech sraček. Ta "ochrana" ho k textu nepustila.


Proto tam taky říká Bardon, ať knihu odloží ten, kdo si myslí, že se stane skvělým kouzelníkem a hledačem pokladů :P
Ego sum, qui sum!

Emil55
mé první příspěvky:)
mé první příspěvky:)
Příspěvky: 9
Registrován: 19 srp 2011, 15:55
pohlaví:

Re: Inkarnace Mistra Ariona, nebo podvodník?

Příspěvekod Emil55 » 28 bře 2013, 21:44

Arion777 píše:.............
Poznámka na konec: Ti co cvičí BOZ a neprošli si základy Mystiky, budou mít problémy, protože jim bude chybět LÁSKA a ČISTOTA!!! Bez tohoto "MINIMA" se nic moc daleko nedostanete a nebo budete neustále sváděni z Cesty....

Není nad dobrou radu od zbloudilého...

Osobní vzkaz od pseudo Ariona: "Inkarnace Mistra Ariona, nebo podvodník? Napsal jsem vám něco k vaší dehonestaci na těchto stránkách(http://www.frabato.cz)Bez urážky jste křivák a srovnejte se s tím jak chcete. Chlapské je říci věci které mám proti někomu, dotyčnému do očí!!! Vaše výmluvy, že jste na cestách a že nemůžete se osobně podívat, je pitomost a vy to víte velice dobře. Takže pokud jste chlap, tak se zde zastavte, řekněte já jsem ten "EMIL" a pak si klidně říkejte co je vám libo, ale mě přímo do očí... V každém případě byste se měl veřejně omluvit za dikci, kterou jste používal při vaší zlovůli!!! Mějte se a čekám odpověď na wegnnn@seznam.cz a nebo rahunta@seznam.cz. LK"

Reakce kajícníka: Odmítám řešit po mailu věci, které se týkají Krakena co jste ho vypustil veřejně. Proti veřejné omluvě nic nemám: Omlouvám se neváženému nabobovi jenerálovi Luďku Kováčovi, že jsem se zde opovážil upozornit na jeho ujetost a snahu sdružovat podobně postižené. Budiž vám k dobru, že jste to naoko zabalil.

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2866
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 554×
Obdrženo poděkování: 715×
Kontaktovat uživatele:

Re: Inkarnace Mistra Ariona, nebo podvodník?

Příspěvekod marvin » 28 bře 2013, 22:31

zamykám a nebudu to zde řešit. tohle forum nebude těmto učelum sloužit. tyto věci si PROSÍM řešte jinde. Díky za pochopení. Zbytek v PM nebo jinde. kdyby něco, napište mi.. ale nebudu Vám dělat arbitera
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.


Zpět na “Archiv, neaktivní témata..”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host