Rok 2012 a co dál...

Moderátoři: Cagliostro, Anubis

drakfon
trochu se tu rozkoukávám
trochu se tu rozkoukávám
Příspěvky: 1
Registrován: 15 dub 2013, 22:56
pohlaví:

Rok 2012 a co dál...

Příspěvekod drakfon » 16 dub 2013, 10:36

Zdravím,
mám dotaz ohledně "věcí" spojených s rokem 2012. Všiml jsem si, že dochází k jistým změnám a chtěl bych získat větší přehled. Prosím o informace jen od do věci zasvěcené ... dohadů a bludů už jsem viděl hodně. Předem moc děkuji

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Rok 2012 a co dál...

Příspěvekod Milda » 16 dub 2013, 21:44

Ke zmenam dochazi neustale.
Rikame tomu Zivot.

Zivot jiste nekonci.
Zivot zije.

Stejne jako se meni noc a den a nadech a vydech i tak se meni zivot v urcitych opakujicich se cyklech, ktere se nikdy neopakuji.
Pokazde jsou nove protoze jsou zive.

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2866
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 554×
Obdrženo poděkování: 715×
Kontaktovat uživatele:

Re: Rok 2012 a co dál...

Příspěvekod marvin » 17 dub 2013, 07:20

drakfon píše:Zdravím,
mám dotaz ohledně "věcí" spojených s rokem 2012. Všiml jsem si, že dochází k jistým změnám a chtěl bych získat větší přehled. Prosím o informace jen od do věci zasvěcené ... dohadů a bludů už jsem viděl hodně. Předem moc děkuji


Co přesně by tě zajímalo?

Jde spíš o to, co konkrétně to může znamenat pro Tebe. Je to každopádně velký posun změn - což musíš jistě pozorovat i ty sám.
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: Rok 2012 a co dál...

Příspěvekod Ondra » 17 dub 2013, 11:22

Ty změny se netýkaji roku 2012, ale delšího období. Ta spojitost s r. 2012 je jen s koncem Mayského kalendáře a na to je jednoduchá odpověď, že jednou skončit musel :) To, že tomu mnozí přisuzovali všechny možné strachy je naprosto z mého pohledu nepochopitelné. Stejně je tak nepochopitelné odpovědět na otázku "a co dál" .
Lidský pohled na svět se neustále mění, přirovnal bych to ke spirále, na které se pohybujeme stále výše. Toho se dle mě týkají zmíněné cykly. Může to znamenat přeměnu víry, rozšření vědomí, přechod od ortodoxního materialismu k éteričnosti atd... Lidstvo je zkrátka jeden organismus :)

Uživatelský avatar
Michal
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 358
Registrován: 11 pro 2012, 18:44
pohlaví:
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 36×

Re: Rok 2012 a co dál...

Příspěvekod Michal » 21 dub 2013, 14:05

Na spoustě místech se můžeš dočíst, že roste vibrace (kmitočet/frekvence) lidstva. To je celkem výstižný popis. Nejnižší vibrace má fyzické tělo, vyšší tělo duševní a nejvyšší tělo duchovní. Lidstvo tedy směřuje k duchovnu. Duchovno, to jsou myšlenky a abstraktní myšlení. Prakticky to může znamenat ale kde co.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Rok 2012 a co dál...

Příspěvekod Milda » 24 dub 2013, 11:42

s7yrfoam píše:Na spoustě místech se můžeš dočíst, že roste vibrace (kmitočet/frekvence) lidstva. To je celkem výstižný popis. Nejnižší vibrace má fyzické tělo, vyšší tělo duševní a nejvyšší tělo duchovní. Lidstvo tedy směřuje k duchovnu. Duchovno, to jsou myšlenky a abstraktní myšlení. Prakticky to může znamenat ale kde co.



Na spouste mist najdes kraviny.
To je presny popis.
Lidstvo nesmeruje k duchovnu.
Lidstvo zije jak umi.

Nekdo si duchovno predstavuje jako myslenky a nekdo jako ezoteriku.
V zaplave dezinformaci se ztraci pravda.

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: Rok 2012 a co dál...

Příspěvekod Ondra » 24 dub 2013, 14:23

Mildo: mnoho lidí žije jen materialismem, nic jiného pro ně neexistuje, do nákupních středisek chodí, jak do chrámu, v tom je ten háček. Proč by tedy lidstvo nemělo směřovat k duchovnu.

Uživatelský avatar
Michal
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 358
Registrován: 11 pro 2012, 18:44
pohlaví:
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 36×

Re: Rok 2012 a co dál...

Příspěvekod Michal » 24 dub 2013, 16:09

Milda píše:Na spouste mist najdes kraviny.
To je presny popis.
Lidstvo nesmeruje k duchovnu.
Lidstvo zije jak umi.

Nekdo si duchovno predstavuje jako myslenky a nekdo jako ezoteriku.
V zaplave dezinformaci se ztraci pravda.


Mně se zatím celkem vyplatilo poslouchat nebo číst kraviny. Jinak bych třeba vůbec nebyl tady.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Rok 2012 a co dál...

Příspěvekod Milda » 24 dub 2013, 20:40

Ondra píše:Mildo: mnoho lidí žije jen materialismem, nic jiného pro ně neexistuje, do nákupních středisek chodí, jak do chrámu, v tom je ten háček. Proč by tedy lidstvo nemělo směřovat k duchovnu.


Pokud je duchovno cesta ke spokojenemu a plnemu zivotu, tak ano.

Nebo co je tve duchovno, ktere je cilem a cestou kam by lidstvo melo smerovat Ondro?

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: Rok 2012 a co dál...

Příspěvekod Ondra » 24 dub 2013, 22:04

Z tvého i z mého pohledu je to tak, jak píšeš. Jenže u 80% populace tomu tak není, pro ně je život jen to co mohou měřit a na co si mohou sáhnout, to ostatní je jen iluze. Jedním slovem nevědomost.

Uživatelský avatar
Michal
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 358
Registrován: 11 pro 2012, 18:44
pohlaví:
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 36×

Re: Rok 2012 a co dál...

Příspěvekod Michal » 26 dub 2013, 20:34

Pro takovou debatu by možná bylo lepší stanovit terminologii. Duchovní tělo by měly být tvořit kmitočty přibližně nad 10^80 Hz, mezi 10^50 Hz až 10^80 Hz by mělo být duševní tělo, které určuje charakterové vlastnosti a reakce na vnější mentální podněty. To je taky celkem v souladu s prvními kroky Bardonova systému. Pokud se chceme posunout dále, je potřeba tyto věci zvládnout. Z tohoto pohledu by se dala ta změna ("věcí" spojených s rokem 2012) vysvětlit jako mnohem rychlejší realizace (nebo emanace) všech našich těl, což nás nutí k tomu rychleji reagovat na upozornění na neharmonicitu v nich obsaženou. Tou může být třeba vznik nemocí u čímdál mladších lidí. A tím spíš se to komplikuje, pokud si všimnu, že na sebe chytám patologické vibrace od lidí ostatních.

Duchovní tělo by mělo být tvořeno myšlenkami a abstraktním myšlenín. Pokud chápu, že v makrokosmu obíhají planety kolem sluncí, nedělá mi problém pochopit, že v mikrokosmu obíhá elektron kolem atomového jádra. Nemusí to mít ještě nic společného s tím, že bych měl směřovat k Bohu. Je to prostě moje schopnost chápat souvislosti ve světě kolem mě. Myšlenky je možné sledovat i pomocí funkční magnetické rezonance a třeba časem bude možné provádět diagnostiku tak, že budu sledovat mozkovou aktivitu nějakého člověka a pokud třeba zjistím, že má příliš negativních myšlenek, nebo své myšlenky příliš střídá, čímž si nevšimne skutečností, jejichž uskutečňování má jemnější podstatu, můžu mu pak celkem konkrétně poradit. Ovšem takovou diagnostiku je člověk schopen provádět již teď bez složitých přístrojů.

Je celkem dobře vidět, že téměř každá cesta lidského snažení nakonec konverguje v jednotě. A každá tato cesta objasňuje všechny cesty ostatní. Někomu příjde geniální transcendentálnost matematických konstant, někomu jinému zase velmi barvitá báseň. Z tohoto pohledu může jít o totožnou abstraktní myšlenku, která aktivuje v lidském mozku stejnou oblast. Naučit se respektovat cestu jiných lidí je myslím jedna z hlavních věcí, které se musím naučit, pokud se chci duchovně vyvíjet.

Jako nejčastější příklad duchovní cesty mi příjde zdravý životní styl. Chování se k tělu jako k chrámu Božímu, i když to tak třeba sám člověk z počátku nevnímá. Spousta lidí taky využívá zákona přitažlivosti a stává se, že se na něm zaseknou. Ale to se může stát v nějaké formě každému z nás.

Ještě bych mohl dodat, že nemůžu souhlasit s tím, že by se v záplavě dezinformací ztrácela pravda. Pokud používám intuici, cítím, že mi na té informaci něco nesedí a neshoduje se s mým dosavadmím poznáním, pokud poznám více různým způsobem od pravdy vychýlených názorů, můžu z nich získat pravdu blíže pravdě objektivní. Velmi často se také stane, že se v nějaké věci zásadním způsobem mýlím. To je ovšem vítaný stav, protože znamená posun dopředu.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Rok 2012 a co dál...

Příspěvekod Milda » 27 dub 2013, 02:26

Zivot se vyznacuje pestrosti.
Nekonverguje k jednote.
Diverguje k mnohosti.

Uživatelský avatar
Adam
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 705
Registrován: 07 čer 2010, 02:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 481×
Obdrženo poděkování: 358×

Re: Rok 2012 a co dál...

Příspěvekod Adam » 28 dub 2013, 13:13

s7yrfoam píše:Duchovní tělo by měly být tvořit kmitočty přibližně nad 10^80 Hz, mezi 10^50 Hz až 10^80 Hz by mělo být duševní tělo, které určuje charakterové vlastnosti a reakce na vnější mentální podněty...


Ahoj S, díky za inspirativní příspěvek, zaujala mě ta informace o frekvenci duch. a duš. těla. Neb jsem přírodními vědami málo dotčen prosím o dovysvětlení, zápis "10^80" značí jaký řád? A ta informace o frekvenci je odkud? Díky za doplnění!

Adam
Nejsem ani duše, ani tělo, nesmrtelný duch-JÁ jsem,
jsem pouhý svědek tohoto bytí... :akasha

Uživatelský avatar
Michal
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 358
Registrován: 11 pro 2012, 18:44
pohlaví:
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 36×

Re: Rok 2012 a co dál...

Příspěvekod Michal » 28 dub 2013, 14:16

Adam píše:Ahoj S, díky za inspirativní příspěvek, zaujala mě ta informace o frekvenci duch. a duš. těla. Neb jsem přírodními vědami málo dotčen prosím o dovysvětlení, zápis "10^80" značí jaký řád? A ta informace o frekvenci je odkud? Díky za doplnění!

Adam


Ahoj Adame, ty údaje změřil psychotronicky prof. Bartušek za pomocí kyvadla. U toho prý používá navíc jak svoji imaginaci, tak obrazy, které se mu tvoří automaticky v hlavě. To působení si následně ověřoval změnou zdravotního stavu jak svého, tak lidí kolem sebe.

Nevím jak přesně to myslíš s tím řádem, je to řád deset na osmdesátou, zapisuje se to taky třeba 1e+80 Hz. Je to tedy vlnová délka 1e-80 m (pokud si vybavím sinusový průběh, je to délka, kterou činí jedna perioda sinusového průběhu). Jiným způsobem to měřit nejde, nemáme dostatečně krátké pravítko.

Ale právě reprezentace těchto kmitočtů by měla tvořit abstraktní myšlení. Bartušek už se setkal s člověkem, který provádí téměř totožnou frekvenční léčbu jako on, kde místo sady kmitočtů na tělo působí různými anděly, kteří se mu sami v hlavě vybavují a tím působí přímo tou vhodnou sadou kmitočtů na lidské tělo (což si opět ověřil psychotronicky). Je tedy jedno, jestli to chápu jako vlnění, nebo jako jinou moji představu. Osobně jsem měl k diagnostice pomocí kyvadla výhrady, ale zdá se, že čím víc věřím tomu, že to funguje, tím lépe to funguje.

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: Rok 2012 a co dál...

Příspěvekod Ondra » 28 dub 2013, 15:29

U astrálního těla je to s rezervou přijatelné, ale že by se "duch" dal měřit a vážit ? to mi moc nesedí. Spíš to přesně vypovídá o stávajícím duchovním materialismu, respektive snažit se aplikovat něco fyzikálního na duchovního. Nemělo by to být obráceně ? duchovní utváří fyzické, ne naopak.


Zpět na “Archiv, neaktivní témata..”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti