Masturbace

Moderátoři: Cagliostro, Anubis

Uživatelský avatar
Saila
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 967
Registrován: 23 kvě 2013, 23:10
pohlaví: Žena
Poděkoval(a): 112×
Obdrženo poděkování: 68×

Re: Masturbace

Příspěvekod Saila » 27 srp 2013, 23:13

myslim si ze v zacatku kdy jsou muzi nevice sexualne aktivni by si sexualitu nemeli drikat. Je dobre protahnout si ten paterni kanal a naucit se vest tu energii vzruseni do patricnych mist (uz byly popsany), naucit se pomoci svalu jako je to hned na zacatku vysvetleno v kultivaci, (nevim v jake casti je to u muzu) stahnout svaly vespod (konecnik, rit a pohlavni organ samotny), aby energie neunikala spodem... ve chvili kdy tohle vsechno budete mit zvladnuty, je podle me dobre praktikovat kultivaci teto sexualni energie primo pri akci. Samozrejme neni dobre aby to clovek mel rychle ukoncene, preneste se pres ten momentalni chtic vedouci k touze po vyvrcholeni (ze zacatku to bude tezsi, ale s tim jak budete toto praktikovat to bude cim dal tim lehci), misto toho zkousejte vydrzet co nejdele jenom lehkym hranim si sam se sebou, sledovanim a zkoumanim te sexualni energie venovat pozornost stoupani te energie po pateri. Dobre je to zkombinovat i s dechem, ve chvili kdyz uz zacnete prozivat orgasmus ho do sebe hlubokym nadechem vdechnout, cast nechat stoupat po pateri a cast nechat rozplynout v tele, pro to rozplynuti v tele muze i pouzit nejakou vhodnou myslenku treba ze vam to nabije bunky nebo omladi, fantazii se meze nekladou:-)

ve chvili kdy uz tohle ovladate tak casem prijdete na to ze se da pracovat i s timkanalem jako takovym, celkem jednoduse jako s kohoutkem na vodu kdyz chci vydrzet dele tak kanal otevru co nejvic to pujde aby mohlo ze spodnich partii odtekat vetsi mnozstvi energie, aby se tak nehromadila a nemela tendence vybouchnout v orgasmu. Pokud chcete zazivat intenzivnejsi vzruseni tak kanal stahnete....

ty kdo se tim chteji zabyvat vic naucit se zabranit vyronu semene by si urcite meli knizku precist...

doufam, ze to je aspon trochu srozumitelne:-)


edit: pri tomto cviceni je i dobre kdyz kazdy se nauci i kontrolovat myslenky (neciste myslenky) protoze naledny pohlavni styk je nejsilnejsi branou pro prenos energii mezi jedinci, takze muze dochazet i k tomu ze jednomu nebo oboum muze byt uvnitr spatne a nebo naopka je to muze neuveritelne povznest...
All izz well :-)

Uživatelský avatar
Michal
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 358
Registrován: 11 pro 2012, 18:44
pohlaví:
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 36×

Re: Masturbace

Příspěvekod Michal » 28 srp 2013, 09:38

Saila píše:ty kdo se tim chteji zabyvat vic naucit se zabranit vyronu semene by si urcite meli knizku precist...


Kterou knížku?

Uživatelský avatar
Saila
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 967
Registrován: 23 kvě 2013, 23:10
pohlaví: Žena
Poděkoval(a): 112×
Obdrženo poděkování: 68×

Re: Masturbace

Příspěvekod Saila » 28 srp 2013, 12:10

tu kultivaci muzske sexualni enrgie od Mantauk ci jak se to pise.. bylo to tu zminovane na zacatku:-)

a mohu potvrdit ze to skutecne jde, kamaradka si nasla takoveho pritele:-)
All izz well :-)

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Masturbace

Příspěvekod Milda » 28 srp 2013, 13:50

To co tu popisujete se podoba tantre a naznakum sexualni magie.
To jsou disciplíny, ktere ovladám a baví mě to.
Rozhodně to není cesta pro každého, i když potenciálně ano.
Můžete jako muži zažívat i ženský multi orgasmus bez ejakulace, kdy se jen krečovitě chvějete.
Naladění partnerky na partnera je klíčové a nejobtížnější.
Je těžké ne-li nemožné najít vhodnou ženu, která se dokáže přirozeně přizpůsobit a naladit na muže.
Ženy jsou dnes jako drzý obtloustlý kamarád, co je neustále v opozici a stále ho napadají různé kraviny.
Tudy cesta nevede.

Uživatelský avatar
Michal
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 358
Registrován: 11 pro 2012, 18:44
pohlaví:
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 36×

Re: Masturbace

Příspěvekod Michal » 28 srp 2013, 13:59

Saila píše:


Ok, už jsem myslel, že mi něco uniklo :) A co na to ta kamarádka říká? Pracuje i ona na kultivaci své sexuální energie?

Uživatelský avatar
Saila
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 967
Registrován: 23 kvě 2013, 23:10
pohlaví: Žena
Poděkoval(a): 112×
Obdrženo poděkování: 68×

Re: Masturbace

Příspěvekod Saila » 28 srp 2013, 17:36

s7yrfoam píše:
Saila píše:


Ok, už jsem myslel, že mi něco uniklo :) A co na to ta kamarádka říká? Pracuje i ona na kultivaci své sexuální energie?


ona myslim ze ne, ale je taky duchovne aladena a o techle vecech vi....


jinak souhlasim s Mildou ze dneska je celkem umeni kdyz se najde k sobe padnouci par... a zvladne se na sebe naladit, a jeste aby meli ciste myslenky.
par jich okolo sebe mam a je zvlastni jak ty lidi jsou od sebe tak daleko... treba 20ti lety vekovy rozdil, nebo ze partner je z jinyho konce planety (indie, peru apod).

uz se na toho partnera pro me moc tesim :-D a pak i na praktikovani techto veci spolecne:-)
All izz well :-)

Uživatelský avatar
Arex
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1358
Registrován: 18 zář 2010, 13:33
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 177×
Obdrženo poděkování: 1113×

Re: Masturbace

Příspěvekod Arex » 28 srp 2013, 18:47

Saila:

S těmito knihami a technikami (Mantak Chia) nejsou dobré zkušenosti. Na dlouhou dobu člověka zavedou do sexuálních sfér, které není schopen přímo ovládnout. Sexuální magie není náhrada skutečné práce na sobě.

Ona i ve 21. století platí stařičká rovnice.
Proti slabým negativním vlastnostem se dá bojovat přímo,
silně polarizované vlastnosti se nesmí řešit přímo, ale meditací.

:D Mantak Chia je legrační. Stokrát za den vtáhnu varlata a bude ze mě osvícený. Ach jo. No kdo chce, ať tomu věří.
„Srdce, buď statečné a spěj vpřed!“, tak volají všichni, kdož jsou sklíčeni smrtelností. Tak zní heslo zasvěcenců zanícených touhou po Absolutnu a stoupajících po žebříku Poznání. Ale až v soutěsce mezi obočím rozzáří se Světlo jako plamen blesku!

Uživatelský avatar
Saila
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 967
Registrován: 23 kvě 2013, 23:10
pohlaví: Žena
Poděkoval(a): 112×
Obdrženo poděkování: 68×

Re: Masturbace

Příspěvekod Saila » 28 srp 2013, 19:12

no uprimne ani jsem to cely necetla jenom me zajimala ta prace se sexualni energii tak jsem podle toho zacla, ale dal uz pokracuju podle toho jak to citim a podle vlastni intuice... jenom jsem si z toho vzala ten zaklad aych vedela jak zacit:-) a ani reikam ze to nahrazuje praci sama na sobe... tohle beru jenom jako takovej malej doplnek ;)

a urcite si nemyslim ze by me tohle osvitilo:-))
All izz well :-)

Uživatelský avatar
dar
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 101
Registrován: 12 lis 2010, 21:47
pohlaví: Muž
Obdrženo poděkování:

Re: Masturbace

Příspěvekod dar » 29 srp 2013, 15:59

Takový blbý a naivní dotaz, ale můžete mi prosím ukázat někoho, kdo se k Bohu či absolutnu proš*ukal?

Neříkám, že práce se sexuální energií je špatná, právě naopak a v rámci nutné inkarnace na zemi to jsou fajn zkušenosti.
Nicméně duše je na cestě k jednotě a absolutnu a tak je potřeba se nejpozději v polovině cesty vzdát duality (přeháním [a jsem sarkastický]). Čím blíže jednotě, tím méně si duality.
Krásně je to vidět v kreslené tvorbě Františka Drtikola, které vystihuje jeho vnitřní vývoj. Na začátku jsou obrazy plné silných archetypálních ženských motivů, luna, jeskyně, jezera atd., ale jak postupuje na své cestě, obrazy jsou jemnější a jdou za "polarity". Doporučuji seřadit si jeho kreslenou tvoru chronologicky v čase. Nejen, že to jsou krásné obrazy, ale skvělé popisují cestu duše vzhůru.
Třetí oko není prdel, zkuste ho aspoň občas použít.

Uživatelský avatar
Ankhur
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 379
Registrován: 03 říj 2010, 12:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 48×
Obdrženo poděkování: 35×

Re: Masturbace

Příspěvekod Ankhur » 29 srp 2013, 17:02

Dare, mohli bychom to vidět i přesně opačně - vše co se děje, je lupa a materiál pro náš růst. V tomto duchu by Ti šlo odpověděd: "přece každý, kdo to v rámci svých možností zpracuje..." :idea:

Tvořivá síla je hnací motor a neměla by uschnout.
Není na ní nic špatného - jen její hodnocení může být duální - zrovna tak jako to Tvé, nemyslíš? :idea:

Buď je v souladu s vyšším já nebo není.
Asi závisí s čím se identifikujeme a v čem vidíme naplnění.
Navíc každý jsme jiný a máme jiné dispozice.
Není to o tom, co chceš, je to o tom, co skutečně uděláš.

Uživatelský avatar
Michal
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 358
Registrován: 11 pro 2012, 18:44
pohlaví:
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 36×

Re: Masturbace

Příspěvekod Michal » 29 srp 2013, 17:08

Já bych se radši soustředil na praktické a užitečné věci. Jako třeba to, kdo má jakou praxi s kultivací sexuální energie. Například jaké techniky kdo používá a s jakým úspěcehm. Já už třeba skoro 3 měsíce držím celibát a pozoruju co to se mnou dělá. Mnich být nechci a po dobu delší než 3 měsíce ho držet nebudu. Tak hledám možnosti jak si udržet sexuální energii i při aktivním sexuálním životě.

"Sexem k osvícení" může být jiné vlákno a věřím, že by mohlo být velmi zábavné :)

Uživatelský avatar
Arex
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1358
Registrován: 18 zář 2010, 13:33
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 177×
Obdrženo poděkování: 1113×

Re: Masturbace

Příspěvekod Arex » 29 srp 2013, 17:12

Arexi ty fakt vis o vsem hodne, ale me zkusenosti jsou zcela opacne nez ty tve zkusenosti, pokud pises o vlastnich zkusenostech a ne o tvem nazoru na nejakou knihu.


;) Vypadá to, že jsme skutečně dost různí. Mě nejde o vědomosti a o vědeckou učenost za každou cenu, jde mi jen o čistý přístup k poznání a odloučenost od bludu. Oceňuji a obdivuji původní prameny a tak se za nimi zkouším vydat. Jsem takový jednoduchý a nesmíšený.
„Srdce, buď statečné a spěj vpřed!“, tak volají všichni, kdož jsou sklíčeni smrtelností. Tak zní heslo zasvěcenců zanícených touhou po Absolutnu a stoupajících po žebříku Poznání. Ale až v soutěsce mezi obočím rozzáří se Světlo jako plamen blesku!

Uživatelský avatar
Ankhur
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 379
Registrován: 03 říj 2010, 12:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 48×
Obdrženo poděkování: 35×

Re: Masturbace

Příspěvekod Ankhur » 29 srp 2013, 18:40

Dar píše: Navíc každý jsme jiný a máme jiné dispozice.
S tím člověk musí samozřejmě souhlasit a proto se znovu ptám, kdo cestou sexuální magie došel absolutna.


Na to už jsem odpověděl v předešlém příspevku.

Buď se věci dělají s láskou (nesobeckostí nebo chceš-li, neduálně) nebo se na něco fixuješ.
Každé lpění je lpění a je nutné je zpracovat. Každý takový krok je krok někam dál.

Na druhé straně, bez těchto sil bys tu nebyl a nepsal :D
Každý oheň potřebuje palivo.
Palivo zůstává, přístup k ohni se mění... :idea:
Není to o tom, co chceš, je to o tom, co skutečně uděláš.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Masturbace

Příspěvekod Milda » 29 srp 2013, 18:43

Ja jsem Tantrik a pouzivam sexualni magii.
Dosel jsem touto cestou tam, o cem nekteri autori predpokladaji, ze existuje.
Vase cesta Jogy se s mou cestou Tantry setka v Lasce a v Nirvane a v Bohu.
Slova jsou kostrbata, ale kdo to zna tak vi co pisu.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Masturbace

Příspěvekod Milda » 29 srp 2013, 18:50

Arex píše:
Arexi ty fakt vis o vsem hodne, ale me zkusenosti jsou zcela opacne nez ty tve zkusenosti, pokud pises o vlastnich zkusenostech a ne o tvem nazoru na nejakou knihu.


;) Vypadá to, že jsme skutečně dost různí. Mě nejde o vědomosti a o vědeckou učenost za každou cenu, jde mi jen o čistý přístup k poznání a odloučenost od bludu. Oceňuji a obdivuji původní prameny a tak se za nimi zkouším vydat. Jsem takový jednoduchý a nesmíšený.


Ja myslim, ze misto abychom se Arexi obohacovali, tak si merime pindoury.
Preci to, ze mame ruzne zkusenosti a ruzne informace neni duvod ke sporu, ale prave to je duvod pro obohacovani se a jde preci o tu pestrost Zivota.
Ja svoje nazory v case koriguji zkusenostmi a zajimaji me i informace o zkusenostech jinych lidskych bytosti.
Pojdme si to uzit a obohatit se vsichni dohromady.


Zpět na “Archiv, neaktivní témata..”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti