Satan

Moderátoři: Cagliostro, Anubis

FTX

Re: Satan

Příspěvekod FTX » 29 srp 2013, 12:13

Milí diskutující,

neustále mě překvapujete a zůstávám žasnout nad morálním a duchovním úpadkem některých z Vás. Někteří už ani pakt nepovažují za pakt a jiní se dobrovolně vydávají na cestu vlastního zničení.
Někteří inzerují, že ještě před 2 lety byly pro ně texty Satanovy Bible nepřijatelné, ale dnes
už jim to připadá rozumné. Blahopřeji.

Napadá mě jedna rada: "Knihy od Bardona zavřít, pečlivě uložit do knihovny a už je nikdy neotevřít. Dvěma pánům sloužit nemůžete, jak už bylo psáno v Bibli."

Člověk, se kterým texty typu Satanovy Bible rezonují si svým chybným životním postojem a smýšlením poškodil soji intuici natolik, že už se na ni dále nemůže spolehnout. Mohl by se řídit alespoň svým rozumem. Ten se bohužel dá snadno oklamat.
Satan dodal lidem mnoho různých ideových systémů, které jsou rozsáhlé a logicky kompaktní a můžete jejich studiem strávit klidně i několik životů. Zástupci jednotlivých systémů jsou skálopevně přesvědčeni, že oni jsou ti vyvolení a bez skrupulí likvidují zástupce systémů jiných.
Přečtěte si texty od nějaké sekty určené pro veřejnost. Všechno v nich vypadá skvěle a slibují úžasný život. Ovšem realita většinou vypadá malinko jinak. Tedy až po vystřízlivění. A pak můžete přemýšlet, proč tak čisté a skvělé myšlenky o lásce mohou vést do takového hlubokého marastu.

Lidská bytost je aktivní na mnoha úrovních a myslím si, že většina z Vás včetně mě nedokáže dohlédnout následků velké většiny svých činů ve všech aspektech a úrovních. A pak Vám nějaká negativní bytost "dobře" poradí.

Asi tak jako kdyby jste měli auto s nefunkčníma brzdama a přišel k Vám hodný opravář, který by vám velmi levně vyladil motor na maximální výkon. A ještě by Vám přidal mnoho cenných rad z praxe lak dále ladit motor a zvýšit jeho výkon. Doufám, že tušíte, jak se Vám bude s takovým autem jezdit.

Napadá mě ještě jedem příměr. Po vypití jednoho piva se mnozí cítí osvěžení, ale po deseti kouscích už se někteří válí po zemi a je jim to úplně jedno co dělají a říkají. Klidně močí i uprostřed místnosti. Demolují vybavení místností, vytrhnou WC mísu, rozbíjejí zářivky jen tak pro potěšení a jiné excesy ...... Kdyby jste to nezažili, tak tomu věřit nebudete.

Entitě zvané Satan, či přesněji komplexu entit, bych nevěřil ani nos mezi očima a cokoliv podobného odmítám z principu. Následky opačného postoje jsou dříve či později natolik katastrofické, že by Vás to ani v těch nejtemnějších nočních můrách nenapadlo, co všechno je možné. Rozum by Vám to nebral, protože je od přírody nastaven tak, aby ty nejhorší věci k Vám nepustil a nasazuje Vám růžové brýle.

Pokud se už s takovou vlezlou entitou setkáte, tak nic menšího než Boží vůle ji není schopné odeslat zpět. Zahráváte si s něčím, co přesahuje jak Vaši inteligenci, tak i Vaše schopnosti po všech stránkách. Jedině Vaše sobectví Vám namlouvá, že to s vámi nic neudělá. Bez vnitřního kontaktu s Bohem se dostanete na šikmou plochu, ze které není návratu. Jen upozorňuji, že Božská Prozřetelnost není prodejná děvka, která by Vás poslechla po jediné modlitbě. To vy se musíte změnit aby jste vůbec byli vyslyšeni. Může to trvat několik let. Proto pro mnoho lidí je okamžitá pomoc od Satana oceňovaná. Asi tak jako pomoc od Financial Provident. O úroku se ale dotyčný dozví mnohem později.

Měl jsem následující sen:
Byl jsem v místnosti, kde byly na zemi nakresleny dva trojúhelníky a kruh. V kruhu stál jeden můj kamarád. V jednom z trojůhelníků jsem stál já a ve druhém byl Satan. Doprovázel ho ještě jeden člověk, který už nežije a je trochu známý. Na krku měl obojek jako pes a Satan držel vodítko. Oba dva byli velmi čistě a luxusně oblečení ve smokingu asi tak jako bankéři. Sám jsem měl na sobě běžné, spíše horší oblečení. Požádal jsem Satana aby začal mluvit jako první. Měl poměrně dlouhý výklad a nabízel kamarádovi skvělý život. Když Satan skončil, tak jsem řekl toto: "Zastupuji zde Božskou Prozřetelnost a nabízím ti přirozený vývoj bez jakýchkoliv výkyvů. Možnost volby je na tobě."

U snů tohoto typu je těžké říci, co všechno je realita a co už je moje vlastní představa. Dlouho se nedělo nic.

Po více něž půl roce jsme se s oním kamarádem pohádali. Bylo to zajímavé tím, že mi vehementně vyčítal vše, co jsem skutečně či smyšleně v minulosti udělal špatně a předhazoval mi svůj zveličený obraz mých nedostatků. Takto jsem přišel o kamaráda, kamarád není ten, kdo na mě vidí jen to špatné a "plive" na mě.

Pokud již před Vámi Satan nemá co skrývat, a nebo je-li Prozřetelností donucen, tak na sebe bere z univerzálního hlediska korespondující podobu připomínající bezdomovce v otrhaných šatech.

Mohl bych označit spoustu dalších aspektů a korespondencí. Z některých z nich by útlocitnému Marvinovi asi zatrnulo. Ale myslím, že tohle stačí. Nedělám si iluze, že bych někoho přesvědčil.


Je mi líto, že jsem některé Vás vyrušil za spokojeného chrochtání. Nemám tu co pohledávat, protože naše názory jsou diametrálně odlišné. Děkuji Vám za to, že jste strpěli moje příspěvky.

Uživatelský avatar
zebyja
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 522
Registrován: 02 kvě 2013, 15:47
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 66×
Obdrženo poděkování: 181×

Re: Satan

Příspěvekod zebyja » 29 srp 2013, 13:24

No tak teď už se do toho asi vložím i já.. :D

Připadá mi, že většině z Vás uniká podstata kultivace.. ;) Téma je satan a satanistická Bible.. Uvědomte si prosím, že ač se kolem tohoto tématu dějí všechny možné neušlechtilosti.. Nemusí to nutně znamenat, že bychom se vůči tomu měli stavět negativně.. Satan i Satanistická Bible je součástí tohoto světa, tedy i Boha samotného.. A naším smyslem života, pokud se nepletu je poznat Boha? Ne si na to dělat názory typu: To je špatné, od toho ruce pryč.. Osobně si myslím, že na tom otevřít Satanistickou Bibli a začít ji číst s vědomím ochrany svého anděla a Boha není nic špatného a u vyrovnaného člověka se to podle mě příliš neliší od čtení Malého prince..

Názory některých v tomto vláknu svědčí o tom, že u nich něco není v pořádku.. Z nějakého důvodu se chovají velmi selektivně.. Jen připomínám: Aby to nebyl úplně offtopic.. I Bardon se o tyto věci zajímal, aby zjistil, kudy jeho cesta vede.. Nediskriminoval žádný systém a toto jeho chování mělo, dle mého názoru velikou hloubku..

Než mě ukamenujete.. souhlasím s tím, že Satanismus a jejich "Bible" rozhodně není literatura pro začátečníky, ostatně to podle mě ale není ani normální Bible, akorát to člověka zmate..
Inteligentní člověk umí řešit problémy, genius jim umí předcházet..
_________________________________________________________
legenda pro mé příspěvky: offTopic, dodatek, předmět zprávy

Uživatelský avatar
Lumpino
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 158
Registrován: 28 dub 2013, 08:32
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 39×

Re: Satan

Příspěvekod Lumpino » 29 srp 2013, 16:38

Myslím, že tady ani tak nejde o to, co člověk přečte. Satanskou bibli jsem si ze zvědavosti přečetl také. Tady jde spíše o to, mít určité základní znalosti z různých duchovních směrů aby člověk nežral každý škvár jako realitu a třeba si na základě četby jedné knihy nepletl třeba dobré vysoké duchovní bytosti s pekelnými démony, jen proto, že to napsal nějaký maďar žijící v americe. :roll:
Samozřejmně pokud člověk jen něco přečte a zahodí, tak je to jedno. Ale duchovní praxe založená na špatných informacích je pouze na dvě věci. Zaprvé na nic a za druhé na hovno.

Uživatelský avatar
verona
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 82
Registrován: 06 črc 2012, 13:12
pohlaví: Žena
Obdrženo poděkování:

Re: Satan

Příspěvekod verona » 29 srp 2013, 21:39

FTX promiň, nezdá se mi to tak "velké" jako jsi to pojal. Tvůj pohled na věc mi zavání sektářstvím.

Uživatelský avatar
Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 422
Registrován: 01 lis 2010, 02:17
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: Satan

Příspěvekod Pete » 29 srp 2013, 21:58

FTX: pripominas mi na FB Minarikovo forum, kde se staci zminit o Bardonovi a hned uz se na tebe vali zleva z prava jaky to byl clovek.. a jaky musis byt ty protoze jdes cestou zatraceni :D:D vseho moc skodi, berme to trochu s usmevem a nadhledem

Uživatelský avatar
Arex
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1358
Registrován: 18 zář 2010, 13:33
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 177×
Obdrženo poděkování: 1113×

Re: Satan

Příspěvekod Arex » 29 srp 2013, 22:09

Pete píše:FTX: pripominas mi na FB Minarikovo forum, kde se staci zminit o Bardonovi a hned uz se na tebe vali zleva z prava jaky to byl clovek.. a jaky musis byt ty protoze jdes cestou zatraceni :D:D


Facebook nemám, ale pokud to tam lidé takto chápou, nevědí, o čem mluví. Květoslav Minařík mluví v knihách o "svaté matce magii" a vysoce ji oceňuje. Inu, kdo nechce, nevidí.

Protože se pánové Minařík a Bardon dobře znali, navštěvovali se, je to i historicky pěkný nesmysl.
„Srdce, buď statečné a spěj vpřed!“, tak volají všichni, kdož jsou sklíčeni smrtelností. Tak zní heslo zasvěcenců zanícených touhou po Absolutnu a stoupajících po žebříku Poznání. Ale až v soutěsce mezi obočím rozzáří se Světlo jako plamen blesku!

Uživatelský avatar
dar
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 101
Registrován: 12 lis 2010, 21:47
pohlaví: Muž
Obdrženo poděkování:

Re: Satan

Příspěvekod dar » 29 srp 2013, 22:43

Slyšel jsem, a je to takový drb, že páně Minaříkovi nebylo občas po návštěvě Bardona nejlépe.. jak si to vysvětlit? :-)
Třetí oko není prdel, zkuste ho aspoň občas použít.

Uživatelský avatar
Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 422
Registrován: 01 lis 2010, 02:17
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: Satan

Příspěvekod Pete » 29 srp 2013, 23:01

Arex: oni tvrdi ze kvetoslav se venoval tzn Vysoke magii, coz NENI evokacni.. alespon dle nich.. da se to najit v Maly slovnik Magicky pod pojmem Magie (ja to jeste cele necetl..), ale cosi jsem tam cetl, ze by se magickymi schopnostmi nemel clovek zaobyvat, vnimat bytosti, ale nekomunikovat s nimi :D

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Masturbace

Příspěvekod Milda » 30 srp 2013, 11:00

Arex píše:
Milda píše:Ja jsem Tantrik a pouzivam sexualni magii.


Podívej, pokud je to "coming out" a tedy Tvé čisté vyznání, tak beru jako ulehčení, že jsi to napsal přímo a teď to všichni víme.

Vzal bych rozhodně s radostí, kdyby se Tvá úloha Tantrika neaktualizovala stejně rychle jako role Hermetika, Boha atd. Je toho plné fórum.

Milda píše: Ja myslim, ze misto abychom se Arexi obohacovali, tak si merime pindoury.


;) Převádíš tisíce proměn. Za jeden den tu 1. rozumně argumentuješ, 2. cituješ aktuální korespondenci včetně jmen, 3. píšeš vyznání o svém vysokém Poznání, 4. chceš k satanistům, 5. chceš spolupracovat se mnou... Nemá smysl v tom pokračovat a já v tom nevidím důvod. Protože mám jen běžné lidské schopnosti, dokážu reagovat pouze na stálost, a tu u Tebe postrádám. Pestrost Tvých příspěvků je úžasná, ale já v ní nemám zálibu. Mám smysl pro prostotu. Karneval skončil.


Arexi
tys me odvrhl i satanisti me nechteji.
Zmena je Zivot. Zivot pulzuje a ty se muzes na jeho vlnach svezt nebo je popirat.
Hermetik jsem po studiu a pochopeni veci, Tantrik jsem zitim Zivota, Alchymista jsem aplikaci nauceneho a pochopeneho, presto mohu komunikovat s tebou i jinyma satanistama nebo krestanama.
Strepy pravdy jsou i v krestanske i satanske bibli.

Pokud pises o zverejnovani jmen z korespondence s tim satanistou, tak ja jsem napsal pouze jeho zamerne zkomolene prijmeni (Proc by nam melo jmeno jednoho z 13 nejvyssich satanistu v cechach i na Slovensku, t.j zastupujiciho zhruba 15mil. ovecek, melo SVITIT na nasem foru.)
Jeho spravne Satanisticke prijmeni jsi na nase forum preci napsal ty Arexi i s jeho zkracenym titulem nebo co ta satanska zkratka vlastne znamena. Z dopisu jsem ani necitoval, jen jsem ho volne parafrazoval.

Myslim, ze jsi na me prilis prisny.
Satanisti me nechteji, mam si pry zalozit vlastni cirkev.
Arexi sel bys ke me do cirkve?
Potrebuji se oprit o nekoho, kdo nikdy nezmeni svuj nazor a bude pevny jako skala, a bude se jmenovat Petr a ja na nem vystavim svou cirkev. Na jmenu Petr netrvam, to uz jedna cirkev zdevalvovala.
:-)

Uživatelský avatar
Anubis
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 680
Registrován: 19 zář 2009, 18:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 59×

Příspěvekod Anubis » 30 srp 2013, 19:23

Je to tu jak někde na rynku, tak já se přidám, protože jdu zrovna kolem.

Jedna paní povídala, že Květoš neměl nic proti „tomu“, co k němu přicházelo... záleželo mu spíše na cestě k „tomu“. Odsuzoval vše, co jakýmkoliv způsobem zavánělo prospěchářstvím, a proto by se, přeneseně z jeho vyjadřování, nesnížil k žádnému evokačnímu rituálu za účelem vyvolání entity XYZ. Všechny situace chtěl zažívat jako nevinný svědek, protože cítil, že to vede ke zrušení karmických pout. Podle jeho příběhu dosáhl toho, že vlastní duchovní vyzrálostí bytosti z vyšších světů přivolával bezděčně, jednalo se tedy o nepřímou evokaci. Podle toho, co a odkud k němu přišlo poté pochopil, kde se zrovna nachází.

To, že si vyvoláme entitu, která se nám líbí neznamená, že to sneseme. Stavy blízké smrti při správně provedené evokaci by mohl vyprávět třeba Lévi, kdyby byl ještě naživu.

Myslím, že špatně Květoslavovi bylo často i bez Bardona. Pokud se podíváme na vývoj jeho zdravotního stavu, tak to musí být jasné každému. Je třeba dodat, že citelné a okamžité zlepšení nebo zhoršení stavu nemůže být zapříčiněno jinak než „elektromagneticky“... Pokud osoba působí duchovně, tedy ne silově, ale pouze jaksi slabě „radiačně“, tak dochází k ozdravení ve vyšších strukturách, což vůběc nemusí korelovat s hmotným nebo psychickým zdravotním stavem.

Uživatelský avatar
Arex
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1358
Registrován: 18 zář 2010, 13:33
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 177×
Obdrženo poděkování: 1113×

Re: Satan

Příspěvekod Arex » 30 srp 2013, 22:04

Pánové, tohle vlákno nám citelně upadá, zkusme držet nějaký standard diskuse...

dar píše:Slyšel jsem, a je to takový drb, že páně Minaříkovi nebylo občas po návštěvě Bardona nejlépe.. jak si to vysvětlit? :-)


(Pokud to nemyslíš jako vtip.) Měl jsem vzácnou možnost několikrát mluvit s pamětníky pana Minaříka, ale toto jsem neslyšel. Pana Bardona popisovali jako kladnou postavu. Samosebou, po těch letech nemůžeme vyloučit nic. Pak ale nevidím důvod, proč by se celé roky stýkali a proč by si ještě navíc dopisovali o esoterismu.

Pete píše:oni tvrdi ze kvetoslav se venoval tzn Vysoke magii, coz NENI evokacni.. alespon dle nich.. da se to najit v Maly slovnik Magicky pod pojmem Magie (ja to jeste cele necetl..), ale cosi jsem tam cetl, ze by se magickymi schopnostmi nemel clovek zaobyvat, vnimat bytosti, ale nekomunikovat s nimi :D


Však také evokační magie není jediná možná - a jistě také není žádný "jediný pravý druh magie". S tím bych klidně souhlasil. Mimochodem to heslo v Malém mystickém slovníku naučném se jmenuje Egyptská magie. Když knihy pana Minaříka projdete, je tam mnoho magických pasáží. Podle mého názoru často užitečných. Možná ještě užitečnější je, že pan Minařík potírá senzaci kolem magie. S klidnou hlavou je pak víc času na studium i magickou praxi.

Anubis: Napsal jsi to hezky, informovaně, ale s "Květošem" bys to u něj asi nevyhrál...
„Srdce, buď statečné a spěj vpřed!“, tak volají všichni, kdož jsou sklíčeni smrtelností. Tak zní heslo zasvěcenců zanícených touhou po Absolutnu a stoupajících po žebříku Poznání. Ale až v soutěsce mezi obočím rozzáří se Světlo jako plamen blesku!

Uživatelský avatar
Arex
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1358
Registrován: 18 zář 2010, 13:33
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 177×
Obdrženo poděkování: 1113×

Re: Masturbace

Příspěvekod Arex » 30 srp 2013, 22:23

Arexi
tys me odvrhl i satanisti me nechteji.


Nemohu přeci odvrhnout nikoho, koho jsem nepřijal. ;) Nemyslím to s Tebou špatně. Věnoval jsem tu docela dost času, abych se Ti pokusil ukázat, proč s Tebou řada lidí jakoby "nechce mluvit". Já si totiž myslím, že člověk musí vyvinout mocné úsilí o proměnu bytosti, jehož významným projevem je stálost. Nezlob se na mě za upřímnost, ale já ji u Tebe skutečně nenalézám. A zároveň si myslím, že to bude vadit nejen mě, ale každému. Třeba i těm satanistům. Bez úsilí nemáš naději na to, abys udělal jakoukoli změnu.

Když nejsi stálý, svatá kniha Ti nepomůže a nesvatá Ti nemá jak ublížit.

Vím, že budu opakovat cizí slova, ale to nevadí: Měl bys nahradit silná slova silnými činy. A vybrat si, kam chceš směrovat.


Jeho spravne Satanisticke prijmeni jsi na nase forum preci napsal ty Arexi i s jeho zkracenym titulem nebo co ta satanska zkratka vlastne znamena.


Myslíš to vůbec vážně? Ta "satanská zkratka" fra. znamená frater, česky bratr, a používají jí univerzálně všechny řády, včetně katolických.

Myslim, ze jsi na me prilis prisny.


To nemohu objektivně posoudit, protože jsem do našeho rozhovoru také zapleten.

Satanisti me nechteji, mam si pry zalozit vlastni cirkev.
Arexi sel bys ke me do cirkve?
Potrebuji se oprit o nekoho, kdo nikdy nezmeni svuj nazor a bude pevny jako skala, a bude se jmenovat Petr a ja na nem vystavim svou cirkev. Na jmenu Petr netrvam, to uz jedna cirkev zdevalvovala.


Na tento druh žertů nebudu reagovat, je mi líto.
„Srdce, buď statečné a spěj vpřed!“, tak volají všichni, kdož jsou sklíčeni smrtelností. Tak zní heslo zasvěcenců zanícených touhou po Absolutnu a stoupajících po žebříku Poznání. Ale až v soutěsce mezi obočím rozzáří se Světlo jako plamen blesku!

Uživatelský avatar
Anubis
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 680
Registrován: 19 zář 2009, 18:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 59×

Re: Satan

Příspěvekod Anubis » 31 srp 2013, 01:59

Arex píše:... ale s "Květošem" bys to u něj asi nevyhrál...

To je v pořádku, já se posunuji jinak než lezením autoritám do zadku. V tom pojmenování cítím osobně nejvíce lásky, tak ho používám. Asi taktéž nebudu z vyloženě „konzervativního“ těsta. Tuhle mi vyšlo v armádním testu, že mám sklony k anarchii.

Mimochodem, poslední dobou jsi nějaký mnohomluvný. Stalo se s tebou něco významného?

Uživatelský avatar
Arex
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1358
Registrován: 18 zář 2010, 13:33
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 177×
Obdrženo poděkování: 1113×

Re: Satan

Příspěvekod Arex » 31 srp 2013, 08:32

Anubis píše:To je v pořádku, já se posunuji jinak než lezením autoritám do zadku.


:D Děkuji, že jsi mi připomněl, že jsme ve vláknu Satan a dokonale off topic.
„Srdce, buď statečné a spěj vpřed!“, tak volají všichni, kdož jsou sklíčeni smrtelností. Tak zní heslo zasvěcenců zanícených touhou po Absolutnu a stoupajících po žebříku Poznání. Ale až v soutěsce mezi obočím rozzáří se Světlo jako plamen blesku!

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Satan

Příspěvekod Milda » 31 srp 2013, 14:45

Takze opravdu o Satanovi a jeho bibli tu nic hlubokeho nezazniva.
Arexi cetl jsi tu bibli?
Ja doufal, ze ty bys mohl byt jeden z tech sectelych, navic kdyz se tam s temi lidmi znas.
A vubec nic ti nerezonovalo?
Nebo to jen nechces pripustit?

A ostatnim?
Dokazete se o obsahu bavit do hloubky a ne s predsudky bloudit na povrchu nebo se bat cehokoliv?


Zpět na “Archiv, neaktivní témata..”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů