Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Moderátoři: Cagliostro, Anubis

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod Milda » 17 bře 2012, 17:53

Anubis píše:
Milda píše:...

Mně nic nerozváděj - kritizoval jsi text někoho jiného. Já se jen zastával FTX, protože na té kritice nevidím nic konstruktivního. Pokud si myslíš, že je tvé poznání hodnotnější, tak byses měl snažit ho např. pomocí filosofické debaty vyvést, což se nestalo. Tím odsekáváním dokazuješ, že nemáš zájem na úsmíření a názorově se odděluješ, jak jsi sám řekl: „Tvůj svět je odlišný od mého.“ Toto má k absolutnímu poznání daleko. Mimochodem záměrně jsem nereagoval na tebe, protože vidím, že si myslíš, že víš, takže to nemá smysl. Pěkný zbytek dne.

Ja se nemusim usmirovat, ja nebojuji.
Na vse odpovidam postupne a vecne.
To, ze ty nevidis nic konstruktivniho neznamena ze to tak neni.

Mel jsem ucitele matematiky.
Kdyz nekdo vubec nic pri zkouseni nevedel, zkousel pri priprave na tabuli neco psat a byl zcela mimo, tak mu rekl:
"Chces radu? Tak to smaz"

Nelze opravovat nesmysl, ktery nekdo rozviji nesmyslnymi argumenty.
Jde jen vsechno zapomenout a zacit znova.

To ze je neco spravne poznas tak, ze to je zcela rozumove logicke, plati to nahore i dole a musi to rezonovat s tvym srdcem.

Ty jsi take individualizovana bozska jiskra.

FTX

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod FTX » 17 bře 2012, 18:33

Myslím, že se nikdo neurazil. Protože vše víš lépe než já, tak nehodlám ztrácet další čas neplodnou diskusí a vysvětlovat proč jsem co napsal. Ono tě vlastně ani nezajímá co odpovím, že? Byla by to jen nahrávka na možnost lacino odpovědět nazpět - "blbost" bez udání důvodu.

Způsob tvých postojů je velmi podobný Slepému Oslu: viz zde http://www.oslikuv.net/ pokud jím nejsi sám. Pokud takto vydržíš žít, tak ti pogratuluji. Slepý osel to vydržel až do roku 2006 a pak přešel na gamblérské hry. Vím o tomto ideovém směru, ale neoslovuje mě.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod Milda » 17 bře 2012, 19:38

Diky za typ :-)
Oslik nejsem, ale jeho text je dal nez co tu pise tve urazene ego.
Budu se jeho strankam chvili venovat.
Pak ti dam vedet.

Tohle napsal:

Tak hele... já si jen čmáral klacíkem do písku...
vtom jste přišli Vy za mé čáry jste si dosadili písmena,
z písmen jste poskládali slova,
slovům jste dali význam,
z jejich významů jste posoudili obsah...
soudili jste a taky jste se sami odsoudili.
Někteří se odsoudili k poníženým,
někteří k uraženým,
někteří k osočovaným,
někteří k napadeným...
Tak mi sakra nic nevytýkejte!
To vy sami za všechno můžete.
Já si jen čmáral do písku.

Často slyším abych obhájil svůj názor,
abych předkládal průkazné argumenty...

Obhajovat nějaký názor...
Kdo se o to snaží?
Kdo chce diskutovat?
Není to snad ego samo?
Já nemám žádný názor - jsem svobodný
neboť jakýkoliv názor spoutává a oslepuje...
nevěřím ničemu
a proto mohu s klidem balancovat na hraně žiletky...
nemusím s nikým bojovat,
přít se o pravdě svého názoru!
Proto mě taky žádný jiný názor nezajímá...
proč by měl... já si ho nestvořil...
k poznání pravdy není třeba žádného názoru...
spíše naopak...

Z jakéhokoliv názoru,
víry či pouhé myšlenky se rodí příchylnost k této věci,
z příchylnosti se rodí lpění na této věci,
a ze lpění vzniká válka, utrpení, bolest...
Cožpak všechny spory a války
nejsou jen bojem o jakýsi názor,
ideu či víru?

Nepřišel jsem k těm jež nejsou připraveni.
Je zbytečné se s nimi teď zabývat.
Jde mi o to, aby co nejvíce lidí pochopilo
a proto nezačnu od těch nejtupějších,
ale systémem pyramidy předávání...
se postupně i na ně dostane řada.

Nepřišel jsem upozornit na sebe...
je mi jedno co si pomyslíte Vy všichni ostatní...
já už nejsem otrokem mínění druhých,
nejsem svázán žádným názorem ani přesvědčením,
dělám si co chci... jsem svobodný!

Smlouvá snad voda s kamenem?
Jsem jako voda teču si jak chci a kameny klidně obeplouvám...
za kamenem se zase spojím jako by kámen nikdy nebyl...
pro mě je kámen jen spestřením, zábavou a hrou...
to jen kámen bude trpět a jakožto překážka
bude postupně obroušen do té chvíle,
než bude připraven nechat se unést proudem...

Dohadování by stálo moc sil, času a pozornosti...
raději to vše věnuji bytí...
tra la la la la...
proto omluvte mne nyní...
protože ti co pochopili čekají...

locki
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 61
Registrován: 02 pro 2011, 23:54
pohlaví: Muž
Obdrženo poděkování:
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod locki » 17 bře 2012, 23:33

Milda se preprogramoval a dopadlo to vskutku uchvatne. :D Mildo, Ty jsi zatim jen kaspar, co sere hlavou. :D Chvili jsem premyslel, jestli Ti to napisu, protoze mama mi vzdycky rikavala - nesmej se nemocnym a postizenym...ale mam prvni uspech na ceste inspirovane Tebou. Zlomil jsem v sobe ten program od mamy. Neprekazi mi, ze jsi duchovni mrzak a huronsky se bavim tim, jak se prezentujes. Pevne verim, ze to neberes osobne, prejes mi dobrou zabavu a radujes se z duchovniho pokroku iniciovaneho Tvou velikosti. :D Dekuji, pobavils.
Stay well on your way and follow the Sign.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod Milda » 18 bře 2012, 04:14

locki píše:Milda se preprogramoval a dopadlo to vskutku uchvatne.Diky za pochvalu. Uz mam tu tvou pochvalu v podpisu. :-) :D Mildo, Ty jsi zatim jen kaspar, co sere hlavou. :D Chvili jsem premyslel, jestli Ti to napisu, protoze mama mi vzdycky rikavala - nesmej se nemocnym a postizenym...ale mam prvni uspech na ceste inspirovane Tebou. Zlomil jsem v sobe ten program od mamy. Neprekazi mi, ze jsi duchovni mrzak a huronsky se bavim tim, jak se prezentujes. Pevne verim, ze to neberes osobne, prejes mi dobrou zabavu a radujes se z duchovniho pokroku iniciovaneho Tvou velikosti. :D Dekuji, pobavils.

Rad jsem te pobavil.
Snad tu budou nekteri trochu bystrejsi a take se trochu zamysli rozumem a promedituji.
Co se tyce tvych ostatnich slov.... Snad tohle:
1. Tvuj nazor na mne pro mne neni dulezity, spis informativni o tve urovni chapani a vychovy.
2. Kdyby te mama a dalsi tvi ucitele mene programovali, nemusel by ses ted tak moc preprogramovavat.
3. Vzdy platilo: Podle sebe soudim tebe. Nikdo neprekroci stin svych Ego programu, zvlast kdyz si mysli, ze jsou spravne nebo o nich nevi. A ty dle podpisu dobrovolne zustavas na sve ceste :-)

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod Ondra » 18 bře 2012, 09:47

Milda : Upřímě Tvoje příspěvky jsou jeden a ten samej program. Možná kdo je tady jedinej otupělej jsi opravdu Ty.
Píšeš "se trochu zamysli rozumem a promedituji" , to je právě ten problém, protože z tebe je skutečně cítit , že ti ta praxe schází.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod Milda » 18 bře 2012, 12:30

ekeaze píše:Milda : Upřímě Tvoje příspěvky jsou jeden a ten samej program. Možná kdo je tady jedinej otupělej jsi opravdu Ty.
Píšeš "se trochu zamysli rozumem a promedituji" , to je právě ten problém, protože z tebe je skutečně cítit , že ti ta praxe schází.


Zopakuji toto:

40 let jsem si skladal sve poznani z ruznych zdroju a prozivanim si sve poznatky overoval.
Po 40 letech studia jsem pochopil.
Byl jsem otresen a brecel jsem.

Poznani nenaleznes v zadne knize, ani v Bardonovi.
I kdybys takovou knihu drzel v ruce, tak ji odmitnes, spalis, budes se ji smat a popres.

Hrajete si jako deti na magy a to ze vam nekterym neco mozna funguje je nejvetsi vase past, protoze je to falesne potvrzeni.

Pokud se ti muj text nezamlouva, ptej se proc.
Nebo me ignoruj.
Ja jsem tu pro opravdu hledajici.
Treba tu nekdo takovy je nebo nekdy prijde.

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod Ondra » 18 bře 2012, 13:10

Však o tom mluvim, že poznání neni teorie, ale tvrdá praxe. Prostě si nemohu pomoct, ale tak to na mne působí, viz můj předchozí příspěvek. Ledaže by diskuze zde na fóru byla tolika matoucí, s tím sem se nikde ještě v tekové míře nesetkal. Věk mnohdy nic neznamená.

Nikdo si nehraje na mágy, každý má svou vlastní cestu, která je pro něho v tuto chvíli vyhovující, prostě ho naplňuje. Nikde neni řečeno, že se jedná o absoultní pravdu, protože takovéto názory mohou být za pár let úplně jiné. To je přirozený vývoj a tak to jde stále do nekonečna, protože Bůh nikdy nebude pevným uchopitelným Bodem. Jsou tu jen určité stupně zasvěcení, které jsou hodny dosaženého stupně poznání.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod Milda » 18 bře 2012, 13:17

1. Kolik je tobe?
2. Jak dlouho hledas?
3. Co hledas?
4. Co jsi zatim nasel nebo kam jsi po sve ceste dosel?
Diky

Jana
jdu do sebe
jdu do sebe
Příspěvky: 46
Registrován: 17 úno 2012, 14:41
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod Jana » 19 bře 2012, 12:04

Ahoj Mildo,
myslím si,že když chce někdo vést a učit druhé tak musí vědět kam je dovede.Já jsem ještě nepochopila o co ti vlastně jde?Nenapadám tě,jen se snažím o pochopení.Kdo chce vést druhé a je vědoucí podle mého názoru nevnucuje druhým svůj postoj,to jistě nemá zapotřebí.Většinu tady vede jejich intuice,tak se zajímají,hledají,poznávají,snaží se,tak bys je měl chápat,když "máš vyšší poznání"

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod Milda » 20 bře 2012, 03:02

Jana píše:Ahoj Mildo,
myslím si,že když chce někdo vést a učit druhé tak musí vědět kam je dovede.Já jsem ještě nepochopila o co ti vlastně jde?Jen jsem vam chtel zkratit hledani tim, ze vam reknu, ze mate klapky na ocich a jdete jednim smerem, cestou vule a ega. Vy nejprv musite chtit naslouchat, abyste mohli slyset. Vy jen odmitate a usi si zacpavate, to je ego. Mnozi z vas neposlouchaji Bardona a ctou jeho knihu jako knihu, coz on nedoporucuje. Vase ega jsou silna a maji svou pravdu. Ja vim kam vas dovedu, k pochopeni a poznani. K lasce a zivotu. Pro vas to jsou ted fraze.
Nenapadám tě,jen se snažím o pochopení. Myslim, ze nesnazis. :-) Jak dlouho jsi o mych pismenkach premyslela a jak dlouho je prozivala, nez jsi napsala svou odpoved?
Kdo chce vést druhé a je vědoucí podle mého názoru nevnucuje druhým svůj postoj,to jistě nemá zapotřebí.Většinu tady vede jejich intuice,tak se zajímají,hledají,poznávají,snaží se,tak bys je měl chápat,když "máš vyšší poznání"

Vsichni mate svobodnou vuli a ja ji respektuji, na rozdil od vaseho ega. To ze vam neco napisi neni vnucovani. Vetsina to stejne nepochopi a s nadavkami odmitne :-)
Preci nebude mag preprogramovavat sebe, to radeji preprogramuje stvoreni.

locki
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 61
Registrován: 02 pro 2011, 23:54
pohlaví: Muž
Obdrženo poděkování:
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod locki » 20 bře 2012, 17:08

Hele Mildo, jsme tu ruzni lide, vzajemne se vetsinou nezname a do jednoho pytle nas tu hazi jeden samozvany guru. Z jednoho, dvou prispevku presne pozna kde a jaky mame kdo problem. :) Vsechny diagnostikuje stejne a pro vsechny ma jeden lek. To by ovsem zas takovej pruser nebyl. Kdyz ale zacnes zkracovat lidem cestu k cili tim, ze jim budes misto cile ukazovat kam vsude nemaji jit a komentovat jak jdou blbe, tak jim cestu nezkratis. Neznam ucitele(cehokoliv, natoz duchovniho), ktery by postupoval takto kontraproduktivni metodou. Chytrejsi si Te zaradi spravne, mene zkusenym uskodis, protoze neukazujes kam jit, ale vazes jejich pozornost na to kam nejit. Tak se k cili nechodi. A hezke fraze o poznani, lasce, zivote atd. to nezachrani.

Neni jasne kam vlastne ten veliky Milda dosel a jak...resp. dost tezko odhadnout co mimo kultivovanejsich nadavek do zabednencu jsi prisel nabidnout. Osobne jsem Ti dal jasne najevo sve presvedceni, ze nemas moc co nabidnout. Takovych samozvanych mistru jsem uz videl celou radu. Pripominas mi Jirku Krutinu, zete jogina Jiriho Vacka. Mozna byste se meli s Krutinou potkat a zanadavat si na to tupe stado kolem Vas spolecne. Urcite by se ulevilo dvema chramum zhrzene nedocenenosti. ;)
Stay well on your way and follow the Sign.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod Milda » 20 bře 2012, 17:37

Z jednoho, dvou prispevku presne pozna kde a jaky mame kdo problem. :) Vsechny diagnostikuje stejne a pro vsechny ma jeden lek.
Ano, vsichni co se zatim ozvali mate stejnou ....

Kdyz ale zacnes zkracovat lidem cestu k cili tim, ze jim budes misto cile ukazovat kam vsude nemaji jit a komentovat jak jdou blbe, tak jim cestu nezkratis.
Kdyz pojedes bez mapy v cizi krajine a bude tam domorodec, ktery ti na krizovatce rekne tudy radeji ne, tak ti to muze nejen zkratit hledani cile, ale i zachranit zivot. .

Neni jasne kam vlastne ten veliky Milda dosel a jak...resp. dost tezko odhadnout co mimo kultivovanejsich nadavek do zabednencu jsi prisel nabidnout.
Uz zase si to tve ego bere osobne. Tobe jsem to nepsal. :-)
Nabizim konzultaci hledajicim. Ty uz sve vis, tak mne ignoruj. :-)

locki
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 61
Registrován: 02 pro 2011, 23:54
pohlaví: Muž
Obdrženo poděkování:
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod locki » 20 bře 2012, 23:10

Milda: Nevim, co Te vede k presvedceni, ze si nejak osobne beru co sem pises. A uz uplne mi to unika ve vztahu k Tebou komentovane, obecne vete. Nemam ani na druhou stranu ve zvyku psat osobni prispevky, ale Ty si jine vetsinou nezaslouzis. Jsi kaspar, ktery me zatim bavi. Az se mi Tvoje predstaveni omrzi(coz se vzhledem k Tvym moznostem blizi), dockas se ignorance. Tyhle veci ale urcuju ja. Maly magicky experimentik na Tve osobe take nezaskodi. Aspon uvidime, jestli jsi domorodec tam, kde se za nej vyhlasujes. ;)
Stay well on your way and follow the Sign.

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: Zkorumpovaní politici a Kosmická Spravedlnost #1

Příspěvekod Ondra » 21 bře 2012, 00:09

locki: popíjí ayahuascu a kouří DMT, mezi tím 10x umře a znovu se narodí.


Zpět na “Archiv, neaktivní témata..”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů