Satan

Moderátoři: Cagliostro, Anubis

Uživatelský avatar
zebyja
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 523
Registrován: 02 kvě 2013, 15:47
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 66×
Obdrženo poděkování: 182×

Re: Satan

Příspěvekod zebyja » 01 zář 2013, 11:29

Milda píše:Dokazete se o obsahu bavit do hloubky a ne s predsudky bloudit na povrchu nebo se bat cehokoliv?

Zkus vyzdvihnout některé pasáže.. Které ty sám považuješ za korektní a zamíchej do toho některé pasáže z jiných knih.. bez toho aniž by lidé věděli, která pasáž je z které knihy.. Ať se k tomu lidé vyjádří ;) To by mohlo být zajímavé.. A to i pro Ty co satanskou bibli nečetli.. :)
Inteligentní člověk umí řešit problémy, genius jim umí předcházet..
_________________________________________________________
legenda pro mé příspěvky: offTopic, dodatek, předmět zprávy

Uživatelský avatar
verona
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 82
Registrován: 06 črc 2012, 13:12
pohlaví: Žena
Obdrženo poděkování:

Re: Satan

Příspěvekod verona » 01 zář 2013, 15:05

zebyja píše:Zkus vyzdvihnout některé pasáže.. Které ty sám považuješ za korektní a zamíchej do toho některé


Zebyja, myslím že narazíš. Jsou tam pasáže, které skutečně nerozeznáš. Tak přeji hodně štěstí.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Satan

Příspěvekod Milda » 01 zář 2013, 16:36

verona píše:Zkus vyzdvihnout některé pasáže.. Které ty sám považuješ za korektní a zamíchej do toho některé

Zebyja, myslím že narazíš. Jsou tam pasáže, které skutečně nerozeznáš. Tak přeji hodně štěstí.

Jestlize nejde rozeznat pasaz satanske bible od jinych nesatanskych knih, to je ale satanske! ;-)

Uživatelský avatar
zebyja
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 523
Registrován: 02 kvě 2013, 15:47
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 66×
Obdrženo poděkování: 182×

Re: Satan

Příspěvekod zebyja » 02 zář 2013, 09:59

verona píše:...

No já vím, co tam je.. To je spíš kvůli jistým odpůrcům.. Neříkám, že vše co tam je, je bůh ví jak skvěle popsaná pravda.. Ale některé části jsou velmi dobré a člověk si z toho může ledacos vzít, pokud je na to připravený..
Inteligentní člověk umí řešit problémy, genius jim umí předcházet..
_________________________________________________________
legenda pro mé příspěvky: offTopic, dodatek, předmět zprávy

Uživatelský avatar
verona
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 82
Registrován: 06 črc 2012, 13:12
pohlaví: Žena
Obdrženo poděkování:

Re: Satan

Příspěvekod verona » 02 zář 2013, 20:55

zebyja píše:
verona píše:...

No já vím, co tam je.. To je spíš kvůli jistým odpůrcům.. Neříkám, že vše co tam je, je bůh ví jak skvěle popsaná pravda.. Ale některé části jsou velmi dobré a člověk si z toho může ledacos vzít, pokud je na to připravený..

Řekla bych spíš, že člověk musí být dostatečně připravený, aby jí mohl bez úhony přečíst. :lol:

Uživatelský avatar
dar
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 101
Registrován: 12 lis 2010, 21:47
pohlaví: Muž
Obdrženo poděkování:

Re: Satan

Příspěvekod dar » 02 zář 2013, 21:00

Milda píše:Diskuze je zajimava.....
Kdo vsak tu Satanskou bibli precetl??


Bude to aspoň 15-20 let, co jsem to četl, leč obsah knihy kolem mne prošel jako když kapka vody sklouzne po husím peří (vytěsnění? možná), takže necítím kompetenci se ke knize vyjadřovat.

Ale zapravdu mohu dát Arexovi. Satanisté mají vskutku jiný pohled na svět a specifický humor. Cení si například kvality papíru, na kterém je tištěna klasická bible - prý se z toho skvěle balí jointy.
Nebude pak náhoda, že jeden z historicky významných představitelů Církve Satanovy bydlel co by kamenem dohodil od jediného oficiálního českého exorcisty :twisted:
Třetí oko není prdel, zkuste ho aspoň občas použít.

FTX

Re: Satan

Příspěvekod FTX » 29 zář 2013, 20:57

Cituji http://www.rahunta.cz/news/pravda-odhalena-o-skutecnem-cili-svobodneho-zednarstvi-/:
A nyní samotné tělo příběhu: Satan usiluje svrhnout Hospodina z Jeho místa Stvořitele. (Což ale samořejmě možné není!) A pohádka, kterou balamutí rodinu Rothschildovu, která pak podle toho dál jedná, skrze „své otroky zednáře“ (protože tak je na zednáře z jejich pozice pohlížno, že život zednáře nepatří už jemu samotnému, natož pak prý Bohu, ale Rothschildovi), je tato: Cílem Satana je vyvolat naprosté peklo na zemi. Takovou bolest, nářek a utrpení lidí, rozšířit hřích do nekonečných rozměrů a nakonec lidi naházet do sirného jezera na zemi, aby Ježíš, dojat nad tím utrpením člověka, znovu na zem z Nebes sestoupil, jako před 2000 roky, ve snaze pomoci těm trpícím lidem. A jak se Ježíš přiblíží k tomu sirnému jezeru plnému trpících lidí, zezadu prý přiskočí Satan a postrčí ho, aby sám Ježíš do toho sirného jezera spadl. Jeho Otec, Hospodin, v žalu nad tím, co se stalo, že přišel o svého jediného Syna, nechá, podle Satanových přání a předpokladu, průchod svému hněvu a dá vybuchnout tuto zemi a ta energie, která se tím uvolní, tu si vezme Satan a tak získá energii samotného Hospodina a postaví se na Jeho místo. A tak nad Hospodinem „zvítězí“.

............................................

Takže suma sumárum, zednáři: Už se nemusíte snažit stoupat ve vaší hierarchii, ve snaze a úsilí, abyste to byli právě vy, kteří tu vámi plánovanou a připravovanou apokalypsu přežijete. Satan nepočítá s přežitím jediného z vás!

Ani Vás, pane Rothschilde. Ať zednář nízký nebo vysoký, jste na tom všichni stejně: drženi a řízeni strachem a obalamuceni do astronomických rozměrů! Zařvat však podle Satanova plánu máte úplně všichni. Ať malý nebo velký.

Ta tragédie na tom však je, že ta smrt je na věčnost (!), že se nejedná o nějaký bájně smyšlený přechod do „paláce moudrosti“, jak vy zednáři věříte, ale do věčného trápení a bolestí Pekla, sdílet osud s vaším idolem, Satanem, kterému tento osud byl Bohem vyměřen. A jemu, Satanovi, jde teď o jediné: stáhnout s sebou do věčného zatracení Pekla co nejvíce duší, a tak se pomstít Hospodinu, kterému jinak než přes utrpení jeho dětí, tedy nás lidí, ublížit nemůže. (Vy, my všichni, jsme mu totiž jedno. Tedy jestli za “jedno” se dá pokládat nenávist, kterou chová ke každému z nás, bez vyjímek, pane Rothschilde.)

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2866
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 554×
Obdrženo poděkování: 715×
Kontaktovat uživatele:

Re: Satan

Příspěvekod marvin » 30 zář 2013, 10:14

Zamykám. Pokud někdo příjde s pádným příspěvkem, tak ať mi dá vědět..
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

FTX

Re: Satan

Příspěvekod FTX » 16 lis 2013, 12:07

marvin píše:Zamykám. Pokud někdo příjde s pádným příspěvkem, tak ať mi dá vědět..


Ať mi Marvin promine, ale to nejdůležitější tady napsáno nebylo. Pokud se jakýmkoliv způsobem necháte inspirovat tím, co souvisí se Satanem, tak skončíte na duchovní cestě. I kdyby Vám na místo Satanistické Bible Satan dával cokoliv - třeba zlatou cihlu. Nebo Vám nabízel, že budete vládcem světa, prezidentem zeměkoule, nejlepším mágem ze všech.


Je to jak kdyby jste seděli v kriminále a po mnoha letech se pokazily dveře od cely. Satan, jako hlavní dozorce, by vám přinesl na stříbrném podnosu hostinu, kterou jste dosud nikdy nejedli. K tomu to nejlepší víno o jehož lahodnosti jste dosud jen slyšeli. A vy pak máte na výběr buď hodovat a mít z toho radost a nebo zavětřit příležitost a pokusit se uniknout. Budete sice jako otrhaný žebrák, ale zato na svobodě.


PS: Doufám, že chápete alegorii, že tím vězením je Vaše mysl.


Zpět na “Archiv, neaktivní témata..”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů