Kočky - magicka zvirata

Moderátoři: Cagliostro, Anubis

Uživatelský avatar
Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 422
Registrován: 01 lis 2010, 02:17
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Kočky - magicka zvirata

Příspěvekod Pete » 16 bře 2011, 16:49

Kocky maji mit udajne schopnost videt astralni bytosti/astralni cestovatele, proto meli mit carodejnice kocky aby vedeli o pripadnych astralnich utocnicich a mohly se branit.

Dalsi vec je ze si v dome najdou par mist, kde rady sedi/lezi, i kdyz jsou to mista naprosto nepohodlna. Maji pry vyhledavat geopatogenni zonu, misto pro psy a cloveka nevhodne.

Rika se, ze oci jsou zrcadla (popripade okna) do duse. Urcite znate Matrix, kde nosili jako "ochranu" cerne bryle, taky kdyz mate nasazene cerne bryle tak se citite povysene nad druhym, protoze vam nevidi do oci tudiz se citite mene zranitelni. Todle jsem chtel zminit proto, ze kocky se nerady popripade malo kdy divaji cloveku primo z oci do oci, bud je priviraji, nebo se podivaji jenom na chvili a hned uhnout pohledem. Mozna proto, ze je prez oci schopna vnimat nase problemy, nabalenou negativni energii.

Vrneni je taky zvlastni, kocky skoro cely den lezi, a vrneni jim pomaha aby jim neslably kosti (astronauti toho chcou vyuzit pri cestach do vesmiru kdy na ne nepusobi gravitace tudiz jim slabnou kosti). Jednou jsem si vsiml ze po delsi dobe mazleni se s kockou, jsem byl neuveritelne nabity energii, mozna ze ma vrneni podobny ucinek jako vychodni Mantra Om.

Kdyz uz kocka vyciti ze jste "ocisteni" od negativniho energie a osobnich problemu, popripade se ji venujete delsi dobu v kuse, tak priblizi jeji hlavicku k vasi hlave ze se skoro dotykate nosem, a uprene se vam podiva do oci, jak mi todle kocka udela tak citim silne ze se mi otevrelo treti oko. Je to neuveritelny pocit kdyz se vam diva tesne z oci do oci a ucitite jak se vam otevre treti oko (umim ho aktivovat kdy chci, ale krome dlouheho pohledu do plamenu od svicky se mi samovolne neotevira) navic zaroven i citim ze je jakysi prenos energie mezi nami (zda posila jen ona mi, nebo si navzajem, a kolik to vycitit nedokazu, ale ze se mi otevre a ze zacne prenos to vycitit dokazu)

Taky si myslite ze je kocka magicke zvire ? Popripade jake mate skusenosti pochlubte se :P

EDIT:
Onen nezaměnitelný zvuk, kterému říkáme vrnění, kočkovité šelmy vyluzují pomocí stahů hrtanových a bráničních svalů. Vzniká tak pravidelný zvuk o frekvenci 25 - 150 Hertzů. Bylo zjištěno, že právě tato poměrně hluboká frekvence je mimořádně prospěšná všem živým organismům. Je to s podivem, ale pokud je živý organismus vystaven takovéto frekvenci tak se zlepšuje pevnost kostí, posiluje svalová hmota a dokonce se zlepšuje i hojení ran.

Nízké frekvence se se přenáší z kočičího těla i na lidské, takže tím že vaše oblíbená kočka vrní vlastně zlepšuje zdravotní stav obou.

Uživatelský avatar
Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 422
Registrován: 01 lis 2010, 02:17
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: Kočky - magicka zvirata

Příspěvekod Pete » 20 bře 2011, 18:32

škoda, čekal jsem že alespon někoho zaujmou vlastnosti kočky stejně jako mne, a že se podělí o jeho skušenosti...

Uživatelský avatar
Anubis
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 680
Registrován: 19 zář 2009, 18:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 59×

Re: Kočky - magicka zvirata

Příspěvekod Anubis » 20 bře 2011, 18:59

Kočky jsou jako moje sestry a rád si s nimi povídám, ale to jsi asi nechtěl slyšet. :)

Uživatelský avatar
Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 422
Registrován: 01 lis 2010, 02:17
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: Kočky - magicka zvirata

Příspěvekod Pete » 20 bře 2011, 20:42

To povidani myslis na hrubohmotne nebo astralni/mentalni urovni ? :lol:

Uživatelský avatar
Anubis
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 680
Registrován: 19 zář 2009, 18:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 59×

Re: Kočky - magicka zvirata

Příspěvekod Anubis » 20 bře 2011, 21:29

Pete píše:...

To hrubohmotné u těch čtyřnohých většinou neklape. I když podle některých lidí umím napodobit jisté skřeky, tak jednotlivé kočky na to zaberou jen poprvé... když nedostanou odpověď, tak konverzace končí jednou pro vždy.

Co se týče jejich schopností telepatických, tak z těch zvířat, co jsem potkal, mají nejlepší způsobilost ke koncentraci a proto je i ta „domluva“ možná. Dal jsem to do uvozovek, protože když chtějí něco sdělovat, tak se to většinou neděje při té všem známé koncentraci. Ony v tu dobu sdílí se stejně naladěným člověkem klid a lidské oči jim pomáhají jako zrcadla vlastního stavu. Pokud na sebe samé (skrz lidský pohled) nevidí, tak většinou nemají zájem. Taky bych řekl, že kočka má velmi bohatý a často vědomý snový život... Pokud v hmotné rovině žije blahobytně, tak má pro svůj postup velmi dobré předpoklady. Horší je to s kočkami, které žijí na hranici života a smrti. S nimi jsem se setkal zejména v Tunisu a Egyptě, ty neměly dobré napojení - o to víc mi jich bylo líto a nosil jsem jim od večeře.

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Kočky - magicka zvirata

Příspěvekod marvin » 21 bře 2011, 15:14

Pete píše:...


Kočky jsou naprosto geniální zvířata. Kdo s nim delší dobu žije (já mam doma tři kočky) tak si je totálně zamiluje. Každá ma svou nezpochybnitelnou povahu, svůj jedinečný charakter a rysy. Některé se bojí, některé jsou odvážné. Všechny maji psychiku do jisté míry formovanou svou minulostí - stejně tak jako člověk.

Mě osobně přinášejí do života obrovské množství harmonie, klidu a spokojenosti. Vyhledávají tě když ti není dobře jak psychicky tak fyzicky. Pokud mě bolí břicho, tak si s radosti lehnou na postiženou oblast a většinou přichází rychle unáva. Když mám občas spleen nebo jsem vyčerpany (psychicky) tak tě otravují tak dlouho, aby jsi si s něma hrál, dokud úplně nezapomeneš na své problémy.

Co se týče "magického" spojení s člověkem - myslím, že to mají všechna zvířata. Psi ještě více. Kočka je velice náladová, dělá jenom to co chce a člověk je pro ni nahraditelným a postradatelným (narozdíl od psa). Nejsou nám věrné a ikdyž máme pocit, že k nám přilnuly - je to pouze určitá náklonost a zvyk, ve skutečnosti jsou to vždy svobodné bytosti :)

Jejich působení vídím spíš v psychologickém významu - to nabití energií - to je prostě to, jak ze sebe vyzařují klid, pohodu, jsou jemné (srst) a rádi se mazlí a válí - to je prostě ideál harmonie a relaxace..
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
AlA777
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 74
Registrován: 27 kvě 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Kočky - magicka zvirata

Příspěvekod AlA777 » 13 bře 2012, 12:35

Tak tak, kocicky jsou uzasne stvoreni. Slysel jsem to o tech patogennich zonach taky, ale z vlastni zkusenosti soudim, ze je to nesmysl, protoze jinak bych mel cely byt patogenni.. :D

moje cicinky:

Obrázek
Naposledy upravil(a) AlA777 dne 23 bře 2012, 05:29, celkem upraveno 2 x.
"Seekers there are in plenty: but they are almost all seekers of personal advantage. I can find so very few Seekers after Truth.
Sa’adi

Uživatelský avatar
Cagliostro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1224
Registrován: 11 bře 2010, 11:16
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 521×

Re: Kočky - magicka zvirata

Příspěvekod Cagliostro » 22 bře 2012, 21:30

Kočky, téma, které samo o sobě je velice rozsáhlé téma. Patogenní zóny-myslím že jistá část na této pověře může být reálná. Obzvláště v případech, když si to dotyčná osoba vsugeruje ;)
O psech se povídá nejlepší přítel člověka, ale pak je rozporuplné, že pes byl podle starých grimoaru požíván častěji, než kočka, při magických rituálech (spíše nekromantických rejdů, tipu vesnických hlupáků, když evokovali dle nějaké staré knihy třeba skřítka, aby jim ukázal poklad).
Nebo jiné zvíře, které se hojně používalo, ale to už opravdu v černé magii-kohout.
Ego sum, qui sum!

Uživatelský avatar
Saila
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 967
Registrován: 23 kvě 2013, 23:10
pohlaví: Žena
Poděkoval(a): 112×
Obdrženo poděkování: 68×

Re: Kočky - magicka zvirata

Příspěvekod Saila » 08 zář 2013, 22:39

Sice kocku nemam ale stala se mi takova vtipna prihoda, kdyz jsem byla u kamaradky ktera ji mela.
Bavili jsme se o mimozemstanech a byla u nas na gauci ta jeji kocka, ja ty kamaradce rekla jenom tak v legraci "co ty vis treba je to speh z vesmiru" myslic tu kocku, a i kdyz jsem se na ni nekoukala tak se ke me najednou otocila koukajic mi do oci s takovym pohledem podobnym "sakra odhalili me" byl to hodne silnej pocit a tezko se popisuje, kazdopadne jsem pak s tou kamaradkou na ni nevericne koukali a premysleli jestli se nam to zda:-D

ja mam jinak doma ptaky z toho jedna je andulka, ktera mi byla kdysi "poslana jako darek" z jemnohmotnych sfer, stylem ze mi vycerpana sedla na parepetu za oknem na truhlik a nechala se chytit, a ta obcas reagovala na "navstevy" v noci kdyz se nejake te astralni navstevy asi lekla ze spadla z bydylka (klec mela prikrytou hadrem takze nevidela ven) a pak delala takovej ramus ze me to vzbudilo z vetsinou dost zvlastniho snu, a pak i ja citila ze tam neco je... ale cert vi :D
All izz well :-)

Uživatelský avatar
Helena
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 904
Registrován: 18 črc 2013, 14:10
pohlaví: Žena
Poděkoval(a): 257×
Obdrženo poděkování: 56×

Re: Kočky - magicka zvirata

Příspěvekod Helena » 09 zář 2013, 09:19

Ke kočkám a místům, kde spí, můžu přidat jednu zkušenost. Před lety jsem měla takový starý počítač, který jsem měla položený na stole, a pokaždé, když jsem ho zapnula, kočka okamžitě přišla a lehla si na něj. Jakmile jsem ho vypla, kočka znechuceně odešla. Pes reagoval opačně. Jak se počítač zapnul, obcházel ho obloukem. Já osobně jsem to hučení taky nemusela. :-)
Tiše sedím, nic nedělám, jaro přichází a tráva sama roste.

Uživatelský avatar
Arborius
jdu do sebe
jdu do sebe
Příspěvky: 36
Registrován: 11 srp 2013, 19:59
pohlaví:
Poděkoval(a): 74×
Obdrženo poděkování: 117×

Re: Kočky - magicka zvirata

Příspěvekod Arborius » 09 zář 2013, 09:29

B. Hrabal: " Kdo by jednou nechtěl zabít Boha".... Milovník kočičího národa ;-) Vřele doporučuji :

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1012 ... bal/video/

Kočky jsou bytosti dvou světů. Žijí na hrubo-hmotné a zároveň na astrální úrovni. Egypťané, jim říkali Oči Réovy. Proto nelze, kočky "moc" domestikovat...jednají za sebe. Jednají dle svého božství... Jsou milostivé - Bastet i kruté - Sechmet.

"Kočka hlídá magii - astrál a možné nebezpečí. Dle divného chování, majitel pozná že je něco špatně. Oni neloví jen myši ale i larvy.."

Kočka je malý lev. Je jí dovoleno jako málo kterému zvířeti, při magické práci v kruhu přicházet a zase odcházet. Ne nadarmo, mnoho národů je mělo jako strážce chrámů...a jako výkonnou moc...při znesvěcení...

Kočky žijí s lidmi, ne lidi s kočkami ;-))

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Kočky - magicka zvirata

Příspěvekod marvin » 09 zář 2013, 12:51

To mi připomíná - trochu se stydím, že si nejsem jistý, jestli jsme to tu už neprobírali (trochu se mi slévají různá fora dohromady), ale jak to provádíte se cvičením, když máte v místnosti zvěř? Protože mě se kočky často usazují v klíně právě při různých mentálních cvicích a prostě si tam jenom vrní. Ani mě to moc neruší (pokud nezačně hledat lepší místo, přičemž dost škrábou : )

Vím, že se tohle hodně řešilo na yahoogroups a tam na to byli dost protichůdné názory. Já se většinou tu hodinu ani nehnu, tak to moc neřeším, většinou jenom postřehnu že přijde a pak odejde, ale někdy je to vtipné.

Co si o tom myslíte?
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 422
Registrován: 01 lis 2010, 02:17
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: Kočky - magicka zvirata

Příspěvekod Pete » 09 zář 2013, 15:45

Marvina nechci tvrdi ze jsi nejaky "necisty" ale nemuze to byt tim, ze se proste v te chvili vnitrne ocistujes od negativni energie (byt by ji bylo malo) a to tu kocku pritahuje ? Slysel jsem nazor, ze kocka nenasava negativni energii do sebe ale do kozichu - aby ho mela pekne nacechrany..

Mimochodem co si myslite o "materskem komplexu" moji kocky ? Proste zacne vrnet, skrabat a cucat a slimtat okolo prsu byt chlapa.. nenajde si presne bradavku ale v tech mistech.. obleceni pak byva doslimtane :D Dela to cele nasi rodine, a to uz je to neni mlade a je celkem velka..

Uživatelský avatar
Saila
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 967
Registrován: 23 kvě 2013, 23:10
pohlaví: Žena
Poděkoval(a): 112×
Obdrženo poděkování: 68×

Re: Kočky - magicka zvirata

Příspěvekod Saila » 09 zář 2013, 16:17

taky jsem cetla o tom ze to sbira do kozichu aby ho mela nacechranej :lol:

jinak ja to mam s papouchama taky vtipny ten jeden o nem se otec zminoval ze to je jako kdyz brzdi vlak ten jeho jecak... ja to resim tak ze cvicim o 2 mistnosti vedle a mam zavreny vsechny dvere propojujici me a ptaky... jo neco slyset je ale neni to tak hrozny:-D
All izz well :-)

Uživatelský avatar
dar
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 101
Registrován: 12 lis 2010, 21:47
pohlaví: Muž
Obdrženo poděkování:

Re: Kočky - magicka zvirata

Příspěvekod dar » 09 zář 2013, 20:38

marvin píše:jak to provádíte se cvičením, když máte v místnosti zvěř? Protože mě se kočky často usazují v klíně právě při různých mentálních cvicích a prostě si tam jenom vrní.


Kočka je natolik svébytné zvíře, že sama ví co je pro ni dobré a co nikoliv. Pes i kočky si ke mě sedají dle své nálady a neřeším to. Velmi dobře vidí a vědí co dělám a pokud jim je to příjemné, přidají se.
Při práci s energií mi sami kolikrát strčí hlavu do rukou, a chtějí trošku nasát. Jsou taky ale cvičení a energie, které mým zvířatům nesedí.
Jednu dobu se jedna z koček, která je více venku vždy vracela okolo druhé třetí v noci, kdy je astrál nejživější a sedala si na kraj postele a hlídala.

Pete píše:Slysel jsem nazor, ze kocka nenasava negativni energii do sebe ale do kozichu - aby ho mela pekne nacechrany


To mi přijde s prominutím jako báchorka. Kočka bere věci na sebe. Vědomě na sebe bere i některé nemoci lidí. To mám z vlastní zkušenosti. Ostatně to co píše Marvin o bolesti břicha tomu trošku nahrává. Kočka nemá moc kapacitu léčit, ale bere na sebe - to si zaslouží velkou úctu.

Ostatně kočka i pes bývají v mytologii a starých kulturách průvodci na druhý břeh.
Třetí oko není prdel, zkuste ho aspoň občas použít.


Zpět na “Archiv, neaktivní témata..”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti