Inkarnace Mistra Ariona, nebo podvodník?

Moderátoři: Cagliostro, Anubis

Emil55
mé první příspěvky:)
mé první příspěvky:)
Příspěvky: 9
Registrován: 19 srp 2011, 15:55
pohlaví:

Inkarnace Mistra Ariona, nebo podvodník?

Příspěvekod Emil55 » 19 srp 2011, 17:46

Zdravím. Narazili jste někdo osobně, či z doslechu na jistého Luďka Kováče? Už delší dobu mě zneklidňuje jeho web htpp://www.rahunta.cz , kde nestydatým způsobem kombinuje učení F.Bardona se směskou všeho druhu. Z počátku to působilo čtivě, protože odkazoval na zajímavé zdroje, ale později už to začal být těžký channellingový úlet. Právě to míchání dobrých zdrojů s blbinami mi dělá nejvíc šoufl.
Mimo vlastní pochybná cvičení, která vydává za milost od Stvořitele pro tento věk (který prý co nevidět skončí) jsou nejvýživnější jeho diskuze s odpůrci - Jířím Maškem z http://www.osud.cz a Jiřím Novákem z http://www.novaduchovnicesta.cz . Oba jmenovaní jsou rovněž svérazové nejhrubšího kalibru, ale tento je myslím předčil.

Dotyčný Luděk Kováč se evidentně považuje za inkarnaci F. Bardona (Ariona) a podle jeho velkohubosti nejspíš i za Boha.
Podařilo se mi zjistit, že snad svého času vedl i výuku magie, kde k němu chodil jako jeho žák právě onen J. Novák. Toho teď označil ve svých diskuzích za mimozemšťana cizí rasy, který nezvládnul svou úlohu. Celé diskuze s ním elegantně odklidili na jiný web http://duchovnicesta-ndc.webnode.cz/.

Kdo jste z Prahy a máte čas, zajděte si za ním. Opakovaně k tomu vyzývá všechny své odpůrce z diskuzí, včetně mě. Jsem často mimo ČR, takže si to nemůžu jít ověřit, ale chtěl bych toho kverulanta poznat osobně.

Aresa je dle jejich webu:
Kloboukova 1180/17, Praha 4 - Chodov (Horní Roztyly)
tel: 246 063 400 (401)

Možná by bylo lepší to neřešit, ale nemám moc dobrý pocit z toho, když se někdo přiživuje na odkazech Mistrů...

Uživatelský avatar
Cagliostro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1224
Registrován: 11 bře 2010, 11:16
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 521×

Re: Inkarnace Mistra Ariona, nebo podvodník?

Příspěvekod Cagliostro » 19 srp 2011, 19:28

Nevím, proč zde něco takového řešit. Můžeme tisíckrát psát své názory, které to však nevyřeší.

Ostatně, i Mistrů Reiky (či Reiki,) roste jako hub po dešti, a přestože to Český (prvorepublikový a středověký) okultismus nezná, je dnes dáván dohromady. Říkal li např. Kefer ve 30. letech: "Dnes nás je tolik...", Dnes nás je jen (!) tolik. Myslím, že mistrů (nejen) Reiky je tolik, že na to statistiky veřejného průzkumu nestačí. :roll:
Ego sum, qui sum!

Uživatelský avatar
Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 422
Registrován: 01 lis 2010, 02:17
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: Inkarnace Mistra Ariona, nebo podvodník?

Příspěvekod Pete » 19 srp 2011, 19:52

Bohuzel no. Je to tak i s dnesnimi Hermetiky.

Nemluve o tom, ze podle teorii ktere jsem slysel se clovek muze inkarnovat treba za 300 let, vzhledem k tomu ze po smrti probiha cas jinak (popr neni vhodna doba k tomu zrovna ted) ..

FTX

Ach jo.

Příspěvekod FTX » 19 srp 2011, 22:05

Doporučuji si znovu přečíst z Brány z VI lekce magický výcvik těla zejména poslední 2 stránky.
V 6. vydání z roku 1999 je to hlavně na stránce 119.
Pokud to zvládnete i prakticky, tak otázka ztrácí smysl.

Pochopte, že oni za to "nemohou". Takhle dopadne každý, kdo se bez průpravy otevře do astrálu.

Pete píše:slysel se clovek muze inkarnovat treba za 300 let,

Podle informací, co mám, to takhle nefunguje. Navíc se v posledních letech "urychluje čas" a doba se zkracuje.
Naposledy upravil(a) FTX dne 20 srp 2011, 07:19, celkem upraveno 1 x.

Emil55
mé první příspěvky:)
mé první příspěvky:)
Příspěvky: 9
Registrován: 19 srp 2011, 15:55
pohlaví:

Re: Inkarnace Mistra Ariona, nebo podvodník?

Příspěvekod Emil55 » 19 srp 2011, 22:33

Cagliostro píše:Nevím, proč zde něco takového řešit. Můžeme tisíckrát psát své názory, které to však nevyřeší.

Ostatně, i Mistrů Reiky (či Reiki,) roste jako hub po dešti, a přestože to Český (prvorepublikový a středověký) okultismus nezná, je dnes dáván dohromady. Říkal li např. Kefer ve 30. letech: "Dnes nás je tolik...", Dnes nás je jen (!) tolik. Myslím, že mistrů (nejen) Reiky je tolik, že na to statistiky veřejného průzkumu nestačí. :roll:


Proč? Třeba proto, že ve chvíli kdy tyto bludy opustí něčí mozkovnu, dostávají se do styku s okolím, které je tak formováno. Je spousta tápajících, kteří se nechají podobnými existencemi strhnout. Podle zdejších příspěvků je zde dost lidí s rozhledem, tak mě napadlo, že by k tomu snad mohl někdo mít něco věcného( osobní zkušenost, nebo alespoň něco z doslechu...).

Reiki bych sem nepletl. To je kapitola sama pro sebe. Být pasivní kanál je prostě in, zvlášť když se to dá koupit. Podobně in jsou i andělíčkové mánie... :roll:

Emil55
mé první příspěvky:)
mé první příspěvky:)
Příspěvky: 9
Registrován: 19 srp 2011, 15:55
pohlaví:

Re: Inkarnace Mistra Ariona, nebo podvodník?

Příspěvekod Emil55 » 19 srp 2011, 22:37

Pete píše:Bohuzel no. Je to tak i s dnesnimi Hermetiky.


plagiátoři a mnohdy špatní...

Pete píše:Nemluve o tom, ze podle teorii ktere jsem slysel se clovek muze inkarnovat treba za 300 let, vzhledem k tomu ze po smrti probiha cas jinak (popr neni vhodna doba k tomu zrovna ted) ..


Teorie a praxe je rozdíl. Já zase slyšel cca jednou za 100let, ale podle mě to bude u každého dle zralosti a aktuálních podmínek tady dole...

Uživatelský avatar
Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 422
Registrován: 01 lis 2010, 02:17
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: Inkarnace Mistra Ariona, nebo podvodník?

Příspěvekod Pete » 19 srp 2011, 22:43

.. ale podle mě to bude u každého dle zralosti a aktuálních podmínek tady dole...

To by souhlasilo s tou "mou" teorii taky, 300 let bylo jen tak placnuti do vetru.

Emil55
mé první příspěvky:)
mé první příspěvky:)
Příspěvky: 9
Registrován: 19 srp 2011, 15:55
pohlaví:

Re: Ach jo.

Příspěvekod Emil55 » 19 srp 2011, 22:48

FTX píše:Doporučuji si znovu přečíst z Brány z VI lekce magický výcvik těla zejména poslední 2 stránky.
V 6. vydání z roku 1999 je to hlavně na stránce 119.
Pokud to zvládnete i prakticky, tak otázka ztrácí smysl.


Vím kam míříte. Vidím to na podobnou diagnózu, ale taky se mohu mýlit. Četl jste něco od něj, nebo jste to vystřelil na první dobrou? ;)

FTX píše: Pochopte, že oni za to "nemohou". Takhle dopadne každý, kdo se bez průpravy otevře do astrálu.


S tím nemám problém. Ostatně ani ti, co podobným "spasitelům" naletí za to taky "nemohou". Víte co je zde paradox? Že dotyčný z podobného sebeobluzování obviňuje jiné a to dost velkohubě...

Emil55
mé první příspěvky:)
mé první příspěvky:)
Příspěvky: 9
Registrován: 19 srp 2011, 15:55
pohlaví:

Re: Inkarnace Mistra Ariona, nebo podvodník?

Příspěvekod Emil55 » 19 srp 2011, 23:05

Mrkněte se třeba na tohle (včetně diskuzí):
http://www.rahunta.cz/news/deje-se-neco-30-radostna-zprava-/

LK=Luděk Kováč
Erien Azarin= jeho redakční kolega

nebo toto:
http://www.rahunta.cz/news/sedm-dni-pro-navrat-ducha/

Čert ví jaký bubák je za tím zdánlivě osvíceným vystupováním... :?:

Uživatelský avatar
Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 422
Registrován: 01 lis 2010, 02:17
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: Inkarnace Mistra Ariona, nebo podvodník?

Příspěvekod Pete » 19 srp 2011, 23:05

Myslim, ze je nejlepsi dat na intuici. Ono je dost mozne, ze i falesny Mistr nas leccemu priuci, treba aniz by sam chtel.

Emil55
mé první příspěvky:)
mé první příspěvky:)
Příspěvky: 9
Registrován: 19 srp 2011, 15:55
pohlaví:

Re: Inkarnace Mistra Ariona, nebo podvodník?

Příspěvekod Emil55 » 19 srp 2011, 23:14

Pete píše:Myslim, ze je nejlepsi dat na intuici. Ono je dost mozne, ze i falesny Mistr nas leccemu priuci, treba aniz by sam chtel.


Souhlasím. Přesto nepovažuji za správné jen tak mávnout rukou nad podobnou činností...Kolikrát stačí i prosté vyjádření nesouhlasu v diskuzi...

Falešný buditel dostane zpětnou vazbu a pomyslné ovce zase víc úhlů pohledu...

Uživatelský avatar
Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 422
Registrován: 01 lis 2010, 02:17
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: Inkarnace Mistra Ariona, nebo podvodník?

Příspěvekod Pete » 19 srp 2011, 23:19

Samozrejme ze nesouhlasim s tim, aby bylo vice falesnych Mistru. Ale i pres to se snazim videt veci z obou stran ;)

Uživatelský avatar
Cagliostro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1224
Registrován: 11 bře 2010, 11:16
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 521×

Re: Inkarnace Mistra Ariona, nebo podvodník?

Příspěvekod Cagliostro » 20 srp 2011, 22:18

Emil55 píše:...


osobně si myslím, že to je případ jeden ze sta, a tím jedním se nic nevyřeší. Bohužel, ale je to tak.
Ego sum, qui sum!

FTX

Re: Ach jo.

Příspěvekod FTX » 21 srp 2011, 18:19

Emil55 píše:Vím kam míříte. Vidím to na podobnou diagnózu, ale taky se mohu mýlit. Četl jste něco od něj, nebo jste to vystřelil na první dobrou? ;)

Zase takhle od boku nestřílím. Podíval jsem se na jeho text a přečetl si pár odstavců. Bylo tam několik znaků, které svědčí pro danou diagnózu.

Je možné se spojit s duchem dané osoby a pokecat si na této úrovni. Lze dohledat i tu entitu, co ho inspiruje. Tohle je daleko průkaznější než číst bláboly od chorého mozku. Jenže pak takový výsledek nelze zveřejnit nebo se musí žádat do duchovního světa o souhlas. Intelektuální odhad sice může být z určitého procenta chybný, ale zase (doufám) "není trestný".

Mistr Arion napsal: "Kdo svými schopnostmi odhalí zlo a zveřejní to, tak dává jasně najevo, že získal své schopnosti neprávem a Akáša ho ošálí." Protože v tom mám guláš, tak je lepší být opatrnější.

Emil55 píše:Falešný buditel dostane zpětnou vazbu a pomyslné ovce zase víc úhlů pohledu...
Ovšem to by tu zpětnou vazbu musela chtít Prozřetelnost. Jinak má právo lidi blbnout.
Naposledy upravil(a) FTX dne 17 lis 2011, 21:06, celkem upraveno 1 x.

Emil55
mé první příspěvky:)
mé první příspěvky:)
Příspěvky: 9
Registrován: 19 srp 2011, 15:55
pohlaví:

Re: Inkarnace Mistra Ariona, nebo podvodník?

Příspěvekod Emil55 » 23 srp 2011, 20:24

Cagliostro píše: osobně si myslím, že to je případ jeden ze sta, a tím jedním se nic nevyřeší. Bohužel, ale je to tak.


Asi máte pravdu. Mě jen zaujala ta nestydatost s jakou se dotyčný prezentuje. Možná to v konečném důsledku přecijen poslouží svému účelu...


Zpět na “Archiv, neaktivní témata..”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti