Magic The Gathering

Moderátoři: Cagliostro, Anubis

Harfeník
snažím se trochu psát
snažím se trochu psát
pohlaví:

Magic The Gathering

Příspěvekod Harfeník » 19 říj 2012, 20:25

Ahoj,
tak mě napadlo, když tady slýchám to slovo "magie", jestli někteří z vás mají v oblibě nejpopulárnější karetní hru Magic The Gathering, stejně jako já?
Doma mám stovky karet a v mém PC stovky wallpaperů a artworků..Jeden malíř, který dělá obrázky k této hře sdělil, že inspiraci bere ze svých meditací a snů..Tak mě napadlo, jak je Svět idejí neomezený. Osobně považuji obrázky magicků za jedny z nejfantastičtějších na světě..
Comment, rate, subscribe :-)

Díky, H.
Přes překážky ke hvězdám.

marvin
Administrátor
Administrátor
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 220×
Obdrženo poděkování: 281×
Kontaktovat uživatele:

Re: Magic The Gathering

Příspěvekod marvin » 19 říj 2012, 21:01

jenom "stovky" ? eh.. ja mam tak tisíce... a to uz to tak x let nehraju..chytl jsem to nekdy od treti edice na stredni skole..pak se do toho zacali vrazet prachy atd atd atd.. turnaje, vyhry, prohry, kseftovani s kartama..

ta hra je dobra protoze ma fantasii

je spatna, protoze je v tom obrovsky byznys..

strategicky je blby, ze kdyz ti nechodi karty je to o nicem..

libili se mi hry jako highlander apod.. netradicni.. jinak napad neni spatnej..osobne jsem sbiral karty se specifickyma kreslirema, mike raabe a dalsi..melisa benson atd atd.. jeste toho mam doma fakt kotel..za nekolik tisick kč..ale to uz je minulost :)
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

AlA777
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
pohlaví: Muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Magic The Gathering

Příspěvekod AlA777 » 05 led 2013, 23:19

Taky jsem byl hrdym majitelem nekolika stovek karticek. Driv jsem to hral, pak uz nebylo s kym, tak jsem je venoval jednomu malemu zapalenemu klucinovi. Je pravda, ze je to business, ale pokud nehrajes nejake officialni souteze, tak neni nutno si kupovat porad nove edice.
"Seekers there are in plenty: but they are almost all seekers of personal advantage. I can find so very few Seekers after Truth.
Sa’adi

Zpět na “Archiv, neaktivní témata..”