stvoritel????

Moderátoři: Cagliostro, Anubis

duchykk
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
pohlaví: Muž

stvoritel????

Příspěvekod duchykk » 29 pro 2012, 15:02

Zná někdo odpověd ,?kdo vytvořil všechny bytosti aŤ fyzicke ci astralni,kdo vytvoril tuto silu ktera jej vytvorila , akdo zase ji???

FTX

Re: stvoritel????

Příspěvekod FTX » 29 pro 2012, 15:49

duchykk píše:Zná někdo odpověd ,?kdo vytvořil všechny bytosti aŤ fyzicke ci astralni,kdo vytvoril tuto silu ktera jej vytvorila , akdo zase ji???
Vysvětlení, které se mi zdá nejvěrohodnější je odsud - viz obrázek. http://www.ummo-sciences.org/en/a040.htm Správnou odpověď neznám.

Zkus o tom raději meditovat. Možná se ti dostane lepší odpovědi. Obrázek je možná chybný - materiálně orientovaný, protože pravděpodobně jako první nevznikaly hmotné aminokyseliny, ale nějaký astrální útvar či ještě spíše duchovní útvar.

Když uděláš elementál a nezničíš ho, tak stále existuje a nabaluje na sebe další a další znalosti.

Z ničeho vznikne velký chaos s množstvím větví, ale postupem času se tyto větve čili životní formy začnou redukovat až se vše sejde v jednom bodě odkud vývoj pokračuje dále až do nekonečna. Pak je již vědomá forma zodpovědná za svůj další vývoj a rozvoj.

Pokud náš vesmír není "pravý", tak v něm neproběhl tento přirozený vývoj, ale něco jej již infikovalo životními formami v ranných stadiích vývoje. Na počátku se skoro nic neděje a trvá to téměř nekonečně dlouho. A to něco by byl ten stvořitel - t.j. životní forma ve vyšším stadiu vývoje. A nezáleží na tom, je-li to bytost, skupina bytostí, kolektivní bytost, nebo něco úplně jiného.

PS: Myslím, že bys mohl mezi tím než na to přijdeš pomalu pronikat do tajů české gramatiky, když už jsi to ve škole odfláknul :) .
Přílohy
Image215.gif
Image215.gif (6.79 KiB) Zobrazeno 886 x

Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: stvoritel????

Příspěvekod Milda » 04 led 2013, 14:46

duchykk píše:Zná někdo odpověd ,?kdo vytvořil všechny bytosti aŤ fyzicke ci astralni,kdo vytvoril tuto silu ktera jej vytvorila , akdo zase ji???

Doporucuji Hermetickou kosmogenezi ke studiu.
Rozhovory Herma s Tatem a s Asklepiem.

Zpět na “Archiv, neaktivní témata..”