Masturbace

Moderátoři: Cagliostro, Anubis

Uživatelský avatar
Firzen
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 541
Registrován: 06 dub 2012, 17:30
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 99×
Obdrženo poděkování: 62×
Kontaktovat uživatele:

Re: Masturbace

Příspěvekod Firzen » 06 led 2013, 21:48

To já taky, ale zatím ta larva vede fakt hodně drtivě. :D

Uživatelský avatar
Tomáš
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 540
Registrován: 06 říj 2012, 11:08
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 90×
Obdrženo poděkování: 43×

Re: Masturbace

Příspěvekod Tomáš » 06 led 2013, 22:03

To jo. :D Je proto třeba neúprosně postupovat dále v Bráně k opravdovému zasvěcení, aby bylo posléze velmi lehká ovládnout a zničit takovouto pakáž. :)
Hospodin je tvůj ochránce, Hospodin je ti stínem po pravici.

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: Masturbace

Příspěvekod Ondra » 06 led 2013, 23:15

Tripař píše:To je mi líto... A neejakuloval z jakého důvodu? Tedy pokud to není tajemstvím.




Protože se energii snažil transformovat do vyšších center viz Tantra. Mám k němu respekt i za ty 3 roky co mu to šlo.

Uživatelský avatar
Tomáš
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 540
Registrován: 06 říj 2012, 11:08
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 90×
Obdrženo poděkování: 43×

Re: Masturbace

Příspěvekod Tomáš » 06 led 2013, 23:32

Určitě si zaslouží uznání. :)
Hospodin je tvůj ochránce, Hospodin je ti stínem po pravici.

Uživatelský avatar
Ankhur
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 379
Registrován: 03 říj 2010, 12:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 48×
Obdrženo poděkování: 35×

Re: Masturbace

Příspěvekod Ankhur » 08 led 2013, 11:20

Jen pár slov jako možná inspirace...

Odbourat problém se často = přijmout věci jak jsou. To, že něco jako problém začnu řešit, to se může pěkně zamotat a problémem se stát.
Osvícení a cesta k dokonalosti neznamená cestu k pasivitě a mrtvolnosti. Je to naopak o plném prožívání, uvědomování si a neulpívání na tom, co prožívám a na věcech kolem.
Možná, že v tom posledním je i klíč k sexualitě. Něco blokovat na sílu není řešení. Zkuste zastavit příliv :) Pokud to tedy neumím uchopit jinak, pak je možná lepší to nechat být a nechat plynout ve své přirozenosti.
Není to o tom, co chceš, je to o tom, co skutečně uděláš.

Uživatelský avatar
Tomáš
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 540
Registrován: 06 říj 2012, 11:08
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 90×
Obdrženo poděkování: 43×

Re: Masturbace

Příspěvekod Tomáš » 08 led 2013, 12:43

Ankhur píše:Jen pár slov jako možná inspirace...

Odbourat problém se často = přijmout věci jak jsou. To, že něco jako problém začnu řešit, to se může pěkně zamotat a problémem se stát.
Osvícení a cesta k dokonalosti neznamená cestu k pasivitě a mrtvolnosti. Je to naopak o plném prožívání, uvědomování si a neulpívání na tom, co prožívám a na věcech kolem.
Možná, že v tom posledním je i klíč k sexualitě. Něco blokovat na sílu není řešení. Zkuste zastavit příliv :) Pokud to tedy neumím uchopit jinak, pak je možná lepší to nechat být a nechat plynout ve své přirozenosti.


Díky. :) Dobrá rada nad zlato. :)
Hospodin je tvůj ochránce, Hospodin je ti stínem po pravici.

StarWalker
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 63
Registrován: 24 led 2012, 23:50
pohlaví: Muž

Re: Masturbace

Příspěvekod StarWalker » 08 led 2013, 15:58

Stejně jako Ankhur si v tomhle myslím, že občas je lepší konat, než koexistovat se zžíravou myšlenkou, pokud se jí člověk není schopen zbavit. Mysl nezná hranic, ale jakmile přejde svádivá myšlenka v čin, bariéry vyvstanou a časem donutí jedince fungovat jinak.
Přechod na tantru není konečné řešení. Je to "jen" vyšší level smyslnosti, prohlubující prožitek bez výrazných energetických ztrát. Pro její zvládnutí je třeba přesný opak toho, co v konečném důsledku způsobuje masturbaci. Je třeba mít ukázněnou mysl a silnou vůli.
Ať chceš, nebo ne, jakákoliv forma dráždění pohlavních orgánů, která není přímo spjatá s plozením potomstva, je projevem určité závislosti, od které se budeš muset dříve, nebo později oprostit, budeš-li chtít pokračovat na cestě. Energie nižších center musí být převedena do vyšších a odtud směřovat k tvůrčí činnosti a ne k přiživování smyslnosti.

pár rad na závěr:
1. sestav si horoskop a najdi v něm slabá místa
2. sleduj postavení Luny na obloze vzhledem k nativním slabinám a všímej si kolísání svých sklonů a nálad

S poznáním "nepřítele" máš větší šanci mu čelit. Za 28 dní, kdy projde Luna všech 12znamení máš možnost svést boj se všemi svými nativními slabinami. Za cca 35 dní bez ejakulace a pohlavního dráždění, máš možnost poznat plnou vitalitu a nezkalené vědomí. Když to zvládneš, můžeš srovnávat stav před/po a nebudeš muset spoléhat na to, co kdo napsal, nebo řekl...
"Všude tam, kde se nadsmyslové bádání nachází v nějakém vztahu k lidskému egoismu, vyrůstají také nebezpečné stránky tohoto bádání."

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: Masturbace

Příspěvekod Ondra » 08 led 2013, 16:59

StarWalker píše:S poznáním "nepřítele" máš větší šanci mu čelit. Za 28 dní, kdy projde Luna všech 12znamení máš možnost svést boj se všemi svými nativními slabinami. Za cca 35 dní bez ejakulace a pohlavního dráždění, máš možnost poznat plnou vitalitu a nezkalené vědomí. Když to zvládneš, můžeš srovnávat stav před/po a nebudeš muset spoléhat na to, co kdo napsal, nebo řekl...



To je pěkný...

FTX

Re: Masturbace

Příspěvekod FTX » 08 led 2013, 18:42

Ondra píše:S poznáním "nepřítele" máš větší šanci mu čelit. Za 28 dní, kdy projde Luna všech 12znamení máš možnost svést boj se všemi svými nativními slabinami.

Jenže v této oblasti je příliš mnoho energie a takto to funguje jen pro někoho.

V tomto má Milda pravdu - pro 17 letého se něco takového může stát naprosto nepřekonatelné a navíc si zaseje pochybnosti, že to nezvládl. To už je lepší co napsal Ankhur - prostě přijmout realitu jaká je.

Mantak Chia o sexu napsal, že je jako balón na vodní hladině - čím více ho potlačujete tím více ho tlačíte pod vodní hladinu a on pak vyskočí.

To už je lepší si najít partnerku. Až budete mít chuť na milování, tak ji jednou bude bolet hlava, pak zase nebude uklizeno, někdy si vyslechnete hysterický výlev, někdy se pohádáte a pak se budete udobřovat ... a ta chuť vás pak pomalu přejde sama. Ženy nechť mi odpustí, vidím to realisticky.

Uživatelský avatar
Firzen
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 541
Registrován: 06 dub 2012, 17:30
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 99×
Obdrženo poděkování: 62×
Kontaktovat uživatele:

Re: Masturbace

Příspěvekod Firzen » 08 led 2013, 19:16

FTX, asi je to jak která žena.. :D
Ale tedy rozhodně nejsem zastáncem ustupování závislostem. To je podle mě cesta do pekel.

Jak píše Bardon o astrálních larvách:
Podaří-li se jim strhnout člověka k takové vášni, která jim vyhovuje, živí, udržují a posilují se zářením, které vyvolá v člověku vášeň. Člověk zatížený mnoha vášněmi je v nejnižší sféře své astrální úrovně přímo obklopen četou takových larev. Boj s nimi je urputný a v magii tvoří při ovládání živlů svízelnou překážku.


Takové larvy udělají naprosto vše, aby odůvodnily co nejlépe závislost, kterou vyvolávají. Závislý člověk nikdy nepřizná, ani neuvěří, že je závislý. Vždycky najde milion důvodů, proč je vše v pořádku.
A ustupovat jim tedy není myslím dobrá cesta. Nejsem zastáncem stylu: "Když nejsem dost silný na to, abych to přemohl, tak to nechám plynout, a řeknu, že je to tak přirozené." Takhle to daleko nevede.

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: Masturbace

Příspěvekod Ondra » 08 led 2013, 20:19

FXT: samo , že to nevzathuji na Tripře... nemluvim o nějakém potlačování , ale o transformaci.

S partnerkou jsem 11 let, žádná chuť mne nepřešla.

Uživatelský avatar
Windik
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 66
Registrován: 10 zář 2011, 19:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Masturbace

Příspěvekod Windik » 08 led 2013, 20:46

FTX má recht, dej to mu volný průběh a pořádně si užij, pokud se tím nehodláš živit tak se nemusíš ničeho bát a cvičit můžeš klidně dál. Třeba církev sex zakazuje a kam to vede všichni dobře víme, potlačovat vlastní přirozenost není dobré. ;)

Uživatelský avatar
Ankhur
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 379
Registrován: 03 říj 2010, 12:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 48×
Obdrženo poděkování: 35×

Re: Masturbace

Příspěvekod Ankhur » 08 led 2013, 22:49

Firzen píše:"Když nejsem dost silný na to, abych to přemohl, tak to nechám plynout, a řeknu, že je to tak přirozené." Takhle to daleko nevede.


Možná si pod "plynout", každý představí něco jiného...

Uvidíš koneckonců sám, na co přijdeš a co zvládneš. Energii nejde blokovat silou - můžeš ji s láskou přijmout a trasformovat.
Tvořivá energie se v nás projevuje a je to přirozené. Sexualitu a lásku lze vnímat rozdílně a různě.
Od sobecké touhy po tělesnu až po mystický zážitek plný sdílení.

Nakonec je na nás, co do takových mocných energií vložíme a jak k nim přistupujeme. A vůbec s jakými myšlenkami "pracuješ a naplňuješ vědomí" (pokud naplňuješ). Zda v tom vidíš něco nečistého nebo čistého. Kam tu energii stáhneš nebo necháš rozprostřít.

Když Tě to přepadne - co nakonec přesně řešíš? Myšlenky?
Myšlenky co bys rád?
Nebo myšlenky, co bys neměl a čeho se vyvarovat? Na základě čeho?
Na co se přesně myšlenkově zaměřuješ? Na formu?

Za hranicí myšlenek jde o co?

Možná materiál k meditaci a plynutí...plynutí možná chce víc než bys řekl...
Není to o tom, co chceš, je to o tom, co skutečně uděláš.

FTX

Re: Masturbace

Příspěvekod FTX » 08 led 2013, 23:02

Firzen píše:FTX, asi je to jak která žena.. :D
To byl takový černý humor 8-).
Firzen píše:Ale tedy rozhodně nejsem zastáncem ustupování závislostem. To je podle mě cesta do pekel. Takové larvy udělají naprosto vše, aby odůvodnily co nejlépe závislost, kterou vyvolávají. Závislý člověk nikdy nepřizná, ani neuvěří, že je závislý. Vždycky najde milion důvodů, proč je vše v pořádku. A ustupovat jim tedy není myslím dobrá cesta. Nejsem zastáncem stylu: "Když nejsem dost silný na to, abych to přemohl, tak to nechám plynout, a řeknu, že je to tak přirozené." Takhle to daleko nevede.

Tohle všechno vím.

Na druhou stranu si všimni, jak špatně dopadla v tomto ohledu celá křesťanská církev a pedofilní skandály jsou na denním pořádku a už ani se je nedaří tutlat. Kdyby tohle šlo potlačit a transformavat snadno tak by byli křesťanští kněží svatí již teď. Tudy cesta nevede a je nutno to utípnout přímo u zdroje a než se k tomu zdroji propracuješ, tak touhy částečně potlačovat jak to jen jde.

Silou to prostě nejde. Jakýmkoliv vleklým bojem posiluješ to, co nechceš. Jedinou vyjímkou je krátkodobý boj, kdy s přehledem rozdrtíš larvu jedinou myšlenkou.

Jen tak pro zajímavost jsi sám tady na fóru přiznal, že larvy nad tebou vedou.

Mimochodem, pokud je někdo tak silný, že to ovládat dokáže, tak mu upřímě gratuluji a nemám nic, co bych mu mohl sdělit.

Uživatelský avatar
Tomáš
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 540
Registrován: 06 říj 2012, 11:08
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 90×
Obdrženo poděkování: 43×

Re: Masturbace

Příspěvekod Tomáš » 08 led 2013, 23:25

Jak jsem psal již do tématu Negativita, tak se snažím si udržovat čistotu myšlenek s občasným negativním (byť nevím jestli je možno např. při chůzi nemyslet na nic, ale nejspíše ano, když tedy nepočítáme samotnou chůzi, neb mě se to zdárně daří)ž stavem. :) Zatím nemám žádné choutky a statečně odolávám i chtění si zahrát jakoukoli počítačovou hru. :) Takže zatím v pohodě. Ostatně drží mě v tomto stavu bez tužeb také psychická práce (tvorba web. stránek do školy, psaní úvah apod.).

Otázka však nastane co s energií, která se nemá šanci vybít. Zde již jde o fyzické zdraví, které je stejně cenné jako zdravý duševní či duchovní. Myslím, že prozatím by bylo vhodné jaksi upouštět tuto energii dnes všem lidem tak přirozenou a příjemnou cestou. :) V dlouhodobější budoucnosti se uvidí. Ovšem případ Ondrova kamaráde je celkem odstrašující. Tím nechci tvrdit, že je to případ každého, kdo se pokusí o převádění sexuální energie. Každopádně jak psal Milda je to hraní s ohněm a já bych se nechtěl spálit. :)
Hospodin je tvůj ochránce, Hospodin je ti stínem po pravici.


Zpět na “Archiv, neaktivní témata..”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti