Masturbace

Moderátoři: Cagliostro, Anubis

Uživatelský avatar
Tomáš
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 540
Registrován: 06 říj 2012, 11:08
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 90×
Obdrženo poděkování: 43×

Masturbace

Příspěvekod Tomáš » 05 led 2013, 18:21

Přiznávám, že je to celkem tabu téma, ale určitě se někdo z vás s tímto potýkal. :) Měl by se mág od tohoto odprostit nebo se pouze naučit ovládat? :) Jak na toto téma pohlížíte? :)
Hospodin je tvůj ochránce, Hospodin je ti stínem po pravici.

FTX

Re: Masturbace

Příspěvekod FTX » 05 led 2013, 19:00

Tripař píše:Přiznávám, že je to celkem tabu téma, ale určitě se někdo z vás s tímto potýkal. :) Měl by se mág od tohoto odprostit nebo se pouze naučit ovládat? :) Jak na toto téma pohlížíte? :)
Přečti si knihu Mantak Chia - Kultivace mužské sexuální síly. http://www.pknihy.cz/knihy/100162/Rozvijeni-muzske-sexualni-energie.html

Masturbace sama o sobě problém není, ale ejakulace drancuje všechny životní síly ven z těla. Proto je třeba tyto 2 jevy od sebe oddělit. Mantak Chia popisuje jednu techniku, které říká velký tah.

Dále je problém, když si představuješ nějakou milostnou scénku třeba s vysněnou dívkou, tak si potom nevědomky (vy)tvoříš elementár a ten tě začne obtěžovat. A po nějaké době už vyžaduje tu samou představu častěji a častěji a živí se tvoji životní silou ze spermatu.


V černé magii je masturbace velice často používaná při rituálních obřadech. Když si přečteš HooDoo co jsem postnul sem do fóra, tak tam to je také. Tam ovšem naprosto nezáleží na tom jestli předčasně zestárneš či zešílíš, tam jde jen o okamžitý krátkodobý efekt peněz, moci, likvidace nepřítele atp.

Uživatelský avatar
Tomáš
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 540
Registrován: 06 říj 2012, 11:08
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 90×
Obdrženo poděkování: 43×

Re: Masturbace

Příspěvekod Tomáš » 05 led 2013, 20:28

FTX píše:
Tripař píše:Přiznávám, že je to celkem tabu téma, ale určitě se někdo z vás s tímto potýkal. :) Měl by se mág od tohoto odprostit nebo se pouze naučit ovládat? :) Jak na toto téma pohlížíte? :)
Přečti si knihu Mantak Chia - Kultivace mužské sexuální síly. http://www.pknihy.cz/knihy/100162/Rozvijeni-muzske-sexualni-energie.html

Masturbace sama o sobě problém není, ale ejakulace drancuje všechny životní síly ven z těla. Proto je třeba tyto 2 jevy od sebe oddělit. Mantak Chia popisuje jednu techniku, které říká velký tah.

Dále je problém, když si představuješ nějakou milostnou scénku třeba s vysněnou dívkou, tak si potom nevědomky (vy)tvoříš elementár a ten tě začne obtěžovat. A po nějaké době už vyžaduje tu samou představu častěji a častěji a živí se tvoji životní silou ze spermatu.


V černé magii je masturbace velice často používaná při rituálních obřadech. Když si přečteš HooDoo co jsem postnul sem do fóra, tak tam to je také. Tam ovšem naprosto nezáleží na tom jestli předčasně zestárneš či zešílíš, tam jde jen o okamžitý krátkodobý efekt peněz, moci, likvidace nepřítele atp.


Určitě si ji přečtu. Je pravda, že po ejakulaci dochází k vyčerpání...

Elementárů se celkem obávám. Je možné je usmrtit sexuálním půstem?

Černá magie jde mimo mě a doufám, že tomu tak i nadále zůstane. :)
Hospodin je tvůj ochránce, Hospodin je ti stínem po pravici.

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: Masturbace

Příspěvekod Ondra » 06 led 2013, 10:05

Doplnil bych jen FXT, že bude také záležet na tom kolik ti je let. Třeba v 16ti se hormony tolika bouří, že bych v tom neviděl žádný problém. Čím je člověk starší, tak by měl mít sexualitu pod kontrolou.

Jinak bonus máš v tom, že o tom dokážeš mluvit, tedy nedochází k blokacím v mysli a následným celoživotním komplexům, které jsou pak zašlapány hodně hluboko.

Tabu z toho vytvořilo křesťanství.

Uživatelský avatar
Tomáš
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 540
Registrován: 06 říj 2012, 11:08
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 90×
Obdrženo poděkování: 43×

Re: Masturbace

Příspěvekod Tomáš » 06 led 2013, 10:49

Říkáš tedy, že vzhledem k tomu, že mi je 17 let je to v pořádku? Ta taoistická kniha tvrdí, že je třeba uchovávat sperma především kvůli energii v něm obsažené. :-) Toto mi přijde velice moudré, zvlášť, když se dá naučit tuto energii používat k vyšším cílům.

Křesťanství je zdá se na konci své působnosti. :-)
Hospodin je tvůj ochránce, Hospodin je ti stínem po pravici.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Masturbace

Příspěvekod Milda » 06 led 2013, 11:38

Ondra píše:Doplnil bych jen FXT, že bude také záležet na tom kolik ti je let. Třeba v 16ti se hormony tolika bouří, že bych v tom neviděl žádný problém. Čím je člověk starší, tak by měl mít sexualitu pod kontrolou.

Jinak bonus máš v tom, že o tom dokážeš mluvit, tedy nedochází k blokacím v mysli a následným celoživotním komplexům, které jsou pak zašlapány hodně hluboko.

Tabu z toho vytvořilo křesťanství.

Zase Ondro s tebou souhlasim, i kdyz toto tema je velmi zavazne.
Dokonce bych rekl, ze asi jako poslat deti se sirkami do seniku.
Pokud by zde existovalo rozdeleni na zacatecniky, pokrocile, a mistry, pak by toto tema bylo jen pro nekolik malo mistru. :-)

FTX

Re: Masturbace

Příspěvekod FTX » 06 led 2013, 12:04

Tripař píše:Křesťanství je zdá se na konci své působnosti. :-)
Doufám, že ten současný papež je už předposlední :evil: :twisted:. Stejně tam ještě ti dva mohou docela dlouho vydržet :(. V křesťanství se "řešilo" jakékoliv sexuální nutkání bičováním. To je jako kdyby někdo vyháněl čerta ďáblem - samozřejmě to nefunguje a když tak jen krátkodobě. A jako vedlejší produkt vznikne v mysli nechtěný program, že všechny problémy je třeba řešit násilím.

Judaismus je na tom ještě daleko hůře. Tam masturbaci zakazují a to ono ani snadno nejde, když jim chybí předkožka. Tenkrát před pár tisíci lety se pomůcky neprodávaly.

--------------
K těm elementárům - pokud už se ti něco podařilo stvořit. Většinou můžeš být v klidu, tak snadné vytvořit elementár zase není. Na druhé straně všemi cvičeními vizualizace a imaginace se posiluje tvoje schopnost, že něco takového vznikne. Pokud by se někdo nezabýval těmito cvičeními, tak je riziko o hodně menší.
Abstinencí se jich zbavit můžeš, ale také nemusíš. Záleží na tom, z jaké vášně vznikly a jak dlouho ta vášeň trvala. Daleko je důležitější kontrolovat nebo alespoň monitorovat, jaké myšlenky tě napadají.

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: Masturbace

Příspěvekod Ondra » 06 led 2013, 12:25

Milda, FXT: jj, souhlas

Kamarád tři roky neejakuoval a dostal z toho zánět varlete. Snad dodnes s tím má problémy, rok jsem s ním nemluvil. Tedy neni jisté, že to měl z toho, ale z čeho jiného... Jak píše Milda je to skutečná hra s ohněm pokud se to přehání a neumí se energie transformovat.

Tripař: osobně bych se řídil tím, jestli máš dostatek energie. Aby jsise vyhnul imaginaci, tak dobře poslouží nějaké lehké video, ne zvrholsti, prostě krásu.

Uživatelský avatar
Tomáš
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 540
Registrován: 06 říj 2012, 11:08
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 90×
Obdrženo poděkování: 43×

Re: Masturbace

Příspěvekod Tomáš » 06 led 2013, 14:50

Milda píše:Zase Ondro s tebou souhlasim, i kdyz toto tema je velmi zavazne.
Dokonce bych rekl, ze asi jako poslat deti se sirkami do seniku.
Pokud by zde existovalo rozdeleni na zacatecniky, pokrocile, a mistry, pak by toto tema bylo jen pro nekolik malo mistru. :-)


Mohl by si to více rozvést? :)
Hospodin je tvůj ochránce, Hospodin je ti stínem po pravici.

Uživatelský avatar
Tomáš
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 540
Registrován: 06 říj 2012, 11:08
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 90×
Obdrženo poděkování: 43×

Re: Masturbace

Příspěvekod Tomáš » 06 led 2013, 14:54

FTX píše:
Tripař píše:Křesťanství je zdá se na konci své působnosti. :-)
Doufám, že ten současný papež je už předposlední :evil: :twisted:. Stejně tam ještě ti dva mohou docela dlouho vydržet :(. V křesťanství se "řešilo" jakékoliv sexuální nutkání bičováním. To je jako kdyby někdo vyháněl čerta ďáblem - samozřejmě to nefunguje a když tak jen krátkodobě. A jako vedlejší produkt vznikne v mysli nechtěný program, že všechny problémy je třeba řešit násilím.

Judaismus je na tom ještě daleko hůře. Tam masturbaci zakazují a to ono ani snadno nejde, když jim chybí předkožka. Tenkrát před pár tisíci lety se pomůcky neprodávaly.

--------------
K těm elementárům - pokud už se ti něco podařilo stvořit. Většinou můžeš být v klidu, tak snadné vytvořit elementár zase není. Na druhé straně všemi cvičeními vizualizace a imaginace se posiluje tvoje schopnost, že něco takového vznikne. Pokud by se někdo nezabýval těmito cvičeními, tak je riziko o hodně menší.
Abstinencí se jich zbavit můžeš, ale také nemusíš. Záleží na tom, z jaké vášně vznikly a jak dlouho ta vášeň trvala. Daleko je důležitější kontrolovat nebo alespoň monitorovat, jaké myšlenky tě napadají.


Křesťanství se z učení Ježíšovo tak odtrhlo... A přitom bylo o co stát. Nebýt té velké potvory, která si říká Církev katolická, tak tu máme o mnoho lepší svět. Ale kdyby bylo kdyby byli bychom tam, že. :)

O kontrolu se snažím, ale občas je vzpomínka až moc silná... No doufám, že pokud nějakého elementára mám, tak do té doby, než ho dokonale ovládnu za pomocí BKOZ neudělá nějaké hlouposti ze kterých bych se musel zpovídat. :)
Hospodin je tvůj ochránce, Hospodin je ti stínem po pravici.

Uživatelský avatar
Tomáš
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 540
Registrován: 06 říj 2012, 11:08
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 90×
Obdrženo poděkování: 43×

Re: Masturbace

Příspěvekod Tomáš » 06 led 2013, 14:59

Ondra píše:Milda, FXT: jj, souhlas

Kamarád tři roky neejakuoval a dostal z toho zánět varlete. Snad dodnes s tím má problémy, rok jsem s ním nemluvil. Tedy neni jisté, že to měl z toho, ale z čeho jiného... Jak píše Milda je to skutečná hra s ohněm pokud se to přehání a neumí se energie transformovat.

Tripař: osobně bych se řídil tím, jestli máš dostatek energie. Aby jsise vyhnul imaginaci, tak dobře poslouží nějaké lehké video, ne zvrholsti, prostě krásu.


To je mi líto... A neejakuloval z jakého důvodu? Tedy pokud to není tajemstvím.

Po ejakulaci jsem téměř vždy dosti vysílen, což je pochopitelné, ale nevím jestli je to žádané.
Hospodin je tvůj ochránce, Hospodin je ti stínem po pravici.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Masturbace

Příspěvekod Milda » 06 led 2013, 15:08

Jeste bych doplnil, ze je treba odlisovat orgasmus a ejakulaci.
Jsou to 2 ruzne mechanismy s ruznymi dopady.

Vetsina muzu o tom ani nevi a mysli si, ze se jedna o synonyma.

Nekdo umi orgasmus oddelit od ejakulace.
Muze si tak mimo jine uzit zensky jin orgasmus, ktery trva velmi dlouho.

Hermetik nazyva ejakulaci jako MALA SMRT.
A to zcela opravnene.

Uživatelský avatar
Tomáš
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 540
Registrován: 06 říj 2012, 11:08
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 90×
Obdrženo poděkování: 43×

Re: Masturbace

Příspěvekod Tomáš » 06 led 2013, 15:23

Malá smrt je dosti trefný název. :D
Hospodin je tvůj ochránce, Hospodin je ti stínem po pravici.

Uživatelský avatar
Firzen
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 541
Registrován: 06 dub 2012, 17:30
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 99×
Obdrženo poděkování: 62×
Kontaktovat uživatele:

Re: Masturbace

Příspěvekod Firzen » 06 led 2013, 21:18

Tripař píše:Elementárů se celkem obávám. Je možné je usmrtit sexuálním půstem?

Toto by mě taky velice zajímalo. Neustále bojuju s něčím, co je stále se mnou. Řešení sexuálním půstem mě taky napadlo, nicméně zatím ho nejsem schopný.

Fungovalo by to tedy alespoň?

Uživatelský avatar
Tomáš
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 540
Registrován: 06 říj 2012, 11:08
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 90×
Obdrženo poděkování: 43×

Re: Masturbace

Příspěvekod Tomáš » 06 led 2013, 21:23

Firzen píše:
Tripař píše:Elementárů se celkem obávám. Je možné je usmrtit sexuálním půstem?

Toto by mě taky velice zajímalo. Neustále bojuju s něčím, co je stále se mnou. Řešení sexuálním půstem mě taky napadlo, nicméně zatím ho nejsem schopný.

Fungovalo by to tedy alespoň?


Párkrát jsem tomu již dokázal odolat, ale padlo mnoho energie... :)
Hospodin je tvůj ochránce, Hospodin je ti stínem po pravici.


Zpět na “Archiv, neaktivní témata..”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti