Masturbace

Moderátoři: Cagliostro, Anubis

Uživatelský avatar
Arex
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1358
Registrován: 18 zář 2010, 13:33
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 177×
Obdrženo poděkování: 1110×

Re: Masturbace

Příspěvekod Arex » 29 srp 2013, 19:25

Milda píše:Ja jsem Tantrik a pouzivam sexualni magii.


Podívej, pokud je to "coming out" a tedy Tvé čisté vyznání, tak beru jako ulehčení, že jsi to napsal přímo a teď to všichni víme.

Vzal bych rozhodně s radostí, kdyby se Tvá úloha Tantrika neaktualizovala stejně rychle jako role Hermetika, Boha atd. Je toho plné fórum.

Milda píše: Ja myslim, ze misto abychom se Arexi obohacovali, tak si merime pindoury.


;) Převádíš tisíce proměn. Za jeden den tu 1. rozumně argumentuješ, 2. cituješ aktuální korespondenci včetně jmen, 3. píšeš vyznání o svém vysokém Poznání, 4. chceš k satanistům, 5. chceš spolupracovat se mnou... Nemá smysl v tom pokračovat a já v tom nevidím důvod. Protože mám jen běžné lidské schopnosti, dokážu reagovat pouze na stálost, a tu u Tebe postrádám. Pestrost Tvých příspěvků je úžasná, ale já v ní nemám zálibu. Mám smysl pro prostotu. Karneval skončil.
„Srdce, buď statečné a spěj vpřed!“, tak volají všichni, kdož jsou sklíčeni smrtelností. Tak zní heslo zasvěcenců zanícených touhou po Absolutnu a stoupajících po žebříku Poznání. Ale až v soutěsce mezi obočím rozzáří se Světlo jako plamen blesku!

Uživatelský avatar
Saila
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 967
Registrován: 23 kvě 2013, 23:10
pohlaví: Žena
Poděkoval(a): 112×
Obdrženo poděkování: 68×

Re: Masturbace

Příspěvekod Saila » 29 srp 2013, 21:31

s7yrfoam píše:Já bych se radši soustředil na praktické a užitečné věci. Jako třeba to, kdo má jakou praxi s kultivací sexuální energie.



ja prave pisi ze sve vlastni zkusenosti:-))
All izz well :-)

Uživatelský avatar
Firzen
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 541
Registrován: 06 dub 2012, 17:30
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 99×
Obdrženo poděkování: 62×
Kontaktovat uživatele:

Re: Masturbace

Příspěvekod Firzen » 18 zář 2013, 18:01

Ankhur píše:
Firzen píše:"Když nejsem dost silný na to, abych to přemohl, tak to nechám plynout, a řeknu, že je to tak přirozené." Takhle to daleko nevede.


Možná si pod "plynout", každý představí něco jiného...

Uvidíš koneckonců sám, na co přijdeš a co zvládneš. Energii nejde blokovat silou - můžeš ji s láskou přijmout a trasformovat.
Tvořivá energie se v nás projevuje a je to přirozené. Sexualitu a lásku lze vnímat rozdílně a různě.
Od sobecké touhy po tělesnu až po mystický zážitek plný sdílení.

Nakonec je na nás, co do takových mocných energií vložíme a jak k nim přistupujeme. A vůbec s jakými myšlenkami "pracuješ a naplňuješ vědomí" (pokud naplňuješ). Zda v tom vidíš něco nečistého nebo čistého. Kam tu energii stáhneš nebo necháš rozprostřít.

Když Tě to přepadne - co nakonec přesně řešíš? Myšlenky?
Myšlenky co bys rád?
Nebo myšlenky, co bys neměl a čeho se vyvarovat? Na základě čeho?
Na co se přesně myšlenkově zaměřuješ? Na formu?

Za hranicí myšlenek jde o co?

Možná materiál k meditaci a plynutí...plynutí možná chce víc než bys řekl...

Ahoj,

po delší době možná už trochu víc chápu, o čem jsi to mluvil. Podle mých posledních poznatků jsem dělal hlavní chybu jednak v tom, že jsem se snažil přemoct hned tu největší touhu (závislost), a také v tom, že jsem se snažil bojovat se závislostmi na poli myšlenek.
Došel jsem teď k názoru, že nemá smysl myšlenkami bojovat proti myšlenkám (zní to samo o sobě dost divně :D ).

Stačí upevňovat vědomí toho, že nejsem svou myslí? Je to tak správně?

Uživatelský avatar
dar
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 101
Registrován: 12 lis 2010, 21:47
pohlaví: Muž
Obdrženo poděkování:

Re: Masturbace

Příspěvekod dar » 19 zář 2013, 14:37

Firzen píše:Stačí upevňovat vědomí toho, že nejsem svou myslí? Je to tak správně?


Naopak, jsi jen a pouze čistou myslí. Myšlenky jsou navíc.
Třetí oko není prdel, zkuste ho aspoň občas použít.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Masturbace

Příspěvekod Milda » 20 zář 2013, 10:39

Autoeroticka cinnost je jedna z forem sexualni magie, at si to uvedomujete nebo ne.
Nekdo by dokonce zaradil tuto magii jako tzv. cernou magii.
Kontrola myslenek je klicovou zalezitosti u kazde magie, ale zde jde navic o silnou magii.

1. Zenska mysl je asi 100x neklidnejsi nez muzska. Jakakoliv magie je pro zenu mnohem narocnejsi nez pro muze samostatne?
2. Muze byt zena magem, kdyz nema magickou hulku?
3. Je zenska magie silnejsi nez muzska?

Merovejec
trochu se tu rozkoukávám
trochu se tu rozkoukávám
Příspěvky: 4
Registrován: 20 zář 2013, 07:24
pohlaví:

Re: Masturbace

Příspěvekod Merovejec » 20 zář 2013, 19:29

Neexistuje silna a slaba magie :-) stejne jako bila a cerna. Ad 1. Vzhledem ke stejne strukture jemnohmotnych těl, pochybuji ze v zenskem genofondu existuje neco navic v hmotnem tele co by mysl zeny delalo neklidnou az 100x a proto musi byt magie stejne narocna z tohoto hlediska. Bod cislo 2. - myslis ze to co ma chlap dole mezi nohama je magicka hulka kterou zena nema a tudiz nemuze byt zena magem? U 3. bodu by me zajimalo v cem by mela byt podle tebe silnejsi :-)

Uživatelský avatar
dar
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 101
Registrován: 12 lis 2010, 21:47
pohlaví: Muž
Obdrženo poděkování:

Re: Masturbace

Příspěvekod dar » 20 zář 2013, 20:06

Mildo, zřejmě to bude patřit do kategorie tvých primitivních provokací, ale jak jsi došel k názoru, že ženská mysl je neklidnější?

fMRI, PET ani EEG nic takového neindikují. Mužský a ženský mozek je z funkčního pohledu stejný. Z duchovního pohledu je to také prašť jak uhoď.
Třetí oko není prdel, zkuste ho aspoň občas použít.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Masturbace

Příspěvekod Milda » 21 zář 2013, 10:29

dar píše:Mildo, zřejmě to bude patřit do kategorie tvých primitivních provokací, ale jak jsi došel k názoru, že ženská mysl je neklidnější?

fMRI, PET ani EEG nic takového neindikují. Mužský a ženský mozek je z funkčního pohledu stejný. Z duchovního pohledu je to také prašť jak uhoď.


Hlupak vidi primitivni provokaci asi ve vsem.
Skoda tech tvych nevyzralych hodnoceni.

Zena je doplnkem muze.
Muzska mysl je klidna hladina.
Doplnkem klidu je neklid.
Zenu napada najednou tak 10 veci a casto 2 z nich jde zena najednou realizovat.
Jestli doktori nenasli fyzicke rozdily v hardwaru, cemuz se divim, tak to bude zrejme vec operacniho systemu.
Jeden ma Windows a druhy Android....

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Masturbace

Příspěvekod Milda » 21 zář 2013, 10:43

Merovejec píše:Neexistuje silna a slaba magie :-) stejne jako bila a cerna. Ad 1. Vzhledem ke stejne strukture jemnohmotnych těl, pochybuji ze v zenskem genofondu existuje neco navic v hmotnem tele co by mysl zeny delalo neklidnou az 100x a proto musi byt magie stejne narocna z tohoto hlediska. Bod cislo 2. - myslis ze to co ma chlap dole mezi nohama je magicka hulka kterou zena nema a tudiz nemuze byt zena magem? U 3. bodu by me zajimalo v cem by mela byt podle tebe silnejsi :-)

ad. 0. Magie nekoho je silnejsi a nekoho slabsi. Cerna a bila je oznaceni pro deti.
ad. 1. Doufam, ze uz vedci dokazi rozlisit DNA zeny a muze. Tech odlisnosti v genofondu je jiste mnoho. Co treba rodidla? To je odlisnost urcite v DNA schovana.
ad. 2. Na to se me ptas??
ad. 3. Ja se ptal prvni.

Panove, mozna jeste jste stale nekteri nepochopili jin a jang. Archetypalni zenstvi a muzstvi a jejich odraz v kazdem muzi a kazde zene.

Merovejec
trochu se tu rozkoukávám
trochu se tu rozkoukávám
Příspěvky: 4
Registrován: 20 zář 2013, 07:24
pohlaví:

Re: Masturbace

Příspěvekod Merovejec » 21 zář 2013, 11:43

Milda píše:
Merovejec píše:Neexistuje silna a slaba magie :-) stejne jako bila a cerna. Ad 1. Vzhledem ke stejne strukture jemnohmotnych těl, pochybuji ze v zenskem genofondu existuje neco navic v hmotnem tele co by mysl zeny delalo neklidnou az 100x a proto musi byt magie stejne narocna z tohoto hlediska. Bod cislo 2. - myslis ze to co ma chlap dole mezi nohama je magicka hulka kterou zena nema a tudiz nemuze byt zena magem? U 3. bodu by me zajimalo v cem by mela byt podle tebe silnejsi :-)

ad. 0. Magie nekoho je silnejsi a nekoho slabsi. Cerna a bila je oznaceni pro deti.
ad. 1. Doufam, ze uz vedci dokazi rozlisit DNA zeny a muze. Tech odlisnosti v genofondu je jiste mnoho. Co treba rodidla? To je odlisnost urcite v DNA schovana.
ad. 2. Na to se me ptas??
ad. 3. Ja se ptal prvni.

Panove, mozna jeste jste stale nekteri nepochopili jin a jang. Archetypalni zenstvi a muzstvi a jejich odraz v kazdem muzi a kazde zene.

-----------------
ad.0. Patrne jsi chtel napsat ze kazdy ma jinou silu a pochopeni. Magie je stale stejna, bavim se o kvantite a kvalite.
ad. 1. Bavim se o 100x neklidnejsi mysli zeny, tak jak si o tom zacal ty, tvoje odpoved je irelevantni
ad.2. Presne na to co si psal o magicke hulce a jestli ji musi mit zena, kdyby se chtela stat magem
ad.3. Ptal si se jestli je magie zenska silnejsi nez muzska, muj nazor je ze magie je jen jedna a zalezi na sile a pochopeni jednotlivce a proto jsem se ptal v cem by podle tebe mela byt zenska magie silnejsi nebo slabsi?

Nejradsi bych se te zeptal cemu vlastne rikas magie, ale uz dopredu tusim, ze by z toho vznikly dalsi slohove prace.
------------------
Pokud beres zenu jako doplnek muze a muzska mysl je klidna, tak podle tvych analogii zena ma mysl neklidnou. Z toho usuzuji ze magie zeny by mela byt naprosto rozdilna a zalozena na neklidne mysli. Nebo ze by muzi delali bilou a zeny cernou? Vsude se pise o muzske energii a zenske energii, pokud si poridis opravdu kvalitni mikroskop, tak uvidis na muzske elementarni castecce znacku male "M" a u zen male "Ž". Hlavne se tyto energie nesmi promychat ze, kdo by je zase potom tridil? :-D Divne na tom je to ze nekteri muzi dokazi delat vice veci najednou a znam zeny, ktere maji tak klidnou mysl, ze by jim nekteri muzi zavideli. Takze ono asi nezalezi na hardware, ale kde to v tom software je? Tak jak to teda je? Hledej, hledej jeste tvuj system vykazuje mezery a pomerne zajimave errory...

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: Masturbace

Příspěvekod Ondra » 21 zář 2013, 14:21

Někde jsem četl, že slovo pohlaví vychází z latinského slova ( kořene ?), který znamená početí, plození, vytváření, produkování.
Pohlaví nezle jen vztahovat na genitálie, ale projevuje se na všech úrovních.
S Miloušem bych souhlasil, že ženská mysl zastupuje protiklad oproti mužské, v podstatě to tím říká ( klid, neklid ). Akorát nevím, jestli je to s tím klidem dostatečně přesné, stačilo by říct, to co jsem napsal výše, nebylo by to tak zavádějicí.
Každopádně i ženě a i v muži se projevují oba protiklady, bez toho by člověk nemohl nic vytvořit ( myšlenkový proces, či realizaci všeho na hrubohmotné úrovni ).

Škoda, že jsi to více nerozvedl Mildo.

Co se týče sexuální magie, tak je to skutečně silná a zároveň nejjednodušší praktika magická. Ale to samé by mág měl umět i bez sexuální magie, jenže to už chce mnoho práce a praxe.
Sexuální magie je jen zkrátka jednodušší cestou a je k tomu potřeba vhodná osoba opačného pohlaví. Je to ve výsledku dosti omezující.
Masturbace a imaginace asi ano, ale zase je to děsně omezující, mág by tohle měl umět i bez těhle praktik. Pokud to neumí, tak není mágem. Také bych viděl rizko závislosti, protože bez této praktiky nic neumí.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Masturbace

Příspěvekod Milda » 21 zář 2013, 15:05

Merejovec:
ad 0. Souhlas. Jedna magie, ale ruzna kvalita pouzivani. I v kvantite je sila.
ad 1. Podivej v Brane na tarotovou kartu Bardona a tam to vse je. Cervena mysl zeny je elektricka aktivni ohniva mysl zeny. To 100x bylo jen vyjadrenim velkeho rozdilu oproti muzske mysli.
ad 2. Ano. Zena nema falus a tak nema magickou hulku. Proto k sobe hulky magneticky pritahuje jako na tarotove karte modra barva magnetismu.
ad 3. Zenska magie neni silnejsi nez magie muzska samostatne. Nejsilnejsi je v jednote.

Ano zenu beru jako doplnek muze do jednoty protikladu.
Kazdy muz i kazda zena mohou fungovat v zivote i provozovat magii samostatne.
Ve spojeni s muzem zena reprezentuje archetyp jin a je doplnkem muzskeho archetypu jang.
Ve spojeni s muzem tvori zena pasivni princip a je oplodnena aktivnim muzskym principem.
Zena je nekonecna prilezitost k realizaci muzske formy.

Uživatelský avatar
mirmin
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 75
Registrován: 28 říj 2010, 19:28
pohlaví:

Re: Masturbace

Příspěvekod mirmin » 21 zář 2013, 15:37

A vyssie su nad muzom aktivne zivli ohna a vzduchu a nad zenou pasivne zivli zeme a vody.Dalej akasicky princip...vid kartu.Muz zvladnutim zivlov najde v sebe zenske a zena zvladnutim zivlov najde v sebe muzske.Objavenie bozskeho v sebe-zvladnutim zivlov- plati pre obe pohlavia.Samozrejme dalsou pracou na sebe.Potom nasleduje dalsi postup,to co je znazornene vyssie na tej karte.A to je len prva karta=BKOZ.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Masturbace

Příspěvekod Milda » 24 zář 2013, 12:40

Pri soucasnem nedostatku vhodnych zen vam magove nezbyde nic mensiho nez autoeroticka magie se svou kouzelnou hulkou.
Az pochopite prvni Bardonovu kartu, tak to pochopite.

Uživatelský avatar
Ondrash
snažím se trochu psát
snažím se trochu psát
Příspěvky: 17
Registrován: 10 lis 2013, 21:19
pohlaví: Muž

Re: Masturbace

Příspěvekod Ondrash » 11 lis 2013, 22:46

Tedy po vyčerpávajícím přečtení celého vlákna... :|
Jsem zastáncem toho, že najít si v životě vhodnou partnerku (partnera) k sobě je jedna z největších výzev v životě lidském-(nemyšleno dokonalý protiklad), stačí když si člověk vyhovuje po stránce úrovně mentální, duševní, fyzické...trochu vzájemné tolerance by mělo být... Když už sex, tak s takovou osobou-dobře vybranou... Protože mít sex s osobou, která střídá partnery jako ponožky...věřím a cítím z nich, že každá z jejích partnerů na té osobě něco zanechá...což potom neni pěkné, když se to přenese z5ně na vás-disharmonizuje to určitě vaše vibrace.

,,Každá vášeň vás oddaluje od Boha." řekl kdysi někdo, dle mého názoru, moudrý...Mělo by platit, že já mám sex, nikoliv sex má mě-a to platí o dalších x věcech včetně věcí vnímaných námi běžně jako záležitosti nebo vášně "pozitvní."

Z chemického hlediska ejakulací přicházíte o důležité stopové prvky jako hlavně Zinek-ten se nenachází hned tak v každé potravině-proto je dobré si ho koupit čas od času v lékárně v nějaké přírodnější formě. Zinek navíc podporuje vstřebávání vitaminu C., stav nehtů a vlasů...
Nejlépe ostatní učíte to, co sami nejvíce potřebujete naučit.


Zpět na “Archiv, neaktivní témata..”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti