Masturbace

Moderátoři: Cagliostro, Anubis

Uživatelský avatar
Andrea
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 195
Registrován: 13 úno 2013, 17:05
pohlaví: Žena
Poděkoval(a): 27×
Obdrženo poděkování: 10×

Re: Masturbace

Příspěvekod Andrea » 20 pro 2013, 23:49

z knihy Carlos Castaneda: Čtenáři nekonečna
Přílohy
Castaneda_Čtenáři nekonečna_126,127_Nudný mrd.jpg
Castaneda_Čtenáři nekonečna_128,129_Nudný-mrd.jpg
Castaneda_Čtenáři nekonečna_130,131_Nudný-mrd.jpg

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Masturbace

Příspěvekod Milda » 21 pro 2013, 12:57

Tak jsem si to přečetl.
O masturbaci jsem nenasel nic.

O vedomem plozeni deti je tam toho dost v naznacich obalenych nejakou podivnou romanovitou omackou.
Typicky priklad jak vzit stripek pravdy a napsat misto 6ti holych vet 6 stran blabolu.
Tyto vyukove rozhovory podivinskeho guru s mestskym hledacem duchovna jsou na urovni slabikare pro pomocne skoly.

Plozeni deti je v nasi společnosti na urovni analfabetismu.
Rodice ani nikdo jiny o tom moc nevi a vrcholem sexualni vychovy je dat holce ve 13 letech hormony, aby si telo myslelo, ze holcicka je uz tehotna.
Zde zacina a vlastne pokracuje tragedie spoluziti muze a zeny v soucasnem feminizovanem svete.
Sexualita ve spolecnosti vytvari navodne vzory, ktere jsou zcela chybne.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Masturbace

Příspěvekod Milda » 21 pro 2013, 13:11

Ondrash:
Zena si svuj pohar po muzi nikdy nevymyje.
Citis to dobre.
Proto je tak dulezite panenstvi.
Prvni zaznam je vzdy nejsilnejsi!

Uživatelský avatar
Andrea
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 195
Registrován: 13 úno 2013, 17:05
pohlaví: Žena
Poděkoval(a): 27×
Obdrženo poděkování: 10×

Re: Masturbace

Příspěvekod Andrea » 21 pro 2013, 22:01

Tripař píše:Přiznávám, že je to celkem tabu téma, ale určitě se někdo z vás s tímto potýkal. :) Měl by se mág od tohoto odprostit nebo se pouze naučit ovládat? :) Jak na toto téma pohlížíte? :)



Takhle zněla úplně původní otázka v tématu. Odpověď vidím na straně 130 nahoře - první odstavec.
Jde o to, jak jsi byl zplozen a kolik máš energie. Podle toho se máš zařídit v sexu a v masturbaci (beru to jako jedno a to samé z pohledu výdaje energie).

CC nehodnotím. Jeho knihy (četla jsem je v průběhu X let, ale asi ne úplně všechny) jsem přečetla se zájmem. Něco se četlo lépe, něco hůř. Ne vždy jsem všechno pochopila, ale tahle jeho (poslední?) kniha je trochu jiná než ostatní. Takový souhrn všeho, dovysvětlení.

Uživatelský avatar
mek onder
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 412
Registrován: 17 říj 2010, 22:52
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 255×
Obdrženo poděkování: 350×

Re: Masturbace

Příspěvekod mek onder » 23 pro 2013, 23:28

Jdou tam najít moudra a poučení :) Jen ne každý čtenář je ten pro kterého je to napsáno.Každý má svůj úhel pohledu a každá kniha svého čtenáře :)

Ať se daří.

Mc :)
..všechny věci tady jsou skutečně jenom dočasné - pouze Duch je dokonalou podstatou. Nikde mimo tebe samotného není pro tebe cíle. Jediný smysl a cíl vlastního života je v rozpoznání vlastního životního úkolu, tj. ve vědomí vlastního živého poměru k Bohu.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Masturbace

Příspěvekod Milda » 30 pro 2013, 12:10

Andrea píše:
Tripař píše:Přiznávám, že je to celkem tabu téma, ale určitě se někdo z vás s tímto potýkal. :) Měl by se mág od tohoto odprostit nebo se pouze naučit ovládat? :) Jak na toto téma pohlížíte? :)



Takhle zněla úplně původní otázka v tématu. Odpověď vidím na straně 130 nahoře - první odstavec.
Jde o to, jak jsi byl zplozen a kolik máš energie. Podle toho se máš zařídit v sexu a v masturbaci (beru to jako jedno a to samé z pohledu výdaje energie).

CC nehodnotím. Jeho knihy (četla jsem je v průběhu X let, ale asi ne úplně všechny) jsem přečetla se zájmem. Něco se četlo lépe, něco hůř. Ne vždy jsem všechno pochopila, ale tahle jeho (poslední?) kniha je trochu jiná než ostatní. Takový souhrn všeho, dovysvětlení.

Odpoved CC je stejna asi jako odpoved policisty na otazku zda povolit detem noseni strelnych zbrani.
Je to detska obrazkova knizka a je pro deti.
Jakym zpusobem, kdy a kym jsi byl zplozen je klicove v zivote kazdeho jedince.
Je to jako rozdani karet v pokeru.
Hrat musime umet s kazdymi kartami. ;-)

Pokud bych to mel jednoduse shrnout.
Je lepsi nemasturbovat nez zbytecne ci skodlive ztracet energii.
Sex je posvatny.
Vetsina to nevi ani netusi.

Knihy CC jsem necetl a povazuji je za popularizacni asi jako porad o jadernem reaktoru na CT2 pro studenta FJFI na CVUT. Laika to zaujme a pouci, odbornik to ani nehodnoti.
Knihy s komercnim uspechem budou vzdy jen komercni pravdou.
Knihu s pravdou by vetsina odmitla.
Odmitli by ji hlavne hledaci pravdy, kteri hledaji dele a nechteji roky sveho studia splachnout do zachoda.
Dokud ty hovna nesplachnes, tak budou smrdet.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Masturbace

Příspěvekod Milda » 30 pro 2013, 12:18

mek onder píše:Jdou tam najít moudra a poučení :) Jen ne každý čtenář je ten pro kterého je to napsáno.Každý má svůj úhel pohledu a každá kniha svého čtenáře :)

Ať se daří.

Mc :)

Jiste Meku, moudra lze najit vsude, jen musis byt na to dost moudry, abys mohl oddelit zrno od plev.
Kazda kniha ma jiste nejake ctenare, ale zde na foru bych je necekal nijak masivne zastoupene. Alespon doufam.

Uživatelský avatar
Andrea
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 195
Registrován: 13 úno 2013, 17:05
pohlaví: Žena
Poděkoval(a): 27×
Obdrženo poděkování: 10×

Re: Masturbace

Příspěvekod Andrea » 30 pro 2013, 13:31

Milda píše:Pokud bych to mel jednoduse shrnout.
Je lepsi nemasturbovat nez zbytecne ci skodlive ztracet energii.
Sex je posvatny.
Vetsina to nevi ani netusi.
...

Knihy CC jsem necetl a povazuji je za popularizacni ...




Mildo, s tímhle souhlasím a přesně to vidím i v tom úryvku z knihy, který jsem sem dala.
Že to tak nějak bude/je s tou energií, jsem samozřejmě tušila už dřív, ale mě se tenhle úryvek líbil proto, že je to tam dobře a zároveň vtipně popsáno.

---

Na ty ostatní věci co jsou ve tvém příspěvku bych (ne)chtěla reagovat, ale jednak to už do tohoto tématu nepatří a za druhé mi přijde zbytečné psát někam na internet, jak to vidím já, ale jednu věc si neodpustím - proč hodnotíš knihy (videa), které jsi nečetl (neviděl)? Není to poprvé, co jsem to u tebe tady na fóru zaznamenala. (a tohle není útok, jen to nechápu)


Zpět na “Archiv, neaktivní témata..”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti