Proc

Moderátoři: Cagliostro, Anubis

duchykk
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
pohlaví: Muž

Proc

Příspěvekod duchykk » 05 bře 2013, 22:24

Proc kdyz sem byl v detskem veku cca 10let,varovala me entita ktera nebyla videt jen slyset v me hlave ze se blizi nebezpeci,na otazku kdo si jen varovala,a ja ji neposlechl tragicky nasledek...

Proc, teda mam vize ve snu kter popisuji nejakou udalost ,kde budu skym mluvit druhy den ocem apod.., a vse se pak deje jako v teto vizi,a nemuzu je ovladnout,vyuzit,
Proc sem astralne vycestoval a pak sla po me entita ,
Proc jsem mluvil se svym mrtvm dedou ve "spanku" jako kdbych mel na cele puso/telepatie/??. to same po smrti me matky,,,
Proc to neovladnu ale prichazi to samovolne, p
Proc nemuzu cvicit branu kdyz mam urcite myslenky a obavy osve zdravi

nechapu tedy proc jsme se dostal az tak daleko ze sem narazil na barnu

Adam
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Poděkoval(a): 292×
Obdrženo poděkování: 193×

Re: Proc

Příspěvekod Adam » 05 bře 2013, 22:51

K poslední otázce - proč jsi narazil na Bránu...

Třeba je to právě proto, Duchykku, aby se ti podařilo s pomocí Brány ty samovolné projevy přeměnit na ovládané a sloužící..?

Pomohlo by více rozvést jednotlivé případy, ale možná záměrně uvádíš jen stručnou charakteristiku. Tragický následek jakého druhu? Je to pro Tebe nějak na závadu, že nedokážeš využít svých vizí? Jaká entita a jak po tobě šla? Neřekl ti Tvůj děd nebo matka něco podstatného, co jste si nestihli říci za života?

Dalo by se něco dělat s tím, jak píšeš a formuluješ své dotazy? Často ta neupravená forma vede ke špatné srozumitelnosti celého příspěvku. Potom i odpovědi nebudou tak přesné, jak by sis třeba přál. Bylo by fajn, kdyby sis to po sobě přečetl, doplnil chybějící písmenka, opravil interpunkci a třeba používal diakritiku.
Svolit k tomu, co jest.

FTX

Příspěvekod FTX » 05 bře 2013, 23:50

duchykk píše:Proc kdyz sem byl v detskem veku cca 10let,varovala me entita ktera nebyla videt jen slyset v me hlave ze se blizi nebezpeci,

Nejdříve musíš dát do pořádku rovnováhu svojí bytosti. Takovéhle otázky musíš hodit za hlavu - tzn. odložit, protože je stejně nemůžeš ve stavu jaký tady prezentuješ odhalovat.
http://www.frabato.cz/viewtopic.php?f=20&t=709

A na to proč je snadná odpověď - nejsi nepopsaný list a v minulých inkarnacích ses s magií mohl setkat. Abys vůbec mohl konfrontovat ty věci co by ses mohl potenciálně dozvědět o sobě, tak musíš pokročit v stabilizaci tvojí bytosti.

Doporučuji hodit to všechno za hlavu jako nepodstatné věci, jako když padá na podzim žluté listí ze stromů a mysl vyprázdnit.

Adam píše:Jedna prosba pod čarou:
Dalo by se něco dělat s tím, jak píšeš a formuluješ své dotazy? Často ta neupravená forma vede ke špatné srozumitelnosti celého příspěvku. Potom i odpovědi nebudou tak přesné, jak by sis třeba přál. Bylo by fajn, kdyby sis to po sobě přečetl, doplnil chybějící písmenka, opravil interpunkci a třeba používal diakritiku.

Pokud nijak své dotazy neupravuje, tak text přímo odpovídá jeho duchovnímu rozpoložení. A to je první věc, na které bych doporučil zapracovat.

Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 17×

Příspěvekod Ondra » 06 bře 2013, 00:00

Ono neni žádné proč, prostě se tohle děje a ne jen tobě. Jsi otevřen a proto se to děje samovolně. Vize také přicházejí samovolně. Nikdy se mi totiž nestalo, aby přišly po nějakém usilovném snažení. Vždy to bylo spontánní a nečekané.
Jestli s tímhle chodíš za psychologem, tak se ani nedivím, že ti "naordinoval" nějakou neurotickou poruchu. V psychologii je magické myšlení bráno jako psychopatologická porucha. Tedy bráno s rezervou.
Ono je možná všechno v pořádku, jen ti okolní svět nerozumí.

Andrea
jedu jak drak
jedu jak drak
pohlaví: Žena
Poděkoval(a): 14×

Příspěvekod Andrea » 06 bře 2013, 13:07

duchykk píše:Proc kdyz sem byl v detskem veku cca 10let,varovala me entita ktera nebyla videt jen slyset v me hlave ze se blizi nebezpeci,na otazku kdo si jen varovala,a ja ji neposlechl tragicky nasledek...

Proc, teda mam vize ve snu kter popisuji nejakou udalost ,kde budu skym mluvit druhy den ocem apod.., a vse se pak deje jako v teto vizi,a nemuzu je ovladnout,vyuzit,
Proc sem astralne vycestoval a pak sla po me entita ,
Proc jsem mluvil se svym mrtvm dedou ve "spanku" jako kdbych mel na cele puso/telepatie/??. to same po smrti me matky,,,
Proc to neovladnu ale prichazi to samovolne, p
Proc nemuzu cvicit branu kdyz mam urcite myslenky a obavy osve zdravi

nechapu tedy proc jsme se dostal az tak daleko ze sem narazil na barnu

K tvému dotazu mě napadlo toto (cituji z Brány):

Dokonalé zdraví je základní podmínkou k duchovnímu vzestupu.

Podobné zážitky , které popisuješ (kromě astrálu), se mi také stávají/staly. Jak psal kdosi výše, přichází nečekaně.

Jinak na mě působíš dost mladě, pletu se?

Zpět na “Archiv, neaktivní témata..”