Voda (rozdělená diskuze)

Moderátoři: Cagliostro, Anubis

Uživatelský avatar
Andrea
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 195
Registrován: 13 úno 2013, 17:05
pohlaví: Žena
Poděkoval(a): 27×
Obdrženo poděkování: 10×

Voda (rozdělená diskuze)

Příspěvekod Andrea » 08 bře 2013, 15:03

K té potravě a pití - viděl jsi video o spinování vody? Mělo by to tedy opravdu fungovat? (jsem to zkoušela, ale rozdíl jsem žádný nezaznamenala. Ale netvrdím, že jsem to udělala tak, jak se má)

http://orgo-net.blogspot.cz/2011/06/spi ... ratna.html

Uživatelský avatar
Michal
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 358
Registrován: 11 pro 2012, 18:44
pohlaví:
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 36×

Re: Duchovní mistr

Příspěvekod Michal » 08 bře 2013, 15:44

Andrea píše:K té potravě a pití - viděl jsi video o spinování vody? Mělo by to tedy opravdu fungovat? (jsem to zkoušela, ale rozdíl jsem žádný nezaznamenala. Ale netvrdím, že jsem to udělala tak, jak se má)

http://orgo-net.blogspot.cz/2011/06/spi ... ratna.html


Tohle video bylo vůbec první o spinování vody co jsem viděl. I když to zní spíše šíleně, tak jsem to zkusil a hlavně na bublinkové vodě jde citelně poznat, že je jemnější a méně "perlivá". Občas se stane, že si koupíš vodu a napiješ se z ní a za chvíli musíš akutně evakuovat obsah střev. To příjde zpráva z žaludku, že je v něm něco toxického. Ještě v tu dobu to jde zastavit naspinováním vody v žaludku. Každá potravina, která se rozkládá se přeměňuje na pravotočivou, je to myslím vlastnost, která je společná negativním vlastnotem živlů - rozkladem.

Voda se nerada pohybuje v trubkách, raději se pohybuje po spirálovité trajektorii. Je o tom dobře napsáno například v knize Farm Physics od Kaase. (až zpětně jsem si uvědomil, že se o té knize píše na tom odkazu o spinování vody)

Pokud umíš s kyvadlem, tak se můžeš zeptat, jaká je levotočivost vody s tím, že to vztáhneš na referenčních 100 procent (všechny molekuly levotočivé). S tím už jsem osobně přestal, protože od té doby, co dokážu cítit energii, tak vím jakým způsobem ji nejefektivněji v tekutině směrovat a to jak je naspinovaná poznám podle toho, jaký odpor klade, když mi teče přes jazyk do krku. Pokud není čistě levotočivá, cítím takový mírný odpor, musím se nutit do polykání, pokud je levotočivá, tak se pije jemněji. Ještě teda je potřeba nebýt přepitý, protože pak klade odpor nehledě na to jaký má spin. Dobrý je nato ještě hrnek s biogenerátorem. Případně mandala.

Je myslím celkem užitečné to zkusit. Funguje to i kolegovi, který sedí v kanclu vedle mě a který jinak považuje většinu toho co dělám za šílenosti. Ze srandy mi říkal, že si spinuje i vanu :)

mio
mé první příspěvky:)
mé první příspěvky:)
Příspěvky: 5
Registrován: 10 úno 2013, 19:29
pohlaví: Muž

Re: Duchovní mistr

Příspěvekod mio » 09 bře 2013, 00:41


Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Duchovní mistr

Příspěvekod marvin » 10 bře 2013, 16:24

tak sem to ted tak po dva dny zkousel a mam nasledujici zaver:

- pri slozeni prstu leve ruky do kruhu a nasledne prilozeni prave ruky (bez vody uprostred) citim pomerne dobre takove simrani na dlani prave ruky.. vpodstate tam, kde prochazi pomyslne proudeni energie z kruhu vytvoreneho na leve ruce..
- pri ovlivnovani vody je chut znatelne jemnejsi
- zkouseli sme to doma s mamkou a zkouseli jsme i testy, tzn. jeden clovek ovlivni vodu a druhy si pak urcuje kt. chutna lip
- nebylo teda dost casu vyzkouset to s vice lidmi a vice sklenicemi, muzeme nekdy vyzkouset ve skupine : )
- zkousel jsem i polivku a jine napoje, myslim ze to funguje
- co se tyce sugesce nebo vlastniho dojmu, kt. nikdy neni objektivni - urcitou roli to tam asi hraje. daval jsem to ochutnat tatovi, ten nic nepoznal a jeste kdyz jsme to zkouseli pit po něm, tak uz to orpavdu vubec nijak nechutnalo ..nevim jestli nam to spinovani zase nepřerušil :) )))
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
Michal
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 358
Registrován: 11 pro 2012, 18:44
pohlaví:
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 36×

Re: Duchovní mistr

Příspěvekod Michal » 10 bře 2013, 19:52

Tak to jsi mi udělal radost :) Zatím většina lidí, kterým jsem to ukazoval (a to bez toho abych jim říkal, co jsem s tou vodou udělal) z toho byla docela nadšená. A ne vždy je to taky potřeba, třeba u nás ve škole je z nějakého důvodu voda v téměř ideálním stavu hned po natočení, zato doma je přibližně na 40 procentech a bez úpravy se nepříjemně pije.

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Duchovní mistr

Příspěvekod marvin » 10 bře 2013, 21:05

tak za:

1.) už tak 10 let používám filtr Brita
2.) tedka poslední roky si vozím Pí-vodu
3.)by mě zajímalo jak měříš na kolika procentech je spin :) a jak moc je voda upravena
4.)v tom článku předtím bylo uvedeno, že u nás se používají kovové trubky tak kolem 40% - zbytek 60% ma jiné materiály..

jako mě by vážně zajímalo, jak to s tím spinem je. Průkazné jsou pro mě ty gesta rukami, to cítím a vnímám. Občas cítím tu kvalitu té vody jako lepší, občas mám pocit že se to nezměnilo..jak jsem psal.. Chtělo by to udělat dvojté slepé studie : ) ))
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
Michal
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 358
Registrován: 11 pro 2012, 18:44
pohlaví:
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 36×

Re: Duchovní mistr

Příspěvekod Michal » 10 bře 2013, 22:10

ad 2) pí-voda je určitě na pití lepší než vodovodní. Má vyšší fázovou rychlost. Pokud tomu správně rozumím, tak živé organismy mají vyšší fázovou rychlost a je to díky tomu vhodnější pro člověka. Ještě lepší je diamantová voda nebo Lurdská voda - ovšem to vím pouze z knih, sám nevím co to je. Je ale možné si vodu sám upravit. Patrně to jde bioenergetickým polem, ale zatím jsem to nezkoušel.
ad 3) Prostě vezmu kyvadlo, představím si stupnici 0-100 a zeptám se na levotočivost vody. Kyvadlo se vychýlí tím směrem, který reprezentuje levotočivost v procentech s tím, že maximální levotočivost je referenčních 100 procent. Ještě se můžu zeptat na přesnost měření.
ad 4) Nevím jestli je to způsobeno přímo tím, že ty trubky jsou železné, spíš tím, že je voda uvězněna v potrubí a pohybuje se nepřirozeně. Pokud jima proudí přímo, tak to není dobře, pokud se v té trubce pohybuje jako ve víru, po kruhové nebo spirálovité trajektorii, tak je to dobře.

Ten spin měníš bioenergetickým polem, tou energií, kterou jsi cítil v prstech. To gesto je jenom pomůcka, já si vodu spinuju tím, že si představím před sebou hrnek s vodou, určím si, že je to reference na skutečný hrnek s vodou a projíždím ji svým vědomím.

Oboustranně slepá studie by byla super, ale i kdyby ti z toho vyšlo, že to lidé poznají, musel bys ještě přesvědčit vědce po celém světě o existenci bioenergetického pole. To bys po nich chtěl moc :)

Chápu, že je těžké přijmout, že tohle dává z fyzikálního hlediska smysl, ovšem každá látka je tvořena elementárními náboji, které kolem sebe vytváří elektrické pole. Díky tomu, že se pohybují, kolem sebe vytváří i pole magnetické. Podle toho, jakým směrem se pohybují náboje vznikají různé typy elektromagnetických polí a tím vznikají elektromagnetické vlny šířící se prostorem. Takže voda nás ovlivňuje z vibračního/vlnového hlediska.

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Duchovní mistr

Příspěvekod marvin » 11 bře 2013, 08:47

s7yrfoam píše:Ještě lepší je diamantová voda


Tu mám doma už taky delší dobu, většinou jsem ji používal a co se vygenerovalo tak přehnal přes Brita filtr. Jak funguje diamantová voda se dá najít na internetu, je to poměrně vtipné (je v tom prý i Kabala http://diamantovavoda.vbrne.info/mnozeni.html) , každopádně zvířata, kočky a psi - pokud jim dáš do dvou misek vodu, tak vždy se napijí s té diamantové, což považuji za poměrně dobrý důkaz.. sama o sobě je dost jemnější..

Když už tu rozebíráme vodu, tak dlouho jsem koketoval s vitariánstvím a syrovou stravu a tito lidé buďto vodu mrazí = obnovují molekulární mřížku, nebo ideální je pouze čistě organická voda z plodů ovoce a zeleniny. Tato je aktivovaná a prosta všech anorganických kamenů atd atd.. V základu to funguje tak, že rostlina bere vodu ze země - ta je anorganická - obsahuej minerální prvky + vitamíny atd v podobě, kt. je pro člověka hůř využitelná - navíc člověk pak potřebuej odbourát právě ty neztravitelné anorganické látky. Rostlina však toto ze země vstřebe a v plodech organicky aktivuje - nebo jak to napsat - přetvoří do organické podoby, pro člověka nejvíce vyhovujícího.

Opravdu je velký rozdíl pít jenom šťávy, džusy a jiné čerstvé tekutiny z plodů - třeba přes léto, člověk pak je jak na drogách, naprosto čistý - únava neexistuje, žádné loupání, křupání, ztuhlosti.. fakt pecka..

Bohužel dlouhodobě je to neudržitelné - proč? to by bylo na delší vlákna, kdyžtak bych vysvětlil jindy jinde...
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
Andrea
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 195
Registrován: 13 úno 2013, 17:05
pohlaví: Žena
Poděkoval(a): 27×
Obdrženo poděkování: 10×

Re: Duchovní mistr

Příspěvekod Andrea » 11 bře 2013, 15:25

marvin píše: ... , každopádně zvířata, kočky a psi - pokud jim dáš do dvou misek vodu, tak vždy se napijí s té diamantové, což považuji za poměrně dobrý důkaz.. sama o sobě je dost jemnější.....


Máme v příbuzenstvu kováře a ten má zas vyzkoušeno, že psi milují vodu, ve které se schlazuje nažhavené železo (možná má ta voda nějaký název, ale ten neznám).


marvin píše:Když už tu rozebíráme vodu, tak dlouho jsem koketoval s vitariánstvím a syrovou stravu a tito lidé buďto vodu mrazí = obnovují molekulární mřížku, nebo ideální je pouze čistě organická voda z plodů ovoce a zeleniny. Tato je aktivovaná a prosta všech anorganických kamenů atd atd.. V základu to funguje tak, že rostlina bere vodu ze země - ta je anorganická - obsahuej minerální prvky + vitamíny atd v podobě, kt. je pro člověka hůř využitelná - navíc člověk pak potřebuej odbourát právě ty neztravitelné anorganické látky. Rostlina však toto ze země vstřebe a v plodech organicky aktivuje - nebo jak to napsat - přetvoří do organické podoby, pro člověka nejvíce vyhovujícího.



ta mražená voda - té se říká "ledinková" ne? Když jsem hledala něco k tomu spinování vody, tak jsem na to narazila na nějaké diskuzi. Zkusím dohledat, jak se připravuje, jestli to někoho zajímá. Ale tuším, že to v podstatě bylo jen vložení lahve do mrazáku a pak se to pilo.


marvin píše:Opravdu je velký rozdíl pít jenom šťávy, džusy a jiné čerstvé tekutiny z plodů - třeba přes léto, člověk pak je jak na drogách, naprosto čistý - únava neexistuje, žádné loupání, křupání, ztuhlosti.. fakt pecka..

Bohužel dlouhodobě je to neudržitelné - proč? to by bylo na delší vlákna, kdyžtak bych vysvětlil jindy jinde...


Jo, kolega se takto zblánil do ovocných šťáv, v podstatě nepil nic jiného. Po čase byl takový hodně do oranžova (začal působit karoten) :) no a po delším čase dostal ledvinovou koliku či co. Takže čerstvé šťávy ano, ale rozhodně je nepít dlouhodobě a střídat to i s jinými nápoji.

Jinak co se týče vody, dostala jsem nedávno pozvánku na přednášku o vodě s jap. vědcem Dr. Masaru Emoto 3.4.2013 v Praze https://www.email.cz/download/i/ua4SvdT ... 0profi.pdf

Uživatelský avatar
Cagliostro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1224
Registrován: 11 bře 2010, 11:16
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 521×

Re: Voda (rozdělená diskuze)

Příspěvekod Cagliostro » 11 bře 2013, 15:58

Diamantová voda.... je s prominutím paskvil.

Andrea píše:Máme v příbuzenstvu kováře a ten má zas vyzkoušeno, že psi milují vodu, ve které se schlazuje nažhavené železo (možná má ta voda nějaký název, ale ten neznám).


Tohle je už serioznější věc a ta se skutečně zakládá na faktech.
Ego sum, qui sum!

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Voda (rozdělená diskuze)

Příspěvekod marvin » 11 bře 2013, 16:14

Andrea píše:odě s jap. vědcem Dr. Masaru Emoto


jojo tohle je poměrně super věc . . )
Přílohy
Voda a Masaru Emoto.pdf
(1.47 MiB) Staženo 106 x
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Voda (rozdělená diskuze)

Příspěvekod Milda » 12 bře 2013, 00:12

1. Emoto, pokus s ryzi, pamet vody.... To vsechno plati. Vzdyt voda je zensky prijimajici princip.
2. Spinovani blbost. Uz jsem vysvetlil jinde.
3. Diamantova voda je blbost. Sice to vypada logicky jako homeopaticke potencovani, ale ta obycejna voda, ktera se ma navibrovat na diamantovou redenim 1:9
bude jiste ovlivnovana (a tedy jaksi oslabovana) naprogramovanim tech 9 dilu cerstve vody.
Komerce.
4. Pyramidalni voda nabita pobytem v pyramide. Verim ze funguje. Jde o tvarovy zaric.
5. Zhave zelezo do vody urcite preda (oplodni) vodu ohnem a zelezem. Urcite to funguje.
6. Mrazena voda je telo. To jiz nema tolik prijimaci zensky princip. Nevidim specialni vlastnosti.
7. Pi voda- od roku 2007 nebyla web stranka aktualizovana a ani obsah me nepresvedcil o ucincich.
8. Voda Svetla mi take prijde jako komercni trik. Napsal jsem vyrobci email s dotazy. Uvidime co posle za odpovedi.
9. Voda z plodu ovoce a zeleniny. Ziva voda, masivni prisun zivotni energie a mnoha prospesnych latek.
Je to voda naprogramovana a ma i ruzne lecive ucinky. viz Dr Norman Walker.
Negativni dusledek muze mit pri silne toxickem organismu, kde probehne prehnane rychla a silna detoxikace. Zlute zabarveni kuze je ok. Jde o barvivo z mrkve.
Ja sam resim cerstvymi stavami jak zdravotni prevenci, tak pripadne nemoci.

Doporucuji vedome piti s impregnaci myslenkou zdravi.
Naposledy upravil(a) Milda dne 13 bře 2013, 18:43, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Andrea
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 195
Registrován: 13 úno 2013, 17:05
pohlaví: Žena
Poděkoval(a): 27×
Obdrženo poděkování: 10×

Re: Duchovní mistr

Příspěvekod Andrea » 13 bře 2013, 15:47

s7yrfoam píše:Voda se nerada pohybuje v trubkách, raději se pohybuje po spirálovité trajektorii.



:D a tohle by se třeba té vodě také líbilo...?
http://www.doba.sk/2013/03/13/toto-sa-s ... ciou-24hz/

Uživatelský avatar
Michal
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 358
Registrován: 11 pro 2012, 18:44
pohlaví:
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 36×

Re: Duchovní mistr

Příspěvekod Michal » 13 bře 2013, 23:52

Andrea píše: :D a tohle by se třeba té vodě také líbilo...?
http://www.doba.sk/2013/03/13/toto-sa-s ... ciou-24hz/


Jako ukázka stroboskopického efektu je to dobrý, taky se to ke mně dneska dostalo :) Ale tohle je stejné jako voda v trubkách. Když necháš vodu, ať si vybere jak se chce pohybovat, tak bude tvořit vír. Vzduch to dělá taky. Dělá to i elektřina a s ním spojený magnetismus, dělaly by to rády i "červí díry" a ostatně i Vířiví adventisté sedmého dne :)

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Duchovní mistr

Příspěvekod Milda » 14 dub 2013, 23:14

s7yrfoam píše:
Andrea píše: :D a tohle by se třeba té vodě také líbilo...?
http://www.doba.sk/2013/03/13/toto-sa-s ... ciou-24hz/


Jako ukázka stroboskopického efektu je to dobrý, taky se to ke mně dneska dostalo :) Ale tohle je stejné jako voda v trubkách. Když necháš vodu, ať si vybere jak se chce pohybovat, tak bude tvořit vír. Vzduch to dělá taky. Dělá to i elektřina a s ním spojený magnetismus, dělaly by to rády i "červí díry" a ostatně i Vířiví adventisté sedmého dne :)


vir bude delat jen pokud pujde o svislou rouru diky corielisove sile.

v horizontalni trubce nepujde asi proti gravitaci ne!?


Zpět na “Archiv, neaktivní témata..”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů