Henri Monfort

Absolutně volné téma

Moderátor: Cagliostro

Pravidla fóra
Zde nechávám prostor na všechna témata, která se nevlezou do výše uvedených kategorií. Mám zde jenom prosbu, pokud se rozhodnete pro založení nového příspěvku, prosím zkuste popřemýšlet jestli není vhodnější umístění již do hotových kategorií. Nechci zase vyvořit nepříjemný škatulkovací systém, jde mi pouze o to, aby se zde třeba neobjevovaly dotazy na cvičení brány z prvního stupně apod.
FTX

Re: Henri Monfort

Příspěvekod FTX » 17 led 2014, 23:01

Milda píše:At Monforta zavrou na rok do suche a teple hladomorny a zavari dvere a po roce bychom videli, zda ji Monfort vzduch nebo jeho cervy.

Raději bych doporučil poslat pana Monforta do Afriky mezi hladovějící černochy. Tam by mohl učit sycení pránou a zachránil by spousty lidí. Ale proč se mu tam asi nechce a přednáší v přejedené Evropě hloupým ovcím za tučný peníz?

PS: Toto není můj nápad, ale docela to sedí.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Henri Monfort

Příspěvekod Milda » 18 led 2014, 04:41

verona píše:Pro mne je to teoreticky mozny statisticky nevyznamny okrajovy jev, jehoz dosahnuti stoji vic nez prinasi.
-------------------------------
Mildo co to je za větu?

Pokud jde o nekolik jedincu na 7.000.000.000 lidi, tak to je okrajovy jev treba v Gaussove krivce a statisticky nevyznamny vyskyt to je.
Pripoustim ze je to mozne, ale vsem to neverim.
Co to tem lidem prinasi do zivota? Kde je pestrost a radost a vitalita a zivot?
Monfortovi s Duskem to dava obzivu.
Proc ale potrebuji penize, kdyz nic neprozerou a neprochlastaji? ;-)

Uživatelský avatar
verona
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 82
Registrován: 06 črc 2012, 13:12
pohlaví: Žena
Obdrženo poděkování:

Re: Henri Monfort

Příspěvekod verona » 18 led 2014, 19:19

Milda píše:
verona píše:Pro mne je to teoreticky mozny statisticky nevyznamny okrajovy jev, jehoz dosahnuti stoji vic nez prinasi.
-------------------------------
Mildo co to je za větu?

Pokud jde o nekolik jedincu na 7.000.000.000 lidi, tak to je okrajovy jev treba v Gaussove krivce a statisticky nevyznamny vyskyt to je.
Pripoustim ze je to mozne, ale vsem to neverim.
Co to tem lidem prinasi do zivota? Kde je pestrost a radost a vitalita a zivot?
Monfortovi s Duskem to dava obzivu.
Proc ale potrebuji penize, kdyz nic neprozerou a neprochlastaji? ;-)


Chápu, spíš jsem myslela ten slovní obrat "Pro mne je to teoreticky mozny". Pro mě je to zase teoreticky nemožný, ale v praxi možný. Ale ve finále absolutně nepodstatný. I když věřím, že práve u Monforta to možný je, nestavím na tom. Mám kamaráda, kterému se stalo, to co tady popisovala myslím, že Jana. Z jeho pohledu dosáhl osvícení a od té doby přestal jíst sám bez jakékoliv snahy. Trvalo to téměř dva roky, než se mu stal úraz a v nemocnici ho napojili na kapačky. Pak začal postupně i jíst.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Henri Monfort

Příspěvekod Milda » 19 led 2014, 14:57

Verona:
Rozved prosim informaci o tvem kamaradovi a jeho osviceni a nejezeni a pak zase jezeni.

Kde bydli a cim se zivi ted. Myslim co dela za praci.
Co znamena Z jeho pohledu dosahl osviceni??
Z pohledu jinych lidi to osviceni vypada jak?
Co je to za osviceni?!
At se prijde ukazat.

Uživatelský avatar
verona
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 82
Registrován: 06 črc 2012, 13:12
pohlaví: Žena
Obdrženo poděkování:

Re: Henri Monfort

Příspěvekod verona » 19 led 2014, 23:50

Milda píše:Verona:
Rozved prosim informaci o tvem kamaradovi a jeho osviceni a nejezeni a pak zase jezeni.

Kde bydli a cim se zivi ted. Myslim co dela za praci.
Co znamena Z jeho pohledu dosahl osviceni??
Z pohledu jinych lidi to osviceni vypada jak?
Co je to za osviceni?!
At se prijde ukazat.


Mildo neděláš mi to lehký, jak mám psát o někom blízkém, když nemůžu všechno zhodnotit kladně. A už vůbec ne to, jak se dostal k nejedení. Nejde to. Ale všeobecně by se dalo říct, že člověk, který vydrží dvacet minut mluvit o svém osvícení, který neustále někoho hodnotí a posuzuje svým osvíceným pohledem, ten rozhodně není osvícený. A jak vypadá osvícení z pohledu jiných lidí? To fakt nevím. Ale myslím, že kdyby prošel kolem osvícený člověk, 99% lidí ho nepozná. Naše ega nám to asi nedovolí, protože mají představu gigantnosti a viditelné vyjímečnosti.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Henri Monfort

Příspěvekod Milda » 22 led 2014, 03:18

verona píše:
Milda píše:Verona:
Rozved prosim informaci o tvem kamaradovi a jeho osviceni a nejezeni a pak zase jezeni.

Kde bydli a cim se zivi ted. Myslim co dela za praci.
Co znamena Z jeho pohledu dosahl osviceni??
Z pohledu jinych lidi to osviceni vypada jak?
Co je to za osviceni?!
At se prijde ukazat.


Mildo neděláš mi to lehký, jak mám psát o někom blízkém, když nemůžu všechno zhodnotit kladně. A už vůbec ne to, jak se dostal k nejedení. Nejde to. Ale všeobecně by se dalo říct, že člověk, který vydrží dvacet minut mluvit o svém osvícení, který neustále někoho hodnotí a posuzuje svým osvíceným pohledem, ten rozhodně není osvícený. A jak vypadá osvícení z pohledu jiných lidí? To fakt nevím. Ale myslím, že kdyby prošel kolem osvícený člověk, 99% lidí ho nepozná. Naše ega nám to asi nedovolí, protože mají představu gigantnosti a viditelné vyjímečnosti.

No to je zrejme hlavne tva predstava o osviceni a dokazes podle ni posuzovat i ostatni.
Tva odpoved je zmatecna.
Odpovis na me otazky?
Ty sama ho povazujes za osviceneho?

Uživatelský avatar
verona
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 82
Registrován: 06 črc 2012, 13:12
pohlaví: Žena
Obdrženo poděkování:

Re: Henri Monfort

Příspěvekod verona » 22 led 2014, 21:40

Mildo, moje odpověď není zmatečná, je pouze záměrně neúplná. Ale to ty přece víš, ty umíš číst mezi řádky. Na rozdíl ode mě. Protože nechápu, proč mě na jedné straně téměř obviňuješ, že je to pouze má představa o osvícení podle které posuzuji ostatní a závěrem se ptáš, zda ho já sama považuju za osvíceného. Ale na to ti odpovědět můžu. Nepovažuju.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Henri Monfort

Příspěvekod Milda » 24 led 2014, 03:17

verona píše:Mildo, moje odpověď není zmatečná, je pouze záměrně neúplná. Ale to ty přece víš, ty umíš číst mezi řádky. Na rozdíl ode mě. Protože nechápu, proč mě na jedné straně téměř obviňuješ, že je to pouze má představa o osvícení podle které posuzuji ostatní a závěrem se ptáš, zda ho já sama považuju za osvíceného. Ale na to ti odpovědět můžu. Nepovažuju.

Diky. Tema me zaujalo a zpozornel jsem co mi napises o tom cloveku.
Moc jsem se nedovedel, ale zkusil jsem to.
Vic mi muzes napsat SZ nebo ne. ;-)

Uživatelský avatar
verona
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 82
Registrován: 06 črc 2012, 13:12
pohlaví: Žena
Obdrženo poděkování:

Re: Henri Monfort

Příspěvekod verona » 25 led 2014, 00:40

Milda píše:
verona píše:Mildo, moje odpověď není zmatečná, je pouze záměrně neúplná. Ale to ty přece víš, ty umíš číst mezi řádky. Na rozdíl ode mě. Protože nechápu, proč mě na jedné straně téměř obviňuješ, že je to pouze má představa o osvícení podle které posuzuji ostatní a závěrem se ptáš, zda ho já sama považuju za osvíceného. Ale na to ti odpovědět můžu. Nepovažuju.

Diky. Tema me zaujalo a zpozornel jsem co mi napises o tom cloveku.
Moc jsem se nedovedel, ale zkusil jsem to.
Vic mi muzes napsat SZ nebo ne. ;-)


Zvážím to.

Uživatelský avatar
verona
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 82
Registrován: 06 črc 2012, 13:12
pohlaví: Žena
Obdrženo poděkování:

Re: Henri Monfort

Příspěvekod verona » 27 led 2014, 16:46

verona píše:
Milda píše:
verona píše:Mildo, moje odpověď není zmatečná, je pouze záměrně neúplná. Ale to ty přece víš, ty umíš číst mezi řádky. Na rozdíl ode mě. Protože nechápu, proč mě na jedné straně téměř obviňuješ, že je to pouze má představa o osvícení podle které posuzuji ostatní a závěrem se ptáš, zda ho já sama považuju za osvíceného. Ale na to ti odpovědět můžu. Nepovažuju.

Diky. Tema me zaujalo a zpozornel jsem co mi napises o tom cloveku.
Moc jsem se nedovedel, ale zkusil jsem to.
Vic mi muzes napsat SZ nebo ne. ;-)


Zvážím to.


Mám svolení tě o konkrétních otázkách objektivně, ale ne veřejně poinformovat. V týdnu ti proto napíšu SZ.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Henri Monfort

Příspěvekod Milda » 28 led 2014, 10:14

Ok.


Zpět na “Obecná (Nezařazená) diskuze”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 66 hostů