Duchovní (silové) zvíře

Absolutně volné téma

Moderátor: Cagliostro

Pravidla fóra
Zde nechávám prostor na všechna témata, která se nevlezou do výše uvedených kategorií. Mám zde jenom prosbu, pokud se rozhodnete pro založení nového příspěvku, prosím zkuste popřemýšlet jestli není vhodnější umístění již do hotových kategorií. Nechci zase vyvořit nepříjemný škatulkovací systém, jde mi pouze o to, aby se zde třeba neobjevovaly dotazy na cvičení brány z prvního stupně apod.
Uživatelský avatar
Filásek
snažím se trochu psát
snažím se trochu psát
Příspěvky: 12
Registrován: 20 srp 2014, 13:08
pohlaví: Muž

Duchovní (silové) zvíře

Příspěvekod Filásek » 13 kvě 2015, 17:31

Máte někdo s tímto typem ochránců zkušenosti? Není to jen potřeba, si nějak zhmotnit či evokovat Vyšší já? nebo je to zcela jiná entita? díky za vaše zkušenosti
How far down the rabbit hole do you want to go?

Uživatelský avatar
Filásek
snažím se trochu psát
snažím se trochu psát
Příspěvky: 12
Registrován: 20 srp 2014, 13:08
pohlaví: Muž

Re: Duchovní (silové) zvíře

Příspěvekod Filásek » 13 kvě 2015, 21:21

S terapeutkou jsme s něma pracovali, resp. Štír my vyvstanul hned v mysli ale nejsem si jist, jestli je opravdu moje silové zvíře. Orla jsem "dostal" a s ním už je ta důvěra větší.
How far down the rabbit hole do you want to go?

Uživatelský avatar
Arex
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1358
Registrován: 18 zář 2010, 13:33
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 177×
Obdrženo poděkování: 1113×

Re: Duchovní (silové) zvíře

Příspěvekod Arex » 13 kvě 2015, 22:15

Filásek:

Zjištění silového zvířete je dobrá věc, ale ani ho nemusíš nikomu prozrazovat. Kdyby se mě někdo ptal v diskusi, neřekl bych mu to. :-) To zvíře je totiž Tvá silová náplň - jak se projevuje Tvá nižší složka a zároveň, z čeho vychází Tvůj duch. :-) Na jakém zvířeti jede. Ve staré Sýrii se zobrazovali bohové, jak jedou na zvířatech - Ty jsi (potenciálně) bůh a to zvíře je Tvá síla.

Asi nejlepší je, když to víře samovolně vyvstane ve Tvých snech. Tiché, ostražité, a cítíš jednotu s ním. To je Tvůj vnitřní čistý vjem, který neklame.

Pokud máš někoho zkušenějšího, s kým se znáš a důvěřuješ mu, dá se silové zvíře zjistit tak, že se Ti ten kolega bude bez mrkání dívat do očí. To v něm vzbudí řadu asociací, kdy uvidí různé formy, které se v Tobě skrývají. Lidské životy (tj. různé aspekty, které v Tobě jsou) a nakonec i to silové zvíře, které je pomyslně vzato Tvým předkem.

Když se Ti Tvé zvíře projeví, ucítíš lehký vánek až vítr - je to tzv. "vichr dění", který neomylně prozrazuje, že ses právě dotkl podstaty svého bytí. To je dobré vědět předem.
„Srdce, buď statečné a spěj vpřed!“, tak volají všichni, kdož jsou sklíčeni smrtelností. Tak zní heslo zasvěcenců zanícených touhou po Absolutnu a stoupajících po žebříku Poznání. Ale až v soutěsce mezi obočím rozzáří se Světlo jako plamen blesku!

Uživatelský avatar
Helena
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 904
Registrován: 18 črc 2013, 14:10
pohlaví: Žena
Poděkoval(a): 257×
Obdrženo poděkování: 56×

Re: Duchovní (silové) zvíře

Příspěvekod Helena » 14 kvě 2015, 15:03

Štír a Orel by měly být dvě varianty téhož, alespoň v astrologii to tak je.

Arex: Může mít člověk více silových zvířat?
Tiše sedím, nic nedělám, jaro přichází a tráva sama roste.

Uživatelský avatar
Andrea
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 195
Registrován: 13 úno 2013, 17:05
pohlaví: Žena
Poděkoval(a): 27×
Obdrženo poděkování: 10×

Re: Duchovní (silové) zvíře

Příspěvekod Andrea » 14 kvě 2015, 20:16

Arex píše:
Když se Ti Tvé zvíře projeví, ucítíš lehký vánek až vítr - je to tzv. "vichr dění", který neomylně prozrazuje, že ses právě dotkl podstaty svého bytí. To je dobré vědět předem.



Aha. Nevěděla jsem, že ten vítr k tomu patřil... každopádně to mohu tedy potvrdit ze své zkušenosti.



Tolik zajímavých věcí na tom světě. Škoda, že o spoustě z nich se ani nikdy nedozvím. :)

Uživatelský avatar
Cagliostro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1224
Registrován: 11 bře 2010, 11:16
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 521×

Re: Duchovní (silové) zvíře

Příspěvekod Cagliostro » 14 kvě 2015, 20:23

Helena píše:Může mít člověk více silových zvířat?


Viz sfinga.
Ego sum, qui sum!

Uživatelský avatar
Filásek
snažím se trochu psát
snažím se trochu psát
Příspěvky: 12
Registrován: 20 srp 2014, 13:08
pohlaví: Muž

Re: Duchovní (silové) zvíře

Příspěvekod Filásek » 14 kvě 2015, 20:47

Víry taky občas cítím, hlavně v leže pokud vím ale to začalo mnohem dříve než jsem začal se silovými zvířaty
Helena píše:Štír a Orel by měly být dvě varianty téhož, alespoň v astrologii to tak je.

Arex: Může mít člověk více silových zvířat?

můžeš to upřesnit nebo odkázat na nějaký zdroj? díky
How far down the rabbit hole do you want to go?

Uživatelský avatar
Helena
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 904
Registrován: 18 črc 2013, 14:10
pohlaví: Žena
Poděkoval(a): 257×
Obdrženo poděkování: 56×

Re: Duchovní (silové) zvíře

Příspěvekod Helena » 18 kvě 2015, 11:24

Filásek píše:Víry taky občas cítím, hlavně v leže pokud vím ale to začalo mnohem dříve než jsem začal se silovými zvířaty
Helena píše:Štír a Orel by měly být dvě varianty téhož, alespoň v astrologii to tak je.


můžeš to upřesnit nebo odkázat na nějaký zdroj? díky



Linda Goodman (astroložka), minimálně její tři knihy byly přeloženy do češtiny, píše, že Štír má dvě varianty - Had a Orel. Had je špatně zpracovaný Štír, kdy se v člověku projeví hlavně jeho negativní vlastnosti (pomstychtivost...), Orel je přesný opak.
Tiše sedím, nic nedělám, jaro přichází a tráva sama roste.

Uživatelský avatar
Arex
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1358
Registrován: 18 zář 2010, 13:33
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 177×
Obdrženo poděkování: 1113×

Re: Duchovní (silové) zvíře

Příspěvekod Arex » 18 kvě 2015, 13:48

Helena, Filásek: Vychází to z dějin mapování nebe: Tam, kde my vidíme viděly znamení souhvězdí Štíra, viděly některé staré národy Orla.
„Srdce, buď statečné a spěj vpřed!“, tak volají všichni, kdož jsou sklíčeni smrtelností. Tak zní heslo zasvěcenců zanícených touhou po Absolutnu a stoupajících po žebříku Poznání. Ale až v soutěsce mezi obočím rozzáří se Světlo jako plamen blesku!


Zpět na “Obecná (Nezařazená) diskuze”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host