Byliny

Absolutně volné téma

Moderátor: Cagliostro

Pravidla fóra
Zde nechávám prostor na všechna témata, která se nevlezou do výše uvedených kategorií. Mám zde jenom prosbu, pokud se rozhodnete pro založení nového příspěvku, prosím zkuste popřemýšlet jestli není vhodnější umístění již do hotových kategorií. Nechci zase vyvořit nepříjemný škatulkovací systém, jde mi pouze o to, aby se zde třeba neobjevovaly dotazy na cvičení brány z prvního stupně apod.
leniela
snažím se trochu psát
snažím se trochu psát
pohlaví: Žena
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 71×
Obdrženo poděkování: 42×

Re: Byliny

Příspěvekod leniela » 02 čer 2019, 10:28

:-D mám v životě podobný problém, na který hledám odpovědi už léta..Ale vypozorovala jsem společný jmenovatel pro karmické nemoci. rozdíl mezi klasickou nemocí a karmickou vidím takový : Když člověk omenocní obyčejnou nemocí, dá se vždy potvrdit lékařským vyšetřením, zabírají na ni léky, bylinky a td..Za to karmická nemoc, ta příjde jako blesk z čistého nebe ve chvíli, kdy se člověk v životě motá jako by v kruhu..Lékaři nemohou určit příčiny nemoci, nemohou tudíž nasadit léky, člověk je tak nucen více se ponořit do sebe a hledat cesty sám..U mě osobně se karmické nemoci objevily vždy, když jsem prodělávala v životě nějaké zásadní změny v myšlení, jednání , když sem zažila něco, co mi doslova obracelo život naruby..Když mě skolila před 5 léty další karmická nemoc, myslela jsem že asi už umřu..dle lékařů jsem byla naprosto zdráva, přestala jsem už pak k nim chodit..a začala se spoléhat jen na sebe. Šla jsem do sebe a zcela změnila vše, co se dalo. Na hmotné úrovni zaměstnání, rozchod s partnerem, nové bydlení, změna stravy, zhubla jsem skoro 50kg, a td.. Začalo se pak měnit i mé nitro, myšlení, otevíraly se mi další úrovně bytí, o nichž jsem dřív netušila. Karmická nemoc mě vlastně navrátila k sobě samé a to je cíl těchhle nemocí. Člověk si to uvědomuje ale až zpětně, kdy může na vše pohlížet s nadhledem, kdy přestane s nemocí bojovat, ale uvidí v ní společníka, bez něhož by nedošel tam, kde má být. I po 5 letech mám stále fyzické problémy, už s nimi nebojuji, ale stále hledám cesty, jak si pomoci.
"Všechno je součástí všeho"

Jurka
jdu do sebe
jdu do sebe
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 12×
Obdrženo poděkování:

Re: Byliny

Příspěvekod Jurka » 07 čer 2019, 19:23

Ahoj chystám se na sběr šlajvěje?
Ale dle knih jsem zjistil že jedna udává šalvěj jako bylinu sluneční a druhá jako Jupiterovu.
|Tak kdy pro ní v neděli, nebo ve čtvrtek ?
Díky za názory

Zpět na “Obecná (Nezařazená) diskuze”