Vsemozne otazky

Absolutně volné téma

Moderátor: Cagliostro

Pravidla fóra
Zde nechávám prostor na všechna témata, která se nevlezou do výše uvedených kategorií. Mám zde jenom prosbu, pokud se rozhodnete pro založení nového příspěvku, prosím zkuste popřemýšlet jestli není vhodnější umístění již do hotových kategorií. Nechci zase vyvořit nepříjemný škatulkovací systém, jde mi pouze o to, aby se zde třeba neobjevovaly dotazy na cvičení brány z prvního stupně apod.
Yemeth
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 30×
Obdrženo poděkování: 21×

Re: Vsemozne otazky

Příspěvekod Yemeth » 10 srp 2019, 08:47

Janko: V tom případě by se to dalo považovat za "podvádění", ne? :) Jestli je v místnosti úplná tma, tak je jedno, jestli máš zavřené či otevřené oči. Pokud brána chce, abys cvičil s otevřenýma očima, nedělej to v úplné tmě, protože to ztrácí svoji pointu - musíš se umět koncentrovat na předmět i přes všechny rušivé zrakové vjemy, které jsou v tvém zorném poli, což samozřejmě v úplné tmě neplatí.
"All in good time."

Janko
snažím se trochu psát
snažím se trochu psát
Národnost: SK
Poděkoval(a): 21×
Obdrženo poděkování: 10×

Příspěvekod Janko » 10 srp 2019, 11:48

Ved prave dobre si to odhadla lebo ja som došiel k tomu istému .Ale cvičím normálne len som týmto chcel poukázať že som sa stým stretol a napadlo ma to iste. Ale zase cvičíme v normálnych podmienkach aj cez deň. Ja som to dal len ako zaujímavosť:)).

Janko
snažím se trochu psát
snažím se trochu psát
Národnost: SK
Poděkoval(a): 21×
Obdrženo poděkování: 10×

Příspěvekod Janko » 10 srp 2019, 16:31

Dnes som si v práci virobil kotúč čierno biela doma už mám aj bielo čierna a skúšam cvicit a môžem povedať funguje to presne podľa popisu Lasenica hneď a bez akejkolvek námahy očí sústredenie a videnie. Perfektna pomôcka na sústredenie a koncentráciu vrele doporučujem kto ste to nevyskúšali Všetko nájdete v Praxe Horev - Klubu 1. : ).

Zpět na “Obecná (Nezařazená) diskuze”