Sny a vize

Absolutně volné téma

Moderátor: Cagliostro

Pravidla fóra
Zde nechávám prostor na všechna témata, která se nevlezou do výše uvedených kategorií. Mám zde jenom prosbu, pokud se rozhodnete pro založení nového příspěvku, prosím zkuste popřemýšlet jestli není vhodnější umístění již do hotových kategorií. Nechci zase vyvořit nepříjemný škatulkovací systém, jde mi pouze o to, aby se zde třeba neobjevovaly dotazy na cvičení brány z prvního stupně apod.
Uživatelský avatar
Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 422
Registrován: 01 lis 2010, 02:17
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: Mystická stvoření v nevědomí

Příspěvekod Pete » 07 dub 2011, 13:15

Mivam to podobne, ja to u sebe vnimam jako "aktivni a pasivni" obdobi, v aktivnim se venuju duchovnu, na jeho konci jako bych citil ze sem postoupil o kousek vys, prijde ta tebou zminovana duchovni pycha, nejakou dobu si uziva pokrok a radost z neho jako odmenu, ovsem pak se musi naucit zas neco jineho, tak prijde uzemneni, deprese, clovek dostane nove zkousky

prisel jsem na to, ze je to mnohem snadnejsi kdyz se tomu oddevzdas, prijmes to ze ti prijdou dalsi zkousky do cesty, jak se rika "Zivot je zmena" a nikdy nic nezustane nemenne, takze mozna se trapis
hlavne kvuli te tvoji opatrne povahy, ktera by chtela "mit to svoje jiste" a kdyz se timpadem podvedome branis zmenam tak prijde deprese

Uživatelský avatar
Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 422
Registrován: 01 lis 2010, 02:17
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Vyklad snu

Příspěvekod Pete » 27 čer 2011, 15:15

V posledni dobe se mi zda hodne ze vymitam ruzne demony, prakticky vzdy se mi to ve snech povede. Nevim jestli to souvisi s tim cim se zabyvam , evokace, pouze jsem se na ni dlouho pripravoval a mam uz pomucky. Mozna je to naznak ze to dokazu, Zajimalo by me co podle vas to znamena

FTX

Re: Vyklad snu

Příspěvekod FTX » 27 čer 2011, 21:13

Asi víš sám, že sny jsou reálné děje v jiných úrovních reality.
Mohou to být také poučené expertýzy nebo varování.

Co to znamená konkrétního víš nejlépe ty sám. Většina těch projevů je velmi individuální. Jedna a ta samá věc může u dvou lidí znamenat něco úplně odlišného. Doporučil bych nějakou meditaci a zeptat se na tuto otázku tvého nitra. Technik na to je spousta. Některé jsou i v Bráně. Tím je třeba začít. Neměl by to být pro tebe problém.

Kdokoliv jiný se už těžko ve tvojí mysli "pohrabe".

Uživatelský avatar
Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 422
Registrován: 01 lis 2010, 02:17
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyklad snu

Příspěvekod Pete » 27 čer 2011, 22:03

No varovani ne, spis upokojeni ze to zvladnu (kdyz ty sny probihali dobre a mel jsem tam uspech) jinak si to vylozit neumim

Jasne ze zalezi hlavne na mych pocitech z toho, ale nazor jinych se vzdy vyplati vyslechnout

FTX

Re: Vyklad snu

Příspěvekod FTX » 01 črc 2011, 20:51

Názor jiných také může znamenat, že slepí vodí slepé po strmých horských cestách.

Co jsi pro to udělal, abys to zjistil? Věnoval jsi tomu alespoň pár minut vlastní meditace?

Uživatelský avatar
AlA777
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 74
Registrován: 27 kvě 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyklad snu

Příspěvekod AlA777 » 07 črc 2011, 01:59

zajimavy pruvodce pro interpretaci snu jetady. Vubec je to zajimava osoba ten pan Medo a s velkou chuti jsem si u nej pocetl ty knihy, ve kterych jsem nasel paralely se svym zivotem, inspiraci a povzbuzeni. Vrele doporucuji.
"Seekers there are in plenty: but they are almost all seekers of personal advantage. I can find so very few Seekers after Truth.
Sa’adi

FTX

Re: Vyklad snu

Příspěvekod FTX » 07 črc 2011, 14:36

No jo, mám třeba knížku Marek Skirekowski Velký snář. Ale jakmile někdo odcvičí jednu dvě lekce brány, tak jsou symboly natolik modifikovány, že to nesedí. A přijít se na konkrétní význam pro konkrétní osobu se dá jen vlastní intuicí.

Samozřejmě je možné nějak pojmout univerzální symboly, ale jen pro popostrčení vlastní intuice aby se rozjela.

Mart.in
mé první příspěvky:)
mé první příspěvky:)
Příspěvky: 6
Registrován: 02 pro 2011, 15:36
pohlaví:

Re: Vyklad snu

Příspěvekod Mart.in » 03 pro 2011, 16:31

Určitě to souvisí s tím,čím se zabíváš.Aspoň v mém případě se mi do snů promítá to,čím se zaujatě zabívám v bdělém stavu.Je možné, že jsi také zrovna řešil nějakou nepříjemnou záležitost
ve svém životě,nebo teprve budeš.Každopádně, je dobré,když nad nimi ve snu vítězíš.Horší by byl
opak.No a jestli to opravdu dokážeš....jak zde podotkli jiní,není niky určitě naškodu meditace.
Každý máme nějaký ten způsob samozřejmně,u mně zabírá meditace,intuice a někdy také rozum :-)
Ten málo kdy :D . Zaráží mně ale v tvém případě jedna maličkost.Ať mně druzí kdyžtak opraví,ale
zmínil si tu,že se již delší dobu zabíváš Evokací.Nevím do jaké míry se jí zabíváš,možná zatím jen teoreticky,nevím.Nemělo by studium magické evokace následovat až po zvládnuí Brány?Možná,že praktikuješ jiný systém, nebo možná máš již všechny stupně Brány za sebou.Ale to by ses asi tady
potom neptal,co ten či onen sen znamená.Ne nadarmo pan Bardon upozorňuje před přeskakováním
stupňů.Tak snad určitě víš,co děláš.Hodně štěstí Pete!

Jana
jdu do sebe
jdu do sebe
Příspěvky: 46
Registrován: 17 úno 2012, 14:41
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Vyklad snu

Příspěvekod Jana » 02 bře 2012, 15:37

Zdravím všechny,asi před 15ti roky jsem měla sen,ve kterém se mi zjevila obrovská,zářivá ,éterická bytost,vzala mě za ruku a řekla mi,kdo je a co od ní mohu očekávat.
Od té doby vnímám spojení mezi náma.Nemusím provádět evokaci a přesto s ní komunikuju.Někdy přijde samovolně a někdy ji volám,většinou když nezvládám těžkosti na své cestě životem.Píšu vám to proto,abych posílila víru mnohých.S nikým jsem o to tom dosud nemluvila a budu ráda za vaše názory a rady.

FTX

Re: Vyklad snu

Příspěvekod FTX » 02 bře 2012, 23:28

Jana píše:Zdravím všechny,asi před 15ti roky jsem měla sen,ve kterém se mi zjevila obrovská,zářivá ,éterická bytost,vzala mě za ruku a řekla mi,kdo je a co od ní mohu očekávat.
Od té doby vnímám spojení mezi náma.Nemusím provádět evokaci a přesto s ní komunikuju.Někdy přijde samovolně a někdy ji volám,většinou když nezvládám těžkosti na své cestě životem.Píšu vám to proto,abych posílila víru mnohých.S nikým jsem o to tom dosud nemluvila a budu ráda za vaše názory a rady.

Ono je lepší důvěřovat, ale prověřovat. Každopádně se nevázat jen na jedinou bytost, ale navazovat kontakty i s jinými bytostmi pokud už s tímto nemáš problémy.

Někdy se může stát, že se bytost vydává za někoho jiného. A třeba ti i pomáhá, ale vlastně tím tě blokuje na tvojí cestě. Ono i démonické inteligence se mohou vydávat za anděly, ale nemusí to být zrovna tvůj případ. Jako odstrašující příklad http://www.vesmirnilide.cz/. Ohánějí se láskou až na půdu, ale výsledek je přesně opačný.

Tohle je dost individuální a záleží na konkrétní situaci. Obecně radím nevázat se na takovou bytost a zvyšovat si svoje schopnosti, abys byla schopna komunikovat s kýmkoliv. Zejména se nevázat na bytost, která mnohonásobně převyšuje tvoje současné schopnosti a možnosti.

Jana
jdu do sebe
jdu do sebe
Příspěvky: 46
Registrován: 17 úno 2012, 14:41
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Vyklad snu

Příspěvekod Jana » 05 bře 2012, 18:18

Nevážu se na žádnou společnost a jdu si svou cestou,ani se nechci vázat na žádnou bytost.
Jak rozumíš tomu,když svou magickou autoritu uplatńuje mág vůči bytosti nikoliv pomocí své osobnosti,nýbrž se identifikuje s inteligencí,která je bytosti nadřazená,nebo na sebe vezme podobu nejvyšší Božské kvality=Všemoc,Všeláska,Vševědoucnost? Jak se naučí člověk vcítit do těchto aspektů?

FTX

Re: Vyklad snu

Příspěvekod FTX » 16 bře 2012, 19:19

Jana píše:Nevážu se na žádnou společnost a jdu si svou cestou,ani se nechci vázat na žádnou bytost.

O to jde.

Jana píše:Jak rozumíš tomu,když svou magickou autoritu uplatńuje mág vůči bytosti nikoliv pomocí své osobnosti,nýbrž se identifikuje s inteligencí,která je bytosti nadřazená,nebo na sebe vezme podobu nejvyšší Božské kvality=Všemoc,Všeláska,Vševědoucnost? Jak se naučí člověk vcítit do těchto aspektů?

Četla si 10 lekci Brány? Pokud si ji přečteš a nebude ti to stále jasné, tak se znovu zeptej. Teoreticky se to dá jakš takš pochopit.

Jana
jdu do sebe
jdu do sebe
Příspěvky: 46
Registrován: 17 úno 2012, 14:41
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Vyklad snu

Příspěvekod Jana » 19 bře 2012, 16:56

Ahoj FTX,dík za doporučení už jsem si to pročetla.Teoreticky to chápu.

FTX

Re: Vyklad snu

Příspěvekod FTX » 20 bře 2012, 00:19

To jsem rád. Prakticky je to horší. Každý člověk může dosáhnout jistého spojení s Bohem do určité úrovně dané právě úrovní jeho vývoje. Možná se ti pár takových záblesků podaří nachytat.

Nepřipravenému hrozí při cvičení tohoto typu jedno riziko, a to že se jeho přání ve spojení s Bohem příliš zesílí a následky si ponese sám. Proto je lepší raději věnovat více pozornosti zušlechťování charakteru.

Ono jenom uvědomění si dokonalosti a jednoty všecho může u někoho vyvolat "chorobu z povolání", což se odhaduji podařilo třeba Mildovi. Teď se považuje za spasitele a cítí se vyvolen všechny přivést na tu jedinou pravou - jeho cestu. Pravděpodobně okusil jen náznak pravé jednoty a zanechalo to na něm nesmazatelné stopy.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Vyklad snu

Příspěvekod Milda » 04 dub 2012, 14:40

Vyklad snu si kazdy udelejte po svem a to takovy jaky chcete mit zivot.
Sen je casto spojen se silnou emoci a tu muzete pouzit k pozitivnimu programovani sveho zivota.

Vy jste buh a sny jsou vase.
Vyklad kohokoliv ci dle snare rozhodne nedoporucuji.


Zpět na “Obecná (Nezařazená) diskuze”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů