Hadí síla

Absolutně volné téma

Moderátor: Cagliostro

Pravidla fóra
Zde nechávám prostor na všechna témata, která se nevlezou do výše uvedených kategorií. Mám zde jenom prosbu, pokud se rozhodnete pro založení nového příspěvku, prosím zkuste popřemýšlet jestli není vhodnější umístění již do hotových kategorií. Nechci zase vyvořit nepříjemný škatulkovací systém, jde mi pouze o to, aby se zde třeba neobjevovaly dotazy na cvičení brány z prvního stupně apod.
Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Hadí síla

Příspěvekod Ondra » 24 pro 2012, 10:33

StarWalker píše:K odblokování všech center dojde, až se Ti zvedne hadí síla. Do té doby se pořádně nedá mluvit ani o otevřenosti nějaké z čaker. Všichni s tím blbnou a přitom jsou jejich "květy" jen "poupaty".


Aby se mohla uvolnit hadí síla, tak je nejdříve nutné zharmonizovat/odblokovat všechny centra, aby mohla všemi centry proudit. Ne opačně. To je můj, názor nic víc.


Přeji všem pohodu a klid. Šťastné a veselé :)

Uživatelský avatar
mek onder
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 412
Registrován: 17 říj 2010, 22:52
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 255×
Obdrženo poděkování: 350×

Re: Hadí síla

Příspěvekod mek onder » 27 pro 2012, 15:31

Odpověděl jsi za mě :) je třeba zprůchodnit centra ať jsou čistá,jasná,prázdná,volná a zároveň pevná a klidná a odblokovat hlavní 2 blokády v emočním a komunikačním mozku ;) 3 a 5 čakra souvísí s tím,co se týče projevu.Pak začíná jiná práce,která je už podporována tím otevřením,tak to jde dost dobře.Do té doby je to dost zbytečná práce,hadí síla je buď stabilní,nebo zase zalézá zpět a při práci se aktivuje,k čemuž je moc dobré být čakrově otevřený,průchozí.Jinak sami v životě při různých aktivitách(střet názorů..apod..) tu sílu sami svou reakcí přiškrtíme a blokujeme,což pak musíme řešit a odblokovávat..Jde to o dost hůře,čím více je hadí síla otevřena.Sisyfovská práce,zvlášť když to může člověk vyřešit dopředu :) Přeji krásné svátky a ať se daří v Novém roce 2013.

Mc :)
..všechny věci tady jsou skutečně jenom dočasné - pouze Duch je dokonalou podstatou. Nikde mimo tebe samotného není pro tebe cíle. Jediný smysl a cíl vlastního života je v rozpoznání vlastního životního úkolu, tj. ve vědomí vlastního živého poměru k Bohu.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Hadí síla

Příspěvekod Milda » 04 led 2013, 14:12

Existuje nekolik cakrovych systemu s ruznymi pocty caker.

Uživatelský avatar
mek onder
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 412
Registrován: 17 říj 2010, 22:52
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 255×
Obdrženo poděkování: 350×

Re: Hadí síla

Příspěvekod mek onder » 05 led 2013, 02:14

Hlavní a přímé ovlivňující živly,povahu i rozvoj schopností..jsou jasné,(uvádí i FB)ty další jen rozšiřují dané,popř.některé i zavádějí..praktik pochopí a pozná.
..všechny věci tady jsou skutečně jenom dočasné - pouze Duch je dokonalou podstatou. Nikde mimo tebe samotného není pro tebe cíle. Jediný smysl a cíl vlastního života je v rozpoznání vlastního životního úkolu, tj. ve vědomí vlastního živého poměru k Bohu.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Hadí síla

Příspěvekod Milda » 05 led 2013, 19:40

Hadi silu lepe spustis Tantrou.

StarWalker
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 63
Registrován: 24 led 2012, 23:50
pohlaví: Muž

Re: Hadí síla

Příspěvekod StarWalker » 08 led 2013, 15:54

Ondra píše:Aby se mohla uvolnit hadí síla, tak je nejdříve nutné zharmonizovat/odblokovat všechny centra, aby mohla všemi centry proudit. Ne opačně. To je můj, názor nic víc.

Příjde na to... Čakry mají něco jako ochranná pletiva a k jejich plnému rozvití dochází až při uvolnění hadí síly. To, o čem píšeš Ty, je záležitostí rovnoměrného vývoje, který umožní jejich pozdější bezpečnou aktivaci.
"Všude tam, kde se nadsmyslové bádání nachází v nějakém vztahu k lidskému egoismu, vyrůstají také nebezpečné stránky tohoto bádání."


Zpět na “Obecná (Nezařazená) diskuze”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů