Vaše oblíbená muzika - mráz po zádech, husí kůže atd...

Absolutně volné téma

Moderátor: Cagliostro

Pravidla fóra
Zde nechávám prostor na všechna témata, která se nevlezou do výše uvedených kategorií. Mám zde jenom prosbu, pokud se rozhodnete pro založení nového příspěvku, prosím zkuste popřemýšlet jestli není vhodnější umístění již do hotových kategorií. Nechci zase vyvořit nepříjemný škatulkovací systém, jde mi pouze o to, aby se zde třeba neobjevovaly dotazy na cvičení brány z prvního stupně apod.

Chcete mít tohle téma aktivní - patří tohle téma do Hermetismu ?

Anketa končí za 02 črc 2014, 07:11

Ano
10
Arex , Helena , majstro , Adam , Firzen , beo , Ondra , mek onder , Ištar , Saila
63%
Ne
6
Cagliostro , marvin , zebyja , DAn , Charon , Tomáš
38%
 
Celkem hlasů: 16

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: Vaše oblíbená muzika - mráz po zádech, husí kůže atd...

Příspěvekod Ondra » 16 črc 2012, 15:46

mirmin : dobrý to je, nejlepší je ten klávesák


Jinak si dejte tohle, je to přímo složený pro meditaci, vůbec tenhle člověk dělá hodně zajímavý kousky, moc mu fandim :) :

1. http://www.youtube.com/watch?v=kCcx0QPjGrA

2. http://www.youtube.com/watch?v=kXn8oK0Z9XU

Uživatelský avatar
Firzen
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 541
Registrován: 06 dub 2012, 17:30
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 101×
Obdrženo poděkování: 62×
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše oblíbená muzika - mráz po zádech, husí kůže atd...

Příspěvekod Firzen » 02 srp 2012, 20:15

Tak předně něco pro FTX a další, kteří zjistili, že ne každá hudba je zcela neškodná.. Doporučuju shlédnout celý seriál. Stojí to za to.

A teď se pochlubím se svými písněmi, které prostě miluju :D
Hari Om od Devy Premal(fakt světoznámá kapela)
A zcela z jiného soudku něco od E. S. Posthumus

Někde jsem na youtube u jedné ze skladeb E. S. Posthumus viděl komentář: "Children don't do drugs. Do Posthumus!" 8-)

Uživatelský avatar
Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 422
Registrován: 01 lis 2010, 02:17
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Vaše oblíbená muzika - mráz po zádech, husí kůže atd...

Příspěvekod Pete » 02 srp 2012, 21:08

Posthumus jsou dobri no

Dont drink and drive
Dont smoke and fly
Take LSD and teleport

EDIT: abych nebyl uplne off topic, tak mi se strasne libi todle
http://www.youtube.com/watch?v=BxZMU-jV7s0

Sandwich... Baby Foods... Dog Foods... Baby Foods... :lol: :lol:

FTX

Re: Vaše oblíbená muzika - mráz po zádech, husí kůže atd...

Příspěvekod FTX » 02 srp 2012, 21:33

Firzen píše:Tak předně něco pro FTX a další, kteří zjistili, že ne každá hudba je zcela neškodná.. Doporučuju shlédnout celý seriál. Stojí to za to.

(i když mnozí to už asi znají)

Děkuji Fritzene, že někdo konečně pochopil, co jsem chtěl napsat.

Předcházející odpovědi byly spíše na téma, co koho inspiruje - t.j. něco malinko jiného.

Uno umělci jsou stejně divná sorta lidí na pomezí magie. Aby umění oslovovalo, tak musí chtě nechtě rezonovat s astrálem. A když takový umělec chlastá, tak i to umění ve výsledku nepovznáší, ale sráží.

A zejména to podsouvání magických symbolů do umění nevěští nic dobrého. Pokud se k tomu stanete trochu vnímavější, tak mi možná dáte z pravdu.
Naposledy upravil(a) FTX dne 02 srp 2012, 22:07, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
AlA777
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 74
Registrován: 27 kvě 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše oblíbená muzika - mráz po zádech, husí kůže atd...

Příspěvekod AlA777 » 03 srp 2012, 17:34

Tak jsem juknul na ty videa, co dal FTX, toho autora znam, meli predtim stranku tusim Hashemsvideo, ntnjk. Jsou tam zajimave asociace a urcite to nebude vsechno nahoda, je to trochu verzene smerem k Illuminati, NWO aj. Kdysi jsem tomu tematu venoval dost casu. :shock:
"Seekers there are in plenty: but they are almost all seekers of personal advantage. I can find so very few Seekers after Truth.
Sa’adi

FTX

Vaše oblíbená muzika - mráz po zádech, husí kůže atd...

Příspěvekod FTX » 03 srp 2012, 22:04

AlA777 píše:Tak jsem juknul na ty videa, co dal FTX, toho autora znam,
To sem dal: Firzen » 02 srp 2012, 20:15

Btw dodíval jsem se na to a připadá mi to horší než jsem čekal. Sice jsem měl takový špatný pocit z nadužívání magických symbolů s negativní konotací, ale tohle jě něco jiného. Myslel jsem, že umělci se svým chybným životem "ladí" na negativní sféry. Jenže oni si uzavírají pakty a ještě k tomu krví.

Takovým lidem už nelze pomoci, jak psal Arion ve své knize PME. Pokud se v nich ozve svědomí a vzepřou se, tak si od negativních sfér vykoledují smrt.

Uživatelský avatar
Firzen
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 541
Registrován: 06 dub 2012, 17:30
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 101×
Obdrženo poděkování: 62×
Kontaktovat uživatele:

Vaše oblíbená muzika - mráz po zádech, husí kůže atd...

Příspěvekod Firzen » 04 srp 2012, 21:29

FTX píše:Takovým lidem už nelze pomoci, jak psal Arion ve své knize PME. Pokud se v nich ozve svědomí a vzepřou se, tak si od negativních sfér vykoledují smrt.

Teď to bude ale strašně blbá otázka, ale přesto to zkusím...
Napadlo mě teď, co z toho ty negativný sféry vlastně mají, když toho člověka zabijí? Za života z toho mohou mít energii toho člověka, ale co mají po smrti.. ? Napadlo mě, že když toho člověka zabijí v ještě v tom období, kdy je na tyto síly naladěný, tak pak po smrti v astrálním prostoru na čas zůstane ve svéře těch temných sil, protože před smrtí jim byl nakloněný, a oni ho pak v astrálu mohou dál využívat. A nebo jaký to má teda důvod?

Omlouvám se za případnou demenci, ale náhle nějak nechápu smysl temnoty celkově, a egoistického chování, atd.. :lol: Asi jeden z mých dalších zvláštních stavů, který mě posune dál..

FTX

Re: Vaše oblíbená muzika - mráz po zádech, husí kůže atd...

Příspěvekod FTX » 04 srp 2012, 22:15

Firzen píše:Napadlo mě teď, co z toho ty negativný sféry vlastně mají, když toho člověka zabijí?
Kdyby jsi pracoval pro Gestapo či mafii a náhle se rozhodl odejít, tak tě odprásknou dokud na tebe ještě mají nějaký vliv.

Naopak, násilnou smrtí je pakt energeticky oslaben a člověk po smrti dostane šanci se vymanit z negativního vlivu.

Řekněme, že je to takový rychlotest duchovní zralosti dotyčného. Přečti si PME, tam je to vysvětleno.

Firzen píše:Za života z toho mohou mít energii toho člověka, ale co mají po smrti.. ? Napadlo mě, že když toho člověka zabijí v ještě v tom období, kdy je na tyto síly naladěný, tak pak po smrti v astrálním prostoru na čas zůstane ve svéře těch temných sil, protože před smrtí jim byl nakloněný, a oni ho pak v astrálu mohou dál využívat.
Tak nějak. Pak už se z něj stane sluha té sféry.

Firzen píše:A nebo jaký to má teda důvod?


Firzen píše:Omlouvám se za případnou demenci, ale náhle nějak nechápu smysl temnoty celkově, a egoistického chování, atd.. :lol: Asi jeden z mých dalších zvláštních stavů, který mě posune dál..

Viz zde: http://williammistele.com/negative.html

Z pohledu jednoty a Prozřetelnosti je temnota úmysl. Bez možnosti volby není možnost vývoje. Vše je dokonalé a zlo neexistuje.

Z pohledu duality je potřeba vidět cesty, které vedou do destrukce a které vedou k vyšší úrovni vývoje.

A pod dualitou jsou nižší úrovně vědomí, kde si dotyčný ani dualiu neuvědomí a žije si v iluzi, že je Superman, bůh, prezident zeměkoule.

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: Vaše oblíbená muzika - mráz po zádech, husí kůže atd...

Příspěvekod Ondra » 05 srp 2012, 17:21

FXT : Sorry , že do toho vstupuji, asi je to navíc OT, ale přijde mi, že to až moc přeháníš s těmi negativy, černými mágy a tak vůbec. Nevím jestli z toho neni cítit spíše strach (čímž je negativum živeno) ? Ono je nutné podotknou, že pokud chceš tvořit, tak musíš umět i níčit. Navíc, aby jsi tu temnou stránku svojí duše ovládl, tak potřebuješ získat zkušenost a jak ji jinak získáš , než konfrontací přímo s konkrétním negativem-kvalitou. Takhle tu stránku jen zadupáváš do rohu, ale stejnak jednou ji budeš muset stejně řešit. Každopádně ale ano, to už je dle mne práce pro hodně vysoké mágy.
Tím samo neříkám, že by se člověk neměl držet toho dobrého.

FTX

Re: Vaše oblíbená muzika - mráz po zádech, husí kůže atd...

Příspěvekod FTX » 05 srp 2012, 20:39

Ondra píše:FXT : Sorry , že do toho vstupuji, asi je to navíc OT, ale přijde mi, že to až moc přeháníš s těmi negativy, černými mágy a tak vůbec. Nevím jestli z toho neni cítit spíše strach

Tím samo neříkám, že by se člověk neměl držet toho dobrého.

Pokud jsem toho napsal na toto téma příliš moc, tak sorry. Chtěl jsem to popsat co možná nejplněji aby to bylo jasné a rozhodně ne strašit.

Stejně myslím, že to ti umělci dělají z takové nějaké nudy nebo touhy po něčem extravagantním. Jenže netuší, že jejich činnost má jisté následky, které nejsou schopni dohlédnout.

A proč tady na Zemi mezi lidmi nevládne láska a mír? Proč se ještě v této době na mnoha místech na zemi stále vedou války? Ono to tak trochu s těmi padlými umělci souvisí.

Lidská psychika je tak nastavena aby skutečné zlo už nevnímala. Aby se vypla. V tom s Petem souhlasím.

Ale pak člověk žije v iluzi namísto v přítomnosti. A jen upozorňuji, že když jsem byl malý, tak jsem měl skutečné potíže. Povinně jsme chodili na ruské filmy typu "Bitva o Stalingrad", hezky naturalisticky provedené. Mě se z toho tenkrát v kině dělalo špatně, když voják umíral a ruka se mu válela odtržená od těla.

Kdo nás tady neustále tímhle typem umění krmí? Nevěřím tomu, že je to jen náhoda.

Bohužel jsem se v tom několikrát vykoupal a souhlasím s tím, že všechna negativa jsou bezmocná, dokud se člověk obrací k Prozřetelnosti a lásce.
Naposledy upravil(a) FTX dne 05 srp 2012, 22:34, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Windik
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 66
Registrován: 10 zář 2011, 19:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Vaše oblíbená muzika - mráz po zádech, husí kůže atd...

Příspěvekod Windik » 05 srp 2012, 22:08

FTX píše:Kdo nás tady neustále tímhle typem umění krmí? Nevěřím tomu, že je to jen náhoda.


To je jeden z důvodů proč se nekoukám na zprávy.

Roman274
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 88
Registrován: 09 kvě 2012, 23:20
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 45×
Obdrženo poděkování: 39×

Vaše oblíbená muzika - mráz po zádech, husí kůže atd...

Příspěvekod Roman274 » 15 srp 2012, 21:07

Keď potrebujem vypnúť a od každého mať pokoj, tak si pustím hudbu od Gandalfa.
je to super. Na web som Vám dal celý album Lotus Land.
http://www.uloz.to/xDDwBcz/gandalf-lotus-land-zip
Príjemné počúvanie ;)

Zrušeno-edit C.

FTX

Re: Vaše oblíbená muzika - mráz po zádech, husí kůže atd...

Příspěvekod FTX » 15 srp 2012, 21:26

Roman274 píše:Keď potrebujem vypnúť a od každého mať pokoj, tak si pustím hudbu od Gandalfa.

Toto vlákno by se mělo rozdělit na 2 vzájemně nesouvisející témata.
1, téma je oblíbená hudba
2, téma je hudba nějak ovlivněná negativní inspirací

To je stejné, jako kdybych rozebíral vliv GMO potravin a někdo psal jak mu chutnají borůvky.

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: Vaše oblíbená muzika - mráz po zádech, husí kůže atd...

Příspěvekod Ondra » 15 srp 2012, 21:44

Roman274 : pěkný to je


FTX : Přijde mi 100x inspirativnější si poslechnout nějakou dobrou music, z které alespoň něco mám, než rozebírat ty tvé negace. omlouvám se :)
Ať to fakt někdo rozdělí.

FTX

Re: Vaše oblíbená muzika - mráz po zádech, husí kůže atd...

Příspěvekod FTX » 15 srp 2012, 22:02

Ondra píše:Roman274 : pěkný to je
FTX : Přijde mi 100x inspirativnější si poslechnout nějakou dobrou music, z které alespoň něco mám, než rozebírat ty tvé negace. omlouvám se :)
Ať to fakt někdo rozdělí.

To by jste měli nechat tohle vlákno vychcípat, a udělat si vlákno o pěkné hudbě :).

Je to stejné jako s těmi GMO potravinami. Jedna dávka GMO jídla nikomu z nás neublíží. Ale co to udělá, když to budeš jíst denně o tom se raději nikdo nezmiňuje. Podobné je to i s uměním a nejen hudbou. Ne každý obraz má pozitivní vliv a některé obrazy mohou způsobit i únavu. Mě šlo jen o prodrbání tohoto jevu.

Takový umělec má zodpovědnost nejen za sebe, ale i za celé skupiny lidí potažmo celé lidstvo. Kdyby umělci skutečně poctivě dělali kvalitní práci, tak by se lidem dařilo mnohem lépe a byli by šťastnější.
Naposledy upravil(a) FTX dne 15 srp 2012, 22:08, celkem upraveno 1 x.


Zpět na “Obecná (Nezařazená) diskuze”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů