Psychické problémy a nemoci

Absolutně volné téma

Moderátor: Cagliostro

Pravidla fóra
Zde nechávám prostor na všechna témata, která se nevlezou do výše uvedených kategorií. Mám zde jenom prosbu, pokud se rozhodnete pro založení nového příspěvku, prosím zkuste popřemýšlet jestli není vhodnější umístění již do hotových kategorií. Nechci zase vyvořit nepříjemný škatulkovací systém, jde mi pouze o to, aby se zde třeba neobjevovaly dotazy na cvičení brány z prvního stupně apod.
Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2866
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 554×
Obdrženo poděkování: 715×
Kontaktovat uživatele:

Alzheimerova nemoc

Příspěvekod marvin » 01 srp 2012, 10:00

ahoj. máte s tímto někdo zkušenosti? co se děje v člověku s tímto postižením z hlediska živlů, čaker atd? Kde se toulá duch této bytosti? A jesli existuje šance na jeho záchranu?
díky
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Roman274
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 88
Registrován: 09 kvě 2012, 23:20
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 45×
Obdrženo poděkování: 39×

Re: Alzheimerova nemoc

Příspěvekod Roman274 » 01 srp 2012, 10:35

marvin píše:ahoj. máte s tímto někdo zkušenosti? co se děje v člověku s tímto postižením z hlediska živlů, čaker atd? Kde se toulá duch této bytosti? A jesli existuje šance na jeho záchranu?
díky

Možno by si sa mohol pozrieť na dielo B. Kafky. On tam dosť rozpracoval pamäťové bunky. Síce z toho jeho pohľadu, prípadne jeho jasnovidcov ale ako inšpirácia to môže byť dobré.
Potom keď na niečo dôjdete, dajte vedieť, lebo už som zabudol, čo som to vlastne chcel :)

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2866
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 554×
Obdrženo poděkování: 715×
Kontaktovat uživatele:

Re: Alzheimerova nemoc

Příspěvekod marvin » 01 srp 2012, 10:40

mě nejde ani tak spíš o fyzickou rovinu, ale o astrální a mentální tělo.. kam utíká atd ..atd.. karmicky a jesli se s tím dá něco dělat..
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Roman274
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 88
Registrován: 09 kvě 2012, 23:20
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 45×
Obdrženo poděkování: 39×

Re: Alzheimerova nemoc

Příspěvekod Roman274 » 01 srp 2012, 10:56

marvin píše:mě nejde ani tak spíš o fyzickou rovinu, ale o astrální a mentální tělo.. kam utíká atd ..atd.. karmicky a jesli se s tím dá něco dělat..

Hm takto je to zaujímavý pohľad na to. Ale dobrý námet na premýšlanie.

Uživatelský avatar
Ankhur
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 379
Registrován: 03 říj 2010, 12:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 48×
Obdrženo poděkování: 35×

Re: Alzheimerova nemoc

Příspěvekod Ankhur » 01 srp 2012, 18:03

marvin píše:ahoj. máte s tímto někdo zkušenosti? co se děje v člověku s tímto postižením z hlediska živlů, čaker atd? Kde se toulá duch této bytosti? A jesli existuje šance na jeho záchranu?
díky


Zaměř se na revitalizaci jater - to bude klíč...
Není to o tom, co chceš, je to o tom, co skutečně uděláš.

Roman274
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 88
Registrován: 09 kvě 2012, 23:20
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 45×
Obdrženo poděkování: 39×

Re: Alzheimerova nemoc

Příspěvekod Roman274 » 01 srp 2012, 18:08

Ankhur píše:
marvin píše:ahoj. máte s tímto někdo zkušenosti? co se děje v člověku s tímto postižením z hlediska živlů, čaker atd? Kde se toulá duch této bytosti? A jesli existuje šance na jeho záchranu?
díky


Zaměř se na revitalizaci jater - to bude klíč...

Ja som našiel toto. Ale je to spojené s fyzičnom :
Zmenšování mozku je přirozeným projevem stárnutí. Při tzv. lehké poruše poznávacích funkcí (anglicky MCI - mild congnitive impairment), která postihuje zhruba 16 procent lidí starších 70 let (výzkum se opírá o situaci ve Velké Británii), nebo Alzheimerově chorobě atrofuje mozek mnohem rychleji.
Mozek po 60 letech věku přirozeně ztrácí asi půl procenta své kapacity ročně. Při MCI to je ztráta 1 procento a při Alzeimerově nemoci až 2,5 procenta. Tak masivní úbytek mozkové hmoty je doprovázena rozsáhlými ztrátami paměti, zapomnětlivostí, ztrátou orientace, zmateností, neschopností se soustředit.
Ale aj Bardon fyzicky umiestnil vedomie do veľkého mozgu a podvedomie do malého.
Možno to nejaký súvis má.

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2866
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 554×
Obdrženo poděkování: 715×
Kontaktovat uživatele:

Re: Alzheimerova nemoc

Příspěvekod marvin » 02 srp 2012, 08:08

No, bude to podle mě kapku složitější. Nemocný prodělal pár operací třeba 5-10let předtím. Byly mu odebrány některé orgány, někt. zmenšeny apod. Potom taky odchod syna, kt. žil jinak po celou dobu ve společné domácnosti. 1. i 2. manžel už také zemřeli před časem. Tzn. vidím to spíš jako karma+ duševní prázdnotu a samotu.

Co se týče mozku samotného, osobně to vnímám tak, že chybí transmitery, struktury neuronu podle mě zůstávají zachovány, ale vzruchy už se nepřenáší.. Není energie jak z nadledvinek, jater a asi ani jiných orgánů. Celkové tělesné vyčerpání atd .. Není rodina, rodinná energie, kt. by podpořila člověka.

Spíš mě zajímalo, jestli je moc, kt. by to mohla zvrátit.. pokud by ovšem bylo povolení od BP
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

FTX

Re: Alzheimerova nemoc

Příspěvekod FTX » 02 srp 2012, 09:29

marvin píše:Spíš mě zajímalo, jestli je moc, kt. by to mohla zvrátit.. pokud by ovšem bylo povolení od BP


Hele Marvine:
Obrázek musí mít šířku alespoň 0 pixelů, výšku 0 pixelů a šířku nejvíce 750 pixelů a výšku 750 pixelů. Váš obrázek má šířku 1768 pixelů a výšku 1392 pixelů.

Chtěl jsem ti poslat vysvětlení, ale tys omezil přílohy. Pak scanovaný text nebude čitelný :( A opisovat to po mě nechtěj.

Prosím o odstranění tohoto omezení.

Nakonec jsem to nacpal jako zip, ale nelíbí se mi to.


Zejména bych doporučil něco jiného, to co píše S.N.Lazarev. V případě zájmu ti to pošlu Emailem.

alzheimer.jpg
sken-knihy
Přílohy
alzheimer.zip
(463.59 KiB) Staženo 103 x

Uživatelský avatar
AlA777
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 74
Registrován: 27 kvě 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Alzheimerova nemoc

Příspěvekod AlA777 » 02 srp 2012, 09:46

2 FTX: existujou obrazkove share servery, kde to jednoduse uploadnes a hned ti to vygeneruje i ruzne linky, napr. primo pro forum, kde ti zobrazi nahled a po kliknuti se ti otevre obrazek v plnem rozliseni. To omezeni je schvalne, protoze obrazek v tak velkem rozliseni by na foru rozhodil graficke zobrazeni a vypada to pak nepekne. Mimo to pouzivat format zip nedoporucuju a uz vubec ne otvirat z neznamych zdroju, protoze se pouziva pro tzv. zipove utoky, kde se ti po rozbaleni spusti skodlivy kod. Pouzivej rar, nebo nejlepe program 7zip, je zadarmo a umi vsechno, snadno a rychle. ;)
"Seekers there are in plenty: but they are almost all seekers of personal advantage. I can find so very few Seekers after Truth.
Sa’adi

FTX

Re: Alzheimerova nemoc

Příspěvekod FTX » 02 srp 2012, 10:08

AlA777 píše:2 FTX: existujou obrazkove share servery, kde to jednoduse uploadnes a hned ti to vygeneruje i ruzne linky, napr. primo pro forum,

Jedine mam obavu, že po nějaké době obrázky zmizí a pak fórum nebude konzistentní.

O útocích na ZIP formát slyším poprvé a zatím jsem se s ničím takovým v praxi nesetkal. ZIP používám dost dlouho a dost bych se divil, kdyby někdo do http://www.info-zip.org/ nacpal nějaký červ.

All known vulnerabilities are fixed in Zip 2.32. (Let's hope it stays that way.)

Zip 2.3 and (presumably) all previous versions have a buffer-overrun vulnerability relating to deep directory paths that could potentially lead to local privilege escalation (e.g., in the case of automated, Zip-based backups). See the FAQ page for details.


Mimochodem 7z nepoužívám ne proto, že bych to neuměl, ale proto, že je ZIP běžnéjší na všech platformách.
Naposledy upravil(a) FTX dne 02 srp 2012, 10:14, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2866
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 554×
Obdrženo poděkování: 715×
Kontaktovat uživatele:

Re: Alzheimerova nemoc

Příspěvekod marvin » 02 srp 2012, 10:09

rozlišení vloženéh obrázku je schválně, jinak to rozhodí layout fora a to by nebylo dobré. buďto externí linky, nebo upload souboru přímo (to zatím mohou jenom někteří uživatelé:)

díky za soubor, mrknu na něj
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

FTX

Re: Alzheimerova nemoc

Příspěvekod FTX » 02 srp 2012, 10:26

marvin píše:rozlišení vloženéh obrázku je schválně, jinak to rozhodí layout fora a to by nebylo dobré. buďto externí linky, nebo upload souboru přímo (to zatím mohou jenom někteří uživatelé:)

díky za soubor, mrknu na něj

Kdyby to fórum bylo udělané inteligentně, tak si velikost náhledu obrázku samo upraví (je to vlastnost tagu <a width="">, ale to bych toho asi chtěl moc.

BTW Rudriger Dahlke je uznávaný psychoterapeut, může to sedět a pomoci, ale nemusí.

Od S.N. Lazareva mám něco, ale tenhle jeho systém je mnohem složitější. To bych ti poslal mailem.

Vždy platí, že snažit se musí dotyčná osoba a druhý ji může jen poradit.

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2866
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 554×
Obdrženo poděkování: 715×
Kontaktovat uživatele:

Re: Alzheimerova nemoc

Příspěvekod marvin » 02 srp 2012, 11:01

FTX píše:Kdyby to fórum bylo udělané inteligentně, tak si velikost náhledu obrázku samo upraví (je to vlastnost tagu <a width="">, ale to bych toho asi chtěl moc.


sarkasmus? nebo otevřená kritka?
- je to technické řešení. můžeme na to mrknout. jesli se trochu vyznáš v phpBB a je to v nativních možnostech systému, tak jsem určitě pro. Ale nějaké modifikace asi dělat nebudu.. pak příjde nová verze a stejně to nepojede

FTX píše:Vždy platí, že snažit se musí dotyčná osoba a druhý ji může jen poradit.

tohle je těžký, když s vědomím člověka už se moc ve fyzickém světe nedomluvíš.. on už není duchem přitomen.. leda na jiných rovinách..
možná ve světlých chvilkách..
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
AlA777
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 74
Registrován: 27 kvě 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Alzheimerova nemoc

Příspěvekod AlA777 » 02 srp 2012, 11:11

2 FTX: S tim zipem je to uz starsi zalezitost. Ja se s zipem setkavam pouze, kdyz mi prijde do spamu. :) (nastesti uz mailove portaly rozbali obsah a lze jen prohlizet obsah)

imho: Nechal bych obrazky max. 800x600, vetsi rozliseni uz pak nevypada pekne. :idea:

..jo a na imageshacku mam obrazky uz cca sest let a jeste se mi nikdy neztratily, pokud jsem je nesmazal ja. ;)
"Seekers there are in plenty: but they are almost all seekers of personal advantage. I can find so very few Seekers after Truth.
Sa’adi

Roman274
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 88
Registrován: 09 kvě 2012, 23:20
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 45×
Obdrženo poděkování: 39×

Re: Alzheimerova nemoc

Příspěvekod Roman274 » 02 srp 2012, 11:55

marvin píše:tohle je těžký, když s vědomím člověka už se moc ve fyzickém světe nedomluvíš.. on už není duchem přitomen.. leda na jiných rovinách..možná ve světlých chvilkách..

Podľa opisovaných príznakov to má spojitosť so živlom zeme - vedomie a pamäť.
Porucha živlu zeme má za následok rozštiepenie a vyšinutie vedomia a pod...
Skús urobiť podľa Bardona živlový fluidický kondenzátor :
Pro živel země:
− petržel (kořen, listí nebo semena)
− semeno kmínu
− jitrocel (širokolistý nebo úzkolistý)
− květ karafiátu nebo melisové listí
je to v 8smom stupni BKOZ.
Ďalej by som dal urobil podľa neho fluidické zrkadlo (pevný fluidický kondenzátor) a používal ho po nabití ako žiarič, tam kde sa dotycný pohybuje a spí.
Veľa šťastia.


Zpět na “Obecná (Nezařazená) diskuze”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů