Zbaveni se fyzicke bolesti

Absolutně volné téma

Moderátor: Cagliostro

Pravidla fóra
Zde nechávám prostor na všechna témata, která se nevlezou do výše uvedených kategorií. Mám zde jenom prosbu, pokud se rozhodnete pro založení nového příspěvku, prosím zkuste popřemýšlet jestli není vhodnější umístění již do hotových kategorií. Nechci zase vyvořit nepříjemný škatulkovací systém, jde mi pouze o to, aby se zde třeba neobjevovaly dotazy na cvičení brány z prvního stupně apod.
locki
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 61
Registrován: 02 pro 2011, 23:54
pohlaví: Muž
Obdrženo poděkování:
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbaveni se fyzicke bolesti

Příspěvekod locki » 21 dub 2012, 22:37

Anubis: S dovolenim pridam poznamku. Zda se mi, jestli si to prilis nekomplikujes pristupem. Prosim neber to zle. Udrzet vedomi po delsi dobu(alespon dny) ve ctvrte cakre a zit z tohoto zdroje neni zas tak velky problem. Osobne se stykam s lidmi, kde je tato uroven naopak samozrejmym zakladem komunikace, ktery je v tech zakladech tak hluboko, ze by bylo vubec trapne to pripominat. Pokud by slo ale jen o 4 cakru, je to stejne nakonec jednostranne. Jako lide jsme komplexni bytosti a vsechny nase soucasti maji hodnotu. Pokud se k tomu stavis tak, ze spodni 3 jsou nejakym zpusobem zavadne, tak je to podobne, jako pri otevreni kuprikladu venusske sfery (pripadne slunecni, kde je tato tendence maximalni) oznacit to "pod" ni za zavadne, hrube, nizke, slabe atd. atd., kazdy se vymez dle libosti. ;) Kazda cakra(coz je vlastne sfera mikrokosmu) muze byt zdojem pozehnani i pohromy. Prave apriorni negativni, nebo vymezujici se pristup k tomu "nizsimu" jako k problematickemu znaci, ze tam ma clovek jeste nejakou praci. Pokud mohu doporucit, tak je v kvalite kazde cakry vhodne meditovat napr. na to, jak tou kvalitou mohu v tom nejlepsim slova smyslu pomoci a pozehnat svym bliznim.

A pak je tu dalsi vec - jsou lide, kteri v zasade nemaji problem. Kraci po "sirokem moste", netvori zadne zasadni problematicke priciny a jejich bytost je po pravde receno dobra. Svet je tak reflektuje, prijima a maji dobry zivot, setkavaji se s vysokymi ucenimi i hodnotnymi bytostmi. Maji ovsem problem - ma je rad Buh, svet, maji je radi blizni, ale oni sami se prilis radi nemaji a to bohuzel ani tam, kde je to zcela na miste. Maji pocit, ze se musi neustale nejak cepovat, aby si zaslouzili neco vyssiho a lepsiho. A kdyby je Buh poslal na dovolenou, zadnou si nedaji, klidne proti bozi vuli. Sveho druhu pycha. Posedlost askezi a sebesekyrovanim dela z dosazitelnych duchovnich cilu vzdalene. Prosty typek, co si to nekomplikuje je dosahuje lepe. A ber to prosim v duchu toho, co uz jsem Ti psal - Pravdu nemam, snazim jen vymezit k Tebou napsanemu tak, aby Pravda byla mezi nami. Zkus to zvazit.
Stay well on your way and follow the Sign.

Uživatelský avatar
Anubis
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 680
Registrován: 19 zář 2009, 18:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 59×

Re: Zbaveni se fyzicke bolesti

Příspěvekod Anubis » 22 dub 2012, 06:30

locki píše:Pokud se k tomu stavis tak, ze spodni 3 jsou nejakym zpusobem zavadne, tak je to podobne, jako pri otevreni kuprikladu venusske sfery (pripadne slunecni, kde je tato tendence maximalni) oznacit to "pod" ni za zavadne, hrube, nizke, slabe atd. atd., kazdy se vymez dle libosti. ;)

Nic takového jsem neřekl. Nesnažím se lidi od sebe oddělovat, ani sebe od nich. Rozlišuju jen stavy vědomí. A nebudu v životě používat jiné než ty nejlepší, kterých jsem schopen. Samozřejmě vím, že existují lidé, kteří často sklouzávají dolů a užívají si. To jsou nejspíš ti, o kterých jsi dříve mluvil. Delší pobyt ve 4. čakře by je měl ale vyléčit.

Člověk má poznat celé spektrum právě proto, aby si mohl vybrat. Respektuji každou úroveň, protože je spojnicí mezi nižší a vyšší.

P.S.: Občas z té Prahy pošlete pár osvícenců, svět je potřebuje.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Zbaveni se fyzicke bolesti

Příspěvekod Milda » 22 dub 2012, 11:59

Anubis píše:
Milda píše:Kdyz te obejmu, tak bys to citil silneji nez po netu.

O tom právě mluvím. Univerzální láska na úrovni 4. čakramu jde cítit stejně přes internet i osobně. Zkus začít cvičit Bránu a bude ti to jasnější.


Lasku cvicenim Brany nepoznas.
Laska je sdileni a harmonie.
Brana je cesta vule, mysli.
Laska je k ni dualni.

Spravne by se joginum a magum mela zvysovat laska po dobu jejich jang cesty, ale vetsinou dochazi k umrtvovani a odtazeni se od zivota.
Cesty jogy i tantry se sejdou v Lasce bezpodminecne.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Zbaveni se fyzicke bolesti

Příspěvekod Milda » 22 dub 2012, 12:07

Locki: pekne napsano

Obecne co se tyce caker je kazdy popis zjednoduseni a oddelovani.
Ta propojenost caker, lidi i celeho stvoreni je nepopsatelna.

Kdo chce byt odbornik na cakry, tak muze, ale je to Zbytecna zdrzovacka.
Je to asi jako kdyz pri planovane ceste nejak nekam se budeme DETAILNE zabyvat prevodovkou autobusu.
Zatim ani nevite kdy kam a cim.
TAK JEDEM. AT SI TO UZIJEME. ;-)


Zpět na “Obecná (Nezařazená) diskuze”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů