Uz dve stretnutia s ....... ?

Absolutně volné téma

Moderátor: Cagliostro

Pravidla fóra
Zde nechávám prostor na všechna témata, která se nevlezou do výše uvedených kategorií. Mám zde jenom prosbu, pokud se rozhodnete pro založení nového příspěvku, prosím zkuste popřemýšlet jestli není vhodnější umístění již do hotových kategorií. Nechci zase vyvořit nepříjemný škatulkovací systém, jde mi pouze o to, aby se zde třeba neobjevovaly dotazy na cvičení brány z prvního stupně apod.
Anton
mé první příspěvky:)
mé první příspěvky:)
Příspěvky: 7
Registrován: 18 srp 2016, 02:01
pohlaví: Muž
Národnost: SK
Poděkoval(a):

Uz dve stretnutia s ....... ?

Příspěvekod Anton » 20 srp 2016, 08:06

Chcel by som poprosit o pomoc s urcenim niecoho neznameho.Bytosti ? Demona ?
Ked som bol vo veku asi 12-13 rokov sa mi stala divna prihoda.S kamaratmi na ulici sme sa rozpravali o certoch,duchoch atd.Tarali sme hluposti ako deti.Mna to nejako vzalo a celkom vazne som tvrdil,ze su to hluposti,ze sa nemame coho bat.
A pamatam si to tak ako vcera.....V noci som sa zobudil a pred postelou stalo nieco divne.Vyzeralo to ako nieco medzi ludskou postavou a vajcom.Tvarom.Velkost asi ako priemerny dospely chlap.Farba bola zvlastna.Akoby ste sa pozerali cez zvlnenu vodnu hladinu.Od sedej az po ciernu.V podstate neurcity tvar aj farba.Bez tvare.Okamzite som pochopil akoby telepaticky,aby som si prestal robit srandu z tychto veci,ze nicomu nerozumiem a mozem zle skoncit.Co sa tykalo mojho pocitu,bol velmi zvlastny.Obrovsky strach a zaroven prekvapenie a zvedavost.Trvalo to chvilku.(A vtedy som pochopil "Sokovu terapiu " :udiv: )
Pred asi 15timi rokmi som si povedal na istom pohrebe,ze sa pokusim sledovat okolie truhly,ci neuvidim astralne telo alebo nejakeho ducha okolo nej.
Stal som medzi ludmi v poslednom rade v dome smutku.Sustredil som sa na priestor nad truhlou.Po malickej chvili som zacal rozoznavat nad truhlou nieco ako ducha,ale stale som nevidel konkretny tvar.Len akoby nieco priesvitne a sfarbene jemne do biela.Dostal som "genialny" napad.Dat mu trochu svojej energie,ci nezacne dostavat nejaku podobu.Zrazu to bolo prec a nad truhlou sa objavila zas nejaka pretiahnuta gula,farby ako som popisoval vyssie,akoby som sa na priestor za truhlou pozeral cez vodu.A dalej to bola otazka doslova par sekund.Akoby mi to stvorenie zacalo samo brat energiu a paradne rychlym tempom.Proste si ma nieco dalo ako ceresnicku na torte.A necakane.
Rychlo som sa otocil a vysiel von aby som sa prebral.Mal som co robit.Ako pisem,doslova po par sekundach som uz ledva stihol vyst a sadol som si na schody.Priatelka vysla za mnou a niekolkokrat ma pomykala za plece,kym som ju zacal vnimat.Neskor mi vravela,ze sa ma zlakla.Uplne nepritomny vyraz a ze tak bieleho cloveka este nevidela.Ako papier.
A hned ma aj podpichla : Zase si nieco robil vsak ?
Chcel by som poprosit skusenejsich o co sa asi mohlo jednat,o aku bytost ? Zatial mi nikto nedokazal ani priblizne odpovedat.
Nedokazem sa zbavit dojmu,ze sa jednalo o tu istu bytost,ako vtedy v noci,ked som bol dieta.Minimalne o ten isty druh.Mal som aj znamych akoze jasnovidcov a nikto sa nevyjadril konkretnejsie.
Nedavno ma napadla aj varianta,z ktorej mam "obrovsku radost"....Ked som sa ucil vytvarat zo zvedavosti elementalov,vtedy este neuvedomujuc si nasledky,ci nahodou to nebolo nieco take,co sa akosi trosku vymklo kontrole.Nic nebolo vytvarane zo zlym umyslom,len som podcenil detaily pri vytvarani.Ale najskor to bol asi demon ale preco a takto ?
A som zvedavy,ci sa nechysta na "kavu" ku mne aj do tretice.Ale myslim,ze teraz uz sa nedam zaskocit.Akoby som cakal a tym padom ho privolaval sam.Zahadna vec.

Zpět na “Obecná (Nezařazená) diskuze”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů