Pentagram na přezce opasku

Absolutně volné téma

Moderátor: Cagliostro

Pravidla fóra
Zde nechávám prostor na všechna témata, která se nevlezou do výše uvedených kategorií. Mám zde jenom prosbu, pokud se rozhodnete pro založení nového příspěvku, prosím zkuste popřemýšlet jestli není vhodnější umístění již do hotových kategorií. Nechci zase vyvořit nepříjemný škatulkovací systém, jde mi pouze o to, aby se zde třeba neobjevovaly dotazy na cvičení brány z prvního stupně apod.
Světloslav
trochu se tu rozkoukávám
trochu se tu rozkoukávám
Příspěvky: 4
Registrován: 02 zář 2016, 07:19
pohlaví: Muž
Národnost: ČR

Pentagram na přezce opasku

Příspěvekod Světloslav » 27 říj 2016, 14:27

Dobrý den,
jak vnímáte Pentagram na přezkách opasků sovětských vojáků ve II. světové válce na Solaru plexu?
Světloslav

Uživatelský avatar
Hob
trochu se tu rozkoukávám
trochu se tu rozkoukávám
Příspěvky: 2
Registrován: 09 úno 2017, 08:39
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a):

Re: Pentagram na přezce opasku

Příspěvekod Hob » 21 úno 2017, 22:54

Podle me to nebyl "pentagram" , protoze komunismus persekuoval vse zavanejici okultismem ale ruda hvezda, symbol kdovi ceho, nikdy sem nad tim nepremyslel. Z magickeho hlediska podle me symbol sam o sobe vojakum ani nepomahal ani neskodil, nebot bez potrebneho nabiti jsou symboly jen obrazky.

Uživatelský avatar
Firzen
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 541
Registrován: 06 dub 2012, 17:30
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 99×
Obdrženo poděkování: 62×
Kontaktovat uživatele:

Re: Pentagram na přezce opasku

Příspěvekod Firzen » 22 úno 2017, 00:26

To si tedy nemyslím, že by bez nabíjení byl jakýkoli symbol "jen obrázkem". Je zapotřebí si vždy uvědomit, že každý známý symbol už pravděpodobně někým nabíjen byl, a to třeba i nevědomě. Takže k sobě automaticky váže určitou energii vytvořenou masou lidí, kteří ten symbol používají. Záleží ale samozřejmě, jak definuješ magii. Podle mě magii praktikuje každý neustále, záleží jen na tom, jak intenzivně a vědomě to dělá.

Ale i u zcela nového symbolu či obrazu, který nebyl nabíjen (což z mého pohledu skoro není možné), zde nějaký vliv jistě bude, i když třeba jen naprosto minimální. Určitě bude rozdíl mezi tím, když si necháme na solar plexus vytetovat vlnku zaoblenou a nebo vlnku s ostrými hranami. Už jen sekundová představa těchto vlnek vyvolá zcela jiný pocit. Doporučuju zkusit. :-)

Světloslav
trochu se tu rozkoukávám
trochu se tu rozkoukávám
Příspěvky: 4
Registrován: 02 zář 2016, 07:19
pohlaví: Muž
Národnost: ČR

Re: Pentagram na přezce opasku

Příspěvekod Světloslav » 17 črc 2017, 14:45

Děkuji za odpověď
Světloslav


Zpět na “Obecná (Nezařazená) diskuze”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti