Petr Chobot

Absolutně volné téma

Moderátor: Cagliostro

Pravidla fóra
Zde nechávám prostor na všechna témata, která se nevlezou do výše uvedených kategorií. Mám zde jenom prosbu, pokud se rozhodnete pro založení nového příspěvku, prosím zkuste popřemýšlet jestli není vhodnější umístění již do hotových kategorií. Nechci zase vyvořit nepříjemný škatulkovací systém, jde mi pouze o to, aby se zde třeba neobjevovaly dotazy na cvičení brány z prvního stupně apod.
2exist
snažím se trochu psát
snažím se trochu psát
Příspěvky: 10
Registrován: 05 bře 2016, 19:18
pohlaví: Muž
Národnost: ČR

Petr Chobot

Příspěvekod 2exist » 06 črc 2017, 13:47

Dobrý den,

Chtěl bych se zeptat jestli tady má někdo náhodou nějaké zkušenosti s prací pana Chobota ?

Uživatelský avatar
Haldirus
jdu do sebe
jdu do sebe
Příspěvky: 44
Registrován: 05 led 2017, 13:15
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 16×
Obdrženo poděkování:

Re: Petr Chobot

Příspěvekod Haldirus » 13 led 2018, 13:45

S prací ne, jen pár jeho přednášek :)
Jedu pomalu ale jistě, jsem zvědavý a tak se rád dozvím zajímavé informace či jiné názory. Nesoutěžím s nikým a tak Vás prosím, mějte se mnou trpělivost.

Uživatelský avatar
mek onder
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 412
Registrován: 17 říj 2010, 22:52
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 255×
Obdrženo poděkování: 350×

Re: Petr Chobot

Příspěvekod mek onder » 27 led 2018, 00:14

Jakou jeho práci máš na mysli..
..všechny věci tady jsou skutečně jenom dočasné - pouze Duch je dokonalou podstatou. Nikde mimo tebe samotného není pro tebe cíle. Jediný smysl a cíl vlastního života je v rozpoznání vlastního životního úkolu, tj. ve vědomí vlastního živého poměru k Bohu.

Uživatelský avatar
Lumpino
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 158
Registrován: 28 dub 2013, 08:32
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 39×

Re: Petr Chobot

Příspěvekod Lumpino » 02 úno 2018, 05:54

Byl jsem na jediné jeho přednášce. Bohatě stačilo....

Uživatelský avatar
gooolem
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 400
Registrován: 04 říj 2010, 11:05
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 280×
Obdrženo poděkování: 443×
Kontaktovat uživatele:

Re: Petr Chobot

Příspěvekod gooolem » 15 zář 2018, 17:46

Ja ho osobne neznam. Kdysi jsem si od nej precetl nejaky text, uz nevim o cem byl a pote jsem zjistil, ze se mi na hrudi objevili rude, jako poskrabane, paprsky od stredu hrudi pres prsni svaly ven. Prislo mi to zajimave, ale nepatral jsem dal. Pak jsem pred spanim poslouchal nejakou jeho meditacni hudbu a zcela jasne jsem v ni slysel neco, co tam bylo naroubovane, pocitove mi z toho zacalo byt zle. Hudba, ktera ma mit na cloveka klidnici ucinek, byla jaksi agresivne podbarvena, a mel jsem sily pocit, ze je to schvalne. Od te doby jsem se o toho cloveka nazajimal. To je ma zkusenost.
Hlavu nesu v oblacích, však nohy z tuhé hlíny uplácané mám.

Uživatelský avatar
Cor Leonis
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 206
Registrován: 12 bře 2018, 22:10
pohlaví: Muž
Národnost: SK
Poděkoval(a): 357×
Obdrženo poděkování: 79×

Re: Petr Chobot

Příspěvekod Cor Leonis » 20 kvě 2019, 17:00

Lumpino: môžem vedieť, ako to myslíš, že bohato stačilo?
Zaujímam sa o toho človeka, občas robím cvičenia podľa jeho návodov (ktoré majú byť priamo od šamanov, že Chobot na nich participuje len svojou účasťou, nie sú "jeho"), taktiež som vypočul veľa jeho prednášok a aj užíval Dračiu krv, ktorú sem (okrem iných srandičiek) vozí z Peru.
Raz keď bola skupinová meditácia vedená Chobotom, tak som sa z domu napojil. Nečakal som to. Cítil som napojenie a v duchu vyslal pozdrav. Zrazu som mal obraz - usmiateho Petra Chobota so zavretými očami ako hovorí: "i my tebe zdravíme". Bolo to skutočne príjemné...
Ani som nikdy nevnímal žeby hudba bola agresívne podfarbená alebo čosi také...

Preto ma zaujalo, čo si napísal...a rovno som sem dal svoje skúsenosti s ním...


Zpět na “Obecná (Nezařazená) diskuze”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host