Astrální cestování

Absolutně volné téma

Moderátor: Cagliostro

Pravidla fóra
Zde nechávám prostor na všechna témata, která se nevlezou do výše uvedených kategorií. Mám zde jenom prosbu, pokud se rozhodnete pro založení nového příspěvku, prosím zkuste popřemýšlet jestli není vhodnější umístění již do hotových kategorií. Nechci zase vyvořit nepříjemný škatulkovací systém, jde mi pouze o to, aby se zde třeba neobjevovaly dotazy na cvičení brány z prvního stupně apod.
duchykk
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 67
Registrován: 30 zář 2012, 20:54
pohlaví: Muž

Astrální cestování

Příspěvekod duchykk » 19 říj 2017, 17:25

Zdravím ,potrebuji poradit...zkratim to ,byl jsem venku před domem tělo jsem neviděl ,jen pojítko mezi mnou a tělem tzv.stribrna šňůra, nejsem schopný určit do jaké míry s sjednali ó mentální nebo astrální cestování, každopádně 40 metrů od domu jsem se vznaSel, v dáli vidím jasné zařive světlo podobne kuželi od motorky nebo auta světel vtom s evynorila mlhovina zářivá která se zastavila u mého domu a letěla směrem dal vtom okamžiku mě tělo pritahlo v místě u dveří bytu jsem ji míjel a zasebou jsem uslysel jen počkej já si počkám mám času dost... Co by to mohl být? Ještě chci podotknout že trpím vrozenou OCD poruchou

Jméno Ořechu
snažím se trochu psát
snažím se trochu psát
Příspěvky: 17
Registrován: 09 dub 2017, 19:20
pohlaví: Žena
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 41×
Obdrženo poděkování:
Kontaktovat uživatele:

Re: Astrální cestování

Příspěvekod Jméno Ořechu » 19 říj 2017, 18:33

Já žádnou šňůru neviděla. Jak jsi změřil tu vzdálenost? Měl jsi na šňůře rysku? :D

duchykk
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 67
Registrován: 30 zář 2012, 20:54
pohlaví: Muž

Re: Astrální cestování

Příspěvekod duchykk » 19 říj 2017, 18:47

Ne místo znam velmi dobře, protože často kolem chodím,tudíž kolem 50 metrů to bude přímo od domu

Uživatelský avatar
Yemeth
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 117
Registrován: 18 zář 2016, 12:11
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 57×
Obdrženo poděkování: 50×

Re: Astrální cestování

Příspěvekod Yemeth » 12 lis 2017, 21:11

Mě spíš zajímá, jakou techniku pro AC používáte. :)
"All in good time."

hladac
snažím se trochu psát
snažím se trochu psát
Příspěvky: 15
Registrován: 27 led 2016, 09:24
pohlaví: Muž
Národnost: SK
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování:

Re: Astrální cestování

Příspěvekod hladac » 15 zář 2020, 09:41

Ahojte
z lucidneho snenia do AC to ide bezproblemovo.

Avsak uz velmi dlhy cas mam problem prejst do AC z bdeleho vedomia, zaseknem sa niekde v poslednej sekunde pri vystupe.

Moje kroky su: fyzicke uvolnenie, pozastavenie myslienok len na urcitu cinnost - pozorovanie dychania, prehlbovanie uvolnenia cez imaginaciu napr. padania dolu do hlbokej studne, navodenie lahkeho az stredneho tranzu. Teplo v celom tele. Telo je ako handra, pokus o pohyb co i len prsta je velmi narocny. Nasledne je dychanie viac prehlbene a spomalene, dycham ako keby do celeho tela.
V tomto bode pouzijem afirmacie pre AC alebo presuvam bod vedomia kusok pred nos.
Telom prejde energia, vibracia - zacina sa vytvarat dvojnik. Pokusam sa nasledne presunut bod vedomia pol mentra dopredu alebo sa z rohu miesnosti pozerat na svoje telo ( zatial len imaginaciou)
Telo v tom momente zacne este viac vibrovat a citim, ze sa dviha.
Vedome sa citim trosku viac nad telom a nie v tele.
Tu je ale ten problem, zistil som , ze telo je tu velmi napäté, napnute. Ako keby ste pozerali nejaky napinavy film a uplne sa do toho vcitite a cele telo mate napnute.
To by tak zrejme nemalo byt. Ak sa zacnem zase uvolnovat, citim ako sa mi vedomie zase vlieva do celeho tela. Napnuté fyzicke telo sa tiez uvolnuje, zapocujem niekedy trenie sluchatok o postel.
To znamena ze som musel mat hlavu riadne napätú, ked pocujem ako sa pri uvolneni tela a hlavy sluchatka trú o postel, ak sa zase davam do uvolnenej pozicie.

Viete mi prosim poradit ako tento posledny bod pred vystupom vychytat ?
Dakujem

Uživatelský avatar
Flox
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 343
Registrován: 26 zář 2010, 14:02
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 44×
Obdrženo poděkování: 147×

Re: Astrální cestování

Příspěvekod Flox » 15 zář 2020, 14:13

Dle mě by mělo být cílem zrelaxovat tělo natolik, aby tělo začalo spát, ale vědomí zůstane vzhůru. Zřejmě by stačil takový polospánek/mikrospánek kdy se začínají objevovat vizuální/zvukové halucinace, které se mohou i prolínat s fyzickým zrakem/sluchem. V ten okamžik bych zkusil vymístit pravou ruku od lokte k prstům. Spíše skrze představu toho pohybu, než že bych ho dělal stejně jako ve skutečnosti. Potom bych podobně pokračoval celou paží a trupem.

V tomto okamžiku už by mentální tělo mělo být dostatečně vymístněné na to, aby se do něj projektovaly obvyklé snové pohyby a nějakou ztuhlost nemusíš řešit. Tzn. fyzické tělo bude nejspíše ve spánkové paralíze, ale protože jsi ztotožněný s mentální kopii tak si toho nevšimneš. Takže dál bych vstal a odešel naprosto stejně, jako kdybych to udělal ve skutečnosti. V této fázi obvykle už nebyl žádný odpor pokud jsem se pohyboval jako bych to dělal ve skutečnosti.

A teď se může stát to, že budeš pořád ve svém pokoji, který se ale nejspíše velmi rychle z toho skutečného přemění na projekci tvého podvědomí, pokud jsi vynechal předchozí stupně. (můj případ :-D ) Tzn. budeš v lucidním snu. Anebo pokoj zmizí a budeš ve tmě.

Pokud jsi v pokoji, může to působit velmi přesvědčivě a můžeš nabít dojmu, že jsi vstal doopravdy. Je tedy dobré udělat si test reality. Např. zkusit přečíst text/hodiny 2× - 3× zda tam je pořád to samé. Udělat něco nemožného např. strčit ruku skrz zeď atd.

Pro návrat mi obvykle velmi dobře fungovalo prostě otevřít oči, tak jak jsi zvyklý. Z nějakého důvodu to funguje ikdyž v tom mentálním cestování vidíš kolem sebe tzn. jako bys měl oči již otevřené. Je možné, že mentální tělo nemá víčka, pokud se na ně nezaměříš :-D

Není to tak silná a rychlá technika jako je v Bráně, ale pro začátek je mnohem jednodušší. Myslím, že dle techniky v Bráně můžeš přepsat obrysy svého těla silou svojí imaginace a vůle tzn. ušetří ti to nějaký čas, kdy musíš trochu čekat až tělo nastartuje spánkový proces. Takže nejsi tolik závislý na okolnostech a rozpoležení. Ale bez zvládnutého třetího stupně to podle mě nepůjde.
Lidé si myslí, že svobodný člověk dělá to, co dělat chce. Ale doopravdy svobodný člověk nemusí dělat to, co chce. Není otrokem žádostivosti svého ega být "lepší" než jiní :smich:

hladac
snažím se trochu psát
snažím se trochu psát
Příspěvky: 15
Registrován: 27 led 2016, 09:24
pohlaví: Muž
Národnost: SK
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování:

Re: Astrální cestování

Příspěvekod hladac » 17 zář 2020, 21:45

Flox píše:Dle mě by mělo být cílem zrelaxovat tělo natolik, aby tělo začalo spát, ale vědomí zůstane vzhůru. ...


Dakujem za info. Je to asi zlozitejsie trafit akurat ten stav na hranici s spankom a bdelym vedomim.
Vyzera to, ze bud som bdely a telo je uvolnene ako handra. Pripadne mi naskakuje faza REM kde mi brnia a klipkaju oci. Alebo mi nabiehaju rozne vizie / obrazy - len tu mi to vedomie trosku ulietava, zrejme ma ovladne podvedomie.
Zrejme to chce este trenovat.

Uživatelský avatar
Flox
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 343
Registrován: 26 zář 2010, 14:02
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 44×
Obdrženo poděkování: 147×

Re: Astrální cestování

Příspěvekod Flox » 18 zář 2020, 16:39

Co já jsem dělal, tak jsem si počkal hned jak se probudím. Zůstal jsem ležet a šel jsem na to. Ale jak tu někdo někdo správně poznamenal tohle není olvádnutí té dovednosti, ale spíše využití vhodné příležitosti. Ale pro začátek a nabrání zkušeností mi to příjde taky dobré.
Lidé si myslí, že svobodný člověk dělá to, co dělat chce. Ale doopravdy svobodný člověk nemusí dělat to, co chce. Není otrokem žádostivosti svého ega být "lepší" než jiní :smich:


Zpět na “Obecná (Nezařazená) diskuze”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů