Evokácia démonov

Absolutně volné téma

Moderátor: Cagliostro

Pravidla fóra
Zde nechávám prostor na všechna témata, která se nevlezou do výše uvedených kategorií. Mám zde jenom prosbu, pokud se rozhodnete pro založení nového příspěvku, prosím zkuste popřemýšlet jestli není vhodnější umístění již do hotových kategorií. Nechci zase vyvořit nepříjemný škatulkovací systém, jde mi pouze o to, aby se zde třeba neobjevovaly dotazy na cvičení brány z prvního stupně apod.
Uživatelský avatar
Flox
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 343
Registrován: 26 zář 2010, 14:02
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 44×
Obdrženo poděkování: 147×

Re: Evokácia démonov

Příspěvekod Flox » 20 kvě 2019, 19:32

Zdá se, že démony nazýváš svoje vlastní povahové vlastnosti. V tom případě oba mluvíme o něčem jiném. Tvoji démoni jsou strategie ega, jak si udržet svoje vlastní přežití. Já mluvil o démonech/entitách, kteří existují nezávisle na tobě.
Lidé si myslí, že svobodný člověk dělá to, co dělat chce. Ale doopravdy svobodný člověk nemusí dělat to, co chce. Není otrokem žádostivosti svého ega být "lepší" než jiní :smich:

Uživatelský avatar
Ankhur
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 379
Registrován: 03 říj 2010, 12:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 48×
Obdrženo poděkování: 35×

Re: Evokácia démonov

Příspěvekod Ankhur » 21 kvě 2019, 15:50

Cor Leonis píše:Ako to tu tak čítam, nedá mi to... vnímam z niektorých príspevkov strach. A odpor voči temným silám. Prečo? Čo to v kom zrkadlí?


Vždy máme na výběr v jakém okruhu se budeme pohybovat a co v sobě chceme umocňovat.
Zda se necháme vést cestou do hmoty nebo z hmoty - kam směřujeme pozornost.

Poznat cokoliv nutně není nic špatného, jen je asi potřeba vnímat celkový kontext, který se Ti pokoušel, jestli to dobře chápu, naznačit Kuato.

Jaký je celkový cíl?
Jaké prostředky a cesty k tomu zvolit?
Co tou danou cestou v sobě kultivuješ?

---
"Kdo chodí hlavně loužemi, bude hodně od bláta...a po nějaké době už prostě bude těžké vidět čistý oděv..."
Není to o tom, co chceš, je to o tom, co skutečně uděláš.

Uživatelský avatar
Cor Leonis
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 206
Registrován: 12 bře 2018, 22:10
pohlaví: Muž
Národnost: SK
Poděkoval(a): 357×
Obdrženo poděkování: 79×

Re: Evokácia démonov

Příspěvekod Cor Leonis » 21 kvě 2019, 20:39

Flox: ja tiež hovorím (aj) o entitách, ktoré sú nezávislé na mne. Od mala za mnou doliezajú. Narodil som sa s tým. Jeden mág mi povedal (bez toho aby som mu o tom hovoril), že temné sily ma chcú späť.
Viac mi nepovedal...

Ankhur: Zvolil som si Bardona. Primárne. A ostatné už nech sa udeje.


Zpět na “Obecná (Nezařazená) diskuze”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti